Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל אונליין שלישי אחה"צ
מושב 4 מתוך 4 תאריך: 22/02/22 סניף: אביבים מקדם: 8.72
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 גלברד מרדכי - פולק גו 73.86 612 23835 12 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
2 שטאובר אריה - מילצן רוני 66.13 22530 5018 10 נס ציונה
3 עירשי טובה - רומן חנה 61.94 347 14655 8 ת"א - אביבים
4 יפה פרנקי - גולומב נינה 61.90 17818 12376 6 חיפה כרמל
5 אשכנזי סיבל - בן בסט ויויאן 61.89 1035 41620   לא חבר בהתאגדות
6 קימל יעקב - מזרח איתמר 60.41 18415 10813 4 חיפה כרמל/קריות
7 (רובוט) - צידון גיא 60.24 ROBOT 10551   לא חבר בהתאגדות
8 בלאט לובומיר - סולניק אריה 59.37 16453 3038 4 ת"א - אביבים
9 (רובוט) - ברב בנימין 58.60 ROBOT 664 4 לא חבר בהתאגדות /קריות
10 (רובוט) - קס דניאל 57.86 ROBOT 248   לא חבר בהתאגדות
11 בן אלי מיכל - עפרון פרנסין 57.47 24591 14774 3 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
12 יגרמן עדנה - בנציוני יואל 57.30 14423 9222 3 ת"א - האקדמיה לברידג'
13 שיף סמדר - ביקוביצקי ורדה 56.94 41358 6234   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
14 זינגר בני - זעירא יחזקאל 56.90 9089 40880 2 רעננה - ההגנה
15 (רובוט) - שנפ מאיה 56.46 ROBOT 23993 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
16 (רובוט) - ויסבוך לוציה 56.34 ROBOT 8001 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
16 (רובוט) - גוטפריד שי 56.34 ROBOT 17756 2 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
18 בראוינר אלכסנדר - לנקביץ זופיה 55.95 24488 23263 2 חיפה כרמל
19 רונן אורה - אלקבץ שלי 55.49 3085 9510 2 ת"א - כיכר המדינה
20 (רובוט) - רג'ואן מרגלית 54.94 ROBOT 18685   לא חבר בהתאגדות
21 (רובוט) - חנוך גיורא 53.70 ROBOT 2094 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
22 מידן שחר - בן דוד יובל 52.97 42992 17852 1 קיבוצי דרום/רמת השרון
23 Shirlot - ולדמן לוריין 52.89 Shirlot 23237   לא חבר בהתאגדות
24 (רובוט) - וקסלבאום אבנר 52.81 ROBOT 12406 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
25 (רובוט) - קולסקי איתן 52.61 ROBOT 16086 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
26 בן סימון שרל - לנדה בנימין 52.60 10829 23597   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
27 ורד רונית - טל משה 52.44 17425 2176 1 כפר סבא
28 (רובוט) - מירקין לודמילה 52.16 ROBOT 10299 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
29 (רובוט) - סף יעל 52.08 ROBOT 16743 1 לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
30 ניצן ניצה - אברהם חיה 52.02 19025 20235 1 חיפה כרמל
31 (רובוט) - גולדשטיין סולנג 51.90 ROBOT 40695 1 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
32 אנטין דוד - אברמוביץ ענת 51.56 3524 16263 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
33 (רובוט) - צרקהם אסתר 50.99 ROBOT 17895 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
33 בריינר שושנה - זמיר דיצה 50.99 14465 16208 1 ת"א - אביבים
35 כץ זהבה - לנגי אסף 50.69 8616 12940 1 ת"א - אביבים
36 בנדיקט מימי - עמיר מירה 49.79 14556 2508   חיפה כרמל/חיפה - בית הלוחם
37 קופמן שרה - מילצן דרור 48.80 15635 3655   נס ציונה
38 בצלאל רות - אדלונד אטי 48.70 7549 22779   פולג- ברידג' פוינט/נס ציונה
39 עשבי יוכבד - מילאת נעמי 48.68 41732 14489   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
40 (רובוט) - סדן נגה 48.33 ROBOT 17024   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
41 (רובוט) - זופניק שושי 47.95 ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
42 (רובוט) - מזרחי שמחה 47.35 ROBOT 17615   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
43 שפירא אניטה - המר אילנה 47.13 14693 13180   ת"א - אביבים
44 אלספל חנן - גוברין אבי-ברטי 46.62 16044 42144   ת"א - אביבים
45 (רובוט) - קורן אלי 46.49 ROBOT 42686   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
46 (רובוט) - רום מרים 46.34 ROBOT 23497   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
47 (רובוט) - כהן עידית 46.19 ROBOT 18719   לא חבר בהתאגדות /רחובות
48 טורבוביץ ציפי - אוסדצ'י-קפלן אורנה 45.81 17764 17014   חיפה כרמל
49 (רובוט) - הורוביץ חנה 45.52 ROBOT 13107   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
50 (רובוט) - שטרן אריה 45.28 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
51 כץ אתי - פריבר מיכל 45.03 43191 43189   ת"א - אביבים
52 (רובוט) - לויתן שרה 44.69 ROBOT 23836   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
53 מור אהוד - גרוס ריצארד 44.44 40709 41601   חיפה כרמל
54 קפלן אהרון - sem1000 43.76 1763 sem1000   חיפה - בית הלוחם/ לא חבר בהתאגדות
55 (רובוט) - אלון ליאורה 43.36 ROBOT 5585   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
56 (רובוט) - פישר אהובה 42.49 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
57 (רובוט) - ליברמן ארנון 41.64 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
58 (רובוט) - הזנפרץ אתי 40.89 ROBOT 23333   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
59 עטר אדית - רוט חוה 40.43 15815 15241   ת"א - אביבים
60 (רובוט) - בכר יוסי 40.33 ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
61 (רובוט) - קרמר חיים 39.78 ROBOT 14409   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
62 JBRM2 - לירון נולי 36.59 JBRM2 21199   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
63 (רובוט) - כוגן רעיה 35.27 ROBOT 9385   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
64 (רובוט) - גזית גלי 33.25 ROBOT 40227   לא חבר בהתאגדות /נהריה
65 רובין יצחק - אורון רות 29.04 3567 18699   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
66 (רובוט) - כץ זאנה 26.26 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים