Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
Red Sea Festival - Morning
מושב 7 מתוך 8 תאריך: 19/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 6.38
מנהל תחרות: אבנר ברי

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 בר-אור נעם - בר-אור אלה 62.54 41244 92-5002 6 ת"א - האקדמיה לברידג'/ לא חבר בהתאגדות
2 ניצן רינה - נחום ארז 56.99 20459 22567 4 ת"א - בית הלוחם אפקה
3 רודשבסקי איר ד"ר - רודשבסקי שלמה 56.25 12374 92-6005 4 נס ציונה/ לא חבר בהתאגדות
4 BENAMOU MARC - KIMCHE PAULE 56.21 92-6008 92-6009 3 לא חבר בהתאגדות
5 SULTAN JOSIANNE - דריי ויויאן 55.90 92-2014 92-2018 2 לא חבר בהתאגדות
6 ASSOULINE PIERRE - ASSOULINE GILLES 53.47 92-6006 92-6007 2 לא חבר בהתאגדות
6 פורת רחל - פורת ראובן 53.47 22538 23066 2 ירושלים
6 בן נתן יואל - בן נתן גיליאן 53.47 40790 40791 2 הרצליה - פיתוח
9 ממרוד מרסל - תורן-היבלר שושנה 49.48 15013 11111   אשדוד/חיפה כרמל
10 שגיא משה - שגיא ורדית 47.22 10792 10791   ת"א - האקדמיה לברידג'
11 בורלא קלמי - מולוקנדוב לאורה 46.74 7658 40808   רמת השרון/ב"ש - בית הברידג'
12 חקלאי אילן - חקלאי אילנה 43.79 42768 92-5001   סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
13 לרנר סרנה - ליברמן רודיקה 42.28 14367 16448   ת"א - האקדמיה לברידג'/ לא חבר בהתאגדות
14 ויזל דב - ויזל לילי 36.85 22934 21043   לא חבר בהתאגדות /נתניה
15 פורת מיכל - עליזה צרבנסקי 34.90 42960 24116   הרצליה - פיתוח
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 שיפטר שושי - הרמתי עפר 70.83 9198 1657 6 רמת השרון/ת"א - אביבים
2 Sabljic Milka - וינקלר עמית 58.64 82014 5148 4 לא חבר בהתאגדות /מודיעין
3 הנר ברטה - זוהר יורם 58.16 12379 41396 4 נהריה - לב הצפון/קיסריה
4 כהן נעמי - כהן אלברט 56.90 23890 23891 3 אשדוד
5 זק שחר - מנחמי אבשלום 56.25 5348 3103 2 חיפה כרמל/פ"ת - אם המושבות
6 חסין נטשה - ירדני יעל 53.47 19019 15266 2 ירושלים
7 שיפטן דרור - ספייר אלברט 53.26 9169 864 1 ירושלים/כפר סבא
8 גל ויגלר אורית - כסיף דפנה 47.87 15388 18218   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
9 שדמי נטע - וילנר חנה 46.88 43263 43290   הרצליה - פיתוח
10 ZANA MALKA - אילוז שנטל 46.35 92-2015 92-2013   לא חבר בהתאגדות
11 גונן גדי - מידן שחר 45.44 42994 42992   הרצליה - אילה/קיבוצי דרום
12 אופנהיים נגה - ולרשטיין בתיה 43.40 42058 42504   הרצליה - אילה/פולג- ברידג' פוינט
13 לנגסנר מרים - אטיאס סימון 38.93 10915 20995   רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
14 פסקל צפורה - פדני ענת 37.87 92-6003 92-6004   לא חבר בהתאגדות
15 שקלו רחל קרן - אייזנברג ברוריה 35.07 92-6001 92-6002   לא חבר בהתאגדות