Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (אונליין)
שלישי בוקר חודש יוני
מושב 5 מתוך 5 תאריך: 29/06/21 סניף: אביבים מקדם: 8.21

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] [4] [5] מספרי חבר נא'מ סניף
1 (רובוט) - קרמרמן רותי 57.64 [A] [A] 62.57 62.08 55.91 ROBOT 20362 16 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
2 (רובוט) - שרון אביגדור 57.54 58.13 63.85 51.24 56.93 [A] ROBOT 581 13 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
3 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 55.34 50.18 55.22 60.50 55.48 43.61 10126 42144 10 ת"א - אביבים
4 שיף סמדר - גולדורגר חנה 55.24 40.89 48.19 58.43 61.39 52.96 41358 12098 8 ת"א - כיכר המדינה
5 (רובוט) - הראל אתי 53.55 40.69 56.83 45.02 63.97 48.37 ROBOT 19766 7 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
6 (רובוט) - ליפצוק חנה 53.16 [A] 61.81 56.73 44.11 [A] ROBOT 22039 5 לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
7 (רובוט) - עמיר מירה 53.15 50.21 [A] [A] 56.72 55.67 ROBOT 2508 4 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
8 גקמן לילית - אלקבץ שלי 53.13 59.43 [A] [A] 52.26 50.84 11161 9510 3 סביון - קרית אונו/ת"א - כיכר המדינה
9 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 52.32 62.67 48.87 43.04 54.50 43.23 ROBOT 40533 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
10 (רובוט) - שנפ מאיה 51.903 [A] [A] 63.31 47.19 47.11 ROBOT 23993 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
11 (רובוט) - ויסבוך לוציה 51.903 53.43 [A] 53.79 50.39 [A] ROBOT 8001 2 לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
12 (רובוט) - זוסמן הדסה 51.49 51.63 46.33 56.46 51.53 43.78 ROBOT 17050 1 לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
13 גוליק אורי - גוליק איתן 51.48 54.17 [A] 60.35 42.43 48.97 1414 1413 1 הרצליה - אילה
14 (רובוט) - מילאת נעמי 51.30 [A] 46.94 [A] 59.93 48.32 ROBOT 14489 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
15 אליעז רות - וייל טובה 50.49 55.40 39.67 56.40 50.51 [A] 22057 20153 1 חיפה כרמל
16 אידלסון ארתור - קס דניאל 50.40 53.04 43.16 50.01 40.22 55.38 3163 248 1 ת"א - אביבים
17 גרינברג שוש - קופמן שרה 50.14 [A] 48.68 52.96 48.93 [A] 9687 15635 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/רחובות
18 מור אהוד - בן נחום גילי 50.04 [A] 53.04 [A] 46.53 50.59 40709 17526 1 חיפה כרמל
19 (רובוט) - שטרן אריה 49.94 50.74 53.06 48.44 47.53 40.83 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
20 לוין איטה - הוד מורי 49.67 48.63 [A] [A] 49.82 50.24 24634 20266   חיפה כרמל
21 מזרח איתמר - קימל שרה 49.56 38.63 52.60 52.99 47.86 44.80 10813 17400   קריות/חיפה כרמל
22 (רובוט) - גלט אהרון 49.01 [A] [A] 42.72 42.84 60.48 ROBOT 40141   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
23 גרוס ריצארד - אלון ליאורה 48.91 36.92 58.29 48.55 48.91 39.91 41601 5585   חיפה כרמל
24 (רובוט) - ניצן רינה 48.85 56.61 39.81 [A] [A] 49.00 ROBOT 20459   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
25 מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי 48.81 44.16 [A] 58.19 46.46 46.43 41606 18293   השרון
26 (רובוט) - כהנא אלה 48.27 51.44 49.55 40.84 44.73 47.35 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
27 אברהם חיה - שמאי אילנה 48.10 47.42 53.20 42.33 44.17 47.62 20235 13602   חיפה כרמל
28 צידון רבקה - זלצר אביבה 47.46 [A] 48.46 [A] 53.59 37.79 19373 24170   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
29 גוטפריד שי - מנשה ניסים 47.36 [A] 56.55 40.83 44.90 47.16 17756 40680   פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
30 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 47.11 40.41 36.34 47.05 51.53 49.45 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
31 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 47.00 [A] 42.53 48.31 57.65 39.50 40317 41315   ת"א - אביבים/רמת השרון
32 (רובוט) - פרידמן רונית 46.31 40.50 55.69 44.53 37.76 44.51 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
33 (רובוט) - רגב אלה 43.77 37.30 47.42 46.58 43.80 [A] ROBOT 19978   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
34 גל ענת - עזר רונית 43.75 40.56 45.56 38.89 [A] [A] 19854 42920   ת"א - אביבים
מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה     62.72 57.80     17615 20154   חיפה כרמל
(רובוט) - עפרון פרנסין   60.85     53.30   ROBOT 14774   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
פוקס שושי - (רובוט)   50.46       62.02 22380 ROBOT   סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
קפלן אהרון - בן נחום גילי   67.22   45.16     1763 17526   חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
(רובוט) - זאק טובה     57.20 51.00     ROBOT 41432   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
אלקבץ אהרן - בן שמחון אבי   50.43     57.71   19218 24816   ת"א - אביבים
אורון רות - חריר אילנה         54.68 50.54 18699 14840   חיפה כרמל/נתניה
(רובוט) - ליברמן ארנון       50.88   53.61 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
(רובוט) - בכר יוסי   47.60     54.34   ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
(רובוט) - כהן עידית     45.01 55.93     ROBOT 18719   לא חבר בהתאגדות /רחובות
זומר אילן דר - בלאט לובומיר         45.85 52.89 14359 16453   ת"א - כיכר המדינה
פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד     45.07 52.20     893 24822   כרמיאל
גרשון עודד - בר יוסף עקיבא   43.67   51.56     8104 22055   חיפה כרמל
