Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל ראשון בוקר
מושב 3 מתוך 4 תאריך: 20/03/22 סניף: אביבים מקדם: 8.25
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ברוידא שרה - חכימי תמר 65.56 16556 2427 10 סביון - קרית אונו
2 סדן נגה - סדן יעל 64.78 17024 10855 8 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
3 (רובוט) - מזרחי שמחה 63.78 ROBOT 17615 6 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
4 (רובוט) - כהנא אלה 61.22 ROBOT 16013 5 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
5 שרון אביגדור - אדלשטיין פרידה 59.56 581 4631 4 חיפה כרמל
6 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 58.22 ROBOT 40533 4 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
7 בן שמחון אבי - קרן אורה 58.00 24816 2362 4 רמת השרון/נס ציונה
8 (רובוט) - גוראל נעמי 57.78 ROBOT 41017   לא חבר בהתאגדות
9 (רובוט) - חנוך גיורא 56.89 ROBOT 2094 3 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
10 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 56.78 14359 16453 3 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
11 (רובוט) - רגב נחום 56.67 ROBOT 18285 2 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
12 (רובוט) - ליברמן ארנון 56.00 ROBOT 40047 2 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
13 (רובוט) - דילנברגר זיוה 55.67 ROBOT 19775 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
14 (רובוט) - מאיר יורי 55.44 ROBOT 13003 2 לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
15 מחליף מחול - מחליף מחול 55.22 37-0030 37-0030   לא חבר בהתאגדות
16 (רובוט) - בהירי תמר 54.89 ROBOT 14148 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
17 קורן אלי - קופמן שרה 54.67 42686 15635 1 חיפה כרמל/נס ציונה
18 עפרון פרנסין - הראל אתי 53.22 14774 19766 1 סביון - קרית אונו/רמת השרון
18 גוליק אורי - גוליק איתן 53.22 1414 1413 1 הרצליה - אילה
18 (רובוט) - הלמן קרן 53.22 ROBOT 9272 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
21 (רובוט) - קס דניאל 53.11 ROBOT 248   לא חבר בהתאגדות
22 קרומבי דורית - קרומבי אלי 52.78 19930 19929 1 חיפה כרמל
23 בנציוני יואל - פרחי לינה 52.67 9222 15050 1 ת"א - האקדמיה לברידג'/ת"א - בית הלוחם אפקה
24 גוטפריד שי - מנשה ניסים 52.44 17756 40680 1 פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
25 אלון משה - גוראל איתן 51.89 42934 17114 1 ת"א - האקדמיה לברידג'
26 פרקש רות - רום מיכל 51.44 5305 3406 1 כפר סבא
27 פולק גו - מירון רוברט 51.00 23835 43032 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
28 (רובוט) - יגל אבי 50.78 ROBOT 42046 1 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
29 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 49.89 40317 41315   ת"א - אביבים
30 (רובוט) - פרידמן רונית 49.33 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
31 חשמונאי רותי - eylono8 48.11 13675 eylono8   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
32 (רובוט) - כץ זאנה 48.00 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
33 מור משה - אביב זאב 47.44 19169 23419   השרון
34 הנאור סימונה - לירון נולי 47.11 3486 21199   חיפה כרמל
35 (רובוט) - זוסמן הדסה 46.11 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות
36 (רובוט) - ויסבוך לוציה 45.67 ROBOT 8001   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
37 (רובוט) - גקמן לילית 45.22 ROBOT 11161   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
38 מור אהוד - ירוס מיכאל 45.11 40709 40706   חיפה כרמל
39 ארידור לילי - ריינר לאה 44.22 13637 3119   סביון - קרית אונו
40 (רובוט) - כץ זהבה 44.00 ROBOT 8616   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
41 (רובוט) - כהן עידית 43.56 ROBOT 18719   לא חבר בהתאגדות /רחובות
42 (רובוט) - גלט אהרון 43.00 ROBOT 40141   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
43 רמתי גדעון - כרדי אברהם 42.33 1956 40383   ת"א - אביבים
44 בכר יוסי - גרוס ריצארד 41.44 722 41601   נהריה/חיפה כרמל
45 (רובוט) - דויד סילביה 40.89 ROBOT 18006   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
46 (רובוט) - ברויז אברהם 39.78 ROBOT 40433   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
47 (רובוט) - צרקהם אסתר 39.56 ROBOT 17895   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
48 (רובוט) - גילרמן ג ניס 38.67 ROBOT 8000   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
49 (רובוט) - זופניק שושי 37.89 ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
50 אלעד רחל - בר יוסף עקיבא 37.56 3696 22055   ת"א - כיכר המדינה/חיפה כרמל
51 כוכבא שלומית - כץ אליעזר 35.56 19097 40682   חיפה כרמל
52 ניצן ניצה - אברהם חיה 32.67 19025 20235   חיפה כרמל