Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (אונליין)
אביבים כרמל ראשון בוקר
מושב 5 מתוך 5 תאריך: 31/10/21 סניף: אביבים מקדם: 8.01

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] [4] [5] מספרי חבר נא'מ סניף
1 (רובוט) - שרון אביגדור 57.16 52.54 62.50 [A] 59.47 54.14 ROBOT 581 17 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
2 (רובוט) - סף יעל 56.13 59.18 [A] [A] 61.49 53.87 ROBOT 16743 14 לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
3 מור אהוד - ירוס מיכאל 55.38 [A] [A] 66.54 48.48 56.50 40709 40706 11 חיפה כרמל
4 (רובוט) - עמיר מירה 55.31 56.88 59.61 54.76 [A] [A] ROBOT 2508 9 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
5 בן יהודה יהודית - פרקש רות 55.04 61.11 57.06 [A] [A] 51.98 2218 5305 7 כרמיאל/כפר סבא
6 (רובוט) - פולק גו 54.88 [A] 58.33 54.76 56.44 [A] ROBOT 23835 6 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
7 טורבוביץ ציפי - אוסדצ'י-קפלן אורנה 54.71 57.13 [A] 55.24 [A] 56.50 17764 17014 5 חיפה כרמל
8 זומר אילן דר - בלאט לובומיר 54.46 50.12 48.03 60.60 [A] 59.09 14359 16453 4 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
9 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 54.29 52.29 58.68 56.18 [A] [A] 17615 20154 3 חיפה כרמל
10 (רובוט) - קרמרמן רותי 54.15 53.86 62.85 [A] 49.87 [A] ROBOT 20362 2 לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
11 מור משה - אביב זאב 54.03 50.24 57.18 58.71 [A] [A] 19169 23419 2 השרון
12 (רובוט) - גלט אהרון 53.94 61.96 57.18 [A] 45.83 50.80 ROBOT 40141 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
13 (רובוט) - לביא נירה 53.88 64.13 48.84 53.54 48.99 [A] ROBOT 14641 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
14 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 53.46 57.00 45.95 51.65 55.43 49.76 ROBOT 40533 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
15 גרוס ריצארד - גוברין אבי-ברטי 52.93 53.86 49.88 46.59 61.36 34.47 41601 42144 1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
16 (רובוט) - פרידמן רונית 52.52 [A] 48.15 60.43 [A] 51.52 ROBOT 18519 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
17 (רובוט) - דויד סילביה 51.99 50.60 53.24 54.10 [A] [A] ROBOT 18006 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
18 (רובוט) - קס דניאל 51.77 58.21 [A] 50.54 48.11 50.24 ROBOT 248 1 לא חבר בהתאגדות
19 גולדורגר חנה - שיף סמדר 50.98 55.68 52.78 [A] [A] 45.47 12098 41358 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ לא חבר בהתאגדות
20 אלון משה - גוראל איתן 50.92 59.18 [A] 45.07 [A] 49.44 42934 17114 1 ת"א - האקדמיה לברידג'
21 עפרון פרנסין - בן שמחון אבי 50.82 44.81 [A] 59.48 48.99 [A] 14774 24816 1 סביון - קרית אונו/רמת השרון
22 פרחי לינה - בנציוני יואל 49.931 48.79 [A] 51.18 49.75 [A] 15050 9222   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - האקדמיה לברידג'
23 ארידור לילי - ריינר לאה 49.927 50.97 [A] 44.05 60.73 43.96 13637 3119   סביון - קרית אונו
24 (רובוט) - מאיר יורי 49.85 62.92 [A] [A] 45.71 40.77 ROBOT 13003   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
25 ברגר לאה - ליבר בתיה 49.72 55.80 51.62 [A] 43.56 47.90 20247 20248   לא חבר בהתאגדות
26 (רובוט) - כץ זאנה 49.58 53.26 [A] [A] 53.03 42.02 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
27 גוראל נעמי - אפל ליוי 49.43 [A] 59.14 44.04 47.73 46.81 41017 22088   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
28 גוטפריד שי - מנשה ניסים 49.16 [A] 42.25 49.96 [A] 54.43 17756 40680   פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
29 (רובוט) - בכר יוסי 49.06 39.13 45.37 44.75 63.51 42.62 ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
30 (רובוט) - עקריש שרון 48.52 [A] [A] 44.24 40.91 58.95 ROBOT 42912   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
31 (רובוט) - קולסקי איתן 48.19 47.95 [A] 53.01 44.95 46.84 ROBOT 16086   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
32 מנדר ענת - טאוב זאב 47.70 39.37 51.39 51.68 45.96 41.76 40603 10750   כרמיאל
33 (רובוט) - ויסבוך לוציה 47.17 [A] 49.88 41.85 46.72 50.22 ROBOT 8001   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
34 (רובוט) - הלמן קרן 46.74 52.90 47.34 41.79 [A] 44.93 ROBOT 9272   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
35 מזרח איתמר - קימל שרה 46.56 39.13 41.67 48.16 46.72 49.68 10813 17400   קריות/חיפה כרמל
36 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 46.49 37.32 42.36 43.62 34.72 62.64 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
37 שמאי אילנה - אברהם חיה 45.1181 38.89 45.14 46.44 [A] [A] 13602 20235   חיפה כרמל
38 (רובוט) - כהנא אלה 45.1177 49.88 [A] 39.54 45.58 45.47 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
39 רוזנשיין אלכסנדר - בראוינר אלכסנדר 44.65 40.82 47.69 40.08 [A] [A] 3372 24488   חיפה כרמל
40 גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית 44.58 40.34 42.01 46.35 49.62 [A] 40317 41315   ת"א - אביבים
41 (רובוט) - זוסמן הדסה 43.56 42.87 39.24 44.54 47.60 37.84 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות
42 (רובוט) - זופניק שושי 43.34 39.37 37.38 [A] 46.59 [A] ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
43 (רובוט) - בר יוסף עקיבא 41.71 [A] 40.63 35.68 40.28 50.26 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
eylon08 - קופמן שרה   61.59     65.78   eylon08 15635   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
(רובוט) - לויט יולי         59.85 56.65 ROBOT 3566   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
חכימי תמר - ברוידא שרה     63.89 52.24     2427 16556   סביון - קרית אונו
(רובוט) - מילנר חיה         63.76 52.13 ROBOT 9800   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
(רובוט) - אנדרמן דוריאן         56.44 57.50 ROBOT 15338   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - סורס אגי         50.51 62.35 ROBOT 24242   לא חבר בהתאגדות /קריות
חשמונאי רותי - eylono8     53.70 56.22     13675 eylono8   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
רמתי גדעון - כרדי אברהם   46.01 63.19       1956 40383   ת"א - אביבים
אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה     54.40   50.51   19218 10299   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
(רובוט) - וקסלבאום אבנר       49.65   52.04 ROBOT 12406   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
גוליק אורי - גוליק איתן   47.83   49.90     1414 1413   הרצליה - אילה
(רובוט) - גקמן לילית   52.05 42.82       ROBOT 11161   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
(רובוט) - ליברמן ארנון     43.75 45.81     ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
גקמן לילית - אלקבץ שלי         39.77 46.07 11161 9510   סביון - קרית אונו/ת"א - כיכר המדינה
(רובוט) - אלעד רחל       52.35   33.25 ROBOT 3696   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
(רובוט) - חן שנקמן גליה     45.72 38.90     ROBOT 40754   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
עשבי יוכבד - מילאת נעמי     46.41   26.77   41732 14489   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - גוליק אורי         62.63   ROBOT 1414   לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
סף יעל - שטרן אורי       61.24     16743 22539   חדרה - קדימה/השרון
חשמונאי רותי - eylonO8           60.38 13675 eylonO8   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
dytria - sj1234567     59.61       dytria sj1234567   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - גורביץ איטה           59.08 ROBOT 40317   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - אלבר רוזה         58.59   ROBOT 40694   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
(רובוט) - גילרמן ג ניס           57.68 ROBOT 8000   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - סדן נגה         57.45   ROBOT 17024   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - בוימל דבורה   56.16         ROBOT 13904   לא חבר בהתאגדות /קריות
