Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (אונליין)
אביבים כרמל רביעי בוקר
מושב 4 מתוך 4 תאריך: 27/10/21 סניף: אביבים מקדם: 8.28

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] [4] מספרי חבר נא'מ סניף
1 שפי אבי - ברב בנימין 60.09 62.00 47.65 65.82 52.44 17155 664 14 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/קריות
2 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 58.83 59.44 51.47 55.03 62.00 ROBOT 15338 11 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
3 ביקוביצקי ורדה - שפירא אניטה 56.94 50.89 [A] 50.38 69.56 6234 14693 9 ת"א - אביבים
4 בן יהודה יהודית - פרקש רות 56.14 61.56 59.02 47.85 42.78 2218 5305 7 כרמיאל/כפר סבא
5 גוטפריד שי - מנשה ניסים 54.15 52.89 56.34 52.57 53.22 17756 40680 6 פולג- ברידג' פוינט/חיפה - רמת אלון
6 (רובוט) - עקריש שרון 53.98 55.67 54.87 51.41 40.11 ROBOT 42912 5 לא חבר בהתאגדות /קיסריה
7 מזרחי שמחה - אליעז רות 53.45 59.78 57.12 [A] 43.44 17615 22057 4 חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
8 אלקבץ אהרן - מירקין לודמילה 53.26 51.44 51.90 51.03 56.44 19218 10299 3 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
9 (רובוט) - עמיר מירה 53.05 55.22 50.49 [A] 53.44 ROBOT 2508 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה - בית הלוחם
10 הנאור סימונה - לירון נולי 52.90 53.67 57.80 47.24 [A] 3486 21199 2 חיפה כרמל
11 (רובוט) - אלטש ענת 52.59 51.44 51.93 54.40 50.00 ROBOT 42767 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
12 (רובוט) - גילרמן ג ניס 52.52 54.00 60.67 42.89 [A] ROBOT 8000 2 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
13 מרגוליס אדל - אייזנשטיין טובי 52.26 [A] 50.51 54.04 52.22 41606 18293 2 רעננה - ההגנה
14 חשמונאי רותי - eylonO8 51.89 40.78 [A] 56.90 58.00 13675 eylonO8 1 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
15 גוראל נעמי - גוראל נירה 51.78 50.89 55.29 49.16 46.22 41017 18551 1 לא חבר בהתאגדות
16 זעירא יחזקאל - זינגר בני 51.30 51.89 41.48 50.55 51.44 40880 9089 1 רעננה - ההגנה
17 (רובוט) - בכר יוסי 50.73 [A] 57.70 49.16 45.33 ROBOT 722 1 לא חבר בהתאגדות /נהריה
18 (רובוט) - דויד סילביה 50.34 49.00 54.69 47.34 [A] ROBOT 18006 1 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
19 סורס אגי - מיכאילוביץ דניאלה 49.80 48.44 50.19 50.75 [A] 24242 19979   קריות
20 לבנת טובה - רמתי גדעון 49.21 58.22 49.30 [A] 40.11 9115 1956   סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
21 (רובוט) - כץ זאנה 49.17 44.22 [A] 56.30 47.00 ROBOT 15094   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
22 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 48.94 45.44 44.27 57.11 [A] ROBOT 40533   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
23 קימל שרה - מזרח איתמר 48.77 46.11 44.18 51.30 48.89 17400 10813   חיפה כרמל/קריות
24 (רובוט) - ליברמן ארנון 48.53 35.22 48.64 46.05 50.89 ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
25 באן דוד - גוברין אבי-ברטי 47.80 47.56 50.14 45.71 [A] 10126 42144   ת"א - אביבים
26 (רובוט) - זוסמן הדסה 47.06 50.33 51.19 35.19 39.67 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות
27 מור אהוד - גרוס ריצארד 46.25 48.56 44.27 45.92 [A] 40709 41601   חיפה כרמל
28 (רובוט) - מרמלשטיין עליזה 46.03 [A] 45.79 41.97 50.33 ROBOT 41137   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
29 (רובוט) - ויסבוך לוציה 45.90 [A] 44.16 57.32 36.22 ROBOT 8001   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
30 בן יוסף הדרה - בנטור אסתר 43.74 [A] 49.16 42.60 39.44 18015 17813   חיפה כרמל
31 (רובוט) - קולסקי איתן 43.06 [A] 45.03 48.05 36.11 ROBOT 16086   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
32 (רובוט) - פרידמן רונית 41.51 [A] 50.43 36.43 37.67 ROBOT 18519   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
33 יפה פרנקי - גולומב נינה 38.55 [A] 34.95 31.71 49.00 17818 12376   חיפה כרמל
שיף סמדר - גולדורגר חנה       55.50 66.33 41358 12098   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
(רובוט) - פולק גו       49.60 66.33 ROBOT 23835   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - צידון גיא       57.16 58.11 ROBOT 10551   לא חבר בהתאגדות
זומר אילן דר - בלאט לובומיר     59.23 55.55   14359 16453   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
(רובוט) - מאיר יורי       57.68 56.56 ROBOT 13003   לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
ברגר לאה - ליבר בתיה       58.39 50.67 20247 20248   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - גורביץ איטה   50.67   54.78   ROBOT 40317   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - פרץ שמואל   49.00 55.93     ROBOT 16618   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
אלרן ישראל - לוי רוני       53.50 51.11 19052 12052   חיפה כרמל
מילנר חיה - הראל אתי     51.27 52.51   9800 19766   פ"ת - ויצו/רמת השרון
גוליק אורי - גוליק איתן   39.33   63.84   1414 1413   הרצליה - אילה
(רובוט) - קורן אלי   54.00   49.04   ROBOT 42686   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
שוצמן רחל - אוסדצ'י-קפלן אורנה   53.11 49.28     15908 17014   חיפה כרמל
(רובוט) - בר יוסף עקיבא   45.11 53.75     ROBOT 22055   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - קרן אורה   48.44     50.22 ROBOT 2362   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
לוין איטה - כוכבא שלומית   48.67   49.44   24634 19097   חיפה כרמל
(רובוט) - רום מיכל     47.00 48.20   ROBOT 3406   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
שטרן אורי - (רובוט)   49.56     43.75 22539 ROBOT   השרון/ לא חבר בהתאגדות
מילאת נעמי - גורביץ איטה     42.65   49.67 14489 40317   ת"א - אביבים
גרשון עודד - בר יוסף עקיבא       49.69 41.44 8104 22055   חיפה כרמל
(רובוט) - קס דניאל     43.86   46.67 ROBOT 248   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - בהירי תמר     41.34 46.48   ROBOT 14148   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
קרן אורה - עפרון פרנסין     40.68 45.33   2362 14774   נס ציונה/סביון - קרית אונו
(רובוט) - וקסלבאום אבנר   45.67 37.71     ROBOT 12406   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
מור משה - טיגר יואל   35.44   44.52   19169 23417   השרון
(רובוט) - כהנא אלה   43.89   34.85   ROBOT 16013   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
קפלן אהרון - בן נחום גילי     65.09     1763 17526   חיפה - בית הלוחם/חיפה כרמל
(רובוט) - רינות מישל         63.22 ROBOT 12256   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
ברקוביץ אריה - אוסדצ'י-קפלן אורנה         61.44 2502 17014   חיפה כרמל
קס דניאל - קס גינה       59.94   248 4692   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - בלאט לובומיר   58.78       ROBOT 16453   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - GR06   58.60       ROBOT GR06   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - חן שנקמן גליה   57.00       ROBOT 40754   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
(רובוט) - בן שמחון אבי     56.99     ROBOT 24816   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
(רובוט) - בעל טכסא אילנה   56.14       ROBOT 10141   לא חבר בהתאגדות
פרידלנדר אהוד - אורן טננבאום אפרת     56.01     4648 12991   נהריה - לב הצפון/חיפה כרמל
(רובוט) - דיין רחל     55.89     ROBOT 40734   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
בלאט לובומיר - סולניק אריה         55.22 16453 3038   ת"א - אביבים
(רובוט) - מילנר חיה   54.33       ROBOT 9800   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
רייס איילין - ליברטל זקלין     54.24     41238 17962   חיפה כרמל
(רובוט) - שיף סמדר   54.11       ROBOT 41358   לא חבר בהתאגדות
ציפין שמואל - שטרן בן       53.78   24169 19887   חיפה כרמל
בארי רפי - בארי מיכל     53.27     16400 16401   ת"א - אביבים
טננבוים אורלי - בן דוד אבישי   52.78       17260 17851   ת"א - אביבים
(רובוט) - פיוטרו קלוד         52.78 ROBOT 4492   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
אלון הדסה - צווייג יחזקאל     52.70     7835 13700   ת"א - אביבים
(רובוט) - בר-און שמעון         52.67 ROBOT 40594   לא חבר בהתאגדות /אשקלון
(רובוט) - גזית גלי     52.58     ROBOT 40227   לא חבר בהתאגדות /נהריה
(רובוט) - פריד פאני       52.51   ROBOT 40595   לא חבר בהתאגדות /אשקלון
(רובוט) - לויט יולי       52.41   ROBOT 3566   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
(רובוט) - שרון אביגדור       51.97   ROBOT 581   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - לביא נירה   51.89       ROBOT 14641   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - רגב נחום         51.11 ROBOT 18285   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
שוצמן רחל - ברקוביץ אריה       50.96   15908 2502   חיפה כרמל
(רובוט) - טיגר יואל     50.05     ROBOT 23417   לא חבר בהתאגדות /השרון
שיף סמדר - שטרן אורי     50.02     41358 22539   לא חבר בהתאגדות /השרון
גרינברג שוש - קופמן שרה         49.89 9687 15635   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/נס ציונה
שוהם יורם - ינאי זאב   49.56       40726 40727   סביון - קרית אונו
(רובוט) - סדן נגה   49.44       ROBOT 17024   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
תל אור אור ברכה - צלרמאיר דבורה   49.29       20301 16463   לא חבר בהתאגדות
דויד סילביה - בן שמחון אבי         48.89 18006 24816   סביון - קרית אונו/רמת השרון
(רובוט) - ניצן רינה   48.67       ROBOT 20459   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
אשכנזי סיבל - נשר יאן תמר         48.67 1035 23543   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - זאק טובה       48.54   ROBOT 41432   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - אלבר רוזה         48.44 ROBOT 40694   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
רום מיכל - אורון רות         48.11 3406 18699   כפר סבא/חיפה כרמל
(רובוט) - זופניק שושי     47.94     ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - מזרחי שמחה       47.82   ROBOT 17615   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - קרמרמן רותי       47.78   ROBOT 20362   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
גרוסו גבריאל - גזית גלי         47.67 10315 40227   ת"א - בית הלוחם אפקה/נהריה
בנזראי לולה - בן שמחון אבי       47.47   1445 24816   רמת השרון
(רובוט) - עזר רונית     46.11     ROBOT 42920   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - אבני צבי         45.00 ROBOT 41211   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - כהן עידית       43.71   ROBOT 18719   לא חבר בהתאגדות /רחובות
עפרון פרנסין - בן שמחון אבי   43.67       14774 24816   סביון - קרית אונו/רמת השרון
(רובוט) - עפרון פרנסין         43.56 ROBOT 14774   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
(רובוט) - אלעד רחל   43.11       ROBOT 3696   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
(רובוט) - שטרן אריה     42.57     ROBOT 24344   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
ביקוביצקי ורדה - סדן נגה     42.57     6234 17024   ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
קליין יעקב - קורן אלי     41.54     21311 42686   פ"ת - אם המושבות/חיפה כרמל
מילנר חיה - מור אהוד         39.11 9800 40709   פ"ת - ויצו/חיפה כרמל
זהר יעל - שטרן אורי       38.93   23414 22539   השרון
יפה פרנקי - שור שיפי   37.78       17818 23900   חיפה כרמל