Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
מוקדמות אליפות ישראל הפתוחה 2022 - מחוז מרכז
מושב 1 מתוך 2 תאריך: 11/06/22 סניף: מחוז מרכז מקדם: 21.51
מנהל תחרות: עמית אסף

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 צור שניר - מנצור אור 38.7 24577 24278 12 השרון
2 מרקוס עמירם - מרקוס קובי 36.5 13526 13527 10 כפר סבא
3 ליבסטר בני - ידלין דורון 34.7 3642 4830 8 השרון/פ"ת - אם המושבות
4 סבח אופק - שליבוביץ יונתן 31.0 23959 24090 6 פ"ת - אם המושבות
5 מיוחס מושיקו - כהן עדי 28.6 14777 498 5 נס ציונה
6 רוגרס סטיב - בבלי יורם 28.3 474 58 4 נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
7 מאירוביץ מיקי - קרביץ אריה 18.2 9413 4418 3 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
8 רוסלר אמנון - הרצקה רוני 17.3 4373 99 3 כפר סבא
9 מלמד טלי - פיטרס דירק 15.8 11815 18008 2 סביון - קרית אונו
10 בקר ג'ני - גלנטי עמית 14.1 41452 41960 2 ת"א - אביבים
11 שכטר קרין - שכטר דב 6.8 9073 9074 1 ת"א - כיכר המדינה
12 לויט-פורת רות - בירמן דניאלה 5.3 3882 4335 1 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
13 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה -8.7 16231 19027   ת"א - אביבים
14 לביא משה - ליפשיץ יותם -11.9 364 21121   ת"א - אביבים/עמק יזרעאל
15 מזרחי יפה - קיש תמר -12.0 9032 10948   רמת השרון/כפר סבא
16 ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש -14.9 18141 18751   כפר סבא/קיסריה
17 בלו אבי - פלדבוי גיל -20.0 7954 243   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
18 אלון יהודה - בירן מיכאל -21.4 1014 643   כפר סבא
19 ברקן יואל - אבני אבי -24.8 16613 20834   השרון/רעננה - ההגנה
20 פרחי לינה - לוי יצחק -26.4 15050 17092   ת"א - בית הלוחם אפקה/ירושלים
21 וילסקר בוריס - ללוש יעל -31.3 10360 13303   כפר סבא/חולון - הקנטרי
22 קוזיק סוניה - ניצן רינה -36.3 20776 20459   ת"א - בית הלוחם אפקה
23 פיטרס רון - שלזינגר יפה ניקו -48.5 43310 43307   סביון - קרית אונו/פתח תקווה - ברידג' קורס
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 רויטמן זיו - פטלקו אדל 22.9 24891 24894 12 פתח תקווה - ברידג' קורס/פ"ת - אם המושבות
2 לוין יובל - לוין יואב 22.2 1857 10463 10 כפר סבא
3 ליפין גנאדי - ברודובסקי רומן 20.2 20896 16321 8 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
4 עציון אמיר - בנירי עילי 10.5 20704 21805 6 אשקלון/פ"ת - אם המושבות
5 טל גו - ארנון זאב 8.6 23861 13672 5 כפר סבא
6 גרינברג שוש - דשא גיל 8.5 9687 6832 4 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/כפר סבא
7 פרידלנדר אהוד - בלאט אמירה 5.4 4648 14059 3 נהריה - לב הצפון/ת"א - אביבים
8 נחום ארז - ארנון גדי 4.4 22567 4592 3 ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
9 לויט ישעיהו - תור רוני 3.4 274 2332 2 ת"א - אביבים
10 לונשטיין תומר - לונשטיין דני 2.3 24100 6214 2 ת"א - אביבים
11 פישמן אדי - בר-שוע רן 2.2 16060 7811 1 השרון
12 פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים 0.2 19378 14691 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
13 קובאליו סרגיו - פרלמוטר אריק -0.4 86 6082   רמת השרון/פולג- ברידג' פוינט
14 לביא שלומי - יוגב דוד -2.5 15132 3026   כפר סבא
15 פלאי רענן - ענבר דוד -4.6 6272 18135   רמת השרון/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
16 רונן בני - שזיפי חנה -9.3 10193 983   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
17 ידלין ישראל - מורן אורית -10.3 468 3724   פולג- ברידג' פוינט
18 לביא משה - דיקטרו רנה -13.1 24415 41437   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו
19 וייס יוסי - גלעדי יהודה -16.1 2757 3525   כפר סבא
20 מושקוביץ עידו - מסיקה דניאל -17.1 25000 23958   נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
21 הורוביץ שמשון - גפנר אברהם -31.7 1007 43407   רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות
22 טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית -33.1 21323 15388   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים