תדפיס קבוצה
#70817 Int. Festival BAM Teams | ||
מפגש 16 מתוך 16 | תאריך: 27-04-21 | סניף: ארצי - התאגדות |
מנהל תחרות: עמית אסף |
מנחם אבינועם
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
8888 | מנחם אבינועם | רב אמן | 6947 | 681 | 31 | 15307 |
7291 | עזרא משה | רב אמן ארד | 16018 | 1437 | 54 | 33088 |
6272 | פלאי רענן | אמן בכיר זהב | 3113 | 564 | 22 | 9853 |
18135 | ענבר דוד | אמן בכיר כסף | 3063 | 439 | 2 | 7553 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-18/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 50.00% דרוג: 26 |
---|
מושב | נגד | IMP | VP | |
---|---|---|---|---|
- | + | |||
1 | זיידנברג נצר יעקב | 4 | 2 | 2.00 |
2 | רוגרס סטיב | 2 | 4 | 4.00 |
3 | מרקוס עמירם | 5 | 1 | 1.00 |
4 | איטח אלברט | 5 | 1 | 1.00 |
5 | שכטר דב | 4 | 2 | 2.00 |
6 | גרוס ריצארד | 2 | 4 | 4.00 |
7 | בן יהודה יהודית | 1 | 5 | 5.00 |
8 | דנן אלן ארי | 2 | 4 | 4.00 |
9 | בן נון אביבה | 3 | 3 | 3.00 |
10 | כהן-טל ישי | 2 | 4 | 4.00 |
11 | גלילי נתן | 1 | 5 | 5.00 |
12 | קופמן שרה | 2 | 4 | 4.00 |
13 | קובאליו סרגיו | 4 | 2 | 2.00 |
14 | רשתי שאול | 5 | 1 | 1.00 |
15 | גל טיבור | 5 | 1 | 1.00 |
16 | מרמר רוני | 1 | 5 | 5.00 |
סהכ | 48 | 48 | 50.00% |
מפגש 16 | נגד (45) מרמר רוני | |||
---|---|---|---|---|
מרמר רוני - רום מיכל | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | שטרית אבי - קריספי ניסים |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 460 | ♠5 | 3N+2 [W] | 100 | ♠5 | 4♥-2 [W] | 46 | ||
0 | 2 | 480 | ♥A | 4♠+2 [E] | 450 | ♦T | 4♠+1 [E] | 47 | ||
1 | 1 | 100 | ♦Q | 5♣X-1 [N] | 100 | ♦Q | 5♣X-1 [N] | 48 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1.0 | 5.0 | VP |
מפגש 15 | נגד (42) גל טיבור | |||
---|---|---|---|---|
גל טיבור - גבע עמיחי | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | בן דוד רמי - רפפורט לאה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 200 | ♣6 | 3♥+2 [S] | 50 | ♦A | 4♣-1 [N] | 43 | ||
1 | 1 | 660 | ♥5 | 3N+2 [S] | 660 | ♥T | 3N+2 [S] | 44 | ||
2 | 0 | 660 | ♠9 | 3N+2 [N] | 600 | ♠5 | 5♣= [N] | 45 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5 | 1 | VP |
מפגש 14 | נגד (5) רשתי שאול | |||
---|---|---|---|---|
רשתי שאול - לביא שלומי | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | יוגב דוד - ערמי רות |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 480 | ♥A | 4♠+2 [S] | 480 | ♦Q | 4♠+2 [S] | 40 | ||
2 | 0 | 50 | ♠K | 3♦-1 [N] | 800 | ♠K | 3♦X-4 [N] | 41 | ||
2 | 0 | 110 | ♦6 | 3♣= [N] | 400 | ♥T | 3N-4 [N] | 42 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5 | 1 | VP |
מפגש 13 | נגד (11) קובאליו סרגיו | |||
---|---|---|---|---|
קובאליו סרגיו - אפשטיין אורי | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | זינגר מריקה - לירן ינון |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 150 | ♥4 | 3N-3 [W] | 50 | ♥4 | 3N-1 [W] | 37 | ||
0 | 2 | 50 | ♣4 | 1♠-1 [S] | 280 | ♠A | 2♦X+1 [N] | 38 | ||
2 | 0 | 630 | ♣4 | 3N+1 [N] | 200 | ♣J | 3♥+2 [S] | 39 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4 | 2 | VP |
מפגש 12 | נגד (30) קופמן שרה | |||
---|---|---|---|---|
קופמן שרה - גרינברג שוש | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | שאקי דן - מילצן דרור |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 620 | ♣3 | 4♠= [N] | 620 | ♣3 | 4♠= [N] | 34 | ||
1 | 1 | 170 | ♣7 | 2♠+2 [E] | 170 | ♥6 | 2♠+2 [E] | 35 | ||
0 | 2 | 200 | ♥K | 4♣X-1 [S] | 100 | ♣2 | 3♠-1 [W] | 36 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2 | 4 | VP |
מפגש 11 | נגד (28) גלילי נתן | |||
---|---|---|---|---|
גלילי נתן - עוזר יורם | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | שטרק איתי - פרטיג מיכאל |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 170 | ♦8 | 3♠+1 [W] | 100 | ♦9 | 4♠-2 [W] | 31 | ||
1 | 1 | 450 | ♣6 | 5♥= [N] | 450 | ♣6 | 4♥+1 [N] | 32 | ||
0 | 2 | 140 | ♦9 | 2♠+1 [E] | 50 | ♦8 | 4♠-1 [E] | 33 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1 | 5 | VP |
מפגש 10 | נגד (24) כהן-טל ישי | |||
---|---|---|---|---|
כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 430 | ♦8 | 3N+1 [E] | 200 | ♠9 | 2♠+3 [E] | 28 | ||
0 | 2 | 200 | ♥T | 3N-2 [S] | 100 | ♣T | 3N-1 [S] | 29 | ||
2 | 0 | 100 | ♦K | 5♣-2 [E] | 420 | ♦K | 4♥= [E] | 30 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2 | 4 | VP |
מפגש 9 | נגד (26) בן נון אביבה | |||
---|---|---|---|---|
בן נון אביבה - גולדרינג אהובה | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | לוי יצחק - גורן עודד |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 630 | ♠K | 3N+1 [E] | 210 | ♣3 | 2N+3 [W] | 25 | ||
1 | 1 | 100 | ♦8 | 1N-1 [N] | 100 | ♦K | 3♥-1 [N] | 26 | ||
2 | 0 | 50 | ♦K | 2♥-1 [S] | 150 | ♠Q | 2N+1 [E] | 27 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3.0 | 3.0 | VP |
מפגש 8 | נגד (47) דנן אלן ארי | |||
---|---|---|---|---|
דנן אלן ארי - רז מזל | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | רז ניסן - אברמסקי מוטי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 50 | ♥J | 3♠-1 [N] | 50 | ♥J | 3♠-1 [N] | 22 | ||
0 | 2 | 1390 | ♦8 | 6♣+1 [E] | 620 | ♦9 | 5♣+1 [E] | 23 | ||
1 | 1 | 460 | ♥3 | 3N+2 [E] | 460 | ♦6 | 3N+2 [E] | 24 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2 | 4 | VP |
מפגש 7 | נגד (38) בן יהודה יהודית | |||
---|---|---|---|---|
בן יהודה יהודית - לייבו אדי | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | מרקוביץ רוני - ויינשטיין אבישי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 90 | ♠4 | 1N= [N] | 100 | ♣9 | 3♠-1 [E] | 19 | ||
0 | 2 | 650 | ♦6 | 4♠+1 [W] | 620 | ♣5 | 4♠= [W] | 20 | ||
1 | 1 | 650 | ♥4 | 4♥+1 [N] | 650 | ♣K | 5♥= [N] | 21 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1.0 | 5.0 | VP |
מפגש 6 | נגד (49) גרוס ריצארד | |||
---|---|---|---|---|
גרוס ריצארד - מור אהוד | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | טמיר אלי - אלרן ישראל |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 110 | ♠5 | 2♠= [W] | 200 | ♠A | 2♥-2 [E] | 16 | ||
1 | 1 | 400 | ♠J | 3N= [E] | 400 | ♠J | 5♦= [E] | 17 | ||
1 | 1 | 110 | ♦5 | 3♣= [W] | 110 | ♦5 | 3♣= [W] | 18 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 5 | נגד (19) שכטר דב | |||
---|---|---|---|---|
שכטר דב - שכטר קרין | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | שבירו גדי - לוי עובדיה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 90 | ♣8 | 1N= [S] | 200 | ♦2 | 3N-2 [S] | 13 | ||
2 | 0 | 510 | ♠5 | 4♥+3 [S] | 50 | ♦4 | 6♥-1 [N] | 14 | ||
0 | 2 | 200 | ♠8 | 6♥-2 [S] | A | A | 15 | |||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |
מפגש 4 | נגד (17) איטח אלברט | |||
---|---|---|---|---|
איטח אלברט - טרגן אפרים | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | צייטין דוד - עמר אבי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 620 | ♠Q | 4♥= [S] | 500 | ♠Q | 4♥X-2 [S] | 10 | ||
1 | 1 | 430 | ♣4 | 3N+1 [E] | 430 | ♦T | 3N+1 [E] | 11 | ||
2 | 0 | 130 | ♠K | 2♦+2 [S] | 100 | ♥5 | 3♣-2 [W] | 12 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5.0 | 1.0 | VP |
מפגש 3 | נגד (31) מרקוס עמירם | |||
---|---|---|---|---|
מרקוס עמירם - סדיס גובינה | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | בירן מיכאל - נצר שלמה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 200 | ♣T | 2♥+3 [W] | 650 | ♥A | 4♥+1 [W] | 7 | ||
2 | 0 | 170 | ♦8 | 3♠+1 [N] | 140 | ♣5 | 3♠= [N] | 8 | ||
1 | 1 | 660 | ♦3 | 3N+2 [E] | 660 | ♦3 | 3N+2 [E] | 9 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5.0 | 1.0 | VP |
מפגש 2 | נגד (15) רוגרס סטיב | |||
---|---|---|---|---|
רוגרס סטיב - בבלי יורם | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | nese7 - |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 170 | ♣7 | 2♥+2 [W] | 140 | ♥4 | 2♠+1 [W] | 4 | ||
2 | 0 | 170 | ♦3 | 3♥+1 [W] | 450 | ♥4 | 4♥+1 [W] | 5 | ||
0 | 2 | 150 | ♥K | 3♦+2 [N] | 420 | ♥A | 4♠= [N] | 6 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 1 | נגד (16) זיידנברג נצר יעקב | |||
---|---|---|---|---|
זיידנברג נצר יעקב - מגדל אילן | צפון - דרום | מנחם אבינועם - עזרא משה | ||
פלאי רענן - ענבר דוד | מזרח - מערב | הראל אמנון - גנגחשווילי רבז |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 450 | ♦A | 4♥+1 [W] | 420 | ♦T | 4♥= [E] | 1 | ||
2 | 0 | 50 | ♦4 | 3N-1 [E] | 140 | ♣9 | 2♥+1 [E] | 2 | ||
2 | 0 | 50 | ♠K | 2♥-1 [N] | 100 | ♥A | 2♠-2 [N] | 3 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |