Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (אונליין)
יום א
מושב 4 מתוך 4 תאריך: 24/04/22 סניף: ראשון לציון מקדם: 6.95

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] [4] מספרי חבר נא'מ סניף
1 (רובוט) - פוקס אריק 58.62 [A] 61.57 56.11 58.16 ROBOT 42907 5 לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
2 (רובוט) - גולדשטיין סולנג 47.71 [A] 40.74 52.78 49.60 ROBOT 40695   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
3 (רובוט) - אליוביץ עליזה 46.68 47.22 [A] 46.67 46.16 ROBOT 16173   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג'
4 (רובוט) - שגיא נעמי 46.15 47.22 40.74 47.78 43.44 ROBOT 24534   לא חבר בהתאגדות /הרצליה - אילה
גייבסקי נלי - שחר אמיר       67.78 47.85 40794 40627   חיפה כרמל
(רובוט) - אלקלעי משה     65.74   45.81 ROBOT 21482   לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן
(רובוט) - שמש לאה   60.42     49.89 ROBOT 40475   לא חבר בהתאגדות /רמת ישי
(רובוט) - עופר מוטי   59.03     47.00 ROBOT 40724   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות
ספיר עוזי - ספיר מרים       57.78 47.26 42970 16245   ירושלים
אלעד רחל - רובין יצחק     50.69 53.89   3696 3567   ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
בק נחמה - אבישר שוש   50.69   43.89   18010 18501   סביון - קרית אונו
גרינס יונית - שרר אתי     65.28     13960 16826   רמת השרון/נס ציונה
(רובוט) - מריס אורן     60.19     ROBOT 42925   לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון
פלדמן משה - שקד יצחק     59.72     4557 5414   חיפה כרמל/קריות
(רובוט) - זיידנברג נצר יעקב         59.16 ROBOT 13339   לא חבר בהתאגדות /ראשון לציון
(רובוט) - Tschuss         57.86 ROBOT Tschuss   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - רגב נחום   57.64       ROBOT 18285   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
גוליק אורי - גוליק איתן         57.31 1414 1413   הרצליה - אילה
(רובוט) - בן משה אלי   56.94       ROBOT 3260   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
בלוך גלעד - שמואלי רן     55.56     15199 3112   רמת השרון
(רובוט) - בוגנים אתי         55.12 ROBOT 17901   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
הנדלר יהודה - שואל דוד     54.40     24469 42068   זכרון יעקב - עמיחי/פולג- ברידג' פוינט
סימקוביץ יפית - אליוביץ עליזה     53.70     23234 16173   ב"ש - בית הברידג'
רבינוביץ ריטה - לובוציקוב אלכסנדר     51.39     40728 42137   פתח תקווה - ברידג' קורס
(רובוט) - פרנקל גיורא       50.56   ROBOT 13119   לא חבר בהתאגדות /כפר סבא
(רובוט) - דורון דורית     50.46     ROBOT 5967   לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
(רובוט) - בלייר שלום     50.23     ROBOT 40715   לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון
(רובוט) - שפנר מיכל         49.55 ROBOT 23720   לא חבר בהתאגדות /חיפה כרמל
(רובוט) - שינדלר ליאורה     49.31     ROBOT 40877   לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון
אקרמן ראובן - גיא יואל     49.07     3799 17603   ירושלים
(רובוט) - גרוסו גבריאל     47.45     ROBOT 10315   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
(רובוט) - גל קידר עדנה   45.83       ROBOT 19100   לא חבר בהתאגדות /השרון
(רובוט) - המר ברוריה     45.37     ROBOT 16890   לא חבר בהתאגדות /אשקלון
זיידנברג-גת אביב לאו - זיידנברג נצר יעקב     44.91     42908 13339   רחובות/ראשון לציון
(רובוט) - רגב אלה     44.68     ROBOT 19978   לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת
(רובוט) - גקמן לילית     44.68     ROBOT 11161   לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
(רובוט) - אלעד רחל         44.54 ROBOT 3696   לא חבר בהתאגדות /ת"א - כיכר המדינה
dalandes - pregen       44.44   dalandes pregen   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - פינטו תמר     44.44     ROBOT 23661   לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה
(רובוט) - גריזים יורם     44.44     ROBOT 11120   לא חבר בהתאגדות /יבנה
אבישר שוש - אצבעוני זהבה     43.52     18501 18879   סביון - קרית אונו
(רובוט) - ספיר עוזי     42.59     ROBOT 42970   לא חבר בהתאגדות /ירושלים
גל קידר עדנה - אהרוני אורית         42.29 19100 21418   השרון
אורון רות - גל קידר עדנה       42.22   18699 19100   חיפה כרמל/השרון
GALIA2345 - גולדשטיין סולנג   40.97       GALIA2345 40695   לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט
(רובוט) - בעל טכסא אילנה     39.12     ROBOT 10141   לא חבר בהתאגדות
(רובוט) - בונים רוני       36.11   ROBOT 41837   לא חבר בהתאגדות /אילת
רובין יצחק - חן עדינה   34.03       3567 42551   ת"א - אביבים/מודיעין