Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
Red Sea Festival - Morning
מושב 4 מתוך 8 תאריך: 16/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 5.14
מנהל תחרות: אבנר ברי

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אולגה סימיכ - פאלוך אבלין 67.41 25063 16067 8 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
2 שיפטן דרור - נחום ארז 62.18 9169 22567 7 ירושלים/ת"א - בית הלוחם אפקה
3 לנגסנר מרים - אטיאס סימון 60.36 10915 20995 5 רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
4 בארי תמר - מור עדי 58.87 24151 42893 4 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
5 זיידנברג נצר יעקב - זיידנברג גת סופי 58.76 13339 42484 3 ראשון לציון/רחובות
6 וינשטוק יהודה - וינשטוק סלמה 57.48 24564 24563 3 ב"ש - בית הברידג'
7 טלמור אבי - טלמור אורלי 56.62 42183 42182 2 סביון - קרית אונו
7 ויזל דב - ויזל לילי 56.62 22934 21043 2 לא חבר בהתאגדות /נתניה
9 SULTAN JOSIANNE - דריי ויויאן 55.45 92-2014 92-2018 2 לא חבר בהתאגדות
10 בר אמה - וינטר צפורה 54.91 40170 21687 1 ת"א - אביבים/חדרה - קדימה
11 דניאל עליזה - קרני בלהה 53.10 20440 16043 1 פ"ת - ויצו
12 זעירי נעמי - זעירי יגאל 52.14 24238 24237 1 מועדון הברידג' רחובות
13 קרובי דניאל - HAYOUN IRENE 51.50 92-2019 92-2020 1 לא חבר בהתאגדות
14 גרוס מגדה - גרוס טיבור 50.11 43258 43257 1 נס ציונה
15 כרמון יעל - פישר אהובה 49.57 40803 24341   סביון - קרית אונו
15 ברעם אשר - רום מרים 49.57 14933 23497   סביון - קרית אונו
17 גרינמן תמר - בן כוזרי יהודית 48.50 11155 22551   סביון - קרית אונו
18 מסר רות - סנד צבי 48.40 23974 42674   לא חבר בהתאגדות
19 קופלביץ דולי - שינבאום שלמה 47.76 22490 23421   פ"ת - אם המושבות
19 כסיף דפנה - נתנזון מרים 47.76 18218 23844   ת"א - בית הלוחם אפקה/ראשל"צ - בית מכבי
19 עילם משה - סדן נגה 47.76 8972 17024   ת"א - בית הלוחם אפקה
22 פוקד שרה - רז בהירה 46.90 41698 21516   רחובות
23 בן כוזרי ארצי - יוסף גילה 46.58 41026 21315   סביון - קרית אונו
24 GOMELFARB SOLOMON - וינרבה יוחנן 46.05 92-2016 41049   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
25 קצר מרגלית - גוטפריד ורדה 44.87 40158 20384   פולג- ברידג' פוינט
26 רובין דורית - כרמון אלי 41.88 22386 42187   סביון - קרית אונו
27 שריג נוגה - שובל אורנה 40.17 8718 40138   רחובות
28 שינבאום מרגרט - קולינר לילי 39.53 23420 15757   פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
29 AZOUT - אילוז שנטל 34.08 92-2007 92-2013   לא חבר בהתאגדות
30 BEN SOUSSAN - SULTAN JOSIANNE 25.11 92-2006 92-2014   לא חבר בהתאגדות
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אריאלי אמנון - אריאלי דנה 64.96 663 19192 8 כפר סבא
2 שחם חוה - ורקוני יהודית 64.00 40826 40303 7 חדרה - קדימה
3 Sabljic Milka - וינקלר עמית 63.25 82014 5148 5 לא חבר בהתאגדות /מודיעין
4 חסין נטשה - ירדני יעל 62.07 19019 15266 4 ירושלים
5 דנן אלן ארי - דנן מרי הלן 61.11 21726 42427 3 ירושלים
6 איילון אורה - מירז חנה 59.83 40824 40891 3 חדרה - קדימה
7 ניצן רינה - לוי קרן 59.29 20459 40300 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
8 גוראל איתן - אלון משה 56.84 17114 42934 2 ת"א - האקדמיה לברידג'
9 קיגל בלה - רמבק גלעד 55.24 42657 3228 2 רחובות/סביון - קרית אונו
10 אלזם מוטי - אלזם מרי 54.81 41939 41938 1 סביון - קרית אונו
11 זלמה שירלי - סלמה איבט 54.38 9421 24735 1 רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
12 איטח מאיר - רבינר עמי 54.06 23923 40161 1 חדרה - קדימה
13 שריבר פרידה - דינור ציפי 51.50 19943 19942 1 השרון/פ"ת - אם המושבות
14 KACHKOCH - BEN HAMOV 51.28 92-2008 92-2009 1 לא חבר בהתאגדות
15 פינגולד שושנה - ניצן ניצה 49.79 19026 19025   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
16 סמו מירי - יצחקי עדנה 48.61 19966 40643   השרון/ לא חבר בהתאגדות
17 פרחי שוש - בר מיכאלה 48.08 43211 41394   מועדון הברידג' רחובות/סביון - קרית אונו
18 נהון שלמה - גוטליב ליפא 47.33 855 16359   כ"ס - הדר/חיפה כרמל
19 SADOUNE MARCELLE - ZANA MALKA 45.73 92-2012 92-2015   לא חבר בהתאגדות
20 דנון ליאורה - שוורץ פנינה 44.77 92-2003 92-2004   לא חבר בהתאגדות
20 רווה עירית - קץ דינה 44.77 42886 92-2017   סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
22 גלוך סמיון - גלוך זינה 44.66 43259 43260   נס ציונה
23 רבינוביץ ליאונרדו - רבינוביץ דפנה 43.80 40745 40744   השרון
24 אביב נועה - אביב זאב 43.70 41284 23419   השרון
25 שלדון פיטר - שלדון יהודית 42.95 18891 92-1004   לא חבר בהתאגדות
26 הישראלי שמעון - בלזר שמעון 40.92 24810 42172   חדרה - קדימה/פולג- ברידג' פוינט
27 פלס דגנית - פישר צילה 39.85 40388 40544   חדרה - קדימה
28 קריינדלר מיכאל ד"ר - צבעוני פנחס 36.22 5441 5435   כרמיאל
29 יפה יצחק - שרון מרים 33.23 40743 19015   לא חבר בהתאגדות /רחובות
30 זיידנברג גת אלה מארי - זיידנברג-גת אביב לאו 33.01 42842 42908   לא חבר בהתאגדות /רחובות