Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
Red Sea Festival - Morning
מושב 5 מתוך 8 תאריך: 17/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 7.35
מנהל תחרות: אבנר ברי

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 דניאל עליזה - קרני בלהה 63.55 20440 16043 9 פ"ת - ויצו
2 שיפטן דרור - נחום ארז 61.87 9169 22567 7 ירושלים/ת"א - בית הלוחם אפקה
3 שריבר פרידה - דינור ציפי 58.82 19943 19942 6 השרון/פ"ת - אם המושבות
4 קופלביץ דולי - שינבאום שלמה 57.97 22490 23421 5 פ"ת - אם המושבות
5 הירש אדה - לבני יעקב 57.84 6075 5731 4 קיסריה
6 קוזיק סוניה - וולפגור אתי 57.62 20776 20331 3 ת"א - כיכר המדינה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
7 זורנה ברזוביץ אנה - שיפטר שושי 55.82 43034 9198 2 ת"א - אביבים/רמת השרון
8 ברעם אשר - רום מרים 53.92 14933 23497 2 סביון - קרית אונו
9 זעירי נעמי - זעירי יגאל 53.21 24238 24237 2 מועדון הברידג' רחובות
10 קריינדלר מיכאל ד"ר - צבעוני פנחס 52.29 5441 5435 1 כרמיאל
11 אילוז שנטל - דריי ויויאן 51.83 92-2013 92-2018 1 לא חבר בהתאגדות
12 כרמון יעל - פישר אהובה 51.20 40803 24341 1 סביון - קרית אונו
13 פוקד שרה - רז בהירה 50.82 41698 21516 1 רחובות
14 וינשטוק יהודה - וינשטוק סלמה 49.90 24564 24563   ב"ש - בית הברידג'
15 לנגסנר מרים - אטיאס סימון 49.76 10915 20995   רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
16 גרנות חיה - קונדה ציפי 49.38 17758 41608   רמת השרון
17 אביב נועה - אביב זאב 48.85 41284 23419   השרון
18 מנחמי אבשלום - חוזמן אלכסנדר 48.53 3103 42419   פ"ת - אם המושבות/להבים
19 שריג נוגה - שובל אורנה 48.27 8718 40138   רחובות
20 לנג שורה - כרמון אלי 45.94 16877 42187   סביון - קרית אונו
21 בארי תמר - מור עדי 42.66 24151 42893   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
22 גרוס מגדה - גרוס טיבור 40.51 43258 43257   נס ציונה
23 שינבאום מרגרט - שרון זמירה 40.20 23420 19117   פ"ת - אם המושבות
24 זרם חיה - בלושבסקי מיכאל 37.78 43278 42785   ירושלים/ב"ש - בית הברידג'
25 גרינמן תמר - בן כוזרי יהודית 36.44 11155 22551   סביון - קרית אונו
26 שמר חוה - וינרבה יוחנן 35.56 41048 41049   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אולגה סימיכ - פאלוך אבלין 67.97 25063 16067 9 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
2 טייג יוסי - גוטליב ליפא 64.54 16088 16359 7 חיפה כרמל
3 Sabljic Milka - וינקלר עמית 60.95 82014 5148 6 לא חבר בהתאגדות /מודיעין
3 איטח מאיר - רבינר עמי 60.95 23923 40161 6 חדרה - קדימה
5 ליבוביץ אביבה - ליבוביץ גורג 60.78 19135 19136 4 ירושלים
6 כץ פז - גלעדי ירון 58.99 23715 20553 3 חיפה כרמל/ר"ג - מרום נווה
7 פרחי שוש - בר מיכאלה 53.76 43211 41394 2 מועדון הברידג' רחובות/סביון - קרית אונו
8 עילם משה - סדן נגה 53.10 8972 17024 2 ת"א - בית הלוחם אפקה
9 ניצן רינה - לוי קרן 51.63 20459 40300 2 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
10 פרי מוטי - שחר אתי 51.31 18022 19202 1 רחובות
10 ידלין דורון - ידלין אור 51.31 4830 17650 1 פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
12 טלמור אבי - טלמור אורלי 50.33 42183 42182 1 סביון - קרית אונו
13 KACHKOCH - BEN HAMOV 50.00 92-2008 92-2009 1 לא חבר בהתאגדות
14 בן כוזרי ארצי - יוסף גילה 49.35 41026 21315   סביון - קרית אונו
15 ויזל דב - ויזל לילי 48.04 22934 21043   לא חבר בהתאגדות /נתניה
16 איילון אורה - מירז חנה 47.39 40824 40891   חדרה - קדימה
17 שוהם יורם - ינאי זאב 47.22 40726 40727   סביון - קרית אונו
18 גונן גדי - מידן שחר 45.59 42994 42992   הרצליה - אילה/קיבוצי דרום
19 רבינוביץ ליאונרדו - רבינוביץ דפנה 45.10 40745 40744   השרון
20 רווה עירית - קץ דינה 44.28 42886 92-2017   סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
21 בר אמה - וינטר צפורה 42.97 40170 21687   ת"א - אביבים/חדרה - קדימה
22 פלס דגנית - פישר צילה 41.83 40388 40544   חדרה - קדימה
22 בומש חוי - אדלר דינר פרידה 41.83 22479 22582   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
24 הישראלי שמעון - בלזר שמעון 40.20 24810 42172   חדרה - קדימה/פולג- ברידג' פוינט
25 קיגל בלה - רמבק גלעד 36.27 42657 3228   רחובות/סביון - קרית אונו
26 יפה יצחק - שרון מרים 34.31 40743 19015   לא חבר בהתאגדות /רחובות