Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (פרונטלי)
זוגות מעורבים - אילת 2021
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 12/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 17.11

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] מספרי חבר נא'א נא'ב סניף
1 הרמתי עפר - אולגה סימיכ 65.50 63.07 67.92 1657 25063 22 3 ת"א - אביבים
2 בירמן דניאלה - Koistinen Kauko 61.52 60.78 62.27 4335 FIN 18 2 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
3 וקסמן סופי - Uszynski Woyciech 59.30 61.46 57.14 22555 POL 14 2 לא חבר בהתאגדות
4 בראל מיכאל - כץ פז 59.24 51.44 67.04 8453 23715 11 1 חיפה כרמל
5 ליבסטר בני - ברוידא שרה 58.19 61.49 54.90 3642 16556 8 1 השרון/סביון - קרית אונו
6 אנטונוב לריסה - טובביס אלכס 57.75 60.63 54.87 872 15895 7 1 פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
7 Sabljic Milka - וינקלר עמית 57.66 50.72 64.60 SRB 5148 5   לא חבר בהתאגדות /מודיעין
8 פכטמן רון - חץ קלרה 57.22 60.88 53.56 14659 10643 4   השרון
9 ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב 56.88 54.60 59.17 798 25061 4   השרון/ לא חבר בהתאגדות
10 פרנק יוסף - זורנה ברזוביץ אנה 56.79 65.30 48.27 5364 43034 4   ת"א - אביבים
11 בירנבך דוד - יהל נילי 56.66 56.21 57.10 4536 11658 2   ירושלים
12 לבנה דורון - כליף אילנה 56.22 56.90 55.55 9605 11003 2   רחובות/רמת השרון
13 חץ נתן - אסולין עדי 55.68 59.05 52.30 10642 16490 2   השרון/נס ציונה
14 חכמי מיכל - כהן דוד 55.10 52.59 57.62 3912 4537 2   ירושלים
15 סוסמן אילנה - זמיר עמי 55.08 53.45 56.71 6681 19705 2   השרון
16 סדיס גובינה - מרקוס עמירם 54.80 45.26 64.34 14831 13526 2   כפר סבא
17 רוזנברג שרה - אהרונוביץ מיכאל 54.68 54.60 54.77 4795 16864 1   כ"ס - הדר/אילת
18 שונק שושנה - סוחר יצחק 54.46 58.12 50.80 7923 14554 1   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
19 זיידנברג נצר יעקב - איבנשיץ מירה 54.26 51.40 57.13 13339 40376 1   ראשון לציון/רחובות
20 לוי הילה - חכימי אהרן 54.01 57.69 50.33 17077 2429 1   נס ציונה/סביון - קרית אונו
21 גלנטי עמית - בקר ג'ני 53.94 51.36 56.51 41960 41452 1   ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
22 חכימי תמר - גרסטנר גל 53.14 46.77 59.51 2427 17919 1   סביון - קרית אונו/נס ציונה
23 Stock Gill - Stock Lynton 52.96 56.54 49.39 GBR GBR 1   לא חבר בהתאגדות
24 Winton Sharon - עמר אבי 52.61 50.07 55.15 GBR 3366 1   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב
25 פרי יהודית - גליצנשטין מרדכי 52.31 52.73 51.90 960 5712 1   ב"ש - חברי הנגב
26 קפלן אילנה - SCHOENBECK FLORIAN 52.19 51.01 53.38 7857 GER 1   לא חבר בהתאגדות
27 שני רות - כהן ליאור 51.81 55.89 47.72 395 40424 1   אילת
28 גלסברג נדל לזלי - נדל דונלד 51.38 48.71 54.04 21772 21773 1   רעננה
29 סדן נגה - עילם משה 51.17 43.10 59.24 17024 8972 1   ת"א - בית הלוחם אפקה
30 שזיפי חנה - בלום דוד 51.10 51.44 50.77 983 2924 1   ת"א - כיכר המדינה/אילת
