Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
זוגות פתוחה - אילת 2021
מושב 2 מתוך 3 תאריך: 18/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 17.15
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 מילשבסקי מירוסלב - קריגל רמי 71.28 25061 439 30 לא חבר בהתאגדות /אילת
2 איתן יבגניה - איתן מוניה 65.92 12132 12133 24 כפר סבא
3 בירמן דניאלה - לויט-פורת רות 62.66 4335 3882 19 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
4 Stock Gill - Stock Lynton 61.60 GBR GBR 15 לא חבר בהתאגדות
5 ליברמן ברק - ברקי ליברמן רות 61.56 5656 283 12 ברידג' אונליין אקדמי/רעננה - הקנטרי
6 קליש אבי - גרינברג ניר 60.42 896 3321 10 חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
7 גלסר אנדרי - ברקוביץ אריה 60.28 9069 2502 8 חיפה כרמל
8 לונשטיין דני - לונשטיין תומר 60.16 6214 24100 6 ת"א - אביבים
9 ארנון גדי - קונפינו יוסי 59.40 4592 6516 5 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
10 פן אסתר - מסרי גלוריה 59.39 5520 41955 4 רמת השרון
11 בלום דוד - ויסר חיים 59.28 2924 4173 4 אילת
12 יוגב דוד - לביא שלומי 58.32 3026 15132 4 כפר סבא
13 מגל אלדד - חביב משה 58.31 8770 2308 4 זכרון יעקב - עמיחי/קיסריה
14 וינקלר עמית - הרמתי עפר 58.19 5148 1657 4 מודיעין/ת"א - אביבים
15 אנגל יוסי - אטוויל ז'אן-פול 57.70 991 41800 4 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
16 חץ נתן - לוינגר אסא 57.47 10642 8769 3 השרון/ לא חבר בהתאגדות
17 בורק לואיזה - זייטמן מגי 57.13 16162 2307 3 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
18 פרנק יוסף - בורקובסקי מיכאל 57.00 5364 4544 3 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
19 זורנה ברזוביץ אנה - אולגה סימיכ 56.73 43034 25063 3 ת"א - אביבים
20 מסיקה דניאל - מושקוביץ עידו 56.71 23958 25000 3 פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
21 אוציטל בוריס - קלר יצחק 56.70 11725 9105 2 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
22 מימון שרית - באני רחל 56.66 17412 17371 2 סביון - קרית אונו/כ"ס - הדר
23 ריזנברג אורלי - ליפין גנאדי 56.50 16451 20896 2 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
24 מאר רוני - מאר ריבי 56.41 11345 11346 2 קריות
25 גרסטנר גל - מרק סוניה 56.32 17919 6937 2 נס ציונה/כפר סבא
26 לירן ינון - זינגר מריקה 56.12 11122 5765 2 כפר סבא/ת"א - אביבים
27 בנעים מרסל - מצליח סוזן 56.02 15794 15894 2 אשדוד
28 שזיפי חנה - רונן בני 55.77 983 10193 2 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
29 אברמוב ורדה - Szenberg Stefano 55.73 22 ITA 2 רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות
30 קאופמן ישראל - וזינה אורי 55.58 2169 14064 2 פולג- ברידג' פוינט/נתניה
31 מיוחס מושיקו - רום שושנה 55.20 14777 3509 1 נס ציונה/ לא חבר בהתאגדות
32 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 55.04 16571 13526 1 כפר סבא
33 דרזנר תרצה - גולדברג כרמן 54.86 11054 2627 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות
34 שפוצ'ניק גרש - ידדוב רמי 54.79 18751 18141 1 קיסריה
35 שחר אשר - רונן מרים 54.53 1299 10192 1 נהריה/סביון - קרית אונו
36 גנס בוב - בלאט לובומיר 53.51 113 16453 1 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
37 Levy Robert - Levy Jean-Pierre 53.04 FRA FRA 1 לא חבר בהתאגדות
38 פורת רמי - אליהו סיגל 52.88 55 17903 1 רמת השרון/ת"א - אביבים
39 Uszynski Woyciech - וקסמן סופי 52.58 POL 22555 1 לא חבר בהתאגדות
40 פרולינגר איל - לבהר משה 52.38 19940 824 1 השרון/ראשון לציון
41 נסלרוט אברהם - נסלרוט חגית 52.26 8393 10391 1 סביון - קרית אונו
42 סבח אופק - שליבוביץ יונתן 51.85 23959 24090 1 פ"ת - אם המושבות
43 ברקמן מאיר - קופליוביץ חיה 51.54 8312 18693 1 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
44 הנר ברטה - טייטלמן בת-שבע 51.30 12379 10338 1 נהריה - לב הצפון
45 Baranes Danielle - Deboerded Denis 51.12 FRA FRA 1 לא חבר בהתאגדות
46 פאר שוש - קרמר זהבה 51.10 14346 11092 1 השרון/חולון - הקנטרי
47 רטר קורן - פטלקו ליה 50.8913 40806 24895 1 ירושלים/פ"ת - אם המושבות
48 ישכיל אודי - אורן יפתח 50.8907 6711 23206 1 עמק יזרעאל
49 צייטין דוד - עמר אבי 50.888 939 3366 1 ב"ש - חברי הנגב
50 קיש תמר - שונק שושנה 50.85 10948 7923 1 כפר סבא/אשקלון
51 אדטו אבי - אלון אלכס 50.71 18873 14907 1 כרמיאל
52 Cohen Michelle - Taieb Nichele 49.84 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
53 פורטונה ארנון - לוי רוני 49.81 5150 12052   חיפה כרמל
54 זק יניב - כהן אילן 49.63 4281 17258   חיפה כרמל/רמת השרון
55 קרביץ אריה - שניידר אבי 49.51 4418 4821   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
56 בנירי עילי - ברט יורם 49.26 21805 14358   פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים
57 הירשמן איריס - גולדשטיין גבי 49.21 11817 20237   ת"א - אביבים
58 סרוסי דוד - סרוסי אמי 48.83 5699 4858   אשקלון
59 ברוידא שרה - בנקהלטר פנינה 48.38 16556 3759   סביון - קרית אונו
60 כהן מוירה - גסנר סידני פרופ 48.37 18110 1583   הרצליה - אילה
61 נצר גמליאלי - זהבי יוחנן 48.06 41832 19276   אילת
62 אורן נחמה - אור מאיר ציפי 48.01 21325 21347   ב"ש - חברי הנגב/מועדון הברידג' רחובות
63 קופמן שרה - מילצן דרור 47.23 15635 3655   נס ציונה
64 Azria Daniel - Azria Katia 46.89 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
65 בלס יהודית - בלס רמי 46.64 1187 1188   ת"א - אביבים
66 צמח לינדה - בן סימון שרל 46.53 11015 10829   ת"א - אביבים
67 מולכו רזאן - אטוויל שנטל 46.43 9929 41801   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
68 בנבניסטי רונן - מי-טל כפיר 46.17 23717 15700   רמת השרון/נס ציונה
69 בורלא קלמי - דויד סילביה 45.925 7658 18006   רמת השרון/סביון - קרית אונו
70 תמיר טובה - פואה דורית 45.922 667 11064   קריות
71 טובי יעקב - Livesco Dorel 45.34 964 USA   ב"ש - חברי הנגב/ לא חבר בהתאגדות
72 נונה רות - צמח יפה 45.20 12820 12840   ראשל"צ - מרכז ספורט /ראשון לציון
73 עצמון נורית - סדן נגה 45.03 19138 17024   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
74 בשביץ ראובן - מנחמי אבשלום 43.71 7587 3103   ראשון לציון/פ"ת - אם המושבות
75 ליבסטר נדיה - כהן מזל 43.25 798 13927   לא חבר בהתאגדות /השרון
76 אורנשטיין איתן - שגיב יהודה 43.20 801 8266   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
77 ירדן קרי - ירדן דן 43.15 15119 15110   מודיעין