אלקבץ אהרן - (רובוט)     43.42     47.85 19218 ROBOT   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
מאיר יורי - טננבוים אורלי     40.01     50.85 13003 17260   כ"ס - הדר/ת"א - אביבים
בכר יוסי - גזית גלי       52.99   37.26 722 40227   נהריה
אבישר שוש - גזית גלי     52.35   34.51   18501 40227   סביון - קרית אונו/נהריה
לאו קרול - ישראלי דן   35.56   50.63     41829 14669   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
(רובוט) - בהירי תמר     36.34   48.39   ROBOT 14148   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
רוזנברג צביה - גוראל נירה   42.22 40.62       18378 18551   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - הורוביץ חנה         43.33 37.82 ROBOT 13107   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
ינאי זאב - שוהם יורם           71.08 40727 40726   סביון - קרית אונו
(רובוט) - (רובוט)           68.30 ROBOT ROBOT   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - וקסלבאום אבנר     67.90       ROBOT 12406   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
מזרחי שמחה - אליעז רות           63.66 17615 22057   חיפה כרמל
פרקש רות - בן יהודה יהודית   63.41         5305 2218   כפר סבא/כרמיאל
(רובוט) - אלבר רוזה       62.43     ROBOT 40694   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
(רובוט) - גוברין אבי-ברטי       60.50     ROBOT 42144   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
רום מיכל - שני גילה           60.44 3406 14956   כפר סבא/חיפה כרמל
sandned - בן בסט ויויאן           60.32 sandned 41620   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
שרון אביגדור - גלסר אנדרי           60.09 581 9069   חיפה כרמל
אולגה סימיכ - פאלוך אבלין   59.95         25063 16067   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
סולניק אריה - בלאט לובומיר   59.10         3038 16453   ת"א - כיכר המדינה
(רובוט) - חן שנקמן גליה     58.00       ROBOT 40754   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
(רובוט) - פיוטרו קלוד           57.67 ROBOT 4492   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
(רובוט) - לויט שושנה   57.47         ROBOT 3548   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - כץ זאנה   56.87         ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - סדן נגה         56.60   ROBOT 17024   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - גינזבורג מרים   55.69         ROBOT 5635   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - זופניק שושי     55.61       ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - קולסקי איתן           55.06 ROBOT 16086   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - לביא נירה   54.17         ROBOT 14641   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - סף יעל         53.30   ROBOT 16743   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
קליין יעקב - מילנר חיה           53.20 21311 9800   פ"ת - אם המושבות
(רובוט) - בן משה אלי         52.99   ROBOT 3260   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
מילנר חיה - ARKADIZ     52.24       9800 ARKADIZ   פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
קרן אורה - רגב אלה           52.06 2362 19978   נס ציונה/טבעון - רקפת
בארי מיכל - בארי רפי     51.84       16401 16400   ת"א - אביבים
(רובוט) - קורן אלי           51.63 ROBOT 42686   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - מאיר יורי         50.76   ROBOT 13003   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
(רובוט) - שוהם יורם         50.37   ROBOT 40726   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
(רובוט) - ציפין שמואל         49.68   ROBOT 24169   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - עקריש שרון     48.81       ROBOT 42912   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
חריר אילנה - שיף סמדר     48.19       14840 41358   נתניה/ת"א - כיכר המדינה
רום מיכל - פרקש רות       47.80     3406 5305   כפר סבא
קורן אלי - אלקבץ שלי     47.78       42686 9510   חיפה כרמל/ת"א - כיכר המדינה
בנזראי לולה - קורן אלי   47.48         1445 42686   רמת השרון/חיפה כרמל
שטרן אורי - קורן אלי       47.34     22539 42686   השרון/חיפה כרמל
(רובוט) - גרשון עודד         43.87   ROBOT 8104   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - מילנר חיה         43.80   ROBOT 9800   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
עפרון פרנסין - קרן אורה       43.15     14774 2362   סביון - קרית אונו/נס ציונה
(רובוט) - גוראל נעמי   43.13         ROBOT 41017   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - רוזנשיין אלכסנדר   42.71         ROBOT 3372   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
נשר יאן תמר - גילרמן ג ניס       42.67     23543 8000   ת"א - אביבים
זאק טובה - סגל שרה         42.54   41432 17420   סביון - קרית אונו
מילנר חיה - סף יעל       42.01     9800 16743   פ"ת - אם המושבות/חדרה - קדימה
בנזראי לולה - קרן אורה     41.51       1445 2362   רמת השרון/נס ציונה
(רובוט) - מיכלוביץ נחום       41.43     ROBOT 1288   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - גרינמן שמשון   40.69         ROBOT 23268   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - אפל מאיר           39.84 ROBOT 22089   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
(רובוט) - בר יוסף עקיבא           38.42 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה       35.59     19218 10299   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
(רובוט) - גולדמן גיזי     32.63       ROBOT 7934   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל