Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
מוקדמות אליפות ישראל הפתוחה 2022 - משולב מחוזי
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/06/22 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 20.19
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 אופיר רות - פורמן בארי 51.5 14656 21868 23 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
2 גולדפרב איליה - ממן גיא 41.2 15362 17554 19 מועצת יואב/אשקלון
3 דב אלכס - ברון יוליאן 39.1 12008 9583 15 קריות/חיפה כרמל
4 אלון אלכס - אדטו אבי 38.4 14907 18873 12 כרמיאל
5 וינביץ גריגורי - בליזובסקי אלינה 32.0 16081 42885 9 ירושלים/מודיעין
6 לויט-פורת רות - בירמן דניאלה 29.7 3882 4335 8 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
7 ברקן יואל - אבני אבי 27.5 16613 20834 6 השרון/רעננה - ההגנה
8 עומר יותם - עומר זך 26.2 20715 1814 5 עמק יזרעאל
9 שעובי אביהוא - הזנפרץ אתי 25.7 21278 23333 4 רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט
10 רונן בני - שזיפי חנה 25.2 10193 983 3 סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
11 טובי יעקב - עוגן תמרה 21.0 964 10102 2 ב"ש - חברי הנגב/סביון - קרית אונו
12 מלמד טלי - פיטרס דירק 18.4 11815 18008 2 סביון - קרית אונו
13 לוין יובל - לוין יואב 18.1 1857 10463 2 כפר סבא
14 גולדנברג שלום - ירוס מיכאל 17.6 1265 40706 1 חיפה כרמל
15 צדיק ארז - ינר יובל 16.6 2934 10981 1 אילת/פ"ת - אם המושבות
16 עציון אמיר - בנירי עילי 16.3 20704 21805 1 אשקלון/פ"ת - אם המושבות
17 צור שניר - מנצור אור 15.9 24577 24278 1 השרון
18 שאקי דן - ישראלי דן 15.6 2090 14669 1 נס ציונה/סביון - קרית אונו
19 לירן ינון - רשתי שאול 14.7 11122 10470 1 כפר סבא
20 סבח אופק - שליבוביץ יונתן 11.1 23959 24090 1 פ"ת - אם המושבות
21 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה 10.3 16231 19027 1 ת"א - אביבים
22 בלו אבי - פלדבוי גיל 10.0 7954 243 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
23 כץ פז - בראל מיכאל 9.8 23715 8453 1 כפר סבא/חיפה כרמל
24 רוגרס סטיב - בבלי יורם 9.7 474 58 1 נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
25 מאירוביץ מיקי - קרביץ אריה 9.5 9413 4418 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
26 ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה 2.5 13366 15141 1 קריות/כפר תבור
27 לביא משה - דיקטרו רנה 0.7 24415 41437 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו
28 רטנר אליהו - יסלסון לאוניד -0.1 20496 17462   ראשון לציון/פולג- ברידג' פוינט
29 בר-און שמעון - פריד פאני -0.5 40594 40595   אשקלון
30 מזרחי יפה - קיש תמר -2.0 9032 10948   רמת השרון/כפר סבא
31 זיידנברג נצר יעקב - מגדל אילן -5.5 13339 16128   ראשון לציון/נס ציונה
32 קרים מלקולם - רוטבלט מרטין -5.9 12864 1845   מועצת יואב
33 אשכנזי יוסי - קפלן אהרון -6.5 2140 1763   טבעון/חיפה - בית הלוחם
34 קובאליו סרגיו - פרלמוטר אריק -7.1 86 6082   רמת השרון/פולג- ברידג' פוינט
35 אליהו עדנה - יעקב אברהם -11.5 43095 40496   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
36 פרחי לינה - לוי יצחק -14.0 15050 17092   ת"א - בית הלוחם אפקה/ירושלים
37 חביב משה - מגל אלדד -14.98 2308 8770   קיסריה/זכרון יעקב - עמיחי
38 מור אהוד - גרוס ריצארד -15.04 40709 41601   חיפה כרמל
39 וינוגרד עודד - קליינר טניה -16.9 40551 40687   ירושלים
40 טל גו - ארנון זאב -18.1 23861 13672   כפר סבא
41 גפני מריאנה - גפני סרגו -19.3 42979 5278   רחובות
42 פישמן אדי - בר-שוע רן -19.8 16060 7811   השרון
43 טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית -21.8 21323 15388   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
44 אלנבוגן בני - פרטיג מיכאל -23.0 26 2068   מודיעין
45 בוברוב מתי - קורן ניסים -23.1 19137 14994   אשקלון
46 זק שחר - בראונשטיין אריאל -25.7 5348 7772   חיפה כרמל/קריות
47 גרינברג שוש - דשא גיל -26.0 9687 6832   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/כפר סבא
48 בן דוד רמי - רפפורט לאה -31.8 16104 4261   קריות
49 פרידלנדר אהוד - בלאט אמירה -32.8 4648 14059   נהריה - לב הצפון/ת"א - אביבים
50 פלאי רענן - ענבר דוד -34.3 6272 18135   רמת השרון/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
51 נחום ארז - ארנון גדי -36.6 22567 4592   ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
52 שומרוני גילה - קרפ דינה -45.5 12077 40534   נס ציונה/רחובות
53 ארבל אליאס - שמיון דגן יהודית -70.9 23996 15048   ב"ש - בית הברידג'/נס ציונה
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 כהנא ישראל - בקיש רמי 60.0 3510 9897 23 חולון - הקנטרי
2 וילסקר בוריס - ללוש יעל 54.6 10360 13303 19 כפר סבא/חולון - הקנטרי
3 לביא משה - ליפשיץ יותם 45.1 364 21121 15 ת"א - אביבים/עמק יזרעאל
4 גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל 41.8 14247 15296 12 ירושלים/רמת השרון
5 לביא שלומי - יוגב דוד 38.4 15132 3026 9 כפר סבא
6 ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש 33.0 18141 18751 8 כפר סבא/קיסריה
7 פרנק יוסף - צינגיסר אריה 25.1 5364 3951 6 ת"א - אביבים/נהריה
8 בן-אפרים רן - רוזנטל אבי 24.0 4103 17556 5 ירושלים
9 כהן אסתר - שלום דניאל 21.0 19184 20594 4 אשדוד
10 מרקוס עמירם - מרקוס קובי 19.5 13526 13527 3 כפר סבא
11 מיוחס מושיקו - כהן עדי 19.1 14777 498 2 נס ציונה
12 שידלובסקי אורן - הרשקוביץ שלמה 17.6 17490 3637 2 טבעון
13 רוזנטל ניר - בסקין בן 16.9 17557 18804 2 ירושלים
14 סרוסי דוד - שונק שושנה 16.7 5699 7923 1 אשקלון
15 עוזר יורם - שבירו גדי 14.5 16082 11687 1 מודיעין
16 אורון דוד - בילגוראי שרה 12.9 3379 12562 1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
17 לויט ישעיהו - תור רוני 12.0 274 2332 1 ת"א - אביבים
18 רויטמן זיו - פטלקו אדל 11.9 24891 24894 1 פתח תקווה - ברידג' קורס/פ"ת - אם המושבות
19 רוסלר אמנון - הרצקה רוני 11.1 4373 99 1 כפר סבא
20 סוביק מאיה - סוביק ויקטור 10.8 14915 14235 1 ב"ש - בית הברידג'
21 בוך משה - טל ישראל 10.2 1864 1780 1 כפר תבור
22 אלון יהודה - בירן מיכאל 7.3 1014 643 1 כפר סבא
23 קוזיק סוניה - ניצן רינה 7.0 20776 20459 1 ת"א - בית הלוחם אפקה
24 זק יניב - כהן אילן 6.9 4281 17258 1 חיפה כרמל/רמת השרון
25 פדידה חיים - אורן יוסף 6.53 446 3514 1 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
26 מילטיץ מילאן - קוזי מילטיץ אתי 6.52 42363 25006 1 לא חבר בהתאגדות /רחובות
27 פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים 3.9 19378 14691 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
28 זיידנברג-גת אביב לאו - זיידנברג גת סופי 2.6 42908 42484 1 רחובות
29 ידלין ישראל - מורן אורית -1.6 468 3724   פולג- ברידג' פוינט
30 שחר אשר - סדן צבי -2.7 1299 5823   נהריה
31 ליפין גנאדי - ברודובסקי רומן -4.5 20896 16321   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
32 ליבסטר בני - ידלין דורון -6.9 3642 4830   השרון/פ"ת - אם המושבות
33 קליש אבי - גרינברג ניר -9.6 896 3321   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
34 לבנה דורון - אלגם יוסף דר -12.76 9605 12535   רחובות
35 דימנט נעם - רחימי רחמים -12.80 2297 13241   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
36 מושקוביץ עידו - מסיקה דניאל -12.9 25000 23958   נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
37 חוטורסקי ניר - רבינוביץ יונתן -13.5 23739 40489   קריות/פתח תקווה - ברידג' קורס
38 וייס יוסי - גלעדי יהודה -18.2 2757 3525   כפר סבא
39 קוסטו דורית - סדיס גובינה -21.1 24143 14831   יבנה/כפר סבא
40 שור יואב - גיסין איתן -22.6 41988 41972   עמק יזרעאל/מודיעין
41 בקר ג'ני - גלנטי עמית -23.0 41452 41960   ת"א - אביבים
42 גרינברג שמואל - וינקלר עמית -29.3 2117 5148   ירושלים/מודיעין
43 מיקנברג אירנה - מחלב חנה -29.9 17719 21543   רחובות
44 שכטר קרין - שכטר דב -30.0 9073 9074   ת"א - כיכר המדינה
45 קורן דיאנה - שדה גילה -30.6 14993 11273   אשקלון/אשדוד
46 זאבי-אלימלך מרים - קרן אריק -37.0 18661 8352   אשקלון
47 הורוביץ שמשון - גפנר אברהם -38.2 1007 43407   רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות
48 פיטרס רון - שלזינגר יפה ניקו -43.8 43310 43307   סביון - קרית אונו/פתח תקווה - ברידג' קורס
49 גל-אור אלכס - עוזר מיכל -45.9 17575 16079   מודיעין
50 לונשטיין תומר - לונשטיין דני -53.0 24100 6214   ת"א - אביבים
51 זיסו אסתי - צין נאוה -53.9 17955 17437   נהריה - לב הצפון/קיסריה