Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (פרונטלי)
זוגות טופ בוטום - אילת 2021
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 13/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 17.33

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] מספרי חבר נא'א נא'ב סניף
1 זורנה ברזוביץ אנה - הרמתי עפר 67.10 70.11 64.08 43034 1657 22 3 ת"א - אביבים
2 צדיק ארז - כהן ליאור 62.48 58.87 66.09 2934 40424 18 2 אילת
3 אסרף אורי - רוזנטל לי 62.27 59.95 64.58 14239 18264 14 2 אשדוד/חיפה - הרץ
4 בירמן דניאלה - Koistinen Kauko 61.37 62.86 59.88 4335 FIN 11 1 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
5 פרנק יוסף - גוטפריד שי 59.88 59.34 60.42 5364 17756 8 1 ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
6 כץ פז - בראל מיכאל 59.66 66.52 52.80 23715 8453 7 1 חיפה כרמל
7 וקסמן סופי - Uszynski Woyciech 58.58 63.65 53.52 22555 POL 5   לא חבר בהתאגדות
8 גלעדי ירון - בנירי עילי 57.44 56.61 58.26 20553 21805 4   ר"ג - מרום נווה/פ"ת - אם המושבות
9 Sabljic Milka - וינקלר עמית 56.93 57.47 56.39 SRB 5148 4   לא חבר בהתאגדות /מודיעין
10 לזר אלון - לזר שוקי 56.79 60.27 53.30 15053 10789 4   רחובות
11 מרקוס עידו - מרקוס קובי 56.70 55.10 58.30 16571 13527 2   כפר סבא
12 מרקוס עמירם - סדיס גובינה 55.96 54.96 56.97 13526 14831 2   כפר סבא
13 ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב 55.82 58.98 52.66 798 25061 2   השרון/ לא חבר בהתאגדות
14 שזיפי חנה - איטח אלברט 55.75 56.18 55.32 983 974 2   ת"א - כיכר המדינה/ב"ש - חברי הנגב
15 לוי הילה - חכימי אהרן 55.66 55.50 55.82 17077 2429 2   נס ציונה/סביון - קרית אונו
16 רבינוביץ יונתן - זיידנברג נצר יעקב 55.44 58.80 52.08 40489 13339 2   פתח תקווה - ברידג' קורס/ראשון לציון
17 סמואל מיקי - סמואל עפרה 55.03 54.17 55.89 10932 10933 1   מועדון הברידג' רחובות
18 פכטמן רון - חץ קלרה 54.87 57.72 52.01 14659 10643 1   השרון
19 טובי יעקב - ארגלזי אלירן 54.31 48.99 59.63 964 14773 1   ב"ש - חברי הנגב/נס ציונה
20 אסולין עדי - חץ נתן 54.09 52.73 55.46 16490 10642 1   נס ציונה/השרון
21 זמיר עמי - סוסמן אילנה 53.88 46.48 61.28 19705 6681 1   השרון
22 קריגל רמי - ליבסטר בני 53.74 46.05 61.42 439 3642 1   אילת/השרון
23 לובינסקי יובל - גוניק-ששון אורנה 52.95 53.23 52.66 715 19471 1   ת"א - אביבים/רמת השרון
24 בקר ג'ני - גלנטי עמית 52.59 59.70 45.47 41452 41960 1   פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
25 סוחר יצחק - SCHOENBECK FLORIAN 52.53 46.84 58.23 14554 GER 1   לא חבר בהתאגדות
26 אהרונוביץ מיכאל - פול יואכים 50.93 43.25 58.62 16864 4172 1   אילת
27 יהל נילי - הס רנה 50.77 60.74 40.80 11658 2041 1   ירושלים
28 ברוידא שרה - חכימי תמר 50.47 52.08 48.85 16556 2427 1   סביון - קרית אונו
29 אטוויל ז'אן-פול - Sekandje Arlette 50.38 57.72 43.03 41800 FRA 1   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
30 ענבר דן - לוי יצחק 50.23 50.07 50.40 15231 17092 1   ירושלים
31 צפריר דב - ויזל אירית 50.09 43.97 56.21 5533 21004 1   רעננה - הקנטרי/השרון
32 פירקיס מיקי - פירקיס אבי 49.59 47.63 51.54 42120 42121     ת"א - אביבים
33 רוטברט רינה - חסין נטשה 49.55 48.13 50.97 14190 19019     ירושלים
34 חן אברהם - ירדני יעל 49.46 53.74 45.19 9276 15266     ירושלים
35 ליבוביץ גורגי - בלושבסקי מיכאל 48.90 52.12 45.69 43001 42785     ב"ש - בית הברידג'
36 לביא נירה - בן דוד אבישי 47.63 47.49 47.77 14641 17851     ת"א - אביבים
37 גל טיבור - גבע עמיחי 47.45 48.64 46.26 13841 1856     קריות/נהריה - לב הצפון
38 ברוידא אלירם - אולגה סימיכ 47.41 42.35 52.48 20187 25063     סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
39 רטר קורן - פטלקו ליה 47.31 49.78 44.83 40806 24895     ירושלים/פ"ת - אם המושבות
40 לוי קרן - ניצן רינה 47.27 44.61 49.93 40300 20459     ת"א - כיכר המדינה/ת"א - בית הלוחם אפקה
41 פן אסתר - מסרי גלוריה 47.16 52.62 41.70 5520 41955     רמת השרון
42 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 46.91 40.63 53.20 2211 2218     כרמיאל
43 אנטונוב לריסה - טובביס אלכס 46.88 47.49 46.26 872 15895     פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
44 גליצנשטין מרדכי - עמר אבי 46.01 47.49 44.54 5712 3366     ב"ש - חברי הנגב
45 אטוויל אלן - אטוויל סילבי 45.22 49.93 40.52 41802 41803     לא חבר בהתאגדות
46 סלטי חיים - זייד שמואל 45.08 45.55 44.61 2621 1212     אילת
47 צמח כמי - אלון אדל 44.68 41.16 48.20 17976 17028     רמת השרון/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
48 חייט צבי - נצר גמליאלי 44.47 43.57 45.37 4654 41832     אילת
49 לונדון אילנה - לונדון רן 43.30 41.34 45.26 40052 40053     ב"ש - בית הברידג'
50 נחום ארז - כהן שמואל 43.03 49.07 37.00 22567 4938     ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
51 שונק שושנה - פרקש רות 42.73 43.00 42.46 7923 5305     ת"א - אביבים/כפר סבא
52 ברגר מיכאל - לשם דורית 42.55 43.82 41.27 40535 14566     רחובות
53 פרלמן אמנון - וסטרייך יואל 42.39 38.22 46.55 20980 11306     חיפה - רמת אלון צביקה/סביון - קרית אונו
54 שמיון דגן יהודית - רוזנטל אבי 42.26 42.64 41.88 15048 17556     נס ציונה/ירושלים
55 לובוציקוב אלכסנדר - בוגנים אתי 41.59 51.44 31.75 42137 17901     פתח תקווה - ברידג' קורס/ירושלים
56 בונים רוני - פרסטיי ברכה 41.42 41.88 40.95 41837 41831     אילת
57 נאור גליה - שעובי אביהוא 41.22 37.10 45.33 9642 21278     לא חבר בהתאגדות /רחובות
58 עילם משה - סדן נגה 40.91 42.74 39.08 8972 17024     ת"א - בית הלוחם אפקה
59 וינוגרד עודד - קליינר טניה 35.92 37.28 34.55 40551 40687     ירושלים
60 גוטפריד ורדה - קצר מרגלית 35.45 35.13 35.78 20384 40158     פולג- ברידג' פוינט