Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (אונליין)
אביבים כרמל ראשון בוקר
מושב 5 מתוך 5 תאריך: 29/05/22 סניף: אביבים מקדם: 8.68
מנהל תחרות:
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור.
קישור לתוצאות מפורטות

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 ברוידא שרה - חכימי תמר 65.62 16556 2427 10 סביון - קרית אונו
2 מור אהוד - ירוס מיכאל 62.49 40709 40706 8 חיפה כרמל
3 (רובוט) - ברב בנימין 61.82 ROBOT 664 6 לא חבר בהתאגדות /קריות
4 קופמן שרה - eylon08 61.39 15635 eylon08   נס ציונה/ לא חבר בהתאגדות
5 גלסר אנדרי - vlaur 61.06 9069 vlaur   חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
6 (רובוט) - בכר יוסי 58.90 ROBOT 722 4 לא חבר בהתאגדות /נהריה
7 (רובוט) - אלטש ענת 58.75 ROBOT 42767 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
8 מור משה - אביב זאב 57.01 19169 23419 3 השרון
9 (רובוט) - זופניק שושי 56.19 ROBOT 41703 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
10 בלאט לובומיר - שני גילה 55.94 16453 14956 3 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
11 (רובוט) - אלקבץ אהרן 54.83 ROBOT 19218 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
12 (רובוט) - זוסמן הדסה 54.60 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות
13 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 54.48 40317 41315 2 ת"א - אביבים
14 (רובוט) - אלון משה 54.47 ROBOT 42934 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
15 (רובוט) - רום מיכל 54.32 ROBOT 3406 2 לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
16 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 53.32 ROBOT 40533 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
17 שרון אביגדור - אדלשטיין פרידה 53.29 581 4631 1 חיפה כרמל
18 ארידור לילי - ריינר לאה 52.64 13637 3119 1 סביון - קרית אונו
19 חסין נטשה - גרוס ריצארד 52.03 19019 41601 1 ירושלים/חיפה כרמל
20 (רובוט) - בעל טכסא אילנה 51.91 ROBOT 10141   לא חבר בהתאגדות
21 (רובוט) - פולק גו 51.40 ROBOT 23835 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
22 (רובוט) - כהן אבנר 50.77 ROBOT 9199 1 לא חבר בהתאגדות /ירושלים
23 (רובוט) - מזרחי שמחה 50.66 ROBOT 17615 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
24 (רובוט) - סף יעל 49.94 ROBOT 16743   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
25 (רובוט) - עפרון פרנסין 49.91 ROBOT 14774   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
26 (רובוט) - פרידמן רונית 49.88 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
27 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 49.00 ROBOT 15338   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
28 (רובוט) - ויסבוך לוציה 48.71 ROBOT 8001   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
29 אהרוני קלרה - איטר איריס 48.38 17291 14697   ת"א - אביבים
30 רמתי גדעון - כרדי אברהם 48.30 1956 40383   ת"א - אביבים
31 (רובוט) - קרן אורה 48.22 ROBOT 2362   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
32 מנדר ענת - טאוב זאב 47.84 40603 10750   כרמיאל
33 (רובוט) - פרקש רות 47.72 ROBOT 5305   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
34 (רובוט) - עמיר מירה 47.36 ROBOT 2508   לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
35 אלון הדסה - טל משה 46.92 7835 2176   ת"א - אביבים/כפר סבא
36 לוי רוני - אלרן ישראל 46.68 12052 19052   חיפה כרמל
37 (רובוט) - קולסקי איתן 46.60 ROBOT 16086   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
38 (רובוט) - עקריש שרון 46.51 ROBOT 42912   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
39 כהן ורד - סגל אדריאן 46.43 41563 40853   ת"א - אביבים
40 (רובוט) - כץ זאנה 45.93 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
41 (רובוט) - חנוך גיורא 45.72 ROBOT 2094   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
42 (רובוט) - הלמן קרן 43.81 ROBOT 9272   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
43 (רובוט) - קורן אלי 43.52 ROBOT 42686   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
44 (רובוט) - מאיר יורי 42.89 ROBOT 13003   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
45 ינאי זאב - שוהם יורם 42.58 40727 40726   סביון - קרית אונו
46 גוליק אורי - גוליק איתן 41.84 1414 1413   הרצליה - אילה
47 גולדורגר חנה - שיף סמדר 40.12 12098 41358   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ לא חבר בהתאגדות
48 כוכבא שלומית - כץ אליעזר 39.72 19097 40682   חיפה כרמל
49 (רובוט) - כהנא אלה 38.67 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
50 (רובוט) - דויד סילביה 38.41 ROBOT 18006   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
51 ברגר לאה - ליבר בתיה 37.95 20247 20248   לא חבר בהתאגדות
52 (רובוט) - אורון רות 33.14 ROBOT 18699   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל