תוצאות מושב (פרונטלי)
ארצית ע"ש נורית ורהפטיג ז"ל | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 17/12/21 | סניף: חיפה/כרמל | מקדם: 17.36 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | בנבניסטי רונן - ליבסטר בני | 62.570 | 23717 | 3642 | 8 | פולג- ברידג' פוינט/השרון |
1 | פלדבוי גיל - בלו אבי | 62.570 | 243 | 7954 | 8 | פ"ת - אם המושבות/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
3 | בראל מיכאל - כץ פז | 62.130 | 8453 | 23715 | 5 | חיפה - ברידג' מחניים/גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
4 | פרלמן אמנון - בייצר מוטי | 60.530 | 20980 | 12001 | 4 | חיפה - רמת אלון / לא חבר בהתאגדות |
5 | ליפשיץ יותם - פטרושקה רועי | 54.090 | 21121 | 9793 | 3 | טבעון |
6 | דיין גילה - צינגיסר אריה | 52.340 | 15416 | 3951 | 3 | לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון |
7 | לוי רוני - פורטונה ארנון | 48.830 | 12052 | 5150 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות | |
8 | סגלוב חנה - שני גילה | 47.660 | 15610 | 14956 | חיפה - ברידג' מחניים | |
9 | גרוס ריצארד - מור אהוד | 45.470 | 41601 | 40709 | חיפה - ברידג' מחניים | |
10 | אדלשטיין פרידה - רהב יוסף | 45.030 | 4631 | 1940 | חיפה - ברידג' מחניים | |
11 | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | 44.440 | 40706 | 1265 | חיפה - ברידג' מחניים | |
12 | גריזים יורם - אלעד אלי | 39.180 | 11120 | 5572 | יבנה/חיפה - ברידג' מחניים | |
13 | אורן בעז - אורן יפתח | 36.990 | 23765 | 23206 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת | |
14 | לירון נולי - לוי סיגלית | 35.090 | 21199 | 8196 | חיפה - ברידג' מחניים/חיפה - בית הלוחם |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | אשכנזי יוסי - ברנשטיין גרגורי | 66.670 | 2140 | 13366 | 8 | טבעון/קריות |
2 | טל דן - שלייפר ישראל | 65.350 | 1267 | 3955 | 6 | טבעון - רקפת |
3 | זק יניב - קופמן שרה | 60.230 | 4281 | 15635 | 5 | חיפה - ברידג' מחניים/נס ציונה |
4 | משכית חניתה - קרמר ליאורה | 54.240 | 12377 | 8174 | 4 | חיפה - ברידג' מחניים |
4 | תמיר טובה - פואה דורית | 54.240 | 667 | 11064 | 4 | קריות |
6 | גל מרדכי - דוד אילן | 53.360 | 20231 | 23874 | 3 | חיפה - ברידג' מחניים |
6 | טל פטר - ציפין שמואל | 53.360 | 16356 | 24169 | 3 | טבעון - רקפת /חיפה - ברידג' מחניים |
8 | ירוקר מתן - רבינוביץ יונתן | 51.170 | 40336 | 40489 | 2 | חיפה - ברידג' מחניים/פתח תקווה - ברידג' קורס |
9 | גרינברג טדי - אדטו משה | 49.120 | 41444 | 15250 | כרמיאל | |
10 | פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל | 45.180 | 4648 | 13512 | נהריה - לב הצפון/נהריה | |
11 | טמיר אלי - אלרן ישראל | 40.060 | 5270 | 19052 | חיפה - ברידג' מחניים | |
12 | בר יוסף עקיבא - ברויז אברהם | 39.470 | 22055 | 40433 | חיפה - ברידג' מחניים | |
13 | רזניק פרץ - שקד יצחק | 37.570 | 8294 | 5414 | חיפה - ברידג' מחניים/קריות | |
14 | אבדג'ן ג'אנה - צרטין יוסף | 33.040 | 41007 | 41343 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | קרביץ אריה - מאירוביץ מיקי | 65.640 | 4418 | 9413 | 8 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
2 | זק שחר - ליבר מוניקה | 61.700 | 5348 | 12633 | 6 | חיפה - ברידג' מחניים/קריות |
3 | שרן מיכאל - בוחניק אשר | 59.360 | 6694 | 12605 | 5 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות |
4 | אדטו אבי - אלון אלכס | 58.480 | 18873 | 14907 | 4 | כרמיאל |
5 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 54.530 | 850 | 2218 | 3 | קריות/כרמיאל |
6 | זילברבוש שמואל - ורד נח | 52.780 | 837 | 2656 | 3 | חיפה - בית הלוחם |
7 | זמיר עמי - אלספל חנן | 50.730 | 19705 | 16044 | 2 | י"ם - בית בלגיה/ת"א - אביבים |
8 | פרקש רות - טובביס אלכס | 48.390 | 5305 | 15895 | כפר סבא/ת"א - אביבים | |
9 | קלז נסטור - גרשון עודד | 42.250 | 18245 | 8104 | חיפה - רמת אלון / לא חבר בהתאגדות | |
10 | דה הונד יוסי - שפר לאה | 37.280 | 19994 | 19995 | חיפה - ברידג' מחניים | |
11 | באבד יצחק - סרבן דניאלה | 35.670 | 11010 | 20552 | חיפה - ברידג' מחניים | |
12 | מאר רוני - מאר ריבי | 33.190 | 11345 | 11346 | קריות |