(רובוט) - מחליף מחול       56.00     ROBOT 37-0030   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - אלון משה         55.56   ROBOT 42934   לא חבר בהתאגדות /ת"א - האקדמיה לברידג'
רייס קרול - סדן יעל       54.21     11670 10855   ת"א - אביבים
sinhasurat - מילנר חיה   54.11         sinhasurat 9800   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
(רובוט) - בן שמחון אבי     53.24       ROBOT 24816   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
מילנר חיה - מור אהוד     52.43       9800 40709   פ"ת - ויצו/חיפה כרמל
קרן אורה - בהירי תמר         52.27   2362 14148   נס ציונה/ת"א - אביבים
(רובוט) - שטרן אורי           52.24 ROBOT 22539   לא חבר בהתאגדות /השרון
(רובוט) - צידון גיא       52.04     ROBOT 10551   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - ניצן רינה       52.04     ROBOT 20459   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - שטרן אריה     51.84       ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
בן שמחון אבי - פולק גו           51.66 24816 23835   רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
רום מיכל - אלקבץ אהרן           51.25 3406 19218   כפר סבא/ת"א - אביבים
(רובוט) - אלקבץ שלי       50.76     ROBOT 9510   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
גינוסר איתמר - גל-לוי ארנה   50.60         19061 40351   ת"א - אביבים/רעננה - ההגנה
לביא נירה - צווייג יחזקאל           50.45 14641 13700   ת"א - אביבים
קרן אורה - אלקבץ אהרן   50.12         2362 19218   נס ציונה/ת"א - אביבים
(רובוט) - אלטש ענת     50.12       ROBOT 42767   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
עפרון פרנסין - קרן אורה           49.54 14774 2362   סביון - קרית אונו/נס ציונה
אלעד רחל - בעל טכסא אילנה     49.31       3696 10141   ת"א - כיכר המדינה/ לא חבר בהתאגדות
כץ זהבה - כהן יוסי       49.29     8616 18280   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - בעל טכסא אילנה       49.12     ROBOT 10141   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - גרוסו גבריאל       48.79     ROBOT 10315   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - ברב בנימין         48.61   ROBOT 664   לא חבר בהתאגדות /קריות
(רובוט) - פיזנטי ליאורה     47.92       ROBOT 17047   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
רום מיכל - פרקש רות       47.88     3406 5305   כפר סבא
מילנר חיה - אלקבץ אהרן       47.79     9800 19218   פ"ת - ויצו/ת"א - אביבים
סף יעל - קפלן אהרון     47.69       16743 1763   חדרה - קדימה/חיפה - בית הלוחם
(רובוט) - בהירי תמר           47.11 ROBOT 14148   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
ליפצוק חנה - קרן אורה       46.62     22039 2362   ראשל"צ - מרכז ספורט /נס ציונה
שפי אבי - שני גילה           45.00 17155 14956   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חיפה כרמל
רייס איילין - ליברטל זקלין     44.91       41238 17962   חיפה כרמל
(רובוט) - פישר אהובה           44.18 ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
(רובוט) - ליפצוק חנה     43.87       ROBOT 22039   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
שנפ מאיה - שטרן אורי   43.72         23993 22539   רמת השרון/השרון
lioraE - אלקבץ שלי   41.43         lioraE 9510   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
זהר יעל - שטרן אורי         40.91   23414 22539   השרון
ליברמן ארנון - אלון ליאורה   40.22         40047 5585   סביון - קרית אונו/חיפה כרמל
גרשון עודד - בר יוסף עקיבא   39.49         8104 22055   חיפה כרמל
אלעד רחל - גרוסו גבריאל   38.16         3696 10315   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - מזרחי שמחה         37.75   ROBOT 17615   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
כץ זאנה - קרן אורה     37.62       15094 2362   ת"א - אביבים/נס ציונה
(רובוט) - צרקהם אסתר     34.95       ROBOT 17895   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
אלעד רחל - סולניק אריה         34.72   3696 3038   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים