Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (אונליין)
אביבים כרמל רביעי בוקר
מושב 4 מתוך 3 תאריך: 25/08/21 סניף: אביבים מקדם: 8.52

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] [4] מספרי חבר נא'מ סניף
1 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 62.38 61.21 62.86 63.08 49.87 14359 16453 17 ת"א - כיכר המדינה
2 פרקש רות - בן יהודה יהודית 56.76 59.16 51.61 49.52 59.51 5305 2218 13 כפר סבא/כרמיאל
3 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 54.64 52.02 60.42 44.43 51.49 19218 10299 11 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
4 גוליק אורי - גוליק איתן 54.49 [A] 44.10 59.65 59.72 1414 1413 9 הרצליה - אילה
5 זינגר בני - זעירא יחזקאל 54.37 51.95 51.93 45.80 59.22 9089 40880 7 רעננה - ההגנה
6 (רובוט) - ליברמן ארנון 54.04 55.29 58.13 44.49 48.69 ROBOT 40047 5 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
7 מור אהוד - גרוס ריצארד 53.89 59.16 59.78 34.75 42.74 40709 41601 4 חיפה כרמל
8 שוצמן רחל - אוסדצ'י-קפלן אורנה 53.79 48.04 56.92 [A] 56.42 15908 17014 3 חיפה כרמל
9 (רובוט) - קולסקי איתן 52.77 [A] 52.17 58.97 47.15 ROBOT 16086 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
10 (רובוט) - גילרמן ג ניס 52.58 [A] 52.77 51.49 53.47 ROBOT 8000 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
11 שיף סמדר - גולדורגר חנה 52.38 43.37 58.60 55.18 [A] 41358 12098 2 ת"א - כיכר המדינה
12 מזרחי שמחה - אליעז רות 50.55 51.31 [A] 58.73 41.61 17615 22057 2 חיפה כרמל
13 (רובוט) - מאיר יורי 49.51 56.09 42.71 49.73 [A] ROBOT 13003   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
14 (רובוט) - בסיס שרית 49.06 [A] 44.61 52.19 50.39 ROBOT 23082   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
15 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 48.97 49.52 52.68 36.11 44.70 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
16 (רובוט) - פרידמן רונית 48.61 47.15 52.77 45.92 44.24 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
17 (רובוט) - בכר יוסי 48.31 49.80 45.15 [A] 49.99 ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
18 גורביץ איטה - מילאת נעמי 48.29 53.21 51.53 [A] 40.14 40317 14489   ת"א - אביבים
19 מנדר ענת - טאוב זאב 47.78 48.23 43.20 51.92 [A] 40603 10750   כרמיאל
20 ויזל לילי - חריר אילנה 46.78 49.94 44.31 46.09 [A] 21043 14840   נתניה
21 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 46.07 40.41 36.83 47.13 50.68 10126 42144   ת"א - אביבים
22 ברגר לאה - ליבר בתיה 46.01 [A] 50.49 48.53 39.01 20247 20248   ת"א - אביבים
23 (רובוט) - שטרן אריה 42.85 [A] 30.06 47.81 50.68 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
ינאי זאב - שוהם יורם   64.09   68.20   40727 40726   סביון - קרית אונו
לויט יולי - בראונשטיין יעל   64.27     59.40 3566 14651   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - כיכר המדינה
מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי       53.18 63.75 41606 18293   השרון
לוין איטה - כוכבא שלומית     50.10   61.99 24634 19097   חיפה כרמל
(רובוט) - אנדרמן דוריאן       45.99 63.75 ROBOT 15338   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - סגל אדריאן       51.04 56.08 ROBOT 40853   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - שרון אביגדור       61.61 45.47 ROBOT 581   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
קס גינה - קס דניאל     57.29 48.73   4692 248   ת"א - אביבים
(רובוט) - קס דניאל   37.05     68.26 ROBOT 248   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
בן יוסף הדרה - בנטור אסתר       51.37 52.61 18015 17813   חיפה כרמל
(רובוט) - וקסלבאום אבנר     56.12 46.93   ROBOT 12406   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - גזית גלי   53.92 48.95     ROBOT 40227   לא חבר בהתאגדות /נהריה
(רובוט) - אדלשטיין אברהם       46.07 56.38 ROBOT 40533   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - בהירי תמר   47.82   53.33   ROBOT 14148   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
מילנר חיה - הראל אתי       55.25 45.31 9800 19766   פ"ת - אם המושבות/רמת השרון
ביקוביצקי ורדה - שפירא אניטה   56.38     44.17 6234 14693   ת"א - אביבים
קרני גיא - כץ אליעזר     44.36   55.18 14628 40682   חיפה כרמל
(רובוט) - קרסטניטצקי שולמית     48.07   50.29 ROBOT 41315   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
קימל שרה - מזרח איתמר   54.10 43.68     17400 10813   חיפה כרמל/קריות
(רובוט) - זוסמן הדסה       48.88 47.71 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
(רובוט) - זופניק שושי     44.53 51.49   ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
מור משה - טיגר יואל       46.26 48.77 19169 23417   השרון
(רובוט) - גקמן לילית       45.42 48.48 ROBOT 11161   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
(רובוט) - כץ זאנה       55.62 37.73 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - ויסבוך לוציה       47.14 45.57 ROBOT 8001   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
(רובוט) - ניצן רינה   49.93 41.68     ROBOT 20459   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
(רובוט) - בן שמחון אבי     42.21   46.31 ROBOT 24816   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
חשמונאי רותי - eylon08     45.33   42.76 13675 eylon08   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - בר יוסף עקיבא     50.51 35.92   ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - עפרון פרנסין   46.03   40.16   ROBOT 14774   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
(רובוט) - רגב אלה       42.58 41.56 ROBOT 19978   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
גוראל נעמי - גוראל נירה   40.40 36.56     41017 18551   לא חבר בהתאגדות
קפלן אהרון - ברקוביץ אריה     67.30     1763 2502   חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
אלון הדסה - צווייג יחזקאל         67.27 7835 13700   ת"א - אביבים
עפרון פרנסין - הראל אתי     61.87     14774 19766   סביון - קרית אונו/רמת השרון
(רובוט) - כהן עידית       61.28   ROBOT 18719   לא חבר בהתאגדות /רחובות
(רובוט) - בלאט לובומיר   61.21       ROBOT 16453   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
גרינברג שוש - קופמן שרה   60.74       9687 15635   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/רחובות
(רובוט) - מילנר חיה     59.40     ROBOT 9800   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
ברב בנימין - בן נחום גילי   59.27       664 17526   קריות/חיפה כרמל
(רובוט) - מור אהוד   59.16       ROBOT 40709   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
גל ויגלר אורית - גל ענת       57.88   15388 19854   ת"א - אביבים
(רובוט) - ברב בנימין         57.82 ROBOT 664   לא חבר בהתאגדות /קריות
(רובוט) - דויד סילביה       57.81   ROBOT 18006   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
עפרון פרנסין - ויזל לילי         57.72 14774 21043   סביון - קרית אונו/נתניה
(רובוט) - אופנהיים נגה   56.50       ROBOT 42058   לא חבר בהתאגדות /הרצליה - פיתוח
(רובוט) - צידון גיא       55.47   ROBOT 10551   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - סדן נגה       55.45   ROBOT 17024   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - Tindala   55.00       ROBOT Tindala   לא חבר בהתאגדות
קופמן שרה - רום מיכל     55.00     15635 3406   רחובות/כפר סבא
sinhasurat - ברב בנימין       53.88   sinhasurat 664   לא חבר בהתאגדות /קריות
(רובוט) - גוראל נעמי       53.45   ROBOT 41017   לא חבר בהתאגדות
רייס איילין - ליברטל זקלין   53.38       41238 17962   חיפה כרמל
גזית גלי - אלקבץ שלי         52.65 40227 9510   נהריה/ת"א - כיכר המדינה
(רובוט) - פישר אהובה         52.45 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
(רובוט) - רגב נחום       52.02   ROBOT 18285   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
(רובוט) - קרן אורה     51.93     ROBOT 2362   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
ברב בנימין - בן יהודה יהודית     51.61     664 2218   קריות/כרמיאל
(רובוט) - כהנא אלה         51.43 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - קרמרמן רותי       51.20   ROBOT 20362   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
טל ריבה - טולדנו חנה   51.08       8791 12833   השרון/ת"א - אביבים
(רובוט) - שיף סמדר         51.07 ROBOT 41358   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
(רובוט) - לביא נירה         51.06 ROBOT 14641   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
מור משה - אביב זאב   50.83       19169 23419   השרון
בקר ג'ני - בוגנים אתי   49.69       41452 17901   פולג- ברידג' פוינט/ירושלים
(רובוט) - בוימל דבורה     49.56     ROBOT 13904   לא חבר בהתאגדות /קריות
(רובוט) - אלקבץ שלי   48.94       ROBOT 9510   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
(רובוט) - דיין רחל         48.85 ROBOT 40734   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
בק נחמה - אבישר שוש     48.72     18010 18501   סביון - קרית אונו
לביא נירה - אלון הדסה       48.49   14641 7835   ת"א - אביבים
בנזראי לולה - בן שמחון אבי   48.13       1445 24816   רמת השרון/ת"א - אביבים
(רובוט) - עקריש שרון   47.85       ROBOT 42912   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
מחליף מחול - מחליף מחול         47.29 37-0030 37-0030   לא חבר בהתאגדות
בר יוסף עקיבא - גרשון עודד   46.37       22055 8104   חיפה כרמל
קימל שרה - גזית גלי       46.04   17400 40227   חיפה כרמל/נהריה
בן נון אביבה - וקסלבאום אבנר         45.73 19027 12406   ת"א - אביבים
(רובוט) - עמיר מירה       45.71   ROBOT 2508   לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
מנשה ניסים - כץ אליעזר       45.67   40680 40682   חיפה - רמת אלון/חיפה כרמל
מיכאילוביץ דניאלה - בליצבלאו ויקי   45.45       19979 16105   קריות
זמיר עמי - אלספל חנן       45.08   19705 16044   השרון/ת"א - אביבים
הנאור סימונה - לירון נולי         45.01 3486 21199   חיפה כרמל
(רובוט) - פרקש רות     44.72     ROBOT 5305   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
(רובוט) - גורביץ איטה       44.60   ROBOT 40317   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - ינאי זאב         44.09 ROBOT 40727   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
בליצבלאו ויקי - קימל שרה         43.86 16105 17400   קריות/חיפה כרמל
טל פטר - ציפין שמואל   43.03       16356 24169   חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
בר יוסף עקיבא - אלון ליאורה         41.52 22055 5585   חיפה כרמל
אשכנזי סיבל - נשר יאן תמר         40.78 1035 23543   ת"א - אביבים
זהר יעל - שטרן אורי     40.20     23414 22539   השרון
וסרמן סורין - בוגנים אתי         40.04 10889 17901   נס ציונה/ירושלים
זליקוביץ יעקב - סגל אדריאן   38.21       41859 40853   ת"א - אביבים
(רובוט) - ברנדשטין בתיה   37.76       ROBOT 14192   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
לבנת טובה - רמתי גדעון   37.70       9115 1956   סביון - קרית אונו/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
גוטפריד שי - מנשה ניסים   37.68       17756 40680   פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
יפה פרנקי - גולומב נינה         35.77 17818 12376   חיפה כרמל
בסיס שרית - אורון רות   34.35       23082 18699   חיפה כרמל
בן שמחון אבי - קרן אורה       33.94   24816 2362   ת"א - אביבים/נס ציונה