Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (פרונטלי)
זוגות פתוחה - אילת 2022 - גמר ג
מושב 3 מתוך 3 תאריך: 18/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 14.37

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] [3] מספרי חבר נא'א סניף
1 לוינגר אסא - חץ נתן 58.64 50.70 48.21 67.83 8769 10642 20 לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו
2 קרביץ אריה - שניידר אבי 56.71 44.75 50.90 65.59 4418 4821 16 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
3 ליבסטר נדיה - כהן מזל 56.54 54.00 46.25 62.96 798 13927 13 השרון
4 מרק סוניה - מרק מיכה 55.58 46.25 52.26 61.91 6937 6938 10 כפר סבא
5 צויק יעקב - וסטרייך יואל 55.15 49.81 46.92 61.92 10250 11306 8 סביון - קרית אונו
6 צמח יפה - נונה רות 54.32 43.18 53.38 60.35 12840 12820 7 ראשל"צ - בית מכבי/ראשל"צ - מרכז ספורט
7 וילר אווי - טולדנו אורן 54.17 46.94 49.65 60.05 20249 20506 6 רחובות/י"ם - בית בלגיה
8 מולוקנדוב לאורה - בלושבסקי מיכאל 54.02 48.97 48.02 59.55 40808 42785 5 ב"ש - בית הברידג'
9 גרייצר יאיר - נמט שלמה 53.94 52.58 45.96 58.61 500 8240 3 כפר סבא
10 סוחר יצחק - לוי יצחק 53.01 50.30 41.17 60.28 14554 17092 3 לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
11 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 52.68 58.50 41.12 55.56 16571 13526 3 כפר סבא
12 אלספל חנן - פולק אוסקר 52.47 44.23 50.13 57.76 16044 1061 3 ת"א - אביבים/נס ציונה
13 SCHOENBECK FLORIAN - קפלן אילנה 51.87 52.53 46.63 54.17 GER 7857 3 לא חבר בהתאגדות
14 פרסטיי ברכה - בונים רוני 51.66 39.13 44.29 61.60 41831 41837 2 אילת
15 רם משה - רוזנטל מרטין 51.55 52.08 47.89 53.11 8378 2234 2 לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב - עומר
16 אברהם טניה - הראל תמי 51.46 44.63 54.28 53.47 5465 3076 2 ת"א - אביבים
17 Livesco Dorel - Anderson Julie 51.41 50.53 41.75 56.68 USA GER 2 לא חבר בהתאגדות
18 Azria Daniel - Azria Katia 51.17 33.52 51.48 59.85 FRA FRA 2 לא חבר בהתאגדות
19 נסלרוט אברהם - נסלרוט חגית 51.13 48.83 47.91 53.88 8393 10391 2 סביון - קרית אונו
20 בליזובסקי אלינה - וינביץ גריגורי 50.83 40.98 52.74 54.79 42885 16081 2 מודיעין
21 גלרנטר אילנה - פרי יהודית 50.76 34.38 46.24 61.21 21644 960 2 ב"ש - חברי הנגב - עומר
22 מיכאלי עדי - חכימי אהרן 50.66 48.57 44.81 54.64 41724 2429 1 רחובות/סביון - קרית אונו
23 קופליוביץ חיה - ברקמן מאיר 50.53 55.10 40.32 53.36 18693 8312 1 נס ציונה/רחובות
24 וזינה אורי - קאופמן ישראל 50.52 54.11 44.96 51.50 14064 2169 1 נתניה/פולג- ברידג' פוינט
25 ירדן דן - ירדן קרי 50.44 45.00 49.08 53.85 15110 15119 1 מודיעין
26 פרולינגר איל - לבהר משה 50.41 55.88 36.03 54.87 19940 824 1 השרון/ראשון לציון
27 הלל דן - יקותיאלי אסף 50.17 38.41 50.34 55.98 14302 18268 1 ת"א - אביבים
28 קרמר שמואל - ברגיל אבי 49.95 49.60 44.45 52.87 11091 4181   חולון - הקנטרי/אילת
29 Spencer Richard - Schogger Harold 49.83 53.10 46.90 49.66 GBR GBR   לא חבר בהתאגדות
30 סמת פיונה - באני רחל 49.81 38.56 54.47 53.11 43132 17371   השרון/רעננה
31 ירדני יעל - בורקובסקי מיכאל 49.64 47.68 41.36 54.75 15266 4544   ירושלים
32 מאר רוני - מאר ריבי 49.62 47.33 44.18 53.49 11345 11346   קריות
33 חסון דוד - קרליבך מיכאל 49.59 50.25 42.25 52.94 5030 6111   זיכרון יעקב - עמיחי/קבוצי צפון
34 אלון אלכס - בן צבי איל 49.49 44.27 44.99 54.34 14907 17188   כרמיאל/ לא חבר בהתאגדות
35 אטוויל סילבי - Seknadj Lety 49.31 49.22 46.85 50.59 41803 FRA   לא חבר בהתאגדות
36 סטון אולה - טולי אדריאן 49.05 56.26 39.92 [A] 43042 41723   לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה
37 קרדו אורית - וינברג דסי 48.99 49.92 44.24 50.90 10888 20369   רחובות
38 טלפיר רנה - רובינשטיין אסתר 48.84 50.19 44.31 50.42 12258 12564   רמת השרון
39 רוזן גבי - רוזן מיכאל 48.69 46.93 47.29 50.27 1077 1078   לא חבר בהתאגדות /רמת השרון
40 כץ אברהם - אורן מאיר 48.61 47.59 51.31 47.78 3353 4676   ב"ש - חברי הנגב - עומר
41 אדטו משה - גרינברג טדי 48.37 41.94 51.55 [A] 15250 41444   כרמיאל
42 גלסברג נדל לזלי - נדל דונלד 48.35 47.97 45.41 [A] 21772 21773   רעננה
43 רוזן רחל - צויק אילנה 48.31 44.41 37.09 55.86 8698 10251   סביון - קרית אונו
44 מימון שרית - ניצן רינה 48.28 39.27 46.92 53.46 17412 20459   סביון - קרית אונו/ת"א - בית הלוחם אפקה
45 נחום ארז - ליבוביץ חיים 48.27 47.44 38.29 53.67 22567 14691   ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
46 קידר-ויסמן עפרה - לידור דניאלה 47.91 47.48 45.16 49.50 18272 2632   ירושלים/סביון - קרית אונו
47 ינקוביץ ציפי - פורת דליה 47.72 39.32 42.29 54.64 23090 4142   חיפה - ברידג' מחניים
48 פיברט גל - בן ארי תמר 47.68 45.98 46.29 49.23 40647 22733   אשקלון/טבעון - רקפת
49 פול יואכים - אהרונוביץ מיכאל 47.50 50.51 43.28 48.11 4172 16864   אילת
50 וינוגרד עודד - קליינר טניה 47.22 41.41 46.61 50.42 40551 40687   ירושלים
51 לוין נעמי - גרין יעקב 47.17 47.77 49.55 45.68 7946 7529   ת"א - אביבים
52 אוליאמפרל אשר - עוזר יורם 46.81 45.36 54.27 43.81 21821 16082   מודיעין
53 גולד יוסי - לוי משה 46.79 41.45 42.78 51.48 40857 24543   ראשון לציון/ראשל"צ - מרכז ספורט
54 שגיב סטלה - Wegener Sylvia 46.72 43.68 40.16 51.51 9665 FIN   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
55 טל דן - שלייפר ישראל 46.20 35.72 49.94 49.57 1267 3955   טבעון - רקפת
56 Sebbag Anna - Landerer S 46.17 45.94 47.30 45.72 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
57 Levy Robert - Cohen Maryse 46.14 34.16 30.27 60.06 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
58 Batret Danielle - Cohen Michele 45.91 33.82 38.29 55.77 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
59 קופלביץ דולי - שרון זמירה 45.73 51.43 45.64 42.92 22490 19117   פ"ת - אם המושבות
60 גל-אור אלכס - עוזר מיכל 45.69 43.44 42.19 48.56 17575 16079   רחובות/מודיעין
61 מולכו רזאן - אטוויל שנטל 45.47 38.05 46.27 48.78 9929 41801   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
62 ליבר מוניקה - בייצר מוטי 45.14 31.00 50.14 49.72 12633 12001   קריות/ לא חבר בהתאגדות
63 הירשמן איריס - גולדשטיין גבי 44.98 45.32 39.07 47.77 11817 20237   ת"א - אביבים
64 שטיין נורית - בן יאיר שלומית 44.60 36.57 43.17 49.33 23558 40016   מודיעין
65 Zerbib Robert - Cohen Cellia 44.23 44.02 40.72 46.09 FRA FRA   לא חבר בהתאגדות
66 לוי שושנה - נבון יערי מירה 43.65 54.24 28.10 46.14 24665 24048   מודיעין
67 סדן נגה - עצמון נורית 43.13 49.28 32.26 45.50 17024 19138   ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון
68 בן סימון שרל - פרסול לילי 42.13 34.28 43.16 45.53 10829 19906   לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים
69 שמש רותי - שמש סמי 41.80 43.66 38.29 42.63 18560 18561   סביון - קרית אונו
70 ולרשטיין בתיה - זיגרסון ורדה 41.61 36.91 37.76 45.87 42504 2136   פולג- ברידג' פוינט
71 אור מאיר ציפי - אורן נחמה 41.57 50.95 40.03 37.64 21347 21325   רחובות/ב"ש - חברי הנגב - עומר
72 רוח דרורה - רווח אברהם 41.28 35.48 46.19 41.73 40346 4980   ירושלים
73 אדר אילנה - ביננבאום מירה 40.66 34.41 34.48 46.88 40681 42939   רחובות
74 שידלוב מרים - שידלוב שלמה 40.56 41.84 39.43 40.50 18320 18283   ירושלים
75 שחר אתי - גורן עוזי 39.92 46.04 46.51 33.56 19202 21349   רחובות
76 ספיר קייט - חבורה דליה 39.91 42.17 47.13 35.16 5243 41583   ירושלים/חולון - הקנטרי
77 וינטראוב נאוה - כאנים לאה 38.18 46.37 37.19 34.58 20078 40040   לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו
78 ספיר מרים - מלמד גילה 38.08 36.30 49.49 33.26 16245 15230   ירושלים
79 המר אילנה - בשביץ ראובן 37.26 38.55 39.88 35.30 13180 7587   ת"א - אביבים/ראשון לציון
80 הסמן שוקי - בכר אסתר 36.17 40.39 33.54 35.38 42188 42189   ת"א - אביבים
81 אלטר אורה - קרמר זהבה 36.09 42.63 32.73 34.50 21338 11092   ב"ש - חברי הנגב - עומר/חולון - הקנטרי
82 וינביץ' הדסה - וינביץ' נעמי 35.93 26.14 31.43 43.08 90115 90116   לא חבר בהתאגדות
83 יעקב אברהם - ברומט אברהם 33.70 37.31 33.64 31.93 40496 13569   רחובות/חולון - הקנטרי
84 טובי נרדי - אייזלר משה 33.51 27.63 33.24 36.58 42170 23553   מודיעין
זהבי יוחנן - סלטי דרור       55.86 19276 43460   אילת/ת"א - אביבים
וקסמן סופי - עמר אבי       48.30 22555 3366   לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב - עומר
ברוור נדב - גרינברג טדי       43.68 19510 41444   גבעתיים - ברידג' 4 פאן/כרמיאל
שינפלד ג'ודי - אורן עמוס       41.20 40460 43019   ת"א - אביבים/פ"ת - אם המושבות
קופרברג נוגה - רודשבסקי שלמה       27.83 43358 43607   פ"ת - אם המושבות/נס ציונה