Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
זוגות פתוחה - אילת 2021 - גמר ג
מושב 3 מתוך 3 תאריך: 19/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 12.94
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 וינקלר עמית - הרמתי עפר 61.90 5148 1657 30 מודיעין/ת"א - אביבים
2 ברקמן מאיר - קופליוביץ חיה 61.06 8312 18693 24 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
3 סלטי חיים - שרויט שמעון 60.93 2621 2637 19 אילת/סביון - קרית אונו
4 לנג שורה - רובין דורית 59.32 16877 22386 15 סביון - קרית אונו
5 Winton Sharon - Kleinman Debra 59.28 GBR GBR 12 לא חבר בהתאגדות
6 ברודט ירח - ברודט ענת 59.25 17868 14107 10 רמת השרון
7 שמואלי שרת - פריגל דוד 58.17 24267 5922 8 מודיעין
8 איבגי דוד ד"ר - כהן עליזה 57.42 9768 23550 6 אשדוד
9 אופיר גלעד - רוזמרין גד 56.94 12403 10469 5 אשדוד/ת"א - כיכר המדינה
10 קידר-ויסמן עפרה - לידור דניאלה 55.42 18272 2632 4 ירושלים/סביון - קרית אונו
11 קיס מרים - קראוס זהר 55.41 4577 5736 3 חיפה כרמל/זכרון יעקב - עמיחי
12 חרלפ ברברה - אופנהיים מרים 54.99 15034 5981 3 י"ם - מרכז הברידג'
13 עצמון נורית - סדן נגה 54.83 19138 17024 2 רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
14 וינביץ גריגורי - בליזובסקי אלינה 53.98 16081 42885 2 ירושלים/מודיעין
15 קליינר טניה - וינוגרד עודד 53.87 40687 40551 1 ירושלים
16 Azria Daniel - Azria Katia 53.57 FRA FRA 1 לא חבר בהתאגדות
17 HAYOUN IRENE - קרובי דניאל 53.25 92-2020 92-2019 1 לא חבר בהתאגדות
18 כהן חיים - מנשה יהושוע 52.81 4158 1652 1 אשדוד
19 אמבר אסתי - רון תמר 52.31 42065 40278 1 ב"ש - בית הברידג'
20 קופלביץ דולי - שינבאום שלמה 52.29 22490 23421 1 פ"ת - אם המושבות
21 בוגנים אתי - דקטר בלהה 51.81 17901 17488 1 ירושלים/רחובות
22 הנר ברטה - טייטלמן בת-שבע 51.34 12379 10338 1 נהריה - לב הצפון
23 רוזנבלט יואל - עופר יעל 51.15 20914 9100 1 נהריה
24 פרי יהודית - גליצנשטין מרדכי 51.11 960 5712 1 ב"ש - חברי הנגב
25 אהרונוביץ מיכאל - פול יואכים 50.75 16864 4172 1 אילת
26 Cohen Michelle - Taieb Nichele 50.64 FRA FRA 1 לא חבר בהתאגדות
27 הובר אלימלך - עוזר יורם 49.96 9668 16082   מבואות חרמון/מודיעין
28 פרולינגר איל - לבהר משה 49.95 19940 824   השרון/ראשון לציון
29 טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית 49.74 21323 15388   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
30 ספיר שירה - ירדני יעל 49.39 2059 15266   ירושלים
31 הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור 49.23 8688 9130   ת"א - אביבים
32 ישכיל אודי - אורן יפתח 48.98 6711 23206   עמק יזרעאל
33 פרקש רות - טובביס אלכס 48.85 5305 15895   כפר סבא/ת"א - אביבים
34 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 48.72 2211 2218   כרמיאל
35 סוחר יצחק - בן חנוך סימה 48.23 14554 3924   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
36 קסבי אירית - קסבי ניסים 47.95 13528 12837   ברידג' אונליין אקדמי
37 בשביץ ראובן - מנחמי אבשלום 47.44 7587 3103   ראשון לציון/פ"ת - אם המושבות
38 גל-אור אלכס - עוזר מיכל 42.85 17575 16079   מודיעין
39 כהן מוירה - גסנר סידני פרופ 42.78 18110 1583   הרצליה - אילה
40 קילשטיין לרה - ריישר בלה 42.42 19587 16825   ראשון לציון/רחובות
41 בן חיון משה - גברי מעיין 41.84 19277 41825   לא חבר בהתאגדות /אילת
42 אופנהיים נגה - ולרשטיין בתיה 41.68 42058 42504   הרצליה - אילה/פולג- ברידג' פוינט
43 יקים נוגה - פורשטיין מיכאלה 41.65 3475 92-1007   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
44 Taieb David - Brajovic Ana 40.24 FRA SRB   לא חבר בהתאגדות
45 בונים רוני - פרסטיי ברכה 39.12 41837 41831   אילת
46 אורן נחמה - אור מאיר ציפי 36.67 21325 21347   ב"ש - חברי הנגב/מועדון הברידג' רחובות
47 אדלר דינר פרידה - בומש חוי 32.32 22582 22479   ר"ג - מרום נווה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
48 בן שושן מרים - אזוט מרי 27.08 92-2021 92-2022   לא חבר בהתאגדות
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 תמיר טובה - פואה דורית 70.05 667 11064 30 קריות
2 פרלשטיין אינגה - סף יעל 64.53 19378 16743 24 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חדרה - קדימה
3 ירדן קרי - ירדן דן 59.85 15119 15110 19 מודיעין
4 סמת פיונה - שני רות 59.82 43132 395 15 אילת
5 כהנא ישראל - סולניק אריה 59.59 3510 3038 12 חולון - הקנטרי/ת"א - אביבים
6 מור מוטי - מור ליבי 59.17 14257 14258 10 רמת השרון
7 ליבסטר נדיה - כהן מזל 58.85 798 13927 8 השרון
8 גיא חנה - אנטין דוד 58.35 9306 3524 6 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 נונה רות - צמח יפה 57.49 12820 12840 5 ראשל"צ - מרכז ספורט /ראשון לציון
10 שמש סמי - שמש רותי 57.25 18561 18560 4 סביון - קרית אונו
11 מולכו רזאן - אטוויל שנטל 57.06 9929 41801 3 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
12 ניצן רינה - קוזיק סוניה 56.52 20459 20776 3 ת"א - בית הלוחם אפקה
13 שדה גילה - קורן דיאנה 55.23 11273 14993 2 אשדוד/אשקלון
14 רווח אברהם - רוח דרורה 55.14 4980 40346 2 ת"א - אביבים/י"ם - מרכז הברידג'
15 רם משה - רוזנטל מרטין 54.75 8378 2234 1 ב"ש - חברי הנגב
16 לוי שושנה - נבון יערי מירה 54.27 24665 24048 1 מודיעין
17 בורלא קלמי - דויד סילביה 53.80 7658 18006 1 רמת השרון/סביון - קרית אונו
18 קופמר זויה - מורגנשטרן אתי 53.51 40787 21097 1 מועדון הברידג' רחובות/יבנה
19 בנין בר רוני - בנין בר דניאל 52.37 1457 42635 1 השרון
20 ברוידא שרה - בנקהלטר פנינה 51.57 16556 3759 1 סביון - קרית אונו
21 טובי יעקב - Livesco Dorel 51.12 964 USA 1 ב"ש - חברי הנגב/ לא חבר בהתאגדות
22 בירקנפלד רוני - קורט ישראל 50.96 8391 40830 1 רמת השרון/חדרה - קדימה
23 מיכאלי עדי - קרמר שמואל 50.80 41724 11091 1 רחובות/חולון - הקנטרי
24 אפלבוים שלום - לוי דוד 50.56 13443 19508 1 ראשל"צ - בית מכבי/רחובות
25 טננבוים אורלי - בן דוד אבישי 50.17 17260 17851 1 ת"א - אביבים
26 מירון מאירה - מולוקנדוב לאורה 49.57 21326 40808   ב"ש - חברי הנגב/ב"ש - בית הברידג'
27 שגיא משה - שגיא ורדית 49.31 10792 10791   ת"א - אביבים
28 פאר שוש - קרמר זהבה 47.29 14346 11092   השרון/חולון - הקנטרי
29 זק שחר - ליבר מוניקה 47.10 5348 12633   חיפה כרמל/קריות
30 חכמה דוד - וייס גבי 47.05 20900 16933   כפר תבור
31 ינקוביץ ציפי - גל מרדכי 46.67 23090 20231   חיפה כרמל
32 המר אילנה - חסין נטשה 46.59 13180 19019   ת"א - אביבים/ירושלים
33 שרון זמירה - שחר אתי 46.28 19117 19202   פ"ת - אם המושבות/רחובות
34 גלרנטר אילנה - אורן מאיר 46.27 21644 4676   ב"ש - חברי הנגב
35 כהן אסתר - פירוז אסתר 45.23 19184 18167   אשדוד
36 כאנים לאה - וינטראוב נאוה 43.63 40040 20078   פ"ת - ויצו/פ"ת - אם המושבות
37 ברומט אברהם - ברוידא אלירם 43.30 13569 20187   חולון - הקנטרי/סביון - קרית אונו
38 שידלוב שלמה - שידלוב מרים 43.10 18283 18320   ירושלים
39 נדל דונלד - גלסברג נדל לזלי 42.95 21773 21772   רעננה
40 Atton Jacqueline - Cohen Maryse 42.60 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
41 Baranes Danielle - Deboerded Denis 41.68 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
42 טובי נרדי - אייזלר משה 40.90 42170 23553   מודיעין
43 ספיר קייט - חבורה דליה 40.84 5243 41583   י"ם - מרכז הברידג' /חולון - הקנטרי
44 פישר חנה - פישר אבי 40.39 20915 20916   נהריה - לב הצפון
45 הירשמן איריס - גולדשטיין גבי 38.65 11817 20237   ת"א - אביבים
46 בן נתן גיליאן - בן-אלוז יצחק 37.46 40791 20918   ברידג' אונליין אקדמי/נהריה - לב הצפון
47 ספיר מרים - מלמד גילה 36.40 16245 15230   ירושלים
48 מלכנר זאב - אלטר אורה 33.98 23995 21338   ב"ש - בית הברידג'/ב"ש - חברי הנגב