31 גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל 50.64 47.20 54.08 19471 715 1   רמת השרון/ת"א - אביבים
32 רוטברט רינה - טובי יעקב 50.61 51.51 49.71 14190 964 1   ירושלים/ב"ש - חברי הנגב
33 סמואל עפרה - סמואל מיקי 50.59 48.20 52.97 10933 10932 1   מועדון הברידג' רחובות
34 ירדני יעל - ענבר דן 50.08 58.62 41.54 15266 15231 1   ירושלים
35 חייט צבי - עמיר גליה 49.73 50.36 49.10 4654 14999     אילת
36 לוי קרן - רוזנטל לי 49.52 52.80 46.23 40300 18264     ת"א - כיכר המדינה/חיפה - הרץ
37 אטוויל אלן - אטוויל סילבי 49.38 47.77 50.98 41802 41803     לא חבר בהתאגדות
38 הס רנה - חן אברהם 49.035 49.50 48.57 2041 9276     ירושלים
39 רוזנטל אבי - שמיון דגן יהודית 49.025 44.86 53.19 17556 15048     ירושלים/נס ציונה
40 חסין נטשה - לוי יצחק 48.44 50.00 46.88 19019 17092     ירושלים
41 Sender Blanche - Taieb David 48.33 43.82 52.83 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
42 בוגנים אתי - לובוציקוב אלכסנדר 47.71 48.35 47.08 17901 42137     ירושלים/פתח תקווה - ברידג' קורס
43 אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל 47.28 57.40 37.15 41800 41801     ת"א - אביבים
44 נצר גמליאלי - בונים רוני 47.04 41.67 52.42 41832 41837     אילת
45 צפריר דב - ויזל אירית 46.98 54.24 39.72 5533 21004     רעננה - הקנטרי/השרון
46 ניצן רינה - כהן שמואל 46.84 48.13 45.55 20459 4938     ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
47 לונדון אילנה - לונדון רן 46.73 52.37 41.09 40052 40053     ב"ש - בית הברידג'
48 רטר קורן - פטלקו ליה 45.68 42.03 49.33 40806 24895     ירושלים/פ"ת - אם המושבות
49 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 45.64 45.19 46.10 2211 2218     כרמיאל
50 שעובי אביהוא - נאור גליה 45.63 46.44 44.81 21278 9642     רחובות/ לא חבר בהתאגדות
51 נחום ארז - אלון אדל 45.57 40.09 51.06 22567 17028     ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
52 סמת פיונה - סלטי חיים 44.91 48.64 41.19 43132 2621     אילת
53 אביב סבינה - אביב יוסי 44.46 39.01 49.92 13005 13006     רעננה - הקנטרי
54 פרקש רות - איטח אלברט 44.22 45.91 42.53 5305 974     כפר סבא/ב"ש - חברי הנגב
55 ברגר מיכאל - לשם דורית 42.87 43.18 42.57 40535 14566     רחובות
56 וינוגרד עודד - קליינר טניה 42.20 40.59 43.80 40551 40687     ירושלים
57 עקנין רות - פול יואכים 41.86 47.70 36.01 5054 4172     אילת
58 רבינוביץ ריטה - קגן יבגני 41.28 40.80 41.75 40728 40729     פתח תקווה - ברידג' קורס
59 לביא נירה - בן דוד אבישי 40.90 45.11 36.68 14641 17851     ת"א - אביבים
60 שלומי טובית - יולזרי ישראל 40.21 45.87 34.55 11528 42145     רמת השרון
61 אלגם יוסף דר - פלד עליזה 39.96 38.72 41.20 12535 14005     רחובות/נס ציונה
62 ברגר יולנדה - ברוידא אלירם 30.63 31.00 30.26 40901 20187     ב"ש - בית הברידג'/סביון - קרית אונו
63 זיידנברג גת סופי - זיידנברג-גת אביב לאו 28.47 31.75 25.20 42484 42908     רחובות