78 Landerer S - Sebbag Anna 43.07 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
79 גלרנטר אילנה - אורן מאיר 42.93 21644 4676   ב"ש - חברי הנגב
80 ברומט אברהם - ברוידא אלירם 42.78 13569 20187   חולון - הקנטרי/סביון - קרית אונו
81 קופלביץ דולי - שינבאום שלמה 42.62 22490 23421   פ"ת - אם המושבות
82 מלכנר זאב - אלטר אורה 42.58 23995 21338   ב"ש - בית הברידג'/ב"ש - חברי הנגב
83 גרינברג שוש - בציה גרינברג לביא 42.47 9687 40349   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
84 אדלר דינר פרידה - בומש חוי 41.87 22582 22479   ר"ג - מרום נווה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
85 קסבי אירית - קסבי ניסים 41.83 13528 12837   ברידג' אונליין אקדמי
86 בוגנים אתי - דקטר בלהה 41.81 17901 17488   ירושלים/רחובות
87 הובר אלימלך - עוזר יורם 41.75 9668 16082   מבואות חרמון/מודיעין
88 בנין בר רוני - בנין בר דניאל 41.52 1457 42635   השרון
89 טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית 41.11 21323 15388   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
90 יודסין שלומית - בן עמי זאקי 40.46 15863 16885   ירושלים
91 כהנא ישראל - סולניק אריה 39.41 3510 3038   חולון - הקנטרי/ת"א - אביבים
92 אופנהיים נגה - ולרשטיין בתיה 39.17 42058 42504   הרצליה - אילה/פולג- ברידג' פוינט
93 ינקוביץ ציפי - גל מרדכי 38.78 23090 20231   חיפה כרמל
94 קיס מרים - קראוס זהר 38.48 4577 5736   חיפה כרמל/זכרון יעקב - עמיחי
95 לוי שושנה - נבון יערי מירה 37.09 24665 24048   מודיעין
96 סרגני משה - רוזן שמואל 36.955 20589 23548   אשדוד
97 שגיא משה - שגיא ורדית 36.954 10792 10791   לא חבר בהתאגדות
98 בן חיון משה - גברי מעיין 34.90 19277 41825   לא חבר בהתאגדות /אילת
99 טובי נרדי - אייזלר משה 34.25 42170 23553   מודיעין
100 HAYOUN IRENE - קרובי דניאל 30.77 92-2020 92-2019   לא חבר בהתאגדות
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ארגלזי אלירן - רוזנטל לי 68.43 14773 18264 30 נס ציונה/ת"א - אביבים
2 Koistinen Kauko - טרנובסקי בר 68.06 FIN 14780 24 לא חבר בהתאגדות
3 רול יוסף - לוין אמיר 67.85 9402 9321 19 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
4 ינר יובל - צדיק ארז 66.90 10981 2934 15 פ"ת - אם המושבות/אילת
5 כץ פז - בראל מיכאל 66.17 23715 8453 12 כפר סבא/חיפה כרמל
6 וילר אווי - וקס גל 65.17 20249 15333 10 מודיעין/רחובות
7 פוקסמן ירחמיאל - כהן-טל ישי 64.40 1750 688 8 סביון - קרית אונו
8 פלדבוי גיל - בלו אבי 63.53 243 7954 6 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
9 מלאך יעקב - זמיר עמי 63.03 14443 19705 5 נס ציונה/השרון
10 מרק מיכה - לובינסקי יובל 62.34 6938 715 4 כפר סבא/ת"א - אביבים
11 פכטמן רון - אלטשולר גלעד 61.67 14659 2960 4 השרון/ לא חבר בהתאגדות
12 ידלין דורון - אטוויל אלן 61.59 4830 41802 4 פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
13 הירש אדה - לבני יעקב 61.54 6075 5731 4 קיסריה
14 רחימי רחמים - דימנט נעם 61.52 13241 2297 4 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
15 ברסלבסקי יעקב - Taiurskaia Victoriia 60.06 13696 RUS 4 חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
16 ענבר דוד - אבן אדיר 60.00 18135 9398 3 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים
17 קפלן אילנה - SCHOENBECK FLORIAN 58.98 7857 GER 3 לא חבר בהתאגדות
18 ברקת אילן - לנגי אסף 58.66 9312 12940 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
19 אסרף אורי - אסרף ערן 58.32 14239 14179 3 אשדוד
20 הס אברהם - אסרף איילה 57.92 7902 7914 3 לא חבר בהתאגדות /אשדוד
21 רבינוביץ יונתן - שיפטר שושי 57.46 40489 9198 2 פתח תקווה - ברידג' קורס/רמת השרון
22 גוליק איתן - גוליק אורי 57.44 1413 1414 2 הרצליה - אילה
23 Sabljic Milka - שלייפר ישראל 57.33 SRB 3955 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
24 מוהבן דוד - מוהבן אביבה 57.21 17637 17636 2 ראשל"צ - מרכז ספורט
25 פרידלנדר אהוד - אורן טננבאום אפרת 56.71 4648 12991 2 נהריה - לב הצפון/חיפה כרמל
26 גרינברג טדי - אדטו משה 56.53 41444 15250 2 כרמיאל
27 רודשבסקי איר ד"ר - פרקלסקי יוסף 56.18 12374 2756 2 נס ציונה/ת"א - אביבים
28 Schogger Harold - כהן ליאור 55.90 GBR 40424 2 לא חבר בהתאגדות /אילת
29 Lawy Emile - Spencer Richard 55.83 GBR GBR 2 לא חבר בהתאגדות
30 איטח אלברט - שחר יובל 55.64 974 2345 2 ב"ש - חברי הנגב
31 שפי רון - כהן עדי 55.60 11031 498 1 נס ציונה
32 אלון הדסה - צווייג יחזקאל 55.52 7835 13700 1 ת"א - אביבים
33 נחום ארז - ליבוביץ חיים 54.62 22567 14691 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
34 בלוך עידן - בלוך גלעד 54.18 42906 15199 1 רמת השרון
35 יקותיאלי אסף - גלעדי ירון 54.08 18268 20553 1 ת"א - אביבים/ר"ג - מרום נווה
36 וינביץ גריגורי - בליזובסקי אלינה 53.73 16081 42885 1 ירושלים/מודיעין
37 שמש סמי - שמש רותי 53.62 18561 18560 1 סביון - קרית אונו
38 יקים נוגה - פורשטיין מיכאלה 52.49 3475 92-1007 1 חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
39 כהן חיים - מנשה יהושוע 52.45 4158 1652 1 אשדוד
40 אריאלי אמנון - לרנר משה 52.38 663 15387 1 כפר סבא
41 אהרונוביץ מיכאל - פול יואכים 52.24 16864 4172 1 אילת
42 סלטי חיים - שרויט שמעון 51.35 2621 2637 1 אילת/סביון - קרית אונו
43 בקלצוק ארז - טל יוסף 51.26 7115 6585 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
44 אסולין עדי - חץ קלרה 50.96 16490 10643 1 נס ציונה/השרון
45 זק שחר - ליבר מוניקה 50.89 5348 12633 1 חיפה כרמל/קריות
46 קיסרי נסים - חוזמן אלכסנדר 50.54 12577 42419 1 ב"ש - חברי הנגב/ב"ש - בית הברידג'
47 חן אברהם - בן עמי חנן 50.51 9276 4568 1 ירושלים
48 הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור 50.46 8688 9130 1 ת"א - אביבים
49 סוחר יצחק - בן חנוך סימה 50.45 14554 3924 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
50 אופיר גלעד - רוזמרין גד 50.18 12403 10469 1 אשדוד/ת"א - כיכר המדינה
51 שמואלי שרת - פריגל דוד 50.17 24267 5922 1 מודיעין
52 מור מוטי - מור ליבי 50.14 14257 14258 1 רמת השרון
53 פרלשטיין אינגה - סף יעל 49.42 19378 16743   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חדרה - קדימה
54 ספיר מרים - מלמד גילה 49.05 16245 15230   ירושלים
55 שחר נטע - סגל מרדכי 48.17 9163 3273   אשדוד/כפר מרדכי
56 אפלבוים שלום - לוי דוד 47.51 13443 19508   ראשל"צ - בית מכבי/רחובות
57 קילשטיין לרה - ריישר בלה 47.24 19587 16825   ראשון לציון/רחובות
58 אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק 47.17 13110 2054   ירושלים
59 פרי יהודית - גליצנשטין מרדכי 47.09 960 5712   ב"ש - חברי הנגב
60 ספיר שירה - ירדני יעל 46.62 2059 15266   ירושלים
61 גיא חנה - אנטין דוד 46.48 9306 3524   ת"א - בית הלוחם אפקה
62 שדה גילה - קורן דיאנה 46.37 11273 14993   אשדוד/אשקלון
63 קידר-ויסמן עפרה - לידור דניאלה 45.77 18272 2632   ירושלים/סביון - קרית אונו
64 רם משה - רוזנטל מרטין 45.32 8378 2234   ב"ש - חברי הנגב
65 טיין דליה - מילצן רוני 45.12 15103 5018   רחובות/נס ציונה
66 קופמר זויה - מורגנשטרן אתי 45.07 40787 21097   מועדון הברידג' רחובות/יבנה
67 Winton Sharon - Kleinman Debra 44.83 GBR GBR   לא חבר בהתאגדות
68 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 44.78 18283 18320   ירושלים
69 המר אילנה - חסין נטשה 44.66 13180 19019   ת"א - אביבים/ירושלים
70 שרון זמירה - שחר אתי 44.51 19117 19202   פ"ת - אם המושבות/רחובות
71 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 44.49 2211 2218   כרמיאל
72 רווח אברהם - רוח דרורה 44.47 4980 40346   ת"א - אביבים/י"ם - מרכז הברידג'
73 סמת פיונה - שני רות 44.09 43132 395   אילת
74 קליינר טניה - וינוגרד עודד 44.05 40687 40551   ירושלים
75 אמבר אסתי - רון תמר 43.98 42065 40278   ב"ש - בית הברידג'
76 טננבוים אורלי - בן דוד אבישי 43.87 17260 17851   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
77 פישר חנה - פישר אבי 43.12 20915 20916   נהריה - לב הצפון
78 בן נתן גיליאן - בן-אלוז יצחק 42.87 40791 20918   ברידג' אונליין אקדמי/נהריה - לב הצפון
79 נדל דונלד - גלסברג נדל לזלי 42.74 21773 21772   רעננה
80 איבגי דוד ד"ר - כהן עליזה 42.26 9768 23550   אשדוד
81 ספיר קייט - חבורה דליה 41.84 5243 41583   י"ם - מרכז הברידג' /חולון - הקנטרי
82 ניצן רינה - קוזיק סוניה 41.76 20459 20776   ת"א - בית הלוחם אפקה
83 Taieb David - Brajovic Ana 41.55 FRA SRB   לא חבר בהתאגדות
84 כאנים לאה - וינטראוב נאוה 41.32 40040 20078   פ"ת - ויצו/פ"ת - אם המושבות
85 מיכאלי עדי - קרמר שמואל 41.16 41724 11091   רחובות/חולון - הקנטרי
86 גל-אור אלכס - עוזר מיכל 40.91 17575 16079   מודיעין
87 מירון מאירה - מולוקנדוב לאורה 40.69 21326 40808   ב"ש - חברי הנגב/ב"ש - בית הברידג'
88 חכמה דוד - וייס גבי 40.64 20900 16933   כפר תבור
89 חרלפ ברברה - אופנהיים מרים 40.26 15034 5981   י"ם - מרכז הברידג'
90 רוזנבלט יואל - עופר יעל 39.81 20914 9100   נהריה
91 כהן אסתר - פירוז אסתר 39.61 19184 18167   אשדוד
92 פרקש רות - טובביס אלכס 39.20 5305 15895   כפר סבא/ת"א - אביבים
93 ברודט ירח - ברודט ענת 38.65 17868 14107   רמת השרון
94 בירקנפלד רוני - קורט ישראל 38.48 8391 40830   רמת השרון/חדרה - קדימה
95 לרנר סרנה - כסיף דפנה 38.41 14367 18218   ת"א - האקדמיה לברידג'/ת"א - בית הלוחם אפקה
96 בונים רוני - פרסטיי ברכה 36.63 41837 41831   אילת
97 לנג שורה - רובין דורית 35.77 16877 22386   סביון - קרית אונו
98 דריי ויויאן - אילוז שנטל 35.76 92-2018 92-2013   לא חבר בהתאגדות
99 Atton Jacqueline - Cohen Maryse 35.24 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
100 בן שושן מרים - אזוט מרי 33.22 92-2021 92-2022   לא חבר בהתאגדות
101 Sebbag Monique - Batret Danielle 31.16 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות