Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
Red Sea Festival - Morning
מושב 8 מתוך 8 תאריך: 20/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 4.81
מנהל תחרות: אבנר ברי

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ויזל דב - ויזל לילי 64.38 22934 21043 4 לא חבר בהתאגדות /נתניה
2 אור מאיר ציפי - אורן נחמה 62.70 21347 21325 4 ב"ש - חברי הנגב
3 דקטר בלהה - אלטר אורה 56.21 17488 21338 3 רחובות/ב"ש - חברי הנגב
4 שרון זמירה - לנג שורה 55.39 19117 16877 2 פ"ת - אם המושבות/סביון - קרית אונו
5 פטלקו ליה - גלעדי ירון 53.76 24895 20553 2 פ"ת - אם המושבות/ר"ג - מרום נווה
6 אופנהיים נגה - ולרשטיין בתיה 51.70 42058 42504 1 הרצליה - אילה/פולג- ברידג' פוינט
7 גן יהודית - קרן יוסי 51.60 41903 42747 1 ת"א - האקדמיה לברידג'
8 לרנר סרנה - ליברמן רודיקה 50.15 14367 16448 1 ת"א - האקדמיה לברידג'/ לא חבר בהתאגדות
9 חקלאי אילן - חקלאי אילנה 48.07 42768 92-5001   סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
10 בר-אור נעם - בר-אור אלה 43.69 41244 92-5002   ת"א - האקדמיה לברידג'/ לא חבר בהתאגדות
11 אילוז שנטל - דריי ויויאן 42.37 92-2013 92-2018   לא חבר בהתאגדות
12 בלושבסקי מיכאל - מירון מאירה 41.55 42785 21326   ב"ש - בית הברידג'/ב"ש - חברי הנגב
13 בן נתן יואל - בן נתן גיליאן 39.95 40790 40791   הרצליה - פיתוח
14 שגיא משה - שגיא ורדית 36.96 10792 10791   ת"א - האקדמיה לברידג'
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 גלרנטר אילנה - אורן מאיר 68.52 21644 4676 4 ב"ש - חברי הנגב
2 קסבי אירית - קסבי ניסים 67.04 13528 12837 4 הרצליה - פיתוח
3 פרסול לילי - פרסול יעקב 63.73 19906 20320 3 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
4 לנגסנר מרים - אטיאס סימון 58.15 10915 20995 2 רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
5 נלקין מרינה - חקלאי ליאורה 56.60 24585 92-7003 2 ת"א - האקדמיה לברידג'/ לא חבר בהתאגדות
6 פורת מיכל - וילנר חנה 50.63 42960 43290 1 הרצליה - פיתוח
7 שגיא אורלי - הלבץ פלורה 50.60 92-7004 43248 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
8 אייזנברג ברוריה - שקאלו רחל קרן 49.19 92-7006 92-7007   לא חבר בהתאגדות
9 ברוידא אלירם - יוסף גילה 47.64 20187 21315   סביון - קרית אונו
10 מור רונית - הופמן דורית 41.94 92-7008 92-7009   לא חבר בהתאגדות
11 כהן-פדני ענת - פרנקל צפורה 39.47 43149 92-7005   רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
12 פרוסט ורד - וייסמן מירה 31.62 92-7001 92-7002   לא חבר בהתאגדות
13 עליזה צרבנסקי - שדמי נטע 25.02 24116 43263   הרצליה - פיתוח