Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (אונליין)
אביבים כרמל שלישי בוקר אוקטובר
מושב 4 מתוך 4 תאריך: 26/10/21 סניף: אביבים מקדם: 8.72

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] [4] מספרי חבר נא'מ סניף
1 גוליק אורי - גוליק איתן 66.99 58.24 [A] 66.78 75.96 1414 1413 12 הרצליה - אילה
2 (רובוט) - לביא נירה 60.02 43.18 56.31 61.37 62.38 ROBOT 14641 10 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
3 בן בסט ויויאן - אמירה דייזי 59.52 63.75 53.16 61.65 [A] 41620 483 8 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
4 (רובוט) - ויסבוך לוציה 58.46 60.35 55.81 57.45 57.58 ROBOT 8001 6 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
5 אליעז רות - וייל טובה 58.04 51.10 61.49 58.39 54.26 22057 20153 5 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
6 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 57.60 45.32 56.44 63.61 52.75 ROBOT 40533 4 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
7 (רובוט) - שרון אביגדור 57.00 66.91 47.35 56.74 [A] ROBOT 581 3 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
8 מור אהוד - בן נחום גילי 55.08 53.97 51.77 59.51 [A] 40709 17526 3 חיפה כרמל
9 מזרחי שמחה - ליבלינג לינדה 54.74 58.31 60.23 45.70 [A] 17615 20154 2 חיפה כרמל
10 פרקש רות - בן יהודה יהודית 51.94 [A] 54.55 50.90 50.37 5305 2218 2 כפר סבא/כרמיאל
11 גרינברג שוש - קופמן שרה 51.73 56.39 46.97 51.84 [A] 9687 15635 2 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/נס ציונה
12 (רובוט) - קולסקי איתן 51.34 52.38 41.04 [A] 60.59 ROBOT 16086 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
13 (רובוט) - זוסמן הדסה 50.80 47.62 49.75 29.19 55.04 ROBOT 17050 1 לא חבר בהתאגדות
14 (רובוט) - גלט אהרון 50.77 52.72 49.37 [A] 50.21 ROBOT 40141 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
15 (רובוט) - סדן נגה 50.25 42.55 53.79 54.42 [A] ROBOT 17024 1 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
16 (רובוט) - עמיר מירה 50.24 45.95 50.88 53.89 [A] ROBOT 2508 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
17 לוין איטה - הוד מורי 50.21 51.68 46.46 52.49 [A] 24634 20266 1 חיפה כרמל
18 (רובוט) - בוימל דבורה 49.78 [A] 52.02 47.90 49.43 ROBOT 13904   לא חבר בהתאגדות /קריות
19 גוטפריד שי - מנשה ניסים 49.47 46.41 [A] 52.74 49.24 17756 40680   פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
20 אידלסון ארתור - קס דניאל 49.25 55.59 39.39 [A] 52.78 3163 248   לא חבר בהתאגדות
21 (רובוט) - פרידמן רונית 48.97 56.08 [A] 47.83 42.99 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
22 (רובוט) - כהנא אלה 48.63 [A] 57.95 41.64 46.31 ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
23 אברהם חיה - שמאי אילנה 48.45 41.00 55.30 45.49 44.55 20235 13602   חיפה כרמל
24 (רובוט) - אלעד רחל 47.39 41.53 [A] 51.29 49.34 ROBOT 3696   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
25 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 47.07 44.87 49.49 46.85 [A] ROBOT 15338   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
26 גולדורגר חנה - שיף סמדר 46.03 44.00 43.81 44.68 49.43 12098 41358   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ לא חבר בהתאגדות
27 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 44.57 36.54 44.07 44.62 45.03 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
28 גרוס ריצארד - גוברין אבי-ברטי 44.00 50.48 44.32 37.20 [A] 41601 42144   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
29 (רובוט) - בכר יוסי 43.44 39.02 43.98 46.55 39.79 ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
זומר אילן דר - בלאט לובומיר     60.73 63.98   14359 16453   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
(רובוט) - בלאט לובומיר   57.60     61.63 ROBOT 16453   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - גוראל נעמי       53.33 58.45 ROBOT 41017   לא חבר בהתאגדות
גרשון עודד - בר יוסף עקיבא   52.55   53.45   8104 22055   חיפה כרמל
(רובוט) - פרץ שמואל   49.83     53.74 ROBOT 16618   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
(רובוט) - ברב בנימין   45.99     56.88 ROBOT 664   לא חבר בהתאגדות /קריות
גורביץ איטה - קרסטניטצקי שולמית     48.99   49.37 40317 41315   ת"א - אביבים
(רובוט) - מאיר יורי   51.95   45.65   ROBOT 13003   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
(רובוט) - בהירי תמר       41.48 53.74 ROBOT 14148   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - קורן אלי     40.15   55.00 ROBOT 42686   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - שטרן אריה       49.63 40.57 ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
(רובוט) - בנזראי לולה   48.08     40.06 ROBOT 1445   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
(רובוט) - בר יוסף עקיבא     46.45   36.15 ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
מזרח איתמר - קימל שרה   42.29   34.74   10813 17400   קריות/חיפה כרמל
(רובוט) - זופניק שושי   41.76   34.98   ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
רמתי גדעון - samib         66.66 1956 samib   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
avoy82 - David ARaj       63.54   avoy82 David ARaj   לא חבר בהתאגדות
מוסקוביץ הקטור - כליף אילנה       63.30   9130 11003   ת"א - אביבים/רמת השרון
לובינסקי יובל - איטר איריס     60.98     715 14697   ת"א - אביבים
(רובוט) - אלבר רוזה         59.68 ROBOT 40694   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
(רובוט) - סף יעל   59.11       ROBOT 16743   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
שמיון דגן יהודית - סולניק אריה     58.71     15048 3038   נס ציונה/ת"א - אביבים
עפרון פרנסין - קרן אורה       57.61   14774 2362   סביון - קרית אונו/נס ציונה
נשר יאן תמר - גילרמן ג ניס   57.59       23543 8000   ת"א - אביבים
(רובוט) - גזית גלי   57.19       ROBOT 40227   לא חבר בהתאגדות /נהריה
(רובוט) - עקריש שרון     55.43     ROBOT 42912   לא חבר בהתאגדות /קיסריה
גלט אהרון - ניצן רינה       55.11   40141 20459   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - שנפ מאיה         55.02 ROBOT 23993   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
(רובוט) - מילנר חיה   54.70       ROBOT 9800   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
(רובוט) - מיכאלי עדי   54.20       ROBOT 41724   לא חבר בהתאגדות /רחובות
סף יעל - קרן אורה         53.64 16743 2362   חדרה - קדימה/נס ציונה
(רובוט) - פישר אהובה       53.18   ROBOT 24341   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
דויד סילביה - לבנת טובה   53.05       18006 9115   סביון - קרית אונו
(רובוט) - ברנדשטין בתיה     52.65     ROBOT 14192   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
ליברמן ארנון - אלון ליאורה   52.62       40047 5585   סביון - קרית אונו/חיפה כרמל
sinhasurat - פרקש רות   52.56       sinhasurat 5305   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
סף יעל - ברב בנימין     52.27     16743 664   חדרה - קדימה/קריות
(רובוט) - לויט יולי       51.68   ROBOT 3566   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
(רובוט) - רום מיכל     51.64     ROBOT 3406   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
שינבאום שלמה - שטיין נחום   51.60       23421 17177   פ"ת - אם המושבות/פ"ת - ויצו
גרוס ריצארד - גזית גלי         50.67 41601 40227   חיפה כרמל/נהריה
בליצבלאו ויקי - קימל שרה         50.41 16105 17400   קריות/חיפה כרמל
(רובוט) - פרחי ישראל       50.34   ROBOT 42078   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - אבני צבי       50.24   ROBOT 41211   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
יפה פרנקי - שור שיפי     49.87     17818 23900   חיפה כרמל
(רובוט) - קס דניאל       49.79   ROBOT 248   לא חבר בהתאגדות
אלקבץ אהרן - הראל אתי       49.59   19218 19766   ת"א - אביבים/רמת השרון
(רובוט) - ijsklont       49.51   ROBOT ijsklont   לא חבר בהתאגדות
אלעד רחל - גרוסו גבריאל     49.12     3696 10315   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - עפרון פרנסין   47.39       ROBOT 14774   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
קרן אורה - אלקבץ אהרן   46.99       2362 19218   נס ציונה/ת"א - אביבים
(רובוט) - בן משה אלי     46.97     ROBOT 3260   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
שני גילה - אורן טננבאום אפרת     46.84     14956 12991   חיפה כרמל
(רובוט) - קרמרמן רותי   46.55       ROBOT 20362   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
בהירי תמר - גוליק אורי     46.09     14148 1414   ת"א - אביבים/הרצליה - אילה
Sofianx - mkhalder01   45.39       Sofianx mkhalder01   לא חבר בהתאגדות
קפלן אהרון - שני גילה         45.08 1763 14956   חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
קימל שרה - אלקבץ אהרן     44.44     17400 19218   חיפה כרמל/ת"א - אביבים
(רובוט) - שטרן אורי     44.32     ROBOT 22539   לא חבר בהתאגדות /השרון
(רובוט) - ניצן רינה   44.27       ROBOT 20459   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - צידון גיא     44.03     ROBOT 10551   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - פולק גו     44.03     ROBOT 23835   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
שטרן אורי - בן שמחון אבי   43.75       22539 24816   השרון/רמת השרון
פולק גו - ברב בנימין       43.32   23835 664   ת"א - בית הלוחם אפקה/קריות
(רובוט) - בר-און שמעון         42.40 ROBOT 40594   לא חבר בהתאגדות /אשקלון
עפרון פרנסין - בן שמחון אבי     42.30     14774 24816   סביון - קרית אונו/רמת השרון
גולדנבלט ליביה - אוסימו הלן         41.32 42772 42789   לא חבר בהתאגדות
סף יעל - שטרן אורי       40.58   16743 22539   חדרה - קדימה/השרון
(רובוט) - בן שמחון אבי       40.41   ROBOT 24816   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
צידון רבקה - זלצר אביבה     40.40     19373 24170   חיפה כרמל
שטרן בן - ציפין שמואל         39.77 19887 24169   חיפה כרמל
(רובוט) - אייזנשטיין טובי   39.36       ROBOT 18293   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
(רובוט) - גורביץ איטה       39.32   ROBOT 40317   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
אופנהיים נגה - אלקבץ אהרן         39.08 42058 19218   הרצליה - אילה/ת"א - אביבים
(רובוט) - חן שנקמן גליה         38.54 ROBOT 40754   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
סלטר שרה - ולדמן לוריין       36.09   23236 23237   נהריה/ לא חבר בהתאגדות
בן שמחון אבי - אלספל חנן         34.43 24816 16044   רמת השרון/ת"א - אביבים