Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות כלליות (פרונטלי)
זוגות מעורבים - אילת 2022
מושב 2 מתוך 2 תאריך: 11/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 18.17

דרוג שמותסניף תוצאה [1] [2] מספרי חבר נא'א נא'ב סניף
1 פכטמן רון - חץ קלרה 68.71 65.99 71.44 14659 10643 22 3 רעננה - הקנטרי/סביון - קרית אונו
2 וקסמן סופי - Uszynski Wojciech 65.99 61.31 70.66 22555 POL 18 2 לא חבר בהתאגדות
3 פטלקו ליה - רטר קורן 61.35 70.44 52.26 24895 40806 14 2 ת"א - אביבים
4 Stock Gill - Stock Lynton 61.34 61.58 61.10 GBR GBR 11 1 לא חבר בהתאגדות
5 Solodar Philip - Barminskaia Mariia 61.16 63.25 59.07 RUS RUS 8 1 לא חבר בהתאגדות
6 בראל מיכאל - כץ פז 60.07 60.89 59.26 8453 23715 7 1 חיפה - ברידג' מחניים/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
7 אטוויל אלן - אטוויל סילבי 59.97 58.82 61.12 41802 41803 5   לא חבר בהתאגדות
8 כהן ליאור - אסולין עדי 59.73 64.32 55.14 40424 16490 4   אילת/נס ציונה
9 Schonbeck Von Florian - קפלן אילנה 59.40 52.61 66.19 GER 7857 4   לא חבר בהתאגדות
10 פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית 58.67 63.75 53.59 2211 2218 4   כרמיאל
11 כליף אילנה - לבנה דורון 57.74 57.79 57.69 11003 9605 2   ת"א - אביבים/רחובות
12 אגוזי בתיה - אגוזי יורם 56.98 60.26 53.70 9241 9242 2   לא חבר בהתאגדות
13 ליבסטר נדיה - מילשבסקי מירוסלב 56.91 43.80 70.02 798 25061 2   השרון/ לא חבר בהתאגדות
14 רוטנברג יוסף - ניצן רינה 56.58 56.53 56.62 23860 20459 2   השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה
15 הרמתי עפר - אולגה סימיכ 56.22 52.18 60.26 1657 25063 2   ת"א - אביבים
16 קסבי ניסים - קסבי אירית 54.98 57.99 51.97 12837 13528 2   ברידג' אונליין אקדמי
17 אברון אנית - הובר אלימלך 54.91 56.82 52.99 14814 9668 1   מודיעין/מבואות חרמון
18 עמר אבי - רונן מרים 54.20 58.57 49.82 3366 10192 1   ב"ש - חברי הנגב - עומר/סביון - קרית אונו
19 קרפלק מרים - רשתי שאול 53.91 51.61 56.21 4799 10470 1   כפר סבא
20 איטח אלברט - סדן נגה 53.65 62.85 44.45 974 17024 1   ב"ש - חברי הנגב - עומר/ת"א - בית הלוחם אפקה
21 רבינוביץ יונתן - רבינוביץ ריטה 53.52 54.05 52.99 40489 40728 1   פתח תקווה - ברידג' קורס
22 בירמן דניאלה - פרידלנדר אהוד 53.47 54.82 52.13 4335 4648 1   ת"א - אביבים/נהריה - לב הצפון
23 Shenkin Barnet - Shenkin Maggi 53.44 53.96 52.91 GBR GBR 1   לא חבר בהתאגדות
24 Bitran Albert - Bitran Elizabeth 53.08 52.35 53.81 FRA FRA 1   לא חבר בהתאגדות
25 בראונשטיין יעל - פורת רמי 53.03 52.69 53.37 14651 55 1   ת"א - אביבים/רמת השרון
26 Elsinen Antti - Elsinen Tiina 53.00 50.56 55.43 FIN FIN 1   לא חבר בהתאגדות
27 סדיס גובינה - מרקוס עמירם 52.89 46.52 59.25 14831 13526 1   השרון/כפר סבא
28 Heike Koistinen - Koistinen Kauko 52.57 58.70 46.44 FIN FIN 1   לא חבר בהתאגדות
29 Feranchuk Ilya - Nestsiaronak Liudmila 52.43 50.77 54.09 BLR BLR 1   לא חבר בהתאגדות
30 טובי יעקב - שחר נטע 52.41 49.39 55.43 964 9163 1   ב"ש - חברי הנגב - עומר/אשדוד
31 הכרמלי אמליה - מוסקוביץ הקטור 52.16 57.37 46.95 8688 9130 1   ת"א - אביבים
32 פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים 51.81 54.25 49.38 19378 14691 1   גבעתיים - ברידג' 4 פאן
33 מישקין אריה - מישקין דפנה 51.45 49.09 53.81 14925 16397 1   ירושלים
34 שטיינברג ישעיהו - עמיר גליה 51.32 55.69 46.94 43516 14999 1   לא חבר בהתאגדות /אילת
35 לביא נירה - בן דוד אבישי 51.29 50.16 52.42 14641 17851 1   ת"א - אביבים
36 אליהו סיגל - פלדבוי גיל 50.87 49.28 52.46 17903 243 1   ת"א - אביבים/פ"ת - אם המושבות
37 פופלילוב מתילדה - חץ נתן 50.64 49.68 51.60 10080 10642 1   ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
38 גיא חנה - סוחר יצחק 49.08 48.21 49.96 9306 14554     ת"א - בית הלוחם אפקה/ לא חבר בהתאגדות
39 פרקש רות - טובביס אלכס 49.02 46.58 51.47 5305 15895     כפר סבא/ת"א - אביבים
40 שזיפי חנה - רונן בני 48.90 44.90 52.90 983 10193     ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו
41 רוזנטל אבי - גרינברג שוש 48.06 49.36 46.76 17556 9687     ירושלים/גבעתיים - ברידג' 4 פאן
42 צווייג יחזקאל - אלון הדסה 47.74 44.23 51.25 13700 7835     ת"א - אביבים
43 זורנה ברזוביץ אנה - גוטפריד שי 47.51 48.48 46.54 43034 17756     לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט
44 גרינברג רבקה - גרינברג שמואל 47.49 45.77 49.22 6452 2117     ירושלים
45 Leutbecher Mary - Leutbecher Roland 47.48 50.80 44.17 GER GER     לא חבר בהתאגדות
46 כהן שמואל - רוזנברג שרה 46.26 48.00 44.52 4938 4795     גבעתיים - ברידג' 4 פאן/כ"ס - הדר
47 בוגומולוב נטליה - סולודר ולדימיר 46.19 47.48 44.89 42501 42769     פתח תקווה - ברידג' קורס/ לא חבר בהתאגדות
48 אלגם יוסף דר - ברוידא שרה 45.91 47.20 44.62 12535 16556     רחובות/סביון - קרית אונו
49 Popesco Alexander - זיסו אסתי 45.40 52.98 37.82 GER 17955     לא חבר בהתאגדות /נהריה - לב הצפון
50 גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל 45.19 46.58 43.80 19471 715     רמת השרון/ת"א - אביבים
51 יולזרי ישראל - שלומי טובית 44.62 45.82 43.41 42145 11528     רמת השרון
52 שעובי אביהוא - נאור גליה 42.38 40.98 43.77 21278 9642     רחובות/ לא חבר בהתאגדות
53 פול יואכים - רוטברט רינה 42.05 44.96 39.14 4172 14190     אילת/ירושלים
54 מלמד אהרון - מלמד רות 41.98 41.94 42.02 14116 14117     קריות
55 סאבלגיק מילקה - וינקלר עמית 41.65 34.80 48.49 43541 5148     לא חבר בהתאגדות /מודיעין
56 Wegener Sylvia - Jarvinen Jukka 41.22 40.84 41.61 FIN LAT     לא חבר בהתאגדות
57 בר יוסף יצחק - בר יוסף יהודית 40.92 35.81 46.03 40509 20920     אשקלון
58 צפריר דב - ויזל אירית 40.26 39.21 41.30 5533 21004     רעננה - הקנטרי/השרון
59 המר ברוריה - אהרונוביץ מיכאל 39.52 41.42 37.61 16890 16864     אשקלון/אילת
60 Schonbeck Von Tobias - צין נאוה 39.49 36.24 42.74 GER 17437     לא חבר בהתאגדות /קיסריה
61 בונים רוני - צדיק ארז 39.31 37.97 40.66 41837 2934     אילת
62 אטוויל ז'אן-פול - אטוויל שנטל 38.10 37.12 39.09 41800 41801     לא חבר בהתאגדות
63 קליר מרים - דר קליר איתן 35.82 38.39 33.26 40598 24757     אשקלון
64 אוחנה אריאלה - כץ אסתר 33.55 38.23 28.87 43284 43173     חולון - הקנטרי
65 ברקוביץ יעקב - לוי רינה 19.89 14.71 25.06 43584 43435     אילת
נדל דונלד - גלסברג נדל לזלי   40.32   21773 21772     רעננה