Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (אונליין)
שבת בבוקר ברומטר
מושב 5 מתוך 5 תאריך: 30/10/21 סניף: חיפה/כרמל מקדם: 9.70

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] [4] [5] מספרי חבר נא'מ סניף
1 (רובוט) - אנדרמן דוריאן 162.0 63.0 31.0 34.0 18.0 34.0 ROBOT 15338 15 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
2 (רובוט) - פולק גו 108.5 [A] 58.0 5.0 31.5 14.0 ROBOT 23835 12 לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
3 (רובוט) - (רובוט) 97.2 9.2 11.2 61.8 15.0 [A] ROBOT ROBOT 10 לא חבר בהתאגדות
4 (רובוט) - גזית גלי 84.0 51.0 -7.0 11.0 16.0 6.0 ROBOT 40227 8 לא חבר בהתאגדות /נהריה
5 (רובוט) - שרון אביגדור 76.0 42.0 -17.0 [A] [A] 51.0 ROBOT 581 6 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
6 (רובוט) - מאיר יורי 62.0 26.0 [A] 10.0 21.0 5.0 ROBOT 13003 5 לא חבר בהתאגדות /כ"ס - הדר
7 גוליק אורי - גוליק איתן 59.0 -6.0 24.0 21.0 20.0 [A] 1414 1413 4 הרצליה - אילה
8 טובביס אלכס - קסלין גרום 57.0 -2.0 [A] 46.0 13.0 [A] 15895 2883 3 ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
9 (רובוט) - כץ זאנה 42.0 6.0 10.0 14.0 -10.5 12.0 ROBOT 15094 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
10 (רובוט) - אדלשטיין אברהם 41.0 20.0 17.0 4.0 [A] [A] ROBOT 40533 2 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
11 (רובוט) - עקריש שרון 14.0 -34.0 2.0 -4.0 5.0 11.0 ROBOT 42912 2 לא חבר בהתאגדות /קיסריה
12 (רובוט) - גלט אהרון -1.0 [A] -8.0 11.0 5.0 -9.0 ROBOT 40141   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
13 (רובוט) - בכר יוסי -9.4 15.0 -7.0 -9.0 -22.3 -8.4 ROBOT 722   לא חבר בהתאגדות /נהריה
14 רומן חנה - עירשי טובה -10.0 [A] 13.0 [A] 13.0 -36.0 14655 347   ת"א - אביבים
15 (רובוט) - זופניק שושי -20.4 -2.1 [A] -39.0 -15.0 35.7 ROBOT 41703   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
16 (רובוט) - קרמרמן רותי -25.0 [A] 14.0 -13.0 -11.0 -15.0 ROBOT 20362   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
17 לוטן עמרי - שפירא אניטה -28.0 0.0 -3.0 -23.0 -3.0 -22.0 42900 14693   ת"א - אביבים
18 אלקבץ אהרן - מילנר חיה -33.0 -5.0 -42.0 -31.0 -14.0 17.0 19218 9800   ת"א - אביבים/פ"ת - ויצו
19 (רובוט) - שיף סמדר -51.0 -7.0 -34.0 -28.0 -8.0 -8.0 ROBOT 41358   לא חבר בהתאגדות
20 (רובוט) - קס דניאל -58.0 -38.0 [A] -28.0 [A] 8.0 ROBOT 248   לא חבר בהתאגדות
21 (רובוט) - לוי אנה -78.0 -9.0 [A] -49.0 [A] -20.0 ROBOT 19412   לא חבר בהתאגדות /קריות
22 (רובוט) - שנפ מאיה -81.2 [A] -23.0 25.0 -39.2 -44.0 ROBOT 23993   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
(רובוט) - הראל אתי     1.0   48.0   ROBOT 19766   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
(רובוט) - גילרמן ג ניס   14.0 13.0       ROBOT 8000   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
רייס קרול - נשר יאן תמר     16.0 0.0     11670 23543   ת"א - אביבים
(רובוט) - ויסבוך לוציה         21.0 -13.0 ROBOT 8001   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
קלר יצחק - אוציטל בוריס   9.0     -2.0   9105 11725   פ"ת - ויצו/נס ציונה
אלון הדסה - צווייג יחזקאל     -9.0 14.0     7835 13700   ת"א - אביבים
(רובוט) - צידון גיא         -9.0 11.0 ROBOT 10551   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - ליברמן ארנון   3.0 -2.0       ROBOT 40047   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
(רובוט) - לביא נירה     11.0 -13.0     ROBOT 14641   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - כץ זהבה   -11.0   -32.0     ROBOT 8616   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - שפנר מיכל   -10.0     -39.0   ROBOT 23720   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
בן יהודה יהודית - פרקש רות       -42.0   -9.0 2218 5305   כרמיאל/כפר סבא
(רובוט) - orabreuer         21.0 -78.0 ROBOT orabreuer   לא חבר בהתאגדות
פרקש רות - פולק גו     58.0       5305 23835   כפר סבא/ת"א - בית הלוחם אפקה
גזית גלי - ולפר מיכאל   51.0         40227 12213   נהריה/חיפה כרמל
ירוס מיכאל - עמיר אריה           45.0 40706 503   חיפה כרמל/חיפה - בית הלוחם
סף יעל - ברב בנימין           43.0 16743 664   חדרה - קדימה/קריות
מושקוביץ תמר - מושקוביץ עידו         41.0   1368 25000   סביון - קרית אונו/נס ציונה
(רובוט) - בעל טכסא אילנה         37.0   ROBOT 10141   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - פיברט יוסף         33.0   ROBOT 8778   לא חבר בהתאגדות /מועצת יואב
פרידלנדר אהוד - אורן טננבאום אפרת       27.0     4648 12991   נהריה - לב הצפון/חיפה כרמל
בן שמחון אבי - הראל אתי       25.0     24816 19766   רמת השרון
זמיר עמי - זמיר דיצה     18.0       19705 16208   השרון/ת"א - אביבים
(רובוט) - מילנר חיה           17.0 ROBOT 9800   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
אברמוביץ ענת - אלקבץ אהרן           17.0 16263 19218   רמת השרון/ת"א - אביבים
אליוביץ עליזה - גזית גלי         16.0   16173 40227   ב"ש - בית הברידג'/נהריה
(רובוט) - פיוטרו קלוד           14.0 ROBOT 4492   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
(רובוט) - עפרון פרנסין           14.0 ROBOT 14774   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
לוי עמליה - פרץ שמואל     12.0       13470 16618   כפר סבא
חריר אילנה - סדן נגה           12.0 14840 17024   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - ברב בנימין   12.0         ROBOT 664   לא חבר בהתאגדות /קריות
(רובוט) - נוה גל     8.0       ROBOT 18889   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
לביא נירה - צווייג יחזקאל           3.0 14641 13700   ת"א - אביבים
(רובוט) - וקסלבאום אבנר         3.0   ROBOT 12406   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
דיין רחל - שושן איתמר     2.0       40734 22384   סביון - קרית אונו
(רובוט) - סף יעל     2.0       ROBOT 16743   לא חבר בהתאגדות /חדרה - קדימה
(רובוט) - אליוביץ עליזה   1.0         ROBOT 16173   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
סגלוב חנה - שני גילה     0.0       15610 14956   חיפה כרמל
אלון הדסה - לביא נירה   0.0         7835 14641   ת"א - אביבים
שיפטר שושי - וינקלר עמית         -4.0   9198 5148   רמת השרון/מודיעין
גולדורגר חנה - שיף סמדר   -7.0         12098 41358   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ לא חבר בהתאגדות
שיף סמדר - בנזראי לולה           -8.0 41358 1445   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
עפרון פרנסין - בן שמחון אבי     -10.0       14774 24816   סביון - קרית אונו/רמת השרון
(רובוט) - פריד פאני           -11.0 ROBOT 40595   לא חבר בהתאגדות /אשקלון
(רובוט) - צווייג יחזקאל         -16.0   ROBOT 13700   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
(רובוט) - גאות אדוה           -22.0 ROBOT 40797   לא חבר בהתאגדות /חיפה - רמת אלון צביקה
עפרון פרנסין - קרן אורה         -22.0   14774 2362   סביון - קרית אונו/נס ציונה
(רובוט) - שוהם יורם           -24.0 ROBOT 40726   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
ויסבוך לוציה - orabreuer     -24.0       8001 orabreuer   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - זוסמן הדסה           -25.0 ROBOT 17050   לא חבר בהתאגדות
רום מיכל - וינקלר עמית     -26.0       3406 5148   כפר סבא/מודיעין
שפי אבי - שני גילה   -26.0         17155 14956   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חיפה כרמל
(רובוט) - נחושתן אביבה   -27.0         ROBOT 22528   לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
(רובוט) - גורן עודד         -27.0   ROBOT 16436   לא חבר בהתאגדות /חולון - הקנטרי
שטרן אורי - בן שמחון אבי           -30.0 22539 24816   השרון/רמת השרון
(רובוט) - בנזראי לולה         -30.0   ROBOT 1445   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
עפרון פרנסין - הראל אתי   -32.0         14774 19766   סביון - קרית אונו/רמת השרון
(רובוט) - אורון רות   -34.0         ROBOT 18699   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
דב אלכס - ברב בנימין     -41.0       12008 664   קריות
רובין יצחק - orabreuer   -57.0         3567 orabreuer   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
רום מיכל - בייצר מוטי         -97.0   3406 12001   כפר סבא/חיפה כרמל