Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (פרונטלי)
חצי גמר אליפות ישראל הפתוחה לזוגות 2021
מושב 3 מתוך 3 תאריך: 15/10/21 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 24.74
מקומות 1-24: גמר א' - מועדון כדורת, רח' יערה 27 רעננה.
מקומות 25-64: גמר ב' - מועדון השרון, רח ששת הימים 42, כפר סבא.
ערעורים עד השעה 20:00.

דרוג שמותסניף תוצאה C/O [1] [2] [3] מספרי חבר נא'א סניף
1 לוין אמיר - רול יוסף 114.0 13.02 26.0 22.0 53.0 9321 9402 27 ת"א - אביבים
2 מיוחס מושיקו - כהן עדי 95.2 15.24 34.0 -10.0 56.0 14777 498 21 נס ציונה
3 בנירי עילי - חוטורסקי ניר 88.5 17.46 55.0 10.0 6.0 21805 23739 17 פ"ת - אם המושבות/קריות
4 ברקת אילן - לנגי אסף 85.8 11.75 42.0 12.0 20.0 9312 12940 14 ת"א - אביבים
5 זמיר עמי - טולדנו אורן 76.8 10.79 15.0 40.0 11.0 19705 20506 11 השרון/י"ם - בית בלגיה
6 צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד 70.1 19.05 18.0 25.0 8.0 15296 14247 9 רמת השרון/ירושלים
7 קופמן שרה - מילצן דרור 68.0 20 5.0 4.0 39.0 15635 3655 7 נס ציונה
8 בראונשטיין אריאל - זק שחר 62.0 13.02 30.0 -7.0 26.0 7772 5348 6 קריות/חיפה כרמל
9 הרבסט אילן - הרבסט אופיר 59.0 13.02 19.0 2.0 25.0 5935 6630 4 טבעון/הרצליה - אילה
10 מגדל אילן - זיידנברג נצר יעקב 58.1 5.08 -33.0 54.0 32.0 16128 13339 4 נס ציונה/ראשון לציון
11 דוד אליהו - בנימין סלביה 51.1 11.11 31.0 7.0 2.0 11385 10037 3 רמת השרון
12 לבנאור אדמונד - הרפז דורון 45.4 19.37 -19.0 36.0 9.0 275 2298 3 מועדון הברידג' רחובות/כפר סבא
13 ליבסטר בני - ידלין דורון 44.7 19.68 -2.0 32.0 -5.0 3642 4830 3 השרון/פ"ת - אם המושבות
14 קובאליו סרגיו - פרלמוטר אריק 42.7 5.71 27.0 5.0 5.0 86 6082 3 רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
15 קורצין עודד - פורת רמי 40.0 13.02 20.0 36.0 -29.0 12400 55 3 ת"א - אביבים/רמת השרון
16 לביא משה - ליפשיץ יותם 36.7 18.73 24.0 -6.0 0.0 364 21121 3 ת"א - אביבים/עמק יזרעאל
17 לימור דורון - מינץ יעקב 35.0 13.02 -11.0 12.0 21.0 137 175 2 רמת השרון
18 לוי הילה - חכימי אהרן 32.5 3.49 -5.0 13.0 21.0 17077 2429 2 נס ציונה/סביון - קרית אונו
19 קיש תמר - מזרחי יפה 30.9 7.94 -10.0 0.0 33.0 10948 9032 2 כפר סבא/רמת השרון
20 מנחם אבינועם - עזרא משה 30.8 4.76 26.0 6.0 -6.0 8888 7291 2 ת"א - אביבים
21 ליפין גנאדי - ארנון גדי 29.1 17.14 -11.0 -21.0 44.0 20896 4592 2 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
22 שחר יובל - פרידמן שמואל 28.2 10.16 14.0 -17.0 21.0 2345 365 2 ב"ש - חברי הנגב/רמת השרון
23 ירוס מיכאל - גולדנברג שלום 27.4 18.41 -19.0 23.0 5.0 40706 1265 2 חיפה כרמל
24 צינגיסר אריה - צינגיסר אור 24.6 7.62 4.0 21.0 -8.0 3951 21733 2 נהריה/ לא חבר בהתאגדות
25 נוסצקי מיכל - סעדה נטלי 24.4 4.44 8.0 16.0 -4.0 4357 18838 1 ת"א - אביבים
26 שפי רון - אורי עמי 23.9 15.87 8.0 -11.0 11.0 11031 3135 1 נס ציונה/הרצליה - אילה
27 ברקמן מאיר - לזר נעמי 21.4 11.43 15.0 -5.0 0.0 8312 10790 1 רחובות
28 גולדפרב איליה - ממן גיא 21.3 8.25 21.0 2.0 -10.0 15362 17554 1 מועצת יואב/אשקלון
29 מורן אורית - ידלין ישראל 20.5 2.54 9.0 23.0 -14.0 3724 468 1 פולג- ברידג' פוינט
30 רטר קורן - פטלקו ליה 19.9 14.92 5.0 -15.0 15.0 40806 24895 1 ירושלים/פ"ת - אם המושבות
