Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (אונליין)
אביבים כרמל רביעי בוקר
מושב 4 מתוך 4 תאריך: 28/07/21 סניף: אביבים מקדם: 9.41

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] [4] מספרי חבר נא'מ סניף
1 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 64.77 68.15 56.32 63.68 62.50 14359 16453 15 ת"א - כיכר המדינה
2 שוצמן רחל - אוסדצ'י-קפלן אורנה 60.21 48.76 [A] 71.37 60.52 15908 17014 12 חיפה כרמל
3 הנאור סימונה - לירון נולי 58.69 59.64 62.06 54.38 50.99 3486 21199 10 חיפה כרמל
4 לוי רוני - אלרן ישראל 58.15 52.91 [A] 52.88 68.65 12052 19052 8 חיפה כרמל
5 מור משה - טיגר יואל 56.59 48.79 57.06 59.72 52.98 19169 23417 6 השרון
6 (רובוט) - רום מרים 56.54 55.72 57.38 56.52 46.53 ROBOT 23497 5 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
7 (רובוט) - שרון אביגדור 55.81 50.23 48.59 64.32 52.88 ROBOT 581 4 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
8 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 55.65 63.68 48.31 48.72 54.56 19218 10299 3 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
9 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 55.38 60.42 56.20 40.49 49.50 10126 42144 3 ת"א - אביבים
10 אולגה סימיכ - פאלוך אבלין 54.41 42.81 59.31 [A] 61.11 25063 16067 2 ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
11 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 54.22 57.56 44.70 53.31 51.79 ROBOT 15338 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
12 (רובוט) - קרמרמן רותי 54.16 50.79 53.08 43.80 58.63 ROBOT 20362 2 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
13 מור אהוד - גרוס ריצארד 54.10 52.22 57.80 48.40 52.28 40709 41601 2 חיפה כרמל
14 פרקש רות - בן יהודה יהודית 53.89 55.83 46.18 52.67 53.17 5305 2218 2 כפר סבא/כרמיאל
15 (רובוט) - כץ זאנה 53.36 45.73 [A] 58.33 56.03 ROBOT 15094 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
16 (רובוט) - דויד סילביה 53.29 51.19 53.88 54.81 42.36 ROBOT 18006 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
17 זעירא יחזקאל - זינגר בני 52.89 48.55 60.54 49.57 [A] 40880 9089 1 רעננה - ההגנה
18 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 52.80 47.43 56.13 49.68 52.58 ROBOT 40533 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
19 גוליק אורי - גוליק איתן 52.68 53.02 52.13 43.27 52.88 1414 1413 1 הרצליה - אילה
20 מזרח איתמר - קימל שרה 52.61 57.76 32.57 52.46 47.62 10813 17400 1 קריות/חיפה כרמל
21 (רובוט) - לביא נירה 51.80 52.48 48.54 47.33 54.37 ROBOT 14641 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
22 (רובוט) - קס דניאל 51.72 51.26 39.89 50.21 53.67 ROBOT 248 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
23 (רובוט) - בנציוני יואל 50.06 59.20 46.73 44.23 [A] ROBOT 9222 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
24 ברב בנימין - בן נחום גילי 49.97 48.94 58.82 [A] 42.16 664 17526   קריות/חיפה כרמל
25 ברגר לאה - ליבר בתיה 49.09 [A] 41.44 45.62 60.22 20247 20248   ת"א - אביבים
26 (רובוט) - זוסמן הדסה 48.75 35.29 41.22 43.80 61.24 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
27 סביר נח - כליף אילנה 48.28 51.53 42.25 46.58 46.73 14631 11003   ירושלים/רמת השרון
28 גוראל נעמי - גוראל נירה 48.27 [A] 47.19 49.79 47.82 41017 18551   לא חבר בהתאגדות
29 (רובוט) - בכר יוסי 48.11 58.96 47.78 [A] 37.60 ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
30 שיף סמדר - גולדורגר חנה 48.07 46.87 [A] 43.38 53.97 41358 12098   ת"א - כיכר המדינה
31 מזרחי שמחה - אליעז רות 48.00 [A] 43.78 46.26 53.97 17615 22057   חיפה כרמל
32 (רובוט) - ויסבוך לוציה 47.93 50.25 47.04 46.49 [A] ROBOT 8001   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
33 (רובוט) - פרידמן רונית 47.23 41.70 52.85 44.98 43.85 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
34 (רובוט) - ליברמן ארנון 46.99 40.27 42.27 58.44 [A] ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
לוין איטה - כוכבא שלומית   65.14 49.33     24634 19097   חיפה כרמל
עפרון פרנסין - בן שמחון אבי     66.81   47.12 14774 24816   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
שמיון דגן יהודית - סולניק אריה     65.27 45.41   15048 3038   נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
(רובוט) - גינזבורג מרים       57.37 52.78 ROBOT 5635   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
ינאי זאב - שוהם יורם   48.63   59.51   40727 40726   סביון - קרית אונו
לאו קרול - ישראלי דן     52.02 54.91   41829 14669   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
לבנת טובה - רמתי גדעון     62.55   42.96 9115 1956   סביון - קרית אונו/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
אשכנזי סיבל - נשר יאן תמר     49.70 55.13   1035 23543   ת"א - אביבים
(רובוט) - בנזראי לולה     56.90 46.26   ROBOT 1445   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
(רובוט) - רום מיכל     51.71   46.73 ROBOT 3406   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
(רובוט) - סגל שרה     46.69   51.09 ROBOT 17420   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
(רובוט) - בר יוסף עקיבא     47.76   49.70 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
קליין יעקב - מילנר חיה     52.99 43.59   21311 9800   פ"ת - אם המושבות
מילאת נעמי - גורביץ איטה   50.52   44.66   14489 40317   ת"א - אביבים
מנדר ענת - טאוב זאב     57.92   35.12 40603 10750   כרמיאל
(רובוט) - גורביץ איטה     41.69   48.21 ROBOT 40317   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - מרמלשטיין עליזה   45.39     44.31 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - כהנא אלה   39.75 49.12     ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - בהירי תמר     51.60   36.71 ROBOT 14148   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - בסיס שרית   40.18   47.86   ROBOT 23082   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי   40.01     47.82 41606 18293   השרון
שפירא אניטה - ביקוביצקי ורדה     39.63 43.70   14693 6234   ת"א - אביבים
(רובוט) - בלאט לובומיר         62.50 ROBOT 16453   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
מושקוביץ עידו - מושקוביץ תמר         62.00 25000 1368   נס ציונה/סביון - קרית אונו
שני גילה - סולניק אריה   61.96       14956 3038   חיפה כרמל/ת"א - כיכר המדינה
ורניה כרמל - בן דוד אבישי       60.68   24601 17851   ת"א - אביבים
(רובוט) - טיגר יואל       59.72   ROBOT 23417   לא חבר בהתאגדות /השרון
(רובוט) - גלסר אנדרי         56.15 ROBOT 9069   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
ויזל לילי - אלון ליאורה       55.45   21043 5585   נתניה/חיפה כרמל
(רובוט) - קרן אורה     54.73     ROBOT 2362   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
(רובוט) - וקסלבאום אבנר         54.56 ROBOT 12406   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - ברנדשטין בתיה     54.40     ROBOT 14192   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
כהן גבי - בר-און דליה   54.19       9098 1189   נהריה - לב הצפון
עפרון פרנסין - קרן אורה   54.10       14774 2362   סביון - קרית אונו/נס ציונה
(רובוט) - מאיר יורי         54.07 ROBOT 13003   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
מנשה ניסים - כץ אליעזר         53.27 40680 40682   חיפה - רמת אלון/חיפה כרמל
בליצבלאו ויקי - קימל שרה       52.46   16105 17400   קריות/חיפה כרמל
(רובוט) - (רובוט)         51.79 ROBOT ROBOT   לא חבר בהתאגדות
גולדנבלט ליביה - אוסימו הלן     51.48     42772 42789   חיפה כרמל
לבנת טובה - דויד סילביה   51.19       9115 18006   סביון - קרית אונו
רייס קרול - נשר יאן תמר         50.69 11670 23543   ת"א - אביבים
בן סימון שרל - לנדה בנימין     50.48     10829 23597   ת"א - אביבים
פוקס שושי - (רובוט)       50.43   22380 ROBOT   סביון - קרית אונו/ לא חבר בהתאגדות
אלקבץ שלי - גקמן לילית   50.12       9510 11161   ת"א - כיכר המדינה/סביון - קרית אונו
(רובוט) - סדן נגה       50.11   ROBOT 17024   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - בעל טכסא אילנה         49.90 ROBOT 10141   לא חבר בהתאגדות
וקסלבאום אבנר - שני גילה       49.79   12406 14956   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
(רובוט) - גלעדי ירון       49.68   ROBOT 20553   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
סדן נגה - בקר ג'ני         49.40 17024 41452   ת"א - בית הלוחם אפקה/פולג- ברידג' פוינט
(רובוט) - דיין רחל     48.63     ROBOT 40734   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
סדן נגה - גרוס יחיאל     48.59     17024 40362   ת"א - בית הלוחם אפקה/טבעון - רקפת
(רובוט) - אלקבץ שלי     48.55     ROBOT 9510   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
בן יוסף הדרה - בנטור אסתר         48.51 18015 17813   חיפה כרמל
(רובוט) - גרינמן שמשון         48.31 ROBOT 23268   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
מילנר חיה - גוטליב ליפא   48.24       9800 16359   פ"ת - אם המושבות/חיפה כרמל
רום מיכל - קופמן שרה   48.20       3406 15635   כפר סבא/רחובות
בסיס שרית - אורון רות         47.62 23082 18699   חיפה כרמל
גוטפריד שי - מנשה ניסים     47.57     17756 40680   פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
גינזבורג מרים - קולסקי איתן     47.24     5635 16086   חיפה כרמל
בארי רפי - בארי מיכל   47.15       16400 16401   ת"א - אביבים
בקר ג'ני - בן שמחון אבי       47.01   41452 24816   פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
חריר אילנה - ARKADIZ   46.73       14840 ARKADIZ   נתניה/ לא חבר בהתאגדות
אלון ליאורה - קרן אורה         46.33 5585 2362   חיפה כרמל/נס ציונה
רוקח ויויאן - חדש אהרון     46.04     11344 24431   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
אלון הדסה - צווייג יחזקאל         45.63 7835 13700   ת"א - אביבים
מיכאילוביץ דניאלה - סורס אגי   45.38       19979 24242   קריות
מרמלשטיין עליזה - רום מיכל       44.87   41137 3406   חיפה כרמל/כפר סבא
אלון הדסה - טל משה     44.74     7835 2176   ת"א - אביבים/כפר סבא
(רובוט) - ברויז אברהם   44.74       ROBOT 40433   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - נחושתן אביבה       44.66   ROBOT 22528   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
(רובוט) - קורן אלי     44.42     ROBOT 42686   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - שטרן אריה   44.19       ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
(רובוט) - פישר אהובה     42.66     ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
טל פטר - ציפין שמואל         42.16 16356 24169   חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
ויזל לילי - חריר אילנה     41.99     21043 14840   נתניה
בר יוסף עקיבא - גרשון עודד   41.84       22055 8104   חיפה כרמל
גל ויגלר אורית - גל ענת       40.49   15388 19854   ת"א - אביבים
(רובוט) - אלרן ישראל     40.19     ROBOT 19052   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
ויזל לילי - רגב נחום         40.08 21043 18285   נתניה/ירושלים
ברקוביץ אריה - מץ דליה   39.71       2502 17803   חיפה כרמל
(רובוט) - צידון גיא         39.38 ROBOT 10551   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
רייס איילין - ליברטל זקלין     39.28     41238 17962   חיפה כרמל
גזית גלי - בכר יוסי       38.03   40227 722   נהריה
בר יוסף עקיבא - אורון רות       37.29   22055 18699   חיפה כרמל
בנזראי לולה - שטרן אורי   37.23       1445 22539   רמת השרון/השרון
(רובוט) - מילנר חיה         36.81 ROBOT 9800   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
מחליף מחול - מחליף מחול       36.15   37-0030 37-0030   לא חבר בהתאגדות