Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 1 מתוך 2 תאריך: 10/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.10
מנהל תחרות: שזיפי אילן

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 פטלקו ליה - רטר קורן 70.44 24895 40806 26 ת"א - אביבים
2 פכטמן רון - חץ קלרה 66.06 14659 10643 21 רעננה - הקנטרי/סביון - קרית אונו
3 וקסמן סופי - Uszynski Wojciech 61.38 22555 POL 17 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
4 בראל מיכאל - כץ פז 60.96 8453 23715 13 חיפה - ברידג' מחניים/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
5 Heike Koistinen - Koistinen Kauko 58.70 FIN FIN 11 לא חבר בהתאגדות
6 עמר אבי - רונן מרים 58.64 3366 10192 9 ב"ש - חברי הנגב - עומר/סביון - קרית אונו
7 קסבי ניסים - קסבי אירית 57.99 12837 13528 7 ברידג' אונליין אקדמי
8 כליף אילנה - לבנה דורון 57.79 11003 9605 6 ת"א - אביבים/רחובות
9 קסלר אסתר - עמיר גליה 55.69 43561 14999 4 לא חבר בהתאגדות /אילת
10 רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה 54.05 40489 40728 4 פתח תקווה - ברידג' קורס
11 בראונשטיין יעל - פורת רמי 52.69 14651 55 3 ת"א - אביבים/רמת השרון
12 הרמתי עפר - אולגה סימיכ 52.25 1657 25063 2 ת"א - אביבים
13 Elsinen Antti - Elsinen Tiina 50.56 FIN FIN 2 לא חבר בהתאגדות
14 לביא נירה - בן דוד אבישי 50.16 14641 17851 1 ת"א - אביבים
15 פופלילוב מתילדה - חץ נתן 49.68 10080 10642   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
16 טובי יעקב - שחר נטע 49.46 964 9163   ב"ש - חברי הנגב - עומר/אשדוד
17 רוזנטל אבי - גרינברג שוש 49.43 17556 9687   ירושלים/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
18 זורנה ברזוביץ אנה - גוטפריד שי 48.55 43034 17756   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
19 גיא חנה - סוחר יצחק 48.21 9306 14554   ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות
20 אלגם יוסף דר - ברוידא שרה 47.27 12535 16556   רחובות/סביון - קרית אונו
21 גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל 46.65 19471 715   רמת השרון/ת"א - אביבים
22 סדיס גובינה - מרקוס עמירם 46.60 14831 13526   השרון/כפר סבא
23 גרינברג רבקה - גרינברג שמואל 45.77 6452 2117   ירושלים
24 פרקש רות - טובביס אלכס 45.50 5305 15895   כפר סבא/ת"א - אביבים
25 פול יואכים - רוטברט רינה 44.96 4172 14190   אילת/ירושלים
26 שזיפי חנה - רונן בני 44.90 983 10193   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
27 ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב 43.87 798 25061   השרון/ לא חבר בהתאגדות
28 שעובי אביהוא - נאור גליה 41.05 21278 9642   רחובות/ לא חבר בהתאגדות
29 Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka 40.91 FIN LAT   לא חבר בהתאגדות
30 נדל דונלד - גלסברג נדל לזלי 40.32 21773 21772   רעננה
31 קליר מרים - דר קליר איתן 38.39 40598 24757   אשקלון
32 Schonbeck Von Tobias - צין נאוה 36.24 GER 17437   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
33 סאבלגיק מילקה - וינקלר עמית 34.87 43541 5148   לא חבר בהתאגדות /מודיעין
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 כהן ליאור - אסולין עדי 64.32 40424 16490 26 אילת/נס ציונה
2 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 63.75 2211 2218 21 כרמיאל
3 Solodar Philip - Barminskaia Mariia 63.25 RUS RUS 17 לא חבר בהתאגדות
4 איטח אלברט - סדן נגה 62.85 974 17024 13 ב"ש - חברי הנגב - עומר/ת"א - אביבים
5 Stock Gill - Stock Lynton 61.58 GBR GBR 11 לא חבר בהתאגדות
6 אגוזי בתיה - אגוזי יורם 60.26 9241 9242 9 לא חבר בהתאגדות
7 אטוויל אלן - אטוויל סילבי 58.82 41802 41803 7 לא חבר בהתאגדות
8 הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור 57.37 8688 9130 6 ת"א - אביבים
9 אברון אנית - הובר אלימלך 56.82 14814 9668 4 מודיעין/מבואות חרמון
10 רוטנברג יוסף - ניצן רינה 56.53 23860 20459 4 השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
11 בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד 54.82 4335 4648 3 ת"א - אביבים/נהריה - לב הצפון
12 פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים 54.25 19378 14691 2 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
13 Shenkin Meggi - Shenkin Bernet 53.96 GBR GBR 2 לא חבר בהתאגדות
14 Popesco Alexander - זיסו אסתי 52.98 GER 17955 1 לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
15 Schonbeck Von Florian - קפלן אילנה 52.61 GER 7857 1 לא חבר בהתאגדות
16 Bitran Albert - Bitran Elizabeth 52.35 FRA FRA 1 לא חבר בהתאגדות
17 קרפלק מרים - רשתי שאול 51.61 4799 10470 1 כפר סבא
18 Leutenbach Mary - Leutenbach Roland 50.80 GER GER 1 לא חבר בהתאגדות
19 Feranchuk Ilya - Nestsiaronak Liudmila 50.77 BLR BLR 1 לא חבר בהתאגדות
20 אליהו סיגל - פלדבוי גיל 49.28 17903 243   ת"א - אביבים/פ"ת - אם המושבות
21 מישקין אריה - מישקין דפנה 49.09 14925 16397   ירושלים
22 כהן שמואל - רוזנברג שרה 48.00 4938 4795   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/כ"ס - הדר
23 בוגומולוב נטליה - סולודר ולדימיר 47.48 42501 42769   פתח תקווה - ברידג' קורס/ לא חבר בהתאגדות
24 יולזרי ישראל - שלומי טובית 45.82 42145 11528   רמת השרון
25 צווייג יחזקאל - אלון הדסה 44.23 13700 7835   ת"א - אביבים
26 מלמד אהרון - מלמד רות 41.94 14116 14117   קריות
27 המר ברוריה - אהרונוביץ מיכאל 41.42 16890 16864   אשקלון/אילת
28 צפריר דב - ויזל אירית 39.21 5533 21004   רעננה - הקנטרי/השרון
29 אוחנה אריאלה - כץ אסתר 38.23 43284 43173   חולון - הקנטרי
30 בונים רוני - צדיק ארז 37.97 41837 2934   אילת
31 אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל 37.12 41800 41801   לא חבר בהתאגדות
32 בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית 35.81 40509 20920   אשקלון
33 ברקוביץ יעקב - לוי רינה 14.71 43584 43435   אילת