Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
ארצית ע"ש נורית ורהפטיג ז"ל
מושב 1 מתוך 2 תאריך: 17/12/21 סניף: חיפה/כרמל מקדם: 17.36
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 בראל מיכאל - כץ פז 68.71 8453 23715 8 חיפה כרמל/כפר סבא
2 פלדבוי גיל - בלו אבי 65.94 243 7954 6 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
3 בנבניסטי רונן - ליבסטר בני 63.01 23717 3642 5 פולג- ברידג' פוינט/השרון
4 רזניק פרץ - שקד יצחק 57.46 8294 5414 4 חיפה כרמל/קריות
5 לירון נולי - לוי סיגלית 55.12 21199 8196 3 חיפה כרמל
6 לוי רוני - פורטונה ארנון 53.66 12052 5150 3 חיפה כרמל
7 ירוס מיכאל - גולדנברג שלום 52.63 40706 1265 2 חיפה כרמל
8 גריזים יורם - אלעד אלי 46.78 11120 5572   יבנה/חיפה כרמל
9 דיין גילה - צינגיסר אריה 46.20 15416 3951   חיפה כרמל/נהריה
10 טמיר אלי - אלרן ישראל 46.05 5270 19052   חיפה כרמל
11 גרוס ריצארד - מור אהוד 45.47 41601 40709   חיפה כרמל
12 אדלשטיין פרידה - רהב יוסף 41.96 4631 1940   חיפה כרמל
13 ליפשיץ יותם - פטרושקה רועי 39.77 21121 9793   עמק יזרעאל
14 פרלמן אמנון - בייצר מוטי 33.77 20980 12001   חיפה - רמת אלון צביקה/חיפה כרמל
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 שרן מיכאל - בוחניק אשר 59.36 6694 12605 8 חיפה כרמל
2 זק שחר - ליבר מוניקה 58.19 5348 12633 6 חיפה כרמל/קריות
3 דה הונד יוסי - שפר לאה 54.39 19994 19995 5 חיפה כרמל
4 סגלוב חנה - שני גילה 52.49 15610 14956 4 חיפה כרמל
5 אדטו אבי - אלון אלכס 51.17 18873 14907 3 כרמיאל
6 זמיר עמי - אלספל חנן 50.58 19705 16044 3 השרון/ת"א - אביבים
7 אורן בעז - אורן יפתח 49.56 23765 23206   עמק יזרעאל
8 קרביץ אריה - מאירוביץ מיקי 45.91 4418 9413   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
9 זילברבוש שמואל - ורד נח 45.47 837 2656   חיפה - בית הלוחם
10 באבד יצחק - סרבן דניאלה 45.32 11010 20552   חיפה כרמל
11 קלז נסטור - גרשון עודד 44.74 18245 8104   חיפה - רמת אלון/חיפה כרמל
12 פרקש רות - טובביס אלכס 43.27 5305 15895   כפר סבא/ת"א - אביבים
13 מאר רוני - מאר ריבי 42.54 11345 11346   קריות
14 לייבו אדי - בן יהודה יהודית 40.50 850 2218   קריות/כרמיאל
Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 גרינברג טדי - אדטו משה 60.96 41444 15250 8 כרמיאל
2 זק יניב - קופמן שרה 60.38 4281 15635 6 חיפה כרמל/נס ציונה
3 גל מרדכי - דוד אילן 56.58 20231 23874 5 חיפה כרמל
4 אשכנזי יוסי - ברנשטיין גרגורי 55.41 2140 13366 4 טבעון/קריות
5 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל 54.53 4648 13512 3 נהריה - לב הצפון/נהריה
6 בר יוסף עקיבא - ברויז אברהם 51.32 22055 40433 3 חיפה כרמל
7 טל דן - שלייפר ישראל 50.29 1267 3955 2 חיפה כרמל
8 משכית חניתה - קרמר ליאורה 48.54 12377 8174   חיפה כרמל
8 טל פטר - ציפין שמואל 48.54 16356 24169   חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
10 תמיר טובה - פואה דורית 45.18 667 11064   קריות
11 ירוקר מתן - רבינוביץ יונתן 43.42 40336 40489   חיפה כרמל/פתח תקווה - ברידג' קורס
12 אבדג'ן ג'אנה - צרטין יוסף 24.85 41007 41343   חיפה כרמל