Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (פרונטלי)
זוגות IMP - פסטיבל אילת 2021
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 16/11/21 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 15.33

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] מספרי חבר נא'א נא'ב סניף
1 בירנבך דוד - קריספי ניסים 143.0 81.0 62.0 4536 4534 22 3 ירושלים
2 אסרף אורי - צדיק ארז 134.0 79.0 55.0 14239 2934 18 2 אשדוד/אילת
3 כהנא ישראל - סולניק אריה 123.0 71.0 52.0 3510 3038 14 2 חולון - הקנטרי/ת"א - כיכר המדינה
4 כהן עדי - פשה רוני 122.2 86.2 36.0 498 7371 11 1 נס ציונה/אילת
5 בירמן דניאלה - Koistinen Kauko 120.0 56.0 64.0 4335 FIN 8 1 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
6 שגיב יהודה - שגיב סטלה 98.0 27.0 71.0 8266 9665 7 1 ת"א - אביבים
6 מרק סוניה - מרק מיכה 98.0 63.0 35.0 6937 6938 7 1 כפר סבא
8 שניידר אבי - ארנון גדי 93.0 56.0 37.0 4821 4592 4   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
9 חסון דוד - קרליבך מיכאל 89.0 40.0 49.0 5030 6111 4   זכרון יעקב - עמיחי/קבוצי צפון
10 בן עמי חנן - בן חנוך סימה 83.0 66.0 17.0 4568 3924 4   ירושלים
11 דנן אלן ארי - המר אילנה 81.0 21.0 60.0 21726 13180 4   ירושלים/ת"א - אביבים
12 SCHOENBECK FLORIAN - קפלן אילנה 80.0 16.0 64.0 GER 7857 4   לא חבר בהתאגדות
13 מילשבסקי מירוסלב - Szenberg Stefano 75.0 12.0 63.0 25061 ITA 4   לא חבר בהתאגדות
14 בן דוד אבישי - שרו חורחה 72.0 70.0 2.0 17851 3456 3   ת"א - אביבים/חדרה - קדימה
15 פרידלנדר אהוד - סוסמן אילנה 70.0 23.0 47.0 4648 6681 3   נהריה - לב הצפון/השרון
15 קריגל רמי - ארגלזי אלירן 70.0 52.0 18.0 439 14773 3   אילת/נס ציונה
17 כהן ליאור - סלטי חיים 69.5 17.5 52.0 40424 2621 3   אילת
18 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 63.8 21.8 42.0 16571 13526 3   כפר סבא
19 עילם משה - סדן נגה 59.0 15.0 44.0 8972 17024 3   ת"א - בית הלוחם אפקה
20 רבינוביץ יונתן - מושקוביץ עידו 57.0 15.0 42.0 40489 25000 2   פתח תקווה - ברידג' קורס/נס ציונה
20 ויסר חיים - בלום דוד 57.0 22.0 35.0 4173 2924 2   אילת
22 פרקש רות - דרזנר תרצה 54.0 25.0 29.0 5305 11054 2   כפר סבא/ת"א - אביבים
22 בנירי עילי - גלעדי ירון 54.0 -14.0 68.0 21805 20553 2   פ"ת - אם המושבות/ר"ג - מרום נווה
24 נחום ארז - כהן שמואל 53.0 18.0 35.0 22567 4938 2   ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
25 לביא שלומי - יוגב דוד 50.2 14.2 36.0 15132 3026 2   כפר סבא
26 רחימי רחמים - קופליוביץ חיה 48.0 23.0 25.0 13241 18693 2   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
27 תמיר טובה - פואה דורית 47.0 11.0 36.0 667 11064 2   קריות
28 שזיפי חנה - איטח אלברט 45.0 21.0 24.0 983 974 2   ת"א - כיכר המדינה/ב"ש - חברי הנגב
29 רטר קורן - פטלקו ליה 43.0 18.0 25.0 40806 24895 2   ירושלים/פ"ת - אם המושבות
29 פכטמן רון - חץ קלרה 43.0 34.0 9.0 14659 10643 2   השרון
31 ינאי זאב - שוהם יורם 41.9 34.9 7.0 40727 40726 2   סביון - קרית אונו
32 Uszynski Woyciech - וקסמן סופי 40.0 30.0 10.0 POL 22555 2   לא חבר בהתאגדות
33 גרסטנר גל - ברט יורם 39.0 43.0 -4.0 17919 14358 1   נס ציונה/ת"א - אביבים
34 זק יניב - כהן אילן 37.0 44.0 -7.0 4281 17258 1   חיפה כרמל/רמת השרון
35 בלס יהודית - בלס רמי 35.4 57.4 -22.0 1187 1188 1   ת"א - אביבים
36 כץ פז - לירן ינון 34.0 4.0 30.0 23715 11122 1   חיפה כרמל/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
36 גנס בוב - בלאט לובומיר 34.0 27.0 7.0 113 16453 1   ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
38 ליבסטר נדיה - פרידמן שמואל 32.0 2.0 30.0 798 365 1   השרון/רמת השרון
39 Schogger Harold - זורנה ברזוביץ אנה 27.0 -11.0 38.0 GBR 43034 1   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
40 Stock Gill - Stock Lynton 26.0 11.0 15.0 GBR GBR 1   לא חבר בהתאגדות
41 רוזנטל לי - אסרף ערן 25.0 -9.0 34.0 18264 14179 1   חיפה - הרץ/אשדוד
41 ליבוביץ אביבה - ליבוביץ גורג 25.0 -3.0 28.0 19135 19136 1   ירושלים
43 פן אסתר - מסרי גלוריה 23.0 21.0 2.0 5520 41955 1   רמת השרון
43 נדל דונלד - גלסברג נדל לזלי 23.0 -4.0 27.0 21773 21772 1   רעננה
45 ליברמן ברק - ברקי ליברמן רות 21.0 26.0 -5.0 5656 283 1   הרצליה - פיתוח/רעננה - הקנטרי
45 אטוויל ז'אן-פול - מולכו רזאן 21.0 26.0 -5.0 41800 9929 1   ת"א - אביבים
47 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 20.0 32.0 -12.0 2211 2218 1   כרמיאל
48 שיפטן דרור - לוי יצחק 19.0 23.0 -4.0 9169 17092 1   ירושלים
49 חסין נטשה - טובי יעקב 18.0 10.0 8.0 19019 964 1   ירושלים/ב"ש - חברי הנגב
49 פול יואכים - אהרונוביץ מיכאל 18.0 15.0 3.0 4172 16864 1   אילת
51 אטוויל שנטל - אנגל יוסי 17.0 -31.0 48.0 41801 991 1   ת"א - אביבים
51 פרנק יוסף - גוטפריד שי 17.0 52.0 -35.0 5364 17756 1   ת"א - אביבים/פולג- ברידג' פוינט
53 Taieb David - Brajovic Ana 16.0 19.0 -3.0 FRA SRB 1   לא חבר בהתאגדות
54 וינקלר עמית - שיפטר שושי 11.0 -4.0 15.0 5148 9198 1   מודיעין/רמת השרון
54 וילר אווי - Sabljic Milka 11.0 13.0 -2.0 20249 SRB 1   מודיעין/ לא חבר בהתאגדות
56 אסולין עדי - חץ נתן 10.0 5.0 5.0 16490 10642 1   נס ציונה/השרון
56 גוליק אורי - גוליק איתן 10.0 7.0 3.0 1414 1413 1   הרצליה - אילה
56 Winton Sharon - עמר אבי 10.0 37.0 -27.0 GBR 3366 1   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב
59 לובינסקי יובל - גוניק-ששון אורנה 9.0 48.0 -39.0 715 19471 1   ת"א - אביבים/רמת השרון
60 קרני בלהה - דניאל עליזה 7.0 -11.0 18.0 16043 20440 1   פ"ת - ויצו
60 ברקמן מאיר - פרי מוטי 7.0 16.0 -9.0 8312 18022 1   רחובות
62 סוחר יצחק - Kleinman Debra 6.0 -6.0 12.0 14554 GBR 1   לא חבר בהתאגדות
63 Azria Daniel - Azria Katia 4.0 3.0 1.0 FRA FRA 1   לא חבר בהתאגדות
63 ולדמן צילה - ולדמן רודי 4.0 11.0 -7.0 24346 23323 1   לא חבר בהתאגדות
65 אריאלי דנה - אריאלי אמנון 2.0 13.0 -11.0 19192 663 1   כפר סבא
65 Cohen Michelle - Taieb Nichele 2.0 -24.0 26.0 FRA FRA 1   לא חבר בהתאגדות
67 ליבוביץ חיים - גרינברג שוש 0.0 8.0 -8.0 14691 9687 1   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
68 אטוויל סילבי - Sekandje Arlette -1.0 -2.0 1.0 41803 FRA     לא חבר בהתאגדות
69 Kimche Paule - Pariente Claude -2.0 30.0 -32.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
70 Deboerded Denis - Baranes Danielle -3.0 26.0 -29.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
70 יעקב אברהם - פרידלנדר דודי -3.0 -30.0 27.0 40496 12719     מועדון הברידג' רחובות/רחובות
72 גל טיבור - גבע עמיחי -5.0 -7.0 2.0 13841 1856     קריות/נהריה - לב הצפון
72 מאר רוני - מאר ריבי -5.0 -1.0 -4.0 11345 11346     קריות
74 מנחמי אבשלום - חוזמן אלכסנדר -7.0 10.0 -17.0 3103 42419     פ"ת - אם המושבות/להבים
75 חן אברהם - ירדני יעל -10.0 24.0 -34.0 9276 15266     ירושלים
76 קופלביץ דולי - שינבאום שלמה -13.0 -2.0 -11.0 22490 23421     פ"ת - אם המושבות
76 Landerer S - Sebbag Anna -13.0 -24.0 11.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
76 נצר גמליאלי - זהבי יוחנן -13.0 -14.0 1.0 41832 19276     אילת
79 חייט צבי - שני רות -14.0 -22.0 8.0 4654 395     אילת
80 סלומון יפה - פרץ אורי -16.0 -15.0 -1.0 40396 20912     נהריה
81 זמש משה - סגיב מירה -17.0 -7.0 -10.0 12249 9011     סביון - קרית אונו
82 אברון אנית - הובר אלימלך -17.8 -33.8 16.0 14814 9668     מודיעין/מבואות חרמון
83 חריר אילנה - ויזל לילי -19.5 -12.5 -7.0 14840 21043     נתניה
84 דרור אלינה - גוטמן בטי -23.0 -9.0 -14.0 12839 17236     ראשון לציון/סביון - קרית אונו
85 טובביס אלכס - טל יוסף -25.0 -26.0 1.0 15895 6585     ת"א - אביבים/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
86 גרינברג טדי - אדטו משה -25.5 -6.5 -19.0 41444 15250     כרמיאל
87 אלון הדסה - צווייג יחזקאל -26.0 -33.0 7.0 7835 13700     ת"א - אביבים
88 איטח מאיר - רבינר עמי -27.0 20.0 -47.0 23923 40161     חדרה - קדימה
89 עמיר גליה - עקנין רות -28.0 -40.0 12.0 14999 5054     אילת
90 זיסו אסתי - צין נאוה -29.0 -8.0 -21.0 17955 17437     נהריה - לב הצפון/קיסריה
91 פרי יהודית - גליצנשטין מרדכי -31.0 -15.0 -16.0 960 5712     ב"ש - חברי הנגב
92 Atton Jacqueline - Cohen Maryse -32.0 -22.0 -10.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
93 הירש אדה - לבני יעקב -33.0 -30.0 -3.0 6075 5731     קיסריה
94 שרון מרים - יפה יצחק -36.0 -8.0 -28.0 19015 40743     רחובות/ לא חבר בהתאגדות
95 שידלוב שלמה - שידלוב מרים -40.7 -32.7 -8.0 18283 18320     ירושלים
96 דרור מירי - סנה דליה -43.0 -40.0 -3.0 20342 19512     טבעון - רקפת
96 סף יעל - פרלשטיין אינגה -43.0 13.0 -56.0 16743 19378     חדרה - קדימה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
98 פישר חנה - פישר אבי -45.5 5.5 -51.0 20915 20916     נהריה - לב הצפון
99 קיס מרים - קראוס זהר -46.0 -13.0 -33.0 4577 5736     חיפה - הרץ/זכרון יעקב - עמיחי
100 גל שמוליק - זילברשטיין ישראל -51.0 -6.0 -45.0 21067 5793     השרון
100 קוזיק סוניה - וולפגור אתי -51.0 -29.0 -22.0 20776 20331     ת"א - כיכר המדינה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
102 דר תמר - דר יאיר -54.0 -34.0 -20.0 8738 14518     רחובות
103 סנד צבי - מסר רות -55.0 -5.0 -50.0 42674 23974     לא חבר בהתאגדות
104 אולגה סימיכ - פאלוך אבלין -58.0 -20.0 -38.0 25063 16067     ת"א - אביבים/ת"א - כיכר המדינה
105 שחר אתי - שעובי אביהוא -60.5 -17.5 -43.0 19202 21278     רחובות
106 קריינדלר מיכאל ד"ר - צבעוני פנחס -67.0 -55.0 -12.0 5441 5435     כרמיאל
107 Assouline Pierre - Assouline Gilles -68.0 -74.0 6.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
108 דינור ציפי - שריבר פרידה -72.0 -12.0 -60.0 19942 19943     פ"ת - אם המושבות/השרון
109 גוטפריד ורדה - קצר מרגלית -73.0 -48.0 -25.0 20384 40158     פולג- ברידג' פוינט
110 ברוידא שרה - שונק שושנה -77.0 -62.0 -15.0 16556 7923     סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
111 קרונקופ דליה - רודניק שמואל שחר -81.0 -62.0 -19.0 9901 24158     פ"ת - אם המושבות
111 בר מיכאלה - פרחי שוש -81.0 -37.0 -44.0 41394 43211     סביון - קרית אונו/מועדון הברידג' רחובות
113 ניצן רינה - לוי קרן -84.0 -25.0 -59.0 20459 40300     ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - כיכר המדינה
114 סנד מנואל - גראובר מלכה -86.0 -20.0 -66.0 15706 15707     לא חבר בהתאגדות
115 בר אמה - וינטר צפורה -89.0 -43.0 -46.0 40170 21687     ת"א - אביבים/חדרה - קדימה
115 לייכטר שרית - ריצקר נשמה -89.0 -38.0 -51.0 23998 21705     ב"ש - בית הברידג'
117 מור עדי - בארי תמר -91.0 -54.0 -37.0 42893 24151     לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
118 שינבאום מרגרט - קולינר לילי -96.0 -53.0 -43.0 23420 15757     פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
119 בומש חוי - אדלר דינר פרידה -99.0 -64.0 -35.0 22479 22582     גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ר"ג - מרום נווה
120 וינשטוק יהודה - וינשטוק סלמה -102.0 -52.0 -50.0 24564 24563     ב"ש - בית הברידג'
121 פרסטיי ברכה - בונים רוני -105.0 -28.0 -77.0 41831 41837     אילת
121 שלדון פיטר - שלדון יהודית -105.0 -50.0 -55.0 18891 92-1004     לא חבר בהתאגדות
123 ברעם אשר - רום מרים -106.0 -73.0 -33.0 14933 23497     סביון - קרית אונו
124 נבט זייל - נבט מרלין -112.0 -87.0 -25.0 92-1005 92-1006     לא חבר בהתאגדות
125 הישראלי שמעון - בלזר שמעון -138.0 -92.0 -46.0 24810 42172     חדרה - קדימה/פולג- ברידג' פוינט
Spencer Richard - Lawy Emile     45.0 GBR GBR     לא חבר בהתאגדות
בן דוד יובל - מידן שחר     30.0 17852 42992     רמת השרון/קיבוצי דרום
גרנות חיה - קונדה ציפי     -8.0 17758 41608     רמת השרון
Hassan Madlein - Assayag Guy     -23.0 FRA FRA     לא חבר בהתאגדות
איילון אורה - מירז חנה   -60.0   40824 40891     חדרה - קדימה
רבינוביץ ליאונרדו - רבינוביץ דפנה     -61.0 40745 40744     השרון
בוגנים אתי - שובל אפרים   -67.0   17901 5007     ירושלים/רחובות