Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
Red Sea Festival - Morning
מושב 6 מתוך 8 תאריך: 18/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 7.55
מנהל תחרות: אבנר ברי

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ניצן רינה - נחום ארז 66.92 20459 22567 7 ת"א - בית הלוחם אפקה
2 אולגה סימיכ - שיפטר שושי 63.11 25063 9198 6 ת"א - אביבים/רמת השרון
3 מסיקה דניאל - שיפטן דרור 61.58 23958 9169 5 פ"ת - אם המושבות/ירושלים
4 בומש חוי - אדלר דינר פרידה 60.10 22479 22582 4 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
5 ליבוביץ אביבה - ליבוביץ גורג 57.41 19135 19136 3 ירושלים
6 מורגנשטרן אתי - קופמר זויה 57.13 21097 40787 2 יבנה/מועדון הברידג' רחובות
7 ממרוד מרסל - כרמונה ססיליה 52.14 15013 17799 2 אשדוד/ לא חבר בהתאגדות
8 גרנות חיה - קונדה ציפי 51.32 17758 41608 2 רמת השרון
9 עמיר גליה - בונים רוני 51.19 14999 41837 1 אילת
10 גונן גדי - מידן שחר 50.63 42994 42992 1 הרצליה - אילה/קיבוצי דרום
11 לרנר סרנה - ליברמן רודיקה 48.71 14367 16448   ת"א - האקדמיה לברידג'/ לא חבר בהתאגדות
12 דון-יחייא רחל - כ"ץ יהודית 48.69 40720 92-5003   סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
13 רוזנבלט יואל - עופר יעל 47.22 20914 9100   נהריה
14 קופלביץ דולי - שינבאום שלמה 46.85 22490 23421   פ"ת - אם המושבות
15 אפלבוים שלום - לוי שוש 41.12 13443 23320   ראשל"צ - בית מכבי/רחובות
16 טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית 41.00 21323 15388   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
17 בוגנים אתי - דקטר בלהה 40.56 17901 17488   ירושלים/רחובות
18 חקלאי אילנה - בר-אור אלה 38.37 92-5001 92-5002   לא חבר בהתאגדות
19 שדמי נטע - פורת מיכל 37.71 43263 42960   הרצליה - פיתוח
20 גולדשטיין גבי - בן סימון ג'ני 36.54 20237 42392   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 חביב משה - מגל אלדד 66.50 2308 8770 7 קיסריה/זכרון יעקב - עמיחי
2 זק שחר - מנחמי אבשלום 62.77 5348 3103 6 חיפה כרמל/פ"ת - אם המושבות
3 KACHKOCH - BEN HAMOV 59.75 92-2008 92-2009 5 לא חבר בהתאגדות
4 אופנהיים נגה - ולרשטיין בתיה 57.93 42058 42504 4 הרצליה - אילה/פולג- ברידג' פוינט
5 כהן נעמי - כהן אלברט 56.69 23890 23891 3 אשדוד
6 טייג יוסי - גוטליב ליפא 56.09 16088 16359 2 חיפה כרמל
7 וייס גבי - חכמה דוד 55.25 16933 20900 2 כפר תבור
8 אביב נועה - אביב זאב 54.34 41284 23419 2 השרון
9 ריישר בלה - קילשטיין לרה 52.34 16825 19587 1 רחובות/ראשון לציון
10 ידלין דורון - ידלין אור 50.69 4830 17650 1 פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
11 חקלאי אילן - בר-אור נעם 46.52 42768 41244   סביון - קרית אונו/ת"א - האקדמיה לברידג'
12 ויזל דב - ויזל לילי 46.23 22934 21043   לא חבר בהתאגדות /נתניה
13 Sabljic Milka - וינקלר עמית 45.79 82014 5148   לא חבר בהתאגדות /מודיעין
14 רווה עירית - קץ דינה 45.72 42886 92-2017   סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
15 לנגסנר מרים - אטיאס סימון 44.67 10915 20995   רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
16 גוראל איתן - אלון משה 41.34 17114 42934   ת"א - האקדמיה לברידג'
17 פרסול לילי - פרסול יעקב 38.05 19906 20320   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
18 עליזה צרבנסקי - וילנר חנה 35.64 24116 43290   הרצליה - פיתוח
19 בן נתן יואל - בן נתן גיליאן 33.46 40790 40791   הרצליה - פיתוח