Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל ראשון בוקר
מושב 3 מתוך 4 תאריך: 17/04/22 סניף: אביבים מקדם: 8.16
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 קופמן שרה - eylon08 72.22 15635 eylon08   נס ציונה/ לא חבר בהתאגדות
2 (רובוט) - אליוביץ עליזה 71.05 ROBOT 16173 8 לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
3 (רובוט) - בכר יוסי 64.96 ROBOT 722 6 לא חבר בהתאגדות /נהריה
4 (רובוט) - גלט אהרון 64.00 ROBOT 40141 5 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
5 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 61.54 14359 16453 4 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
6 (רובוט) - אפל מאיר 60.26 ROBOT 22089 4 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
7 (רובוט) - גלעדי ירון 59.94 ROBOT 20553 4 לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
8 רום מיכל - גוליק אורי 57.27 3406 1414 4 כפר סבא/הרצליה - אילה
9 (רובוט) - דויד סילביה 56.94 ROBOT 18006 3 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
10 (רובוט) - הראל אתי 56.73 ROBOT 19766 3 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
11 (רובוט) - שיף סמדר 55.45 ROBOT 41358   לא חבר בהתאגדות
12 עפרון פרנסין - בהירי תמר 55.34 14774 14148 2 סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
13 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 55.13 ROBOT 15338 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
14 מור משה - אביב זאב 54.59 19169 23419 2 השרון
15 אהרוני קלרה - איטר איריס 53.42 17291 14697 2 ת"א - אביבים
16 (רובוט) - vlaur 53.21 ROBOT vlaur   לא חבר בהתאגדות
16 מחליף מחול - מחליף מחול 53.21 37-0030 37-0030   לא חבר בהתאגדות
18 (רובוט) - לביא נירה 52.99 ROBOT 14641 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
19 עומר זך - בן נחום גילי 52.14 1814 17526 1 עמק יזרעאל/חיפה כרמל
20 לוי רוני - אלרן ישראל 51.82 12052 19052 1 חיפה כרמל
21 ארידור לילי - ריינר לאה 51.71 13637 3119 1 סביון - קרית אונו
22 (רובוט) - שנפ מאיה 51.50 ROBOT 23993 1 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
22 (רובוט) - מאיר יורי 51.50 ROBOT 13003 1 לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
24 (רובוט) - אלטש ענת 51.39 ROBOT 42767 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
25 שרון אביגדור - אדלשטיין פרידה 50.64 581 4631 1 חיפה כרמל
25 (רובוט) - כהן עידית 50.64 ROBOT 18719 1 לא חבר בהתאגדות /רחובות
27 (רובוט) - פרידמן רונית 50.43 ROBOT 18519 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
28 (רובוט) - זופניק שושי 49.47 ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
29 (רובוט) - סף יעל 49.25 ROBOT 16743   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
30 טולדנו חנה - מיכאלי עדי 48.72 12833 41724   ת"א - אביבים/רחובות
31 (רובוט) - שינבאום שלמה 48.50 ROBOT 23421   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
32 (רובוט) - מזרחי שמחה 47.97 ROBOT 17615   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
33 (רובוט) - ויסבוך לוציה 47.86 ROBOT 8001   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
34 בנציוני יואל - פרחי לינה 47.65 9222 15050   ת"א - האקדמיה לברידג'/ת"א - בית הלוחם אפקה
34 פולק גו - ברב בנימין 47.65 23835 664   ת"א - בית הלוחם אפקה/קריות
36 זוסמן הדסה - גזית גלי 47.22 17050 40227   לא חבר בהתאגדות /נהריה
37 אלון משה - גוראל איתן 46.90 42934 17114   ת"א - האקדמיה לברידג'
38 (רובוט) - כהנא אלה 45.41 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
39 (רובוט) - כץ זהבה 44.98 ROBOT 8616   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
40 (רובוט) - קולסקי איתן 44.55 ROBOT 16086   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
41 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 43.80 40317 41315   ת"א - אביבים
42 (רובוט) - וקסלבאום אבנר 43.48 ROBOT 12406   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
43 (רובוט) - קורן אלי 43.38 ROBOT 42686   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
44 גרוס ריצארד - גוברין אבי-ברטי 43.16 41601 42144   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
45 (רובוט) - שטרן אריה 41.77 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
46 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 41.24 19218 10299   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
47 (רובוט) - הלמן קרן 41.03 ROBOT 9272   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
48 (רובוט) - כץ זאנה 39.74 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
49 (רובוט) - עקריש שרון 39.64 ROBOT 42912   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
50 כוכבא שלומית - כץ אליעזר 38.78 19097 40682   חיפה כרמל
51 אלעד רחל - בר יוסף עקיבא 37.82 3696 22055   ת"א - כיכר המדינה/חיפה כרמל
52 מור אהוד - ירוס מיכאל 37.50 40709 40706   חיפה כרמל
53 (רובוט) - חנוך גיורא 36.86 ROBOT 2094   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
54 אברהם חיה - ניצן ניצה 35.68 20235 19025   חיפה כרמל