Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
ירושלים אונליין - ראשון אחה"צ - דצמבר ינואר
מושב 3 מתוך 9 תאריך: 26/12/21 סניף: ירושלים מקדם: 10.74
מנהל תחרות: ניימן עירית
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ברקמן מאיר - רחימי רחמים 77.34 8312 13241 10 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
2 (רובוט) - ינר יובל 71.12 ROBOT 10981 8 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
3 (רובוט) - לביא שלומי 64.03 ROBOT 15132 6 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
4 שזיפי אילן - שזיפי חנה 62.71 984 983 5 ת"א - אביבים
5 Minus4000 - 666JJV 62.65 Minus4000 666JJV   לא חבר בהתאגדות
6 מנדלבאום יצחק - זייטמן מגי 62.31 2054 2307 4 ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
7 דרזנר תרצה - שניר רותי 62.28 11054 13922 3 ת"א - בית הלוחם אפקה/כפר סבא
8 בן עמי חנן - סוורי עוזי 61.68 4568 18803 3 ירושלים
9 Angela2013 - זלבה אבי 57.55 Angela2013 2074   לא חבר בהתאגדות
10 רגב נחום - כהן אבנר 57.00 18285 9199 2 ירושלים
11 (רובוט) - גיא יואל 56.87 ROBOT 17603 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
12 (רובוט) - kortti 265 56.10 ROBOT kortti 265   לא חבר בהתאגדות
13 (רובוט) - דיין רחל 55.34 ROBOT 40734 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
14 שילה תמר - גרינברג רבקה 54.72 18633 6452 1 ירושלים
15 (רובוט) - אלזם מרי 53.09 ROBOT 41938 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
16 גלילי נתן - עוזר יורם 52.77 17844 16082 1 מודיעין
17 (רובוט) - בן משה אלי 51.54 ROBOT 3260 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
18 זגורי אלי - מוסטובוי דמיטרי 50.69 16074 41218   מודיעין/ירושלים
19 (רובוט) - פישר פאולה 50.67 ROBOT 16369 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
20 (רובוט) - פסרמן רחל 50.44 ROBOT 8580 1 לא חבר בהתאגדות
21 (רובוט) - JB71634 50.22 ROBOT JB71634   לא חבר בהתאגדות
22 חזן יואל - בוגנים אתי 48.28 43341 17901   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
23 שרעבי יורם - הרדון עפרה 47.80 18198 14930   ירושלים/י"ם - מרכז הברידג'
24 שמיון דגן יהודית - בלס יהודית 47.76 15048 1187   נס ציונה/ת"א - אביבים
25 חסין נטשה - פרי סוזנה 47.58 19019 22920   ירושלים
26 (רובוט) - נתן מיכה 47.35 ROBOT 12111   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
27 הס רנה - בך ורדה 47.08 2041 4529   ירושלים
28 (רובוט) - רז צילה 46.55 ROBOT 12307   לא חבר בהתאגדות /י"ם - בית בלגיה
29 כהן נילי - ללוש יעל 46.47 11594 13303   חולון - הקנטרי
30 אברמסקי מוטי - למדן יצחק 45.65 40556 41948   ירושלים
31 אופיר מאירה - hag1 45.46 14620 hag1   ירושלים/ לא חבר בהתאגדות
32 (רובוט) - בן עמי יעקב 45.09 ROBOT 9021   לא חבר בהתאגדות
33 אלעד רחל - שידלוב מרים 44.89 3696 18320   ת"א - כיכר המדינה/ירושלים
34 לוי דבורה - רגב עשירה 44.66 17620 18286   ירושלים
35 (רובוט) - המר ברוריה 44.49 ROBOT 16890   לא חבר בהתאגדות /אשקלון
36 הנדל אביהו - ירדני יעל 43.64 23784 15266   פ"ת - ויצו/ירושלים
37 (רובוט) - רז אמנון 42.50 ROBOT 12306   לא חבר בהתאגדות /י"ם - בית בלגיה
38 כהן שולה - יעקב מלכה 41.31 2253 14220   אשקלון/י"ם - מרכז הברידג'
39 (רובוט) - יאראק יהודית 40.62 ROBOT 18998   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
40 שידלוב שלמה - רמון אריה 37.31 18283 20938   ירושלים
41 שושן איתמר - סימבליסטה גורג 36.46 22384 16433   סביון - קרית אונו
42 פדהצור פועה - אבישר שוש 33.88 18142 18501   טבעון - רקפת /סביון - קרית אונו
43 יחיאלי אורנה - פייזר מרים 29.09 40763 42164   ירושלים
44 שילה ראובן - סיבוני חיים 25.52 17368 17192   ירושלים