Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות
מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-רביעי-16:00
מושב 5 מתוך 5 תאריך: 31/03/21 סניף: מושבות-שמריהו מקדם: 10.66

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] [4] [5] מספרי חבר נא'מ סניף
1 גלברד מרדכי - פולק גו 60.12 56.22 60.33 65.94 55.56 57.96 612 23835 14 נהריה - לב הצפון/ת"א - בית הלוחם אפקה
2 ידלין דורון - אלקלעי משה 59.63 54.89 56.59 51.01 61.30 65.74 4830 21482 11 פ"ת - אם המושבות/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
3 אנטין דוד - לויתן שרה 55.21 55.40 [A] 56.92 53.89 54.63 3524 23836 9 ת"א - בית הלוחם אפקה
4 מאור מלי - ידלין ישראל 54.23 53.56 [A] 55.41 48.89 59.07 17366 468 7 פ"ת - אם המושבות/פולג- ברידג' פוינט
5 (רובוט) - שקד גדעון 51.42 53.72 43.06 36.90 55.74 53.15 ROBOT 24355 6 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
6 (רובוט) - בורלא קלמי 51.10 49.19 50.78 43.51 [A] 60.93 ROBOT 7658 5 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
7 בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה 51.05 52.54 [A] 53.70 53.52 44.44 5637 5638 4 פולג- ברידג' פוינט
8 (רובוט) - גיא יואל 50.77 [A] 52.17 48.68 57.96 44.26 ROBOT 17603 3 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
9 (רובוט) - מן פנינה 50.25 48.96 46.48 53.90 51.67 [A] ROBOT 24470 2 לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
10 גוטפריד ורדה - קצר מרגלית 49.96 56.23 57.78 42.13 34.63 43.70 20384 40158   פולג- ברידג' פוינט
11 (רובוט) - כוגן רעיה 48.07 [A] 38.43 47.29 52.67 53.89 ROBOT 9385   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
12 פז שרה - וכט רפאל 45.70 49.19 45.74 43.24 [A] 44.63 8631 3191   רמת השרון
13 (רובוט) - ויסבוך לוציה 45.61 42.04 46.94 52.91 40.56 [A] ROBOT 8001   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
שפירא דני - שפירא ורדה       47.83 55.93 68.33 18763 18764   רמת השרון
גל-לוי ארנה - בקר ג'ני   51.01 57.59   52.22   40351 41452   רעננה - ההגנה/פולג- ברידג' פוינט
מילנר חיה - קליין יעקב     55.73 48.29   52.96 9800 21311   פ"ת - אם המושבות
ענבר ציפורה - רינות מישל   41.53 57.88   56.30   4053 12256   רמת השרון
קופרמן זאב - וייס משה   48.06   47.49 46.85   3716 21397   השרון
בנזראי לולה - בן-אברהם זאב   53.00 41.04 43.38     1445 3122   רמת השרון/פ"ת - אם המושבות
פיזנטי ליאורה - דילנברגר זיוה     44.91   46.48 45.37 17047 19775   רמת השרון/פ"ת - אם המושבות
ניב איתנה - הראל אתי   37.35 49.35 47.21     19720 19766   רמת השרון
(רובוט) - רוזין משה   45.62 54.64     31.67 ROBOT 42676   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה   65.37 68.07       8643 20459   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
(רובוט) - רסין רותי     64.60   49.44   ROBOT 9040   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר   53.99     56.48   15388 21323   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - בסמן רפאל   48.25     51.85   ROBOT 23524   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
(רובוט) - דורון דורית   48.94       50.74 ROBOT 5967   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
דוקטורס גפרי - דוקטורס מרים     37.12   59.44   17276 17278   השרון
אורון צילה - וינשטיין נילי   47.28   48.61     40371 42274   פולג- ברידג' פוינט
אלון הדסה - טל משה         48.70 43.52 7835 2176   ת"א - אביבים/כפר סבא
(רובוט) - בונים רוני   40.47     50.37   ROBOT 41837   לא חבר בהתאגדות /אילת
(רובוט) - חנוך גיורא       55.37   32.96 ROBOT 2094   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
(רובוט) - ליטמן אולגה     44.49   35.00   ROBOT 43026   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
סידי בתיה - הרץ רבקה     44.52   27.04   22964 21735   פ"ת - אם המושבות
מירון רוברט - תמרי גדי       69.83     43032 1448   פ"ת - אם המושבות/רמת השרון
(רובוט) - מילנר חיה         62.96   ROBOT 9800   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
(רובוט) - שואל דוד       62.83     ROBOT 42068   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
ליבסטר בני - שעיה יק       61.83     3642 397   השרון/פולג- ברידג' פוינט
(רובוט) - שוורץ ברברה           61.48 ROBOT 16744   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
גיא יואל - בנבניסטי רונן   60.30         17603 23717   פולג- ברידג' פוינט
pierina123 - ra_p   59.41         pierina123 ra_p   לא חבר בהתאגדות
גינוסר איתמר - גל-לוי ארנה           59.26 19061 40351   ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
שואל דוד - קרידי אילנה     58.98       42068 19762   פולג- ברידג' פוינט/רמת השרון
דילנברגר זיוה - שואל דוד   58.98         19775 42068   פ"ת - אם המושבות/פולג- ברידג' פוינט
(רובוט) - מאור מלי     57.58       ROBOT 17366   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
(רובוט) - בקר ג'ני       56.32     ROBOT 41452   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
(רובוט) - קפון לבנה           55.74 ROBOT 7155   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
(רובוט) - הראל אתי           54.26 ROBOT 19766   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
(רובוט) - מורן מוטי   52.32         ROBOT 11399   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
קלר יצחק - אנטין דוד     51.94       9105 3524   פ"ת - אם המושבות/ת"א - בית הלוחם אפקה
מוסקוביץ הקטור - הכרמלי אמליה     51.93       9130 8688   ת"א - אביבים
(רובוט) - איסרס דב         51.48   ROBOT 12246   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
וקסלר רבקה - לבל טליה         51.30   410 10397   ת"א - אביבים/נהריה - לב הצפון
(רובוט) - קרידי אילנה           51.11 ROBOT 19762   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
רוזנס מיקי - רוזנס יהודית         50.74   6221 5996   פולג- ברידג' פוינט
קליין יעקב - ליימן וייס ענת   49.86         21311 22491   פ"ת - אם המושבות
(רובוט) - אורן אברהם     49.54       ROBOT 42918   לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
(רובוט) - וייס משה           49.44 ROBOT 21397   לא חבר בהתאגדות /השרון
מינץ ורד - מנחמי אבשלום   48.75         4062 3103   רמת השרון/פ"ת - אם המושבות
issarma - boby24       48.54     issarma boby24   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - בנזראי לולה         47.78   ROBOT 1445   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
(רובוט) - לויתן שרה     47.51       ROBOT 23836   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
שפירא אורה - אבידן חנה           47.41 4844 13936   פולג- ברידג' פוינט/ראשון לציון
yiaia - agaoglu           47.06 yiaia agaoglu   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - בנציוני יואל         47.04   ROBOT 9222   לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
(רובוט) - ענבר ציפורה           46.85 ROBOT 4053   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
זוהר יורם - יגל אבי           46.67 41396 42046   קיסריה/פולג- ברידג' פוינט
כץ שריל - דוקטורס גפרי       46.57     17509 17276   השרון
נוה גל - מזרחי יפה           46.30 18889 9032   רמת השרון
(רובוט) - בולוקן נורית           46.11 ROBOT 21691   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
מילנר חיה - פיברט יוסף   44.68         9800 8778   פ"ת - אם המושבות/מועצת יואב
איסרס יעל - איסרס דב     44.16       12895 12246   ראשל"צ - מרכז ספורט /ת"א - כיכר המדינה
שנפ מאיה - שיף מכאלה         43.89   23993 21078   רמת השרון
ליטמן אולגה - רוזין משה       43.40     43026 42676   פ"ת - אם המושבות
(רובוט) - קדם משה     43.16       ROBOT 3590   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - שנפ מאיה       43.08     ROBOT 23993   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
(רובוט) - פרידמן טליה           42.78 ROBOT 41397   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
איסרס דב - זיו-לי נעים   41.74         12246 8514   ת"א - כיכר המדינה
ברקן הלנה - ברקן יואל     40.40       20063 16613   רעננה - ההגנה
(רובוט) - דילנברגר זיוה       40.11     ROBOT 19775   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
אבני אבי - ברקן יואל   38.20         20834 16613   רעננה - ההגנה
רבינוביץ אפרת - כהן יוסי       37.77     20766 18280   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - ניצן רינה           37.22 ROBOT 20459   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
(רובוט) - שיף מכאלה     37.11       ROBOT 21078   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
(רובוט) - חן שנקמן גליה         35.74   ROBOT 40754   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות