Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (פרונטלי)
מוקדמות אליפות ישראל הפתוחה
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 02/10/21 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 20.54
העליה לשלב הבא לפי התוצאות במחוזות.

דרוג שמותסניף תוצאה C/O [1] [2] מספרי חבר נא'א סניף
1 קופמן שרה - מילצן דרור 76.9   41.0 35.9 15635 3655 15 נס ציונה
2 ליבסטר בני - ידלין דורון 73.1   33.0 40.1 3642 4830 12 השרון/פ"ת - אם המושבות
3 לבנאור אדמונד - הרפז דורון 72.7   40.0 32.7 275 2298 10 ת"א - אביבים/כפר סבא
4 צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד 70.9   34.0 36.9 15296 14247 9 רמת השרון/ירושלים
5 לביא משה - ליפשיץ יותם 68.3   24.0 44.3 364 21121 8 ת"א - אביבים/עמק יזרעאל
6 ירוס מיכאל - גולדנברג שלום 66.7   35.0 31.7 40706 1265 7 חיפה כרמל
7 פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני 64.2   23.0 41.2 2068 26 6 מודיעין
8 שזר ארנון - שזר עמוס 61.3   36.0 25.3 1838 1709 6 קיבוצי דרום
9 בנירי עילי - חוטורסקי ניר 60.8   27.0 33.8 21805 23739 5 פ"ת - אם המושבות/קריות
10 בוברוב מתי - קורן ניסים 60.4   15.0 45.4 19137 14994 5 אשקלון
11 ליפין גנאדי - ארנון גדי 58.4   32.0 26.4 20896 4592 4 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
12 לירן ינון - זינגר מריקה 57.3   13.0 44.3 11122 5765 4 כפר סבא/ת"א - אביבים
13 פיברט גל - פיברט יוסף 55.2   32.0 23.2 40647 8778 4 מועצת יואב
14 משכית חניתה - קרמר ליאורה 52.3   8.0 44.3 12377 8174 4 חיפה כרמל
15 שפי רון - אורי עמי 51.5   4.0 47.5 11031 3135 4 נס ציונה/הרצליה - אילה
16 הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור 50.8   36.0 14.8 8688 9130 4 ת"א - אביבים
17 מיוחס מושיקו - כהן עדי 50.7   19.0 31.7 14777 498 4 נס ציונה
18 רטר קורן - פטלקו ליה 47.4   53.0 -5.6 40806 24895 4 ירושלים/פ"ת - אם המושבות
19 שגיב יהודה - אורנשטיין איתן 45.9   10.0 35.9 8266 801 4 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
20 שיינמן רמי - ללוש יעל 44.6   15.0 29.6 2 13303 4 רמת השרון/חולון - הקנטרי
21 בראל מיכאל - כץ פז 44.1   23.0 21.1 8453 23715 4 חיפה כרמל/כפר סבא
22 ברקת אילן - לנגי אסף 44.0   6.0 38.0 9312 12940 4 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
23 רפפורט לאה - בן דוד רמי 39.3   15.0 24.3 4261 16104 4 קריות
24 ברקמן מאיר - לזר נעמי 38.4   31.0 7.4 8312 10790 4 רחובות
25 דוד אליהו - בנימין סלביה 36.4   10.0 26.4 11385 10037 4 רמת השרון
26 זמיר עמי - טולדנו אורן 35.8   40.0 -4.2 19705 20506 4 השרון/י"ם - בית בלגיה
27 פלאי רענן - ענבר דוד 34.8   39.0 -4.2 6272 18135 3 רמת השרון/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
28 קורן דיאנה - בן ארויה אילן 34.3   28.0 6.3 14993 2232 3 אשקלון
29 שמואלי רן - בלוך גלעד 32.0   13.0 19.0 3112 15199 3 רמת השרון
30 שחר יובל - פרידמן שמואל 31.9   33.0 -1.1 2345 365 3 ב"ש - חברי הנגב/רמת השרון
31 שרו חורחה - סף יעל 30.0   30.0 0.0 3456 16743 3 חדרה - קדימה
31 ארבל אליאס - רם משה 30.0   30.0 0.0 23996 8378 3 ב"ש - בית הברידג'/ב"ש - חברי הנגב
33 עוזר יורם - גלילי נתן 28.4   2.0 26.4 16082 17844 3 מודיעין
34 בילגוראי שרה - אורון דוד 27.2   23.0 4.2 12562 3379 3 ת"א - אביבים/חיפה כרמל
35 רסין רותי - שמיון דגן יהודית 27.1   -32.0 59.1 9040 15048 3 רמת השרון/נס ציונה
36 גולדפרב איליה - ממן גיא 26.9   10.0 16.9 15362 17554 3 מועצת יואב/אשקלון
37 קיש תמר - מזרחי יפה 26.3   2.0 24.3 10948 9032 3 כפר סבא/רמת השרון
38 צינגיסר אריה - צינגיסר אור 24.2   20.0 4.2 3951 21733 3 חיפה כרמל/ לא חבר בהתאגדות
39 ברוידא שרה - חכימי תמר 22.4   -4.0 26.4 16556 2427 2 סביון - קרית אונו
40 רוזנטל אבי - בן-אפרים רן 20.5   -8.0 28.5 17556 4103 2 ירושלים
41 אשכנזי יוסי - קפלן אהרון 19.6   8.0 11.6 2140 1763 2 טבעון/חיפה - בית הלוחם
42 כהן אילן - נוה גל 18.7   25.0 -6.3 17258 18889 2 רמת השרון
43 פלדבוי גיל - בלו אבי 18.3   -25.0 43.3 243 7954 2 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
44 קובאליו סרגיו - פרלמוטר אריק 17.7   24.0 -6.3 86 6082 2 רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
45 רבינוביץ יונתן - מושקוביץ עידו 17.5   27.0 -9.5 40489 25000 2 פתח תקווה - ברידג' קורס/ לא חבר בהתאגדות
46 מגדל אילן - זיידנברג נצר יעקב 16.5   -12.0 28.5 16128 13339 2 נס ציונה/ראשון לציון
47 מנחם אבינועם - עזרא משה 15.2   -8.0 23.2 8888 7291 2 ת"א - אביבים
48 נוסצקי מיכל - סעדה נטלי 14.8   0.0 14.8 4357 18838 2 ת"א - אביבים
49 לזר שוקי - הופפלד אריה 14.6   -15.0 29.6 10789 2351 2 רחובות
50 שורץ שחר - שחר קובי 14.0   -5.0 19.0 15637 1474 2 רחובות
51 לוי הילה - חכימי אהרן 13.3   26.0 -12.7 17077 2429 2 נס ציונה/סביון - קרית אונו
52 רוזנטל מרטין - אור מאיר ציפי 12.3   25.0 -12.7 2234 21347 1 ב"ש - חברי הנגב/מועדון הברידג' רחובות
53 מילטיץ מילאן - חוזמן אלכסנדר 10.4   3.0 7.4 42363 42419 1 לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
54 מי-טל כפיר - מורד אורי 7.7   13.0 -5.3 15700 4406 1 נס ציונה
55 רחימי רחמים - קופליוביץ חיה 7.3   1.0 6.3 13241 18693 1 מועדון הברידג' רחובות
56 פרידלנדר דודי - בר-שוע רן 6.7   -6.0 12.7 12719 7811 1 רחובות/השרון
57 מורן אורית - ידלין ישראל 6.4   17.0 -10.6 3724 468 1 פולג- ברידג' פוינט
58 ברט יורם - יקותיאלי אסף 5.7   -7.0 12.7 14358 18268 1 ת"א - אביבים
59 רוזנטל ניר - בסקין בן 5.2   2.0 3.2 17557 18804 1 ירושלים
60 פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל 4.3   -21.0 25.3 4648 13512 1 נהריה - לב הצפון/נהריה
61 אפשטיין אורי - הראל אמנון 3.7   9.0 -5.3 14343 8173 1 לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
62 גלעדי יהודה - וייס יוסי 3.4   14.0 -10.6 3525 2757 1 כפר סבא
63 סדיס גובינה - קוסטו דורית 1.83   -14.0 15.8 14831 24143 1 כפר סבא/יבנה
64 פכטמן רון - בנין בר רוני 1.78   6.0 -4.2 14659 1457 1 השרון
65 זילברבוש שמואל - ורד נח 0.83   -34.0 34.8 837 2656 1 חיפה - בית הלוחם
66 עומר יותם - עומר זך 0.78   24.0 -23.2 20715 1814 1 עמק יזרעאל
67 רשתי שאול - לביא שלומי 0.7   7.0 -6.3 10470 15132 1 כפר סבא
68 הובר אלימלך - אברון אנית -1.1   1.0 -2.1 9668 14814   מבואות חרמון/מודיעין
69 לוין יואב - לוין יובל -2.4   -14.0 11.6 10463 1857   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
70 שגב חן - אינדיג אופיר -3.1   18.0 -21.1 16820 25007   רחובות
71 זינגר אברהם - אורן אברהם -5.0   -5.0 0.0 22360 42918   נהריה - לב הצפון
72 הורוביץ שמשון - טימיאנקר נח -7.1   14.0 -21.1 1007 3292   רעננה - ההגנה/רחובות
73 יוגב דוד - ערמי רות -7.8   -31.0 23.2 3026 4512   כפר סבא/חיפה כרמל
74 מחרז רוזי בריזיט - קינן דני -7.9   -9.0 1.1 42037 9289   נהריה - לב הצפון
75 ברקוביץ אריה - גלסר אנדרי -8.3   -3.0 -5.3 2502 9069   חיפה כרמל
76 בן נון אביבה - גולדרינג אהובה -8.9   -10.0 1.1 19027 16231   ת"א - אביבים
77 זינגר דן - ברנשטיין איתן -9.1   -7.0 -2.1 9168 8595   כפר מרדכי
78 צדיק ארז - ינר יובל -9.8   44.0 -53.8 2934 10981   אילת/פ"ת - אם המושבות
79 פינקוביץ רבקה - שטרק איתי -10.3   -5.0 -5.3 10681 10670   רחובות/רמת השרון
79 חיות אבי - בן שמחון אמליה -10.3   33.0 -43.3 5366 23108   רמת השרון
81 חץ נתן - חץ קלרה -12.9   -33.0 20.1 10642 10643   השרון
82 סוכמן צבי - סוכמן גידי -13.1   -31.0 17.9 1837 13952   קיבוצי דרום
83 טרגן אברהם - צייטין דוד -15.6   -24.0 8.4 15186 939   ת"א - אביבים/ב"ש - חברי הנגב
84 סולניק אריה - חלמיש משה -16.5   -45.0 28.5 3038 2468   ת"א - אביבים/כפר סבא
85 הנר ארז - גורדון אושרה -16.7   -22.0 5.3 9643 16378   קריות
86 בקר ג'ני - גלנטי עמית -17.3   -11.0 -6.3 41452 41960   ת"א - אביבים
87 רוגרס סטיב - בבלי יורם -17.6   13.0 -30.6 474 58   נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
88 מאירוביץ מיקי - קרביץ אריה -18.2   -15.0 -3.2 9413 4418   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
89 שחר נטע - פרץ פולדי -19.2   3.0 -22.2 9163 15460   אשדוד/כפר מרדכי
90 דנק עומר - אורן יפתח -19.3   -14.0 -5.3 42114 23206   עמק יזרעאל
91 אלעד אלי - בוחניק אשר -20.0   -11.0 -9.0 5572 12605   חיפה כרמל
92 בדוס ברוך - פלדמן אברהם -21.8   -26.0 4.2 5675 1723   כפר תבור/עמק המעינות
92 מור אהוד - גרוס ריצארד -21.8   -7.0 -14.8 40709 41601   חיפה כרמל
94 מולכו רזאן - אנגל יוסי -22.6   26.0 -48.6 9929 991   ת"א - אביבים
95 בקיש רמי - כהנא ישראל -23.7   -29.0 5.3 9897 3510   חולון - הקנטרי
96 שזיפי חנה - רונן בני -24.6   -14.0 -10.6 983 10193   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
97 בלושבסקי מיכאל - ליבוביץ גורגי -25.5   -16.0 -9.5 42785 43001   ב"ש - בית הברידג'
98 רזניק פרץ - שור יואב -27.3   -3.0 -24.3 8294 41988   חיפה כרמל/עמק יזרעאל
99 זק שחר - ליבר מוניקה -28.39   -2.0 -26.4 5348 12633   חיפה כרמל/קריות
100 מרקוס עידו - טרומר נדב -28.44   -39.0 10.6 16571 19692   כפר סבא/ת"א - כיכר המדינה
101 ברניר זוהר - ברסלאור מנחם -29.7   -17.0 -12.7 2466 515   נס ציונה/נהריה - לב הצפון
102 פרקש רות - דרזנר תרצה -29.9 -3.00 -35.0 5.1 5305 11054   כפר סבא/ת"א - בית הלוחם אפקה
103 סרוסי אמי - סרוסי דוד -30.4   -23.0 -7.4 4858 5699   אשקלון
104 וזינה אורי - גולדשמיד דין -31.3   -26.0 -5.3 14064 13485   נתניה/פולג- ברידג' פוינט
105 רקובר איל - לוי איתן -35.3   -30.0 -5.3 19950 19021   י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
106 לייבו אדי - בן יהודה יהודית -35.8   -20.0 -15.8 850 2218   לא חבר בהתאגדות /כרמיאל
107 ציפין שמואל - טל פטר -37.2   5.0 -42.2 24169 16356   חיפה כרמל/חיפה - בית הלוחם
108 אליאס סורין - מירון רוברט -37.9   -21.0 -16.9 6835 43032   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
109 מאר רוני - מאר ריבי -41.8   -46.0 4.2 11345 11346   קריות
110 בנבניסטי רונן - רגב יורם -44.7   -12.0 -32.7 23717 15877   רמת השרון/כפר סבא
111 שעובי אביהוא - יעקב אברהם -45.8   -12.0 -33.8 21278 40496   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
112 שיפטר שושי - וינקלר עמית -47.3   -41.0 -6.3 9198 5148   רמת השרון/מודיעין
113 גל-אור אלכס - אוליאמפרל אשר -48.7   -16.0 -32.7 17575 21821   מודיעין
114 לביא משה - שחם מוטי -48.8   4.0 -52.8 24415 21057   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
115 ברקן יואל - אבני אבי -49.8   3.0 -52.8 16613 20834   השרון/רעננה - ההגנה
116 ניצן רינה - קוזיק סוניה -52.2   -10.0 -42.2 20459 20776   ת"א - בית הלוחם אפקה
117 שפירא משה - מהלר אבי -54.6   -6.0 -48.6 40785 14363   מבואות חרמון
118 מרקוס קובי - מרקוס עמירם -56.7   -44.0 -12.7 13527 13526   כפר סבא
119 קרפ דינה - מחלב חנה -58.3   -15.0 -43.3 40534 21543   רחובות
120 וינוגרד עודד - קליינר טניה -59.1   -20.0 -39.1 40551 40687   ירושלים
121 מולוקנדוב לאורה - קיסרי נסים -64.2   -23.0 -41.2 40808 12577   ב"ש - בית הברידג'/ב"ש - חברי הנגב
122 שידלוב מרים - שידלוב שלמה -66.6   -17.0 -49.6 18320 18283   ירושלים
123 זבולון מיקי - קורן תקוה -66.8   -33.0 -33.8 18384 4908   פולג- ברידג' פוינט
124 אדטו אבי - אלון אלכס -72.9   -56.0 -16.9 18873 14907   כרמיאל
125 טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית -83.1   -25.0 -58.1 21323 15388   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
126 לוי ביני - מושינסקי מירי -85.4   -40.0 -45.4 22991 22993   כפר מרדכי
127 רוטבלט מרטין - קרים מלקולם -91.8   -19.0 -72.8 1845 12864   מועצת יואב
128 באן דוד - גוברין אבי-ברטי -100.1   -41.0 -59.1 10126 42144   ת"א - אביבים