Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל ברומטר שני אחהצ
מושב 3 מתוך 5 תאריך: 17/01/22 סניף: אביבים מקדם: 10.69
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 גלסר אנדרי - eylon08 54.01 9069 eylon08   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
2 שמיון דגן יהודית - סולניק אריה 31.43 15048 3038 11 נס ציונה/ת"א - אביבים
3 (רובוט) - ברב בנימין 28.19 ROBOT 664 9 לא חבר בהתאגדות /קריות
4 (רובוט) - אלון ליאורה 26.51 ROBOT 5585 7 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
5 גיא חנה - אנטין דוד 25.41 9306 3524 6 ת"א - בית הלוחם אפקה
6 עירשי טובה - רוזנברג מירי 25.35 347 7066 4 ת"א - אביבים
7 רג'ואן מרגלית - לויט שושנה 24.43 18685 3548   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
8 (רובוט) - אלעד רחל 19.59 ROBOT 3696 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
9 שוצמן רחל - ברקוביץ אריה 18.12 15908 2502 4 חיפה כרמל
10 (רובוט) - אלספל חנן 17.80 ROBOT 16044 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
11 (רובוט) - ציפין שמואל 15.88 ROBOT 24169 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
12 פרקש רות - לויתן שרה 15.48 5305 23836 3 כפר סבא/ת"א - בית הלוחם אפקה
13 ברוידא שרה - בן נחום גילי 14.13 16556 17526 3 סביון - קרית אונו/חיפה כרמל
14 עפרון פרנסין - בן אלי מיכל 13.62 14774 24591 2 סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
15 מזרח איתמר - קימל יעקב 12.64 10813 18415 2 קריות/חיפה כרמל
16 קס דניאל - קס גינה 12.38 248 4692   לא חבר בהתאגדות
17 שמאי אילנה - אברהם חיה 11.47 13602 20235 2 חיפה כרמל
18 (רובוט) - לביא נירה 11.13 ROBOT 14641 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
19 זינגר בני - רינות מישל 11.00 9089 12256 2 רעננה - ההגנה/רמת השרון
20 שפירא אניטה - ביקוביצקי ורדה 10.84 14693 6234   ת"א - אביבים
21 גלברד מרדכי - פולק גו 8.85 612 23835 1 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
22 שפט ברכה - כליף אילנה 8.15 5164 11003 1 כפר סבא/רמת השרון
23 (רובוט) - פרחי ישראל 8.09 ROBOT 42078 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
24 (רובוט) - יגל אבי 7.72 ROBOT 42046 1 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
25 קרביץ אריה - מאירוביץ מיקי 7.43 4418 9413 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
26 בן-אברהם זאב - בנזראי לולה 7.12 3122 1445 1 סביון - קרית אונו/רמת השרון
27 (רובוט) - בכר יוסי 5.97 ROBOT 722 1 לא חבר בהתאגדות /נהריה
28 (רובוט) - שטרן אריה 4.01 ROBOT 24344 1 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
29 מחליף מחול - מחליף מחול 3.77 37-0030 37-0030   לא חבר בהתאגדות
30 ורד רונית - טל משה 3.24 17425 2176 1 כפר סבא
31 בן נון אביבה - גולדרינג אהובה 3.208 19027 16231 1 ת"א - אביבים
32 (רובוט) - קרני גיא 3.207 ROBOT 14628 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
33 אדלונד אטי - שומרוני גילה 2.28 22779 12077 1 נס ציונה
34 בלאט לובומיר - גנס בוב 0.87 16453 113   ת"א - אביבים
35 (רובוט) - גרינמן שמשון 0.48 ROBOT 23268 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
36 (רובוט) - כץ זאנה -0.63 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
37 פולק אוסקר - מקוב מרדכי -1.07 1061 11172   נס ציונה
38 באן דוד - גוברין אבי-ברטי -1.12 10126 42144   ת"א - אביבים
39 וכולדר איתן - כהן יוסי -1.78 6622 18280   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
40 (רובוט) - בנדיקט מימי -4.30 ROBOT 14556   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
41 (רובוט) - סף יעל -5.31 ROBOT 16743   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
42 (רובוט) - ניצן רינה -6.25 ROBOT 20459   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
43 (רובוט) - זופניק שושי -6.85 ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
44 לנדה בנימין - מוזיקנט לאון -7.69 23597 16592   לא חבר בהתאגדות
45 (רובוט) - כוגן רעיה -7.76 ROBOT 9385   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
46 כהן ג'ני - בן דוד אבישי -7.80 22367 17851   ת"א - אביבים
47 חסדאי אורנה - בוגנר נורית -8.81 11195 11957   ת"א - אביבים
48 בלאט אמירה - קופמן שרה -9.00 14059 15635   ת"א - אביבים/נס ציונה
49 אפל מאיר - אפל ליוי -9.09 22089 22088   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
50 הורוביץ חנה - זמיר דיצה -10.14 13107 16208   ת"א - אביבים
51 דה פריס גבי - גילרמן ג ניס -10.22 14048 8000   ת"א - אביבים
52 Caybee - גולומב נינה -13.67 Caybee 12376   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
53 שיף סמדר - גזית גלי -13.78 41358 40227   לא חבר בהתאגדות /נהריה
54 (רובוט) - מזרחי שמחה -13.82 ROBOT 17615   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
55 גולדנבלט ליביה - אוסימו הלן -14.09 42772 42789   לא חבר בהתאגדות
56 מידן שחר - גונן גדי -16.64 42992 42994   קיבוצי דרום/הרצליה - אילה
57 (רובוט) - מור אהוד -17.31 ROBOT 40709   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
58 (רובוט) - קולסקי איתן -17.59 ROBOT 16086   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
59 שריג בנימינה - hadas la -17.71 41194 hadas la   רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות
60 בראון ליליאן - בכור גניה -20.45 18910 19092   ת"א - אביבים
61 דקל עמי - זוהר יורם -21.97 42567 41396   ת"א - אביבים/קיסריה
62 שטאובר אריה - וינברג דסי -22.07 22530 20369   נס ציונה/רחובות
63 ajalagabai - orabreuer -24.92 ajalagabai orabreuer   לא חבר בהתאגדות
64 שר חנן - מילצן דרור -26.63 2328 3655   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
65 סימקוביץ יפית - אליוביץ עליזה -29.93 23234 16173   ב"ש - בית הברידג'
66 (רובוט) - בר יוסף עקיבא -31.47 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
67 עטר אדית - רוט חוה -35.95 15815 15241   ת"א - אביבים
68 (רובוט) - שטרן אורי -38.01 ROBOT 22539   לא חבר בהתאגדות /השרון