31 זילברבוש שמואל - ורד נח 17.0 0.95 -2.0 6.0 12.0 837 2656 1 חיפה - בית הלוחם
32 פלאי רענן - ענבר דוד 14.5 10.48 11.0 -2.0 -5.0 6272 18135 1 רמת השרון/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
33 בראל מיכאל - כץ פז 12.0 13.02 8.0 -35.0 26.0 8453 23715 1 חיפה כרמל/כפר סבא
34 לירן ינון - זינגר מריקה 6.8 16.83 -7.0 4.0 -7.0 11122 5765 1 כפר סבא/ת"א - אביבים
35 רבינוביץ יונתן - מושקוביץ עידו 5.4 5.4 -20.0 17.0 3.0 40489 25000 1 פתח תקווה - ברידג' קורס/נס ציונה
36 אשכנזי יוסי - קפלן אהרון 4.7 6.67 0.0 6.0 -8.0 2140 1763 1 טבעון/חיפה - בית הלוחם
37 עוזר יורם - גלילי נתן 3.2 9.21 -12.0 -6.0 12.0 16082 17844 1 מודיעין
38 פיברט גל - פיברט יוסף 2.5 16.51 4.0 16.0 -34.0 40647 8778 1 מועצת יואב
39 שורץ שחר - שחר קובי -0.2 3.81 45.0 -4.0 -45.0 15637 1474   רחובות
40 ברוידא שרה - חכימי תמר -6.7 7.3 -5.0 -13.0 4.0 16556 2427   סביון - קרית אונו
41 שגיב יהודה - אורנשטיין איתן -8.4 14.6 4.0 -21.0 -6.0 8266 801   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
42 כהן אילן - נוה גל -9.7 6.35 -20.0 33.0 -29.0 17258 18889   רמת השרון
43 מי-טל כפיר - מורד אורי -10.1 2.86 -26.0 -15.0 28.0 15700 4406   נס ציונה
44 עומר יותם - עומר זך -13.4 0.63 -14.0 10.0 -10.0 20715 1814   עמק יזרעאל
45 מילטיץ מילאן - חוזמן אלכסנדר -14.8 3.17 10.0 -26.0 -2.0 42363 42419   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
46 פלדבוי גיל - בלו אבי -15.0 6.03 -2.0 -29.0 10.0 243 7954   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
47 פכטמן רון - בנין בר רוני -15.7 1.27 -12.0 1.0 -6.0 14659 1457   השרון
48 שזר ארנון - שזר עמוס -16.2 17.78 -18.0 -18.0 2.0 1838 1709   קיבוצי דרום
49 הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור -17.4 15.56 9.0 -15.0 -27.0 8688 9130   ת"א - אביבים
50 משכית חניתה - קרמר ליאורה -17.8 16.19 1.0 -31.0 -4.0 12377 8174   חיפה כרמל
51 לזר שוקי - הופפלד אריה -20.9 4.13 33.0 -8.0 -50.0 10789 2351   רחובות
52 רוסלר אמנון - הרצקה רוני -24.0 13.02 -56.0 24.0 -5.0 4373 99   כפר סבא
53 רשתי שאול - לביא שלומי -29.7 0.32 -7.0 -6.0 -17.0 10470 15132   כפר סבא
54 שרו חורחה - סף יעל -32.2 9.84 -12.0 2.0 -32.0 3456 16743   חדרה - קדימה
55 פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני -32.9 18.1 -9.0 -16.0 -26.0 2068 26   מודיעין
56 הובר אלימלך - אברון אנית -37.0 0 -40.0 -33.0 36.0 9668 14814   מבואות חרמון/מודיעין
57 אפשטיין אורי - הראל אמנון -41.1 1.9 3.0 -11.0 -35.0 14343 8173   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
58 שיינמן רמי - ללוש יעל -43.7 14.29 -35.0 10.0 -33.0 2 13303   רמת השרון/חולון - הקנטרי
59 ברט יורם - יקותיאלי אסף -50.8 2.22 -30.0 -32.0 9.0 14358 18268   ת"א - אביבים
60 ארבל אליאס - רם משה -53.5 9.52 -28.0 -28.0 -7.0 23996 8378   ב"ש - בית הברידג'/ב"ש - חברי הנגב
61 רוזנטל אבי - בן-אפרים רן -59.0 6.98 1.0 -17.0 -50.0 17556 4103   ירושלים
62 בילגוראי שרה - אורון דוד -70.1 8.89 -39.0 -29.0 -11.0 12562 3379   ת"א - אביבים/חיפה כרמל
63 רסין רותי - שמיון דגן יהודית -74.4 8.57 -35.0 -16.0 -32.0 9040 15048   רמת השרון/נס ציונה
64 גלעדי יהודה - וייס יוסי -110.4 1.59 -37.0 -27.0 -48.0 3525 2757   כפר סבא