Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל תחרות מהירה 21 בורדים
מושב 2 מתוך 5 תאריך: 10/01/22 סניף: אביבים מקדם: 7.54
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 (רובוט) - גילרמן ג ניס 65.13 ROBOT 8000 14 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
2 שטאובר אריה - גזית גלי 62.24 22530 40227 11 נס ציונה/נהריה
3 חשמונאי רותי - eylonO8 61.23 13675 eylonO8   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
4 (רובוט) - ויסבוך לוציה 60.62 ROBOT 8001 7 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
5 (רובוט) - פרץ שמואל 60.50 ROBOT 16618   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
6 (רובוט) - אלקלעי משה 60.34 ROBOT 21482 4 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
7 (רובוט) - בן שמחון אבי 59.70 ROBOT 24816 4 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
8 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 57.76 ROBOT 40533 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
9 (רובוט) - וקסלבאום אבנר 57.41 ROBOT 12406 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
10 (רובוט) - פרידמן רונית 57.33 ROBOT 18519 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
11 (רובוט) - גלסר אנדרי 56.98 ROBOT 9069 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
12 נוף נורית - בן דוד אבישי 55.905 19212 17851 2 רמת השרון/ת"א - אביבים
13 (רובוט) - שוהם יורם 55.901 ROBOT 40726 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
14 (רובוט) - בכר יוסי 55.12 ROBOT 722 2 לא חבר בהתאגדות /נהריה
15 גוליק אורי - גוליק איתן 54.07 1414 1413 2 הרצליה - אילה
16 שינבאום שלמה - גוברין אבי-ברטי 53.62 23421 42144 1 פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים
17 גינוסר איתמר - גל-לוי ארנה 53.50 19061 40351 1 ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
18 (רובוט) - לביא נירה 53.48 ROBOT 14641 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
19 זוסמן הדסה - אלון ליאורה 53.24 17050 5585   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
20 (רובוט) - פיוטרו קלוד 52.99 ROBOT 4492 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
21 אליעז רות - גרוס ריצארד 51.88 22057 41601   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
22 (רובוט) - לויט יולי 51.85 ROBOT 3566 1 לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
23 (רובוט) - כהנא אלה 50.98 ROBOT 16013 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
24 עמיר מירה - שני גילה 50.93 2508 14956 1 חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
25 (רובוט) - פולק גו 50.68 ROBOT 23835 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
26 (רובוט) - קולסקי איתן 50.59 ROBOT 16086 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
27 (רובוט) - אלעד רחל 50.52 ROBOT 3696 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
28 קורן אלי - מירקין לודמילה 50.19 42686 10299 1 חיפה כרמל
29 (רובוט) - בר-און שמעון 49.62 ROBOT 40594   לא חבר בהתאגדות /אשקלון
30 (רובוט) - דויד סילביה 49.12 ROBOT 18006   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
31 (רובוט) - סף יעל 48.45 ROBOT 16743   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
32 (רובוט) - כהן עידית 47.93 ROBOT 18719   לא חבר בהתאגדות /רחובות
33 (רובוט) - רום מרים 47.26 ROBOT 23497   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
34 אפל ליוי - אפל מאיר 47.03 22088 22089   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
35 (רובוט) - רגב נחום 46.98 ROBOT 18285   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
36 (רובוט) - עקריש שרון 45.93 ROBOT 42912   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
37 (רובוט) - שרון אביגדור 45.82 ROBOT 581   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
38 (רובוט) - פרחי ישראל 45.67 ROBOT 42078   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
39 נביא רות - נביא יהודה 45.25 15308 15307   חיפה כרמל
40 צידון רבקה - זלצר אביבה 44.88 19373 24170   חיפה כרמל
41 (רובוט) - רינות מישל 44.40 ROBOT 12256   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
42 מזרחי שמחה - שטרן בן 43.60 17615 19887   חיפה כרמל
43 (רובוט) - גוראל נעמי 43.34 ROBOT 41017   לא חבר בהתאגדות
44 (רובוט) - גלט אהרון 43.09 ROBOT 40141   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
45 מנשה ניסים - כץ אליעזר 41.76 40680 40682   חיפה - רמת אלון/חיפה כרמל
46 כהן ורד - סגל אדריאן 39.69 41563 40853   ת"א - אביבים
47 בר יוסף עקיבא - גרשון עודד 38.86 22055 8104   חיפה כרמל
48 סילש רותי - ריינר לאה 38.72 43011 3119   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
49 גולדנבלט ליביה - אוסימו הלן 38.48 42772 42789   לא חבר בהתאגדות
50 גן-אל נעמי - גוראל נירה 37.02 21463 18551   פ"ת - ויצו/ לא חבר בהתאגדות
51 בן יוסף הדרה - בנטור אסתר 35.83 18015 17813   חיפה כרמל
52 (רובוט) - בן משה אלי 34.04 ROBOT 3260   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון