תדפיס קבוצה
#70817 Int. Festival BAM Teams | ||
מפגש 16 מתוך 16 | תאריך: 27-04-21 | סניף: ארצי - התאגדות |
מנהל תחרות: עמית אסף |
רוגרס סטיב
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
474 | רוגרס סטיב | רב אמן זהב | 12121 | 3265 | 614 | 75471 |
58 | בבלי יורם | רב אמן זהב | 11104 | 3284 | 444 | 66144 |
(Nese Mercan) | לא שיחק את מכסת המשחקים הדרושה | |||||
(BIDDR) | לא שיחק את מכסת המשחקים הדרושה | |||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-18/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 61.46% דרוג: 3 |
---|
מושב | נגד | IMP | VP | |
---|---|---|---|---|
- | + | |||
1 | בלס יהודית | 2 | 4 | 4.00 |
2 | מנחם אבינועם | 4 | 2 | 2.00 |
3 | תירוש אן | 2 | 4 | 4.00 |
4 | ישראלי דן | 2 | 4 | 4.00 |
5 | קופמן שרה | 0 | 6 | 6.00 |
6 | עומר זך | 2 | 4 | 4.00 |
7 | דוד אליהו | 1 | 5 | 5.00 |
8 | ללוש יעל | 3 | 3 | 3.00 |
9 | ספייר אלברט | 1 | 5 | 5.00 |
10 | הרבסט מיכאלה | 4 | 2 | 2.00 |
11 | אנגל יוסי | 5 | 1 | 1.00 |
12 | שטרן לוי | 3 | 3 | 3.00 |
13 | ספינקה פיני | 2 | 4 | 4.00 |
14 | רוזנטל אבי | 3 | 3 | 3.00 |
15 | איטח אלברט | 1 | 5 | 5.00 |
16 | סולניק אריה | 2 | 4 | 4.00 |
סהכ | 37 | 59 | 61.46% |
מפגש 16 | נגד (2) סולניק אריה | |||
---|---|---|---|---|
סולניק אריה - כהן עדי | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | בלאט לובומיר - זומר אילן דר |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 460 | ♦8 | 3N+2 [W] | 430 | ♦8 | 3N+1 [W] | 46 | ||
0 | 2 | 480 | ♥A | 5♠+1 [E] | 450 | ♣5 | 4♠+1 [E] | 47 | ||
2 | 0 | 800 | ♥T | 4♠X-3 [E] | 130 | ♠A | 4♣= [S] | 48 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 15 | נגד (17) איטח אלברט | |||
---|---|---|---|---|
איטח אלברט - טרגן אפרים | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | צייטין דוד - עמר אבי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 150 | ♦7 | 3N-3 [N] | 200 | ♣6 | 2♥+3 [S] | 43 | ||
0 | 2 | 620 | ♣5 | 4♠= [N] | 660 | ♦8 | 3N+2 [S] | 44 | ||
1 | 1 | 630 | ♠9 | 3N+1 [N] | 630 | ♠T | 3N+1 [N] | 45 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1 | 5 | VP |
מפגש 14 | נגד (20) רוזנטל אבי | |||
---|---|---|---|---|
רוזנטל אבי - בן-אפרים רן | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | דימנט נעם - שורץ שחר |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 480 | ♠8 | 4♠+2 [S] | 480 | ♦Q | 4♠+2 [S] | 40 | ||
2 | 0 | 110 | ♠K | 3♣= [N] | 500 | ♠K | 5♦X-3 [N] | 41 | ||
0 | 2 | 100 | ♥J | 2N-1 [N] | 130 | ♥A | 3♣+1 [N] | 42 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3 | 3 | VP |
מפגש 13 | נגד (12) ספינקה פיני | |||
---|---|---|---|---|
ספינקה פיני - ארנון זאב | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | שפי אבי - טל גו |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 50 | ♥4 | 3N-1 [W] | 100 | ♥4 | 1N-2 [W] | 37 | ||
2 | 0 | 130 | ♠A | 3♦+1 [N] | 50 | ♣J | 2♥-1 [S] | 38 | ||
0 | 2 | 500 | ♥9 | 3♦X-2 [W] | 630 | ♦6 | 3N+1 [N] | 39 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2 | 4 | VP |
מפגש 12 | נגד (1) שטרן לוי | |||
---|---|---|---|---|
שטרן לוי - | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | שפי רון - אורי עמי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 630 | ♥3 | 3N+1 [N] | 660 | ♠Q | 3N+2 [N] | 34 | ||
1 | 1 | 170 | ♥A | 2♠+2 [W] | 170 | ♣7 | 2♠+2 [E] | 35 | ||
2 | 0 | 100 | ♣3 | 3♠-1 [W] | 500 | ♠J | 3NX-2 [N] | 36 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3 | 3 | VP |
מפגש 11 | נגד (3) אנגל יוסי | |||
---|---|---|---|---|
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | סעדה נטלי - ברקת אילן |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 130 | ♠K | 4♦= [S] | 100 | ♠T | 4♠X-1 [W] | 31 | ||
1 | 1 | 450 | ♠Q | 4♥+1 [N] | 450 | ♠A | 4♥+1 [S] | 32 | ||
2 | 0 | 170 | ♠4 | 2♠+2 [E] | A | ♦A | A | 33 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5 | 1 | VP |
מפגש 10 | נגד (4) הרבסט מיכאלה | |||
---|---|---|---|---|
הרבסט מיכאלה - הרבסט אופיר | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | הרבסט אילן - חן ליאת |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 200 | ♠9 | 2♠+3 [E] | 50 | ♣4 | 2♠-1 [E] | 28 | ||
2 | 0 | 150 | ♣J | 2N+1 [S] | 100 | ♦7 | 2N-1 [N] | 29 | ||
2 | 0 | 100 | ♠K | 4♥-2 [W] | 50 | ♠4 | 4♥-1 [E] | 30 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4 | 2 | VP |
מפגש 9 | נגד (13) ספייר אלברט | |||
---|---|---|---|---|
ספייר אלברט - בלוך שרה | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 120 | ♠K | 1N+1 [E] | 90 | ♠Q | 1N= [E] | 25 | ||
1 | 1 | 200 | ♠2 | 2♦-2 [E] | 200 | ♥A | 2♠X-1 [W] | 26 | ||
0 | 2 | 400 | ♠2 | 3N= [E] | 100 | ♥Q | 3♠-2 [W] | 27 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1.0 | 5.0 | VP |
מפגש 8 | נגד (8) ללוש יעל | |||
---|---|---|---|---|
ללוש יעל - וילסקר בוריס | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | לוי יוסי - כהן נילי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 150 | ♣Q | 4♦+1 [E] | 140 | ♥J | 3♠= [N] | 22 | ||
1 | 1 | 640 | ♦8 | 5♣+2 [E] | 640 | ♦2 | 5♣+2 [E] | 23 | ||
2 | 0 | 50 | ♠6 | 5♣-1 [E] | 430 | ♦6 | 3N+1 [E] | 24 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3 | 3 | VP |
מפגש 7 | נגד (10) דוד אליהו | |||
---|---|---|---|---|
דוד אליהו - בן-אברהם זאב | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | נוה גל - מזרחי יפה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 140 | ♦A | 3♠= [W] | 50 | ♠Q | 1N-1 [N] | 19 | ||
1 | 1 | 620 | ♦7 | 4♠= [W] | 620 | ♣5 | 4♠= [W] | 20 | ||
0 | 2 | 200 | ♦Q | 2♥+3 [S] | 650 | ♣A | 4♥+1 [N] | 21 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1.0 | 5.0 | VP |
מפגש 6 | נגד (18) עומר זך | |||
---|---|---|---|---|
עומר זך - עומר יותם | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | פלדבוי גיל - טל ישראל |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 170 | ♦8 | 2♠+2 [E] | 140 | ♥A | 2♠+1 [W] | 16 | ||
0 | 2 | 430 | ♥7 | 3N+1 [E] | 50 | ♦2 | 2♠-1 [W] | 17 | ||
2 | 0 | 870 | ♣7 | 3♦X+1 [N] | 130 | ♣7 | 3♦+1 [N] | 18 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 5 | נגד (30) קופמן שרה | |||
---|---|---|---|---|
קופמן שרה - גרינברג שוש | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | שאקי דן - מילצן דרור |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 300 | ♠9 | 3N-3 [S] | 100 | ♥5 | 3N-1 [N] | 13 | ||
0 | 2 | 50 | ♦2 | 6♥-1 [S] | 480 | ♦7 | 4♥+2 [S] | 14 | ||
0 | 2 | 1430 | ♠7 | 6♥= [S] | 1460 | ♠7 | 6♥+1 [S] | 15 | ||
0 | 6 | IMP | ||||||||
0.0 | 6.0 | VP |
מפגש 4 | נגד (23) ישראלי דן | |||
---|---|---|---|---|
ישראלי דן - ורשבסקי ארן | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | בראל מיכאל - כץ פז |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 790 | ♥A | 4♠X= [E] | 620 | ♠Q | 4♥= [S] | 10 | ||
2 | 0 | 400 | ♦T | 3N= [E] | 430 | ♣4 | 3N+1 [E] | 11 | ||
0 | 2 | 500 | ♣2 | 2♠X-3 [E] | 660 | ♣3 | 3N+2 [N] | 12 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 3 | נגד (43) תירוש אן | |||
---|---|---|---|---|
תירוש אן - מילר אלכסיי | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | בן שמחון אבי - קרן אורה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 650 | ♦6 | 4♥+1 [W] | 200 | ♣T | 2♥+3 [W] | 7 | ||
0 | 2 | 50 | ♣5 | 4♠-1 [N] | 420 | ♣3 | 4♠= [N] | 8 | ||
2 | 0 | 100 | ♦6 | 6N-1 [E] | 600 | ♦3 | 3N= [E] | 9 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 2 | נגד (40) מנחם אבינועם | |||
---|---|---|---|---|
מנחם אבינועם - עזרא משה | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | פלאי רענן - ענבר דוד |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 140 | ♥4 | 2♠+1 [W] | 170 | ♣7 | 2♥+2 [W] | 4 | ||
0 | 2 | 450 | ♥4 | 4♥+1 [W] | 170 | ♦3 | 3♥+1 [W] | 5 | ||
2 | 0 | 420 | ♥A | 4♠= [N] | 150 | ♥K | 3♦+2 [N] | 6 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |
מפגש 1 | נגד (14) בלס יהודית | |||
---|---|---|---|---|
בלס יהודית - פורת רמי | צפון - דרום | רוגרס סטיב - בבלי יורם | ||
nese7 - | מזרח - מערב | ברט יורם - בלס רמי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 460 | ♦3 | 3N+2 [E] | 450 | ♦3 | 4♥+1 [E] | 1 | ||
2 | 0 | 120 | ♦4 | 1N+1 [E] | 430 | ♥Q | 3N+1 [E] | 2 | ||
0 | 2 | 150 | ♣3 | 3♠-3 [N] | 50 | ♦3 | 2♠-1 [N] | 3 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |