Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל ראשון בוקר
מושב 3 מתוך 5 תאריך: 16/01/22 סניף: אביבים מקדם: 9.35
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 65.84 ROBOT 15338 13 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
2 גוליק אורי - גוליק איתן 63.23 1414 1413 11 הרצליה - אילה
3 (רובוט) - מאיר יורי 62.88 ROBOT 13003 9 לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
4 (רובוט) - לויט יולי 62.86 ROBOT 3566 7 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
5 מילצן דרור - קופמן שרה 61.04 3655 15635 5 נס ציונה
6 (רובוט) - דילנברגר זיוה 59.93 ROBOT 19775 4 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
7 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 59.60 ROBOT 40533 4 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
8 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 58.91 14359 16453   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
9 מור אהוד - ירוס מיכאל 58.43 40709 40706 4 חיפה כרמל
10 (רובוט) - ויסבוך לוציה 57.73 ROBOT 8001 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
11 קפלן אהרון - בן נחום גילי 57.56 1763 17526 3 חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
12 גוטפריד שי - מנשה ניסים 56.87 17756 40680 3 פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
13 לוי שלמה - גל-לוי ארנה 56.10 40350 40351 3 רעננה - ההגנה
14 (רובוט) - זופניק שושי 55.88 ROBOT 41703 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
15 (רובוט) - צידון גיא 55.27 ROBOT 10551   לא חבר בהתאגדות
16 קורן אלי - חסין נטשה 55.20 42686 19019 2 חיפה כרמל/ירושלים
17 טורבוביץ ציפי - אוסדצ'י-קפלן אורנה 54.98 17764 17014 2 חיפה כרמל
18 (רובוט) - ניצן רינה 54.71 ROBOT 20459 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
19 וקסלבאום אבנר - סולניק אריה 54.29 12406 3038 2 ת"א - אביבים
20 עירשי טובה - רוזנברג מירי 54.26 347 7066 2 ת"א - אביבים
21 (רובוט) - עפרון פרנסין 54.03 ROBOT 14774 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
22 (רובוט) - סף יעל 53.73 ROBOT 16743 1 לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
23 (רובוט) - גלט אהרון 53.67 ROBOT 40141 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
24 (רובוט) - קולסקי איתן 53.31 ROBOT 16086 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
25 Oormie - PKYip 53.10 Oormie PKYip   לא חבר בהתאגדות
26 מור משה - אביב זאב 52.27 19169 23419   השרון
27 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 51.83 19218 10299 1 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
28 בן יהודה יהודית - פרקש רות 51.53 2218 5305 1 כרמיאל/כפר סבא
29 (רובוט) - פולק גו 51.39 ROBOT 23835 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
30 שרון אביגדור - אדלשטיין פרידה 51.06 581 4631 1 חיפה כרמל
31 (רובוט) - איטר איריס 51.05 ROBOT 14697 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
32 (רובוט) - רום מיכל 50.53 ROBOT 3406 1 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
33 (רובוט) - הלמן קרן 50.23 ROBOT 9272 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
34 (רובוט) - בן שמחון אבי 49.97 ROBOT 24816   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
35 אלרן ישראל - לוי רוני 49.78 19052 12052   חיפה כרמל
36 (רובוט) - פרידמן רונית 49.63 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
37 (רובוט) - קס דניאל 49.49 ROBOT 248   לא חבר בהתאגדות
38 רוזנשיין אלכסנדר - בראוינר אלכסנדר 49.30 3372 24488   חיפה כרמל
39 (רובוט) - ציפין שמואל 48.93 ROBOT 24169   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
40 (רובוט) - כץ זאנה 48.62 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
41 (רובוט) - דויד סילביה 48.61 ROBOT 18006   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
42 אלון משה - גוראל איתן 48.57 42934 17114   ת"א - האקדמיה לברידג'
43 (רובוט) - כהנא אלה 48.21 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
44 אלון ליאורה - גזית גלי 48.15 5585 40227   חיפה כרמל/נהריה
45 לאו קרול - ישראלי דן 48.12 41829 14669   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
46 (רובוט) - רונן אורה 47.76 ROBOT 3085   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
47 חשמונאי רותי - eylono8 46.57 13675 eylono8   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
48 (רובוט) - גילרמן ג ניס 46.41 ROBOT 8000   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
49 שנפ מאיה - הראל אתי 46.29 23993 19766   רמת השרון
50 (רובוט) - פישר אהובה 45.87 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
51 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 45.45 40317 41315   ת"א - אביבים
52 גוברין אבי-ברטי - גרוס ריצארד 45.24 42144 41601   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
53 גוראל נעמי - אפל ליוי 45.18 41017 22088   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
54 גינזבורג מרים - הילזנרד אנני 44.71 5635 5598   חיפה כרמל
55 (רובוט) - לביא נירה 44.51 ROBOT 14641   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
56 (רובוט) - זוסמן הדסה 44.34 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות
57 מזרח איתמר - קימל יעקב 44.23 10813 18415   קריות/חיפה כרמל
58 (רובוט) - בכר יוסי 44.03 ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
59 (רובוט) - בר יוסף עקיבא 43.71 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
60 (רובוט) - דה פריס גבי 43.25 ROBOT 14048   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
61 נביא יהודה - נביא רות 42.44 15307 15308   חיפה כרמל
62 רמתי גדעון - כרדי אברהם 42.05 1956 40383   ת"א - אביבים
63 טל משה - אלון הדסה 42.02 2176 7835   כפר סבא/ת"א - אביבים
64 בנציוני יואל - פרחי לינה 41.982 9222 15050   ת"א - האקדמיה לברידג'/ת"א - בית הלוחם אפקה
65 שיף סמדר - גולדורגר חנה 41.975 41358 12098   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
66 (רובוט) - עקריש שרון 41.76 ROBOT 42912   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
67 (רובוט) - ברויז אברהם 41.04 ROBOT 40433   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
68 ארידור לילי - ריינר לאה 41.02 13637 3119   סביון - קרית אונו
69 ברגר לאה - ליבר בתיה 40.34 20247 20248   לא חבר בהתאגדות
70 בנטור אסתר - בן יוסף הדרה 40.15 17813 18015   חיפה כרמל
71 ניצן ניצה - אברהם חיה 39.29 19025 20235   חיפה כרמל
72 (רובוט) - ברב בנימין 25.82 ROBOT 664   לא חבר בהתאגדות /קריות