Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (פרונטלי)
מוקדמות אליפות ישראל הפתוחה 2022 - משולב מחוזי
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/06/22 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 20.19

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] מספרי חבר נא'א סניף
1 כהנא ישראל - בקיש רמי 87.8 27.8 60.0 3510 9897 15 חולון - הקנטרי
2 דב אלכס - ברון יוליאן 77.3 38.1 39.1 12008 9583 12 קריות/חיפה כרמל
3 גולדפרב איליה - ממן גיא 69.0 27.9 41.2 15362 17554 10 מועצת יואב/אשקלון
4 צדיק ארז - ינר יובל 63.3 46.7 16.6 2934 10981 9 אילת/פ"ת - אם המושבות
5 מרקוס עמירם - מרקוס קובי 56.0 36.5 19.5 13526 13527 8 כפר סבא
6 צור שניר - מנצור אור 54.6 38.7 15.9 24577 24278 7 השרון
7 רטנר אליהו - יסלסון לאוניד 53.9 54.0 -0.1 20496 17462 6 ראשון לציון/פולג- ברידג' פוינט
8 גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל 50.0 8.3 41.8 14247 15296 6 ירושלים/רמת השרון
9 טובי יעקב - עוגן תמרה 48.1 27.1 21.0 964 10102 5 ב"ש - חברי הנגב/סביון - קרית אונו
10 אופיר רות - פורמן בארי 47.8 -3.7 51.5 14656 21868 5 מועדון הברידג' רחובות/רחובות
11 מיוחס מושיקו - כהן עדי 47.7 28.6 19.1 14777 498 4 נס ציונה
12 זק יניב - כהן אילן 44.9 38.1 6.9 4281 17258 4 חיפה כרמל/רמת השרון
13 סבח אופק - שליבוביץ יונתן 42.1 31.0 11.1 23959 24090 4 פ"ת - אם המושבות
14 לירן ינון - רשתי שאול 41.4 26.7 14.7 11122 10470 4 כפר סבא
15 רוזנטל ניר - בסקין בן 40.6 23.7 16.9 17557 18804 4 ירושלים
16 לוין יובל - לוין יואב 40.2 22.2 18.1 1857 10463 4 כפר סבא
17 רוגרס סטיב - בבלי יורם 38.0 28.3 9.7 474 58 4 נס ציונה/ת"א - כיכר המדינה
18 אלון אלכס - אדטו אבי 36.9 -1.5 38.4 14907 18873 4 כרמיאל
19 לביא שלומי - יוגב דוד 35.9 -2.5 38.4 15132 3026 4 כפר סבא
20 לויט-פורת רות - בירמן דניאלה 35.0 5.3 29.7 3882 4335 4 ת"א - כיכר המדינה/ת"א - אביבים
21 רויטמן זיו - פטלקו אדל 34.8 22.9 11.9 24891 24894 4 פתח תקווה - ברידג' קורס/פ"ת - אם המושבות
22 מלמד טלי - פיטרס דירק 34.2 15.8 18.4 11815 18008 3 סביון - קרית אונו
23 גולדנברג שלום - ירוס מיכאל 34.1 16.4 17.6 1265 40706 3 חיפה כרמל
24 לביא משה - ליפשיץ יותם 33.3 -11.9 45.1 364 21121 3 ת"א - אביבים/עמק יזרעאל
25 שידלובסקי אורן - הרשקוביץ שלמה 33.0 15.4 17.6 17490 3637 3 טבעון
26 שאקי דן - ישראלי דן 31.2 15.6 15.6 2090 14669 3 נס ציונה/סביון - קרית אונו
27 וינביץ גריגורי - בליזובסקי אלינה 28.5 -3.5 32.0 16081 42885 3 ירושלים/מודיעין
28 רוסלר אמנון - הרצקה רוני 28.4 17.3 11.1 4373 99 3 כפר סבא
29 ליבסטר בני - ידלין דורון 27.9 34.7 -6.9 3642 4830 3 השרון/פ"ת - אם המושבות
30 מאירוביץ מיקי - קרביץ אריה 27.6 18.2 9.5 9413 4418 3 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
31 עציון אמיר - בנירי עילי 26.8 10.5 16.3 20704 21805 3 אשקלון/פ"ת - אם המושבות
32 פרנק יוסף - צינגיסר אריה 25.8 0.8 25.1 5364 3951 2 ת"א - אביבים/נהריה
33 פדידה חיים - אורן יוסף 25.3 18.8 6.5 446 3514 2 לא חבר בהתאגדות /נס ציונה
34 וילסקר בוריס - ללוש יעל 23.3 -31.3 54.6 10360 13303 2 כפר סבא/חולון - הקנטרי
35 שעובי אביהוא - הזנפרץ אתי 22.3 -3.4 25.7 21278 23333 2 רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט
36 סרוסי דוד - שונק שושנה 21.3 4.5 16.7 5699 7923 2 אשקלון
37 עוזר יורם - שבירו גדי 19.7 5.2 14.5 16082 11687 2 מודיעין
38 ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש 18.1 -14.9 33.0 18141 18751 2 כפר סבא/קיסריה
39 בן-אפרים רן - רוזנטל אבי 18.0 -6.0 24.0 4103 17556 2 ירושלים
40 רונן בני - שזיפי חנה 16.0 -9.3 25.2 10193 983 2 סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
41 ליפין גנאדי - ברודובסקי רומן 15.8 20.2 -4.5 20896 16321 2 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
42 עומר יותם - עומר זך 15.5 -10.6 26.2 20715 1814 2 עמק יזרעאל
43 לויט ישעיהו - תור רוני 15.4 3.4 12.0 274 2332 1 ת"א - אביבים
44 סוביק מאיה - סוביק ויקטור 14.9 4.2 10.8 14915 14235 1 ב"ש - בית הברידג'
45 כץ פז - בראל מיכאל 13.0 3.1 9.8 23715 8453 1 כפר סבא/חיפה כרמל
46 אורון דוד - בילגוראי שרה 11.6 -1.2 12.9 3379 12562 1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
47 זק שחר - בראונשטיין אריאל 10.2 35.9 -25.7 5348 7772 1 חיפה כרמל/קריות
48 ברנשטיין גרגורי - עבו עליזה 6.6 4.1 2.5 13366 15141 1 קריות/כפר תבור
49 זיידנברג נצר יעקב - מגדל אילן 6.5 12.0 -5.5 13339 16128 1 ראשון לציון/נס ציונה
50 פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים 4.1 0.2 3.9 19378 14691 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
51 ברקן יואל - אבני אבי 2.7 -24.8 27.5 16613 20834 1 השרון/רעננה - ההגנה
52 קליש אבי - גרינברג ניר 2.6 12.2 -9.6 896 3321 1 חיפה כרמל/ת"א - אביבים
53 גולדרינג אהובה - בן נון אביבה 1.6 -8.7 10.3 16231 19027 1 ת"א - אביבים
54 דימנט נעם - רחימי רחמים 0.8 13.6 -12.8 2297 13241 1 רחובות/מועדון הברידג' רחובות
55 אלנבוגן בני - פרטיג מיכאל -3.1 19.9 -23.0 26 2068   מודיעין
56 כהן אסתר - שלום דניאל -4.6 -25.6 21.0 19184 20594   אשדוד
57 קובאליו סרגיו - פרלמוטר אריק -7.6 -0.4 -7.1 86 6082   רמת השרון/פולג- ברידג' פוינט
58 בקר ג'ני - גלנטי עמית -8.9 14.1 -23.0 41452 41960   ת"א - אביבים
59 טל גו - ארנון זאב -9.5 8.6 -18.1 23861 13672   כפר סבא
60 בלו אבי - פלדבוי גיל -10.0 -20.0 10.0 7954 243   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
61 ידלין ישראל - מורן אורית -11.9 -10.3 -1.6 468 3724   פולג- ברידג' פוינט
62 לביא משה - דיקטרו רנה -12.3 -13.1 0.7 24415 41437   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/סביון - קרית אונו
63 מילטיץ מילאן - קוזי מילטיץ אתי -13.6 -20.1 6.5 42363 25006   לא חבר בהתאגדות /רחובות
64 מזרחי יפה - קיש תמר -14.0 -12.0 -2.0 9032 10948   רמת השרון/כפר סבא
65 אלון יהודה - בירן מיכאל -14.1 -21.4 7.3 1014 643   כפר סבא
66 שור יואב - גיסין איתן -15.3 7.3 -22.6 41988 41972   עמק יזרעאל/מודיעין
67 קוסטו דורית - סדיס גובינה -15.5 5.5 -21.1 24143 14831   יבנה/כפר סבא
68 שחר אשר - סדן צבי -15.6 -12.9 -2.7 1299 5823   נהריה
69 קרים מלקולם - רוטבלט מרטין -17.4 -11.5 -5.9 12864 1845   מועצת יואב
70 גרינברג שוש - דשא גיל -17.51 8.5 -26.0 9687 6832   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/כפר סבא
71 פישמן אדי - בר-שוע רן -17.52 2.2 -19.8 16060 7811   השרון
72 בוך משה - טל ישראל -18.1 -28.3 10.2 1864 1780   כפר תבור
73 אשכנזי יוסי - קפלן אהרון -19.6 -13.1 -6.5 2140 1763   טבעון/חיפה - בית הלוחם
74 זיידנברג-גת אביב לאו - זיידנברג גת סופי -19.8 -22.4 2.6 42908 42484   רחובות
75 חוטורסקי ניר - רבינוביץ יונתן -22.8 -9.3 -13.5 23739 40489   קריות/פתח תקווה - ברידג' קורס
76 שכטר קרין - שכטר דב -23.3 6.8 -30.0 9073 9074   ת"א - כיכר המדינה
77 מור אהוד - גרוס ריצארד -24.7 -9.7 -15.0 40709 41601   חיפה כרמל
78 בר-און שמעון - פריד פאני -26.5 -26.0 -0.5 40594 40595   אשקלון
79 גרינברג שמואל - וינקלר עמית -27.34 1.9 -29.3 2117 5148   ירושלים/מודיעין
80 פרידלנדר אהוד - בלאט אמירה -27.35 5.4 -32.8 4648 14059   נהריה - לב הצפון/ת"א - אביבים
81 בוברוב מתי - קורן ניסים -28.2 -5.1 -23.1 19137 14994   אשקלון
82 לבנה דורון - אלגם יוסף דר -29.3 -16.5 -12.8 9605 12535   רחובות
83 קוזיק סוניה - ניצן רינה -29.4 -36.3 7.0 20776 20459   ת"א - בית הלוחם אפקה
84 מושקוביץ עידו - מסיקה דניאל -30.1 -17.1 -12.9 25000 23958   נס ציונה/פ"ת - אם המושבות
85 נחום ארז - ארנון גדי -32.2 4.4 -36.6 22567 4592   ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
86 זאבי-אלימלך מרים - קרן אריק -32.7 4.2 -37.0 18661 8352   אשקלון
87 וייס יוסי - גלעדי יהודה -34.4 -16.1 -18.2 2757 3525   כפר סבא
88 שומרוני גילה - קרפ דינה -38.6 6.9 -45.5 12077 40534   נס ציונה/רחובות
89 פלאי רענן - ענבר דוד -38.9 -4.6 -34.3 6272 18135   רמת השרון/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
90 פרחי לינה - לוי יצחק -40.4 -26.4 -14.0 15050 17092   ת"א - בית הלוחם אפקה/ירושלים
91 גפני מריאנה - גפני סרגו -40.8 -21.5 -19.3 42979 5278   רחובות
92 אליהו עדנה - יעקב אברהם -42.7 -31.2 -11.5 43095 40496   רחובות/מועדון הברידג' רחובות
93 גל-אור אלכס - עוזר מיכל -47.7 -1.8 -45.9 17575 16079   מודיעין
94 לונשטיין תומר - לונשטיין דני -50.7 2.3 -53.0 24100 6214   ת"א - אביבים
95 חביב משה - מגל אלדד -51.4 -36.4 -15.0 2308 8770   קיסריה/זכרון יעקב - עמיחי
96 טל-שחר עופר - גל ויגלר אורית -54.9 -33.1 -21.8 21323 15388   ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
97 בן דוד רמי - רפפורט לאה -56.0 -24.2 -31.8 16104 4261   קריות
98 וינוגרד עודד - קליינר טניה -59.7 -42.8 -16.9 40551 40687   ירושלים
99 הורוביץ שמשון - גפנר אברהם -69.8 -31.7 -38.2 1007 43407   רעננה - ההגנה/ לא חבר בהתאגדות
100 קורן דיאנה - שדה גילה -74.3 -43.6 -30.6 14993 11273   אשקלון/אשדוד
101 זיסו אסתי - צין נאוה -76.6 -22.8 -53.9 17955 17437   נהריה - לב הצפון/קיסריה
102 מיקנברג אירנה - מחלב חנה -76.9 -47.1 -29.9 17719 21543   רחובות
103 ארבל אליאס - שמיון דגן יהודית -83.4 -12.5 -70.9 23996 15048   ב"ש - בית הברידג'/נס ציונה
104 פיטרס רון - שלזינגר יפה ניקו -92.3 -48.5 -43.8 43310 43307   סביון - קרית אונו/פתח תקווה - ברידג' קורס