תדפיס אישי
סימולטנית ארצית - תוצאות אילת | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 13/11/22 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 14.06 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
צדיק ארז - כהן ליאור
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
2934 | צדיק ארז | רב אמן כסף | 15054 | 2815 | 249 | 55654 |
40424 | כהן ליאור | אמן בכיר כסף | 3018 | 332 | 18 | 7238 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 52.06 מקום ישיבה:B8# דרוג: 61 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 460 | 44.07 | ♦6 | 3N+2 [N] | דקל יעל - שגיא אניטה | |
2 | NS | 1430 | 74.58 | ♦2 | 6♠= [S] | ||
3 | NS | 150 | 38.14 | ♠K | 4♣+1 [S] | זורנה ברזוביץ אנה - וינקלר עמית | |
4 | NS | -1400 | 8.47 | ♣A | 6♥X-5 [N] | ||
5 | NS | 100 | 88.98 | ♠J | 3N-2 [E] | Koistinen Kauko - Heike Koistinen | |
6 | NS | -990 | 7.63 | ♥A | 4♠X+1 [E] | ||
7 | NS | 130 | 72.88 | ♠Q | 4♦= [N] | בר-און צפורה - קולקר סריטה | |
8 | NS | 980 | 100.00 | ♦8 | 6♠= [N] | ||
9 | EW | 420 | 57.63 | ♥5 | 4♠= [N] | Shenkin Maggi - לייכטר שרית | |
10 | EW | -650 | 73.73 | ♦A | 4♠+1 [E] | ||
11 | EW | -150 | 38.98 | ♠5 | 3♣+2 [W] | מירז חנה - איילון אורה | |
12 | EW | -110 | 72.03 | ♠T | 3♦= [W] | ||
15 | NS | 100 | 78.81 | ♠7 | 3N-2 [E] | וויינשטוק פאול - Mihai Radu | |
16 | NS | 460 | 87.29 | ♠J | 3N+2 [S] | ||
17 | NS | -50 | 45.76 | ♦A | 4♠-1 [S] | גנס בוב - בלאט לובומיר | |
18 | NS | 100 | 100.00 | ♦6 | 3♠-2 [W] | ||
19 | NS | -100 | 22.88 | ♦A | 5♠-2 [N] | נחום ארז - גרינברג שוש | |
20 | NS | -630 | 21.19 | ♣5 | 3N+1 [W] | ||
21 | NS | -100 | 14.41 | ♠3 | 3N-1 [S] | המר ברוריה - גלבנד אסתר | |
22 | NS | -50 | 30.51 | ♦2 | 4♠-1 [N] | ||
23 | NS | -200 | 4.24 | ♠4 | 3♥-2 [N] | סולודר פיליפ - Barminskaia Mariia | |
24 | NS | 510 | 100.00 | ♦Q | 4♣X= [S] | ||
25 | NS | -50 | 9.32 | ♥A | 4♠-1 [N] | ויזל לילי - חריר אילנה | |
26 | NS | 620 | 57.89 | ♦4 | 4♠= [N] |