Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
סימולטנית ארצית - תוצאות אילת
מושב 1 מתוך 1 תאריך: 13/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 14.06
מנהל תחרות: שזיפי אילן

Howell
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר סניף
1 Uszynski Wojciech - וקסמן סופי 68.03 POL 22555 לא חבר בהתאגדות
2 Stock Gill - Stock Lynton 67.16 GBR GBR לא חבר בהתאגדות
3 שגיא משה - דקל אברהם 66.61 19921 15521 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/פולג- ברידג' פוינט
4 אסולין עדי - דונרשטיין שלומית 66.32 16490 43209 נס ציונה/ת"א - אביבים
5 Leutbecher Mary - קפלן אילנה 65.85 GER 7857 לא חבר בהתאגדות
6 זמיר עמי - הלל דן 65.43 19705 14302 י"ם - בית בלגיה/ת"א - אביבים
7 באני רחל - סמת פיונה 64.98 17371 43132 רעננה/השרון
8 פרלשטיין אינגה - דרזנר תרצה 62.64 19378 11054 גבעתיים - ברידג' 4 פאן/רמת השרון
9 זורנה ברזוביץ אנה - וינקלר עמית 62.62 43034 5148 לא חבר בהתאגדות /מודיעין
10 סלטי חיים - זייד שמואל 62.39 2621 1212 אילת
11 הובר אלימלך - אברון אנית 62.22 9668 14814 מבואות חרמון/מודיעין
12 פכטמן רון - חץ קלרה 61.92 14659 10643 רעננה - הקנטרי/סביון - קרית אונו
13 אטוויל אלן - Lucacio Alex 61.62 41802 FRA לא חבר בהתאגדות
14 סוחר יצחק - רוטנברג יוסף 61.17 14554 23860 לא חבר בהתאגדות /השרון
15 סדיס גובינה - ליבסטר נדיה 60.59 14831 798 השרון
16 רחימי רחמים - דימנט נעם 60.42 13241 2297 רחובות
17 ויזל לילי - חריר אילנה 60.37 21043 14840 נתניה/פולג- ברידג' פוינט
18 Shenkin Barnet - Bilde Dennis 60.01 GBR DEN לא חבר בהתאגדות
19 וויינשטוק פאול - Mihai Radu 59.88 6398 ROM נס ציונה/ לא חבר בהתאגדות
20 מרקוס עידו - מרקוס עמירם 59.53 16571 13526 כפר סבא
21 בלוך גלעד - בלוך עידן 59.15 15199 42906 רמת השרון
22 Djian Joelle - Katan Michelle 58.65 FRA FRA לא חבר בהתאגדות
23 Sultan Jean - Drai Viviane 58.60 FRA FRA לא חבר בהתאגדות
24 פרקש רות - טובביס אלכס 57.82 5305 15895 כפר סבא/ת"א - אביבים
25 המר אילנה - דנן אלן ארי 57.70 13180 21726 ת"א - אביבים/ירושלים
26 אברהם טניה - הראל תמי 57.63 5465 3076 ת"א - אביבים
27 פז שרה - פן אסתר 57.36 8631 5520 רמת השרון
28 לובינסקי יובל - גוניק-ששון אורנה 57.20 715 19471 ת"א - אביבים/רמת השרון
29 גרינברג טדי - אדטו משה 57.08 41444 15250 כרמיאל
30 בהירי תמר - קרביאן מרדכי 56.97 14148 9315 ת"א - אביבים
31 שזיפי חנה - ארגלזי אלירן 56.83 983 14773 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
32 חץ נתן - פופלילוב מתילדה 56.69 10642 10080 סביון - קרית אונו/ת"א - אביבים
33 סדן נגה - ליבוביץ חיים 56.52 17024 14691 ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
34 פרידלנדר אהוד - אטוויל ז'אן-פול 56.18 4648 41800 נהריה - לב הצפון/ לא חבר בהתאגדות
35 גנס בוב - בלאט לובומיר 56.11 113 16453 ת"א - אביבים
36 מילשבסקי מירוסלב - Szenberg Stefano 56.07 25061 ITA לא חבר בהתאגדות
37 סולודר פיליפ - Barminskaia Mariia 55.98 RUS RUS לא חבר בהתאגדות
38 לירן ינון - כץ פז 55.74 11122 23715 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
39 נחום ארז - גרינברג שוש 55.54 22567 9687 ת"א - בית הלוחם אפקה/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
40 כספי פנינה - כספי ישראל 55.30 21164 21165 סביון - קרית אונו/מודיעין
41 פול יואכים - אהרונוביץ מיכאל 55.07 4172 16864 אילת
42 בירמן דניאלה - אסרף אורי 54.91 4335 14239 ת"א - אביבים/אשדוד
43 Shenkin Maggi - לייכטר שרית 54.68 GBR 23998 לא חבר בהתאגדות /להבים
44 צייטין דוד - עמר אבי 54.66 939 3366 ב"ש - חברי הנגב - עומר
45 שניר רותי - שניר אלנתן 54.64 13922 40850 כפר סבא
46 Popesco Alexander - Leutbecher Roland 54.48 GER GER לא חבר בהתאגדות
47 שליבוביץ יונתן - רבינוביץ יונתן 54.18 24090 40489 ת"א - אביבים/פתח תקווה - ברידג' קורס
48 וילר אווי - וקס גל 53.95 20249 15333 רחובות/מודיעין
49 מלמד אהרון - מלמד רות 53.80 14116 14117 קריות
50 רויטמן זיו - פטלקו אדל 53.67 24891 24894 לא חבר בהתאגדות
51 שניידר אבי - כהן יהודה 53.57 4821 6866 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
52 קופלביץ דולי - סבח אופק 53.29 22490 23959 פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים
53 Schonbeck Von Florian - Schonbeck Von Tobias 53.24 GER GER לא חבר בהתאגדות
54 שמיון דגן יהודית - סולניק אריה 52.93 15048 3038 ת"א - אביבים
55 קריגל רמי - מושקוביץ עידו 52.91 439 25000 אילת/ת"א - אביבים
56 Spencer Richard - Kleinman Debra 52.81 GBR GBR לא חבר בהתאגדות
57 מזרה יונה - זייטמן מגי 52.79 17679 2307 ת"א - אביבים/י"ם - מרכז הברידג'
58 Koistinen Kauko - Heike Koistinen 52.402 FIN FIN לא חבר בהתאגדות
59 פרחי שוש - בר מיכאלה 52.401 43211 41394 רחובות/סביון - קרית אונו
60 לנג שורה - רום מרים 52.400 16877 23497 ת"א - האקדמיה לברידג'/ת"א - אביבים
61 צדיק ארז - כהן ליאור 52.06 2934 40424 אילת
62 אלון הדסה - צווייג יחזקאל 51.59 7835 13700 ת"א - אביבים
63 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 51.32 2211 2218 כרמיאל
64 רוזנפלד נחמה - ליימן וייס ענת 51.26 19101 22491 פ"ת - ויצו/פ"ת - אם המושבות
65 Azria Daniel - Azria Katia 50.01 FRA FRA לא חבר בהתאגדות
66 דניאל עליזה - קרני בלהה 49.91 20440 16043 פ"ת - ויצו
67 Feranchuk Ilya - Nestsiaronak Liudmila 49.87 BLR BLR לא חבר בהתאגדות
68 Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka 49.44 FIN LAT לא חבר בהתאגדות
69 רובין לילי - זרזבסקי דליה 49.25 16236 16237 י"ם - בית בלגיה/ת"א - אביבים
70 רונן בני - רונן מרים 49.22 10193 10192 סביון - קרית אונו
71 הרמתי עפר - Simic Mihailo 48.91 1657 SRB ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
72 בן דוד יובל - מידן שחר 48.48 17852 42992 רמת השרון/ת"א - אביבים
73 נדל דונלד - גלסברג נדל לזלי 48.13 21773 21772 רעננה
74 חוזמן אלכסנדר - שטיינברג ישעיהו 47.85 42419 43516 ב"ש - חברי הנגב - עומר/ לא חבר בהתאגדות
75 גיא חנה - בן דוד אבישי 47.75 9306 17851 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
76 ויזל אירית - צפריר דב 47.64 21004 5533 השרון/רעננה - הקנטרי
77 המר ברוריה - גלבנד אסתר 47.08 16890 15888 אשקלון/ירושלים
78 Chiche Gerard - Taieb David 46.93 FRA FRA לא חבר בהתאגדות
79 ברקמן מאיר - קופליוביץ חיה 46.83 8312 18693 רחובות/נס ציונה
80 אשכנזי אורי - אשכנזי אלגרה 46.73 18326 18325 ירושלים
81 חסון דוד - קרליבך מיכאל 46.68 5030 6111 זיכרון יעקב - עמיחי/קבוצי צפון
82 בוגנים אתי - חזן יואל 46.43 17901 43341 סביון - קרית אונו/י"ם - מרכז הברידג'
83 שמש רותי - שמש סמי 46.42 18560 18561 סביון - קרית אונו
84 שריבר פרידה - דינור ציפי 46.27 19943 19942 רעננה - ההגנה
85 דגן עוזי - דקטר בלהה 46.08 15475 17488 מודיעין/רחובות
85 דקל יעל - שגיא אניטה 46.08 18874 19922 פולג- ברידג' פוינט/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
87 פאלוך אבלין - אולגה סימיכ 45.80 16067 25063 ת"א - אביבים
88 יוסוב הרצל - הכהן אבירם 45.782 42168 2104 י"ם - מרכז הברידג' /השרון
89 כהן-פדני ענת - כרמון אלי 45.779 43149 42187 ת"א - אביבים/ת"א - האקדמיה לברידג'
90 ברוידא אלירם - ברוידא שרה 45.59 20187 16556 סביון - קרית אונו
91 רוזנברג שרה - כהן שמואל 45.24 4795 4938 כ"ס - הדר/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
92 גוטפריד שי - פרנק יוסף 45.07 17756 5364 פולג- ברידג' פוינט/ת"א - אביבים
93 דוד אלנה - שוורץ מרים 44.97 20192 24110 ת"א - אביבים
94 Sebbag Anna - Landerer S 44.94 FRA FRA לא חבר בהתאגדות
95 שלומי טובית - סאבלגיק מילקה 44.45 11528 43541 רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות
96 זהר שרה - קלפקה חזי 44.24 10958 20017 פ"ת - אם המושבות
97 בר-און צפורה - קולקר סריטה 43.79 13827 12109 פ"ת - ויצו
98 לוי דוד - לוי שוש 43.63 19508 23320 רחובות
99 גרינברג אנינה - אברון רונן 43.50 43028 14811 ת"א - אביבים/מודיעין
100 טובי יעקב - איטח אלברט 43.31 964 974 ב"ש - חברי הנגב - עומר
101 קסבי ניסים - קסבי אירית 42.83 12837 13528 ברידג' אונליין אקדמי
102 כהן שירה - קולדן יהודית 42.50 14618 19781 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
103 שרון זמירה - אלזם מרי 42.23 19117 41938 פ"ת - אם המושבות
104 Baron David - Columbeanu Anne 41.97 FRA FRA לא חבר בהתאגדות
105 לוי קארן - ניצן רינה 41.87 40300 20459 ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה
106 בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית 41.78 40509 20920 אשקלון
107 מירון מאירה - ריצקר נשמה 41.70 21326 21705 ב"ש - בית הברידג'/להבים
108 מדינה דוד - בן חיון משה 41.63 6438 19277 אילת/ לא חבר בהתאגדות
109 מורגנשטרן אתי - פוסטר עופרה 41.59 21097 19198 רחובות
110 ולדמן צילה - ולדמן רודי 40.89 24346 23323 לא חבר בהתאגדות
111 עובדיה-לזימי דולי - אטלי סילביה 40.85 18327 15457 י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים
112 יעקב אברהם - בן ארצי עליזה 40.38 40496 40395 רחובות/נהריה
113 סרגני משה - אלבז יוסף 40.09 20589 21896 אשדוד
114 מירז חנה - איילון אורה 39.86 40891 40824 חדרה - קדימה
115 שחם חוה - ורקוני יהודית 39.55 40826 40303 חדרה - קדימה
116 גוטמן בטי - דרור אלינה 39.17 17236 12839 סביון - קרית אונו/ראשל"צ - מרכז ספורט
117 טלמור אבי - טלמור אורלי 39.04 42183 42182 לא חבר בהתאגדות
118 אביב זאב - אביב נועה 38.02 23419 41284 השרון
119 כהן אינה - אוקון הדסה 37.75 23966 21447 רחובות
120 שאצקי חוה - שאצקי שבתי 37.11 42506 42507 ברידג' אונליין אקדמי
121 עמיר גליה - לשם יוספה 37.03 14999 16866 אילת
122 אוחנה דוד - בן-אלוז יצחק 35.13 8089 20918 נהריה
123 אביטבול מרסדס - ביאליסטוק ביאטריס 35.06 16469 14332 י"ם - מרכז הברידג'
124 לוי רינה - דמתי נתן 34.62 43435 13694 אילת
125 גל אביבה - ברוש תמר 34.13 42472 92-100 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
126 פרסטיי ברכה - בונים רוני 33.80 41831 41837 אילת
127 מוסק אסתר - הישראלי שמעון 32.73 23914 24810 חדרה - קדימה
128 גרינבלט נעמי - קולינר לילי 31.69 42687 15757 השרון/ לא חבר בהתאגדות
129 לרנר סרנה - גרינמן תמר 27.04 14367 11155 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
130 אבגר ענת - בארי תמר 25.61 42931 24151 ת"א - אביבים