תדפיס קבוצה
#70817 Int. Festival BAM Teams | ||
מפגש 16 מתוך 16 | תאריך: 27-04-21 | סניף: ארצי - התאגדות |
מנהל תחרות: עמית אסף |
ישראלי דן
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
14669 | ישראלי דן | רב אמן זהב | 8743 | 2156 | 574 | 59003 |
1314 | ורשבסקי ארן | רב אמן זהב | 3626 | 1093 | 1700 | 99556 |
8453 | בראל מיכאל | רב אמן בינלאומי כסף | 21706 | 7191 | 5316 | 359416 |
23715 | כץ פז | רב אמן כסף | 15038 | 1335 | 359 | 46338 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-18/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 53.13% דרוג: 17 |
---|
מושב | נגד | IMP | VP | |
---|---|---|---|---|
- | + | |||
1 | קובאליו סרגיו | 5 | 1 | 1.00 |
2 | ספינקה פיני | 1 | 5 | 5.00 |
3 | בן נון אביבה | 3 | 3 | 3.00 |
4 | רוגרס סטיב | 4 | 2 | 2.00 |
5 | שעובי אביהוא | 0 | 6 | 6.00 |
6 | אנגל יוסי | 3 | 3 | 3.00 |
7 | אופיר רות | 2 | 4 | 4.00 |
8 | ידלין ישראל | 4 | 2 | 2.00 |
9 | גרייצר נורית | 0 | 6 | 6.00 |
10 | דוד אליהו | 0 | 6 | 6.00 |
11 | סולניק אריה | 4 | 2 | 2.00 |
12 | ללוש יעל | 1 | 5 | 5.00 |
13 | שטרן לוי | 6 | 0 | 0.00 |
14 | הרבסט מיכאלה | 5 | 1 | 1.00 |
15 | מנדלבאום יצחק | 4 | 2 | 2.00 |
16 | איטח אלברט | 3 | 3 | 3.00 |
סהכ | 45 | 51 | 53.13% |
מפגש 16 | נגד (17) איטח אלברט | |||
---|---|---|---|---|
איטח אלברט - טרגן אפרים | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | צייטין דוד - עמר אבי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 430 | ♠5 | 3N+1 [W] | 460 | ♦3 | 3N+2 [W] | 46 | ||
1 | 1 | 450 | ♦T | 4♠+1 [E] | 450 | ♣4 | 4♠+1 [E] | 47 | ||
0 | 2 | 1100 | ♥T | 4♠X-4 [E] | A | ♠3 | A | 48 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3.0 | 3.0 | VP |
מפגש 15 | נגד (22) מנדלבאום יצחק | |||
---|---|---|---|---|
מנדלבאום יצחק - זייטמן מגי | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | גרינברג רבקה - גרינברג שמואל |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 420 | ♦J | 4♥= [S] | 170 | ♣6 | 3♥+1 [S] | 43 | ||
2 | 0 | 630 | ♥2 | 3N+1 [N] | 620 | ♥2 | 5♣+1 [N] | 44 | ||
0 | 2 | 600 | ♥6 | 3N= [S] | 630 | ♠5 | 3N+1 [N] | 45 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4 | 2 | VP |
מפגש 14 | נגד (4) הרבסט מיכאלה | |||
---|---|---|---|---|
הרבסט מיכאלה - הרבסט אופיר | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | הרבסט אילן - חן ליאת |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 480 | ♦Q | 4♠+2 [S] | 480 | ♦Q | 4♠+2 [S] | 40 | ||
2 | 0 | 100 | ♠2 | 3♠-1 [E] | 800 | ♠K | 5♦X-4 [N] | 41 | ||
2 | 0 | 130 | ♥5 | 3♣+1 [S] | 200 | ♥J | 3N-2 [N] | 42 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5 | 1 | VP |
מפגש 13 | נגד (1) שטרן לוי | |||
---|---|---|---|---|
שטרן לוי - | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | שפי רון - אורי עמי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 150 | ♥4 | 3N-3 [W] | 100 | ♥3 | 3N-2 [W] | 37 | ||
2 | 0 | 200 | ♥3 | 2N-2 [W] | 110 | ♠K | 2♦+1 [N] | 38 | ||
2 | 0 | 630 | ♣4 | 3N+1 [N] | 200 | ♣J | 3♥+2 [S] | 39 | ||
6 | 0 | IMP | ||||||||
6 | 0 | VP |
מפגש 12 | נגד (8) ללוש יעל | |||
---|---|---|---|---|
ללוש יעל - וילסקר בוריס | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | לוי יוסי - כהן נילי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 630 | ♠Q | 3N+1 [N] | 630 | ♥3 | 3N+1 [N] | 34 | ||
0 | 2 | 170 | ♣Q | 2♠+2 [W] | 120 | ♠9 | 1N+1 [S] | 35 | ||
0 | 2 | 140 | ♥6 | 3♠= [W] | 100 | ♠A | 4♣-1 [S] | 36 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1 | 5 | VP |
מפגש 11 | נגד (2) סולניק אריה | |||
---|---|---|---|---|
סולניק אריה - כהן עדי | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | בלאט לובומיר - זומר אילן דר |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 180 | ♠Q | 2N+2 [S] | 630 | ♠2 | 3N+1 [S] | 31 | ||
2 | 0 | 510 | ♠Q | 4♥+3 [N] | 480 | ♠Q | 4♥+2 [N] | 32 | ||
2 | 0 | 100 | ♠4 | 4♠X-1 [E] | 140 | ♦8 | 2♠+1 [E] | 33 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4 | 2 | VP |
מפגש 10 | נגד (10) דוד אליהו | |||
---|---|---|---|---|
דוד אליהו - בן-אברהם זאב | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | נוה גל - מזרחי יפה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 110 | ♣4 | 2♠= [E] | 50 | ♣3 | 2♠-1 [E] | 28 | ||
0 | 2 | 300 | ♣J | 3N-3 [S] | 100 | ♣8 | 3N-1 [N] | 29 | ||
0 | 2 | 100 | ♠K | 4♥-2 [W] | 300 | ♣8 | 3NX-2 [W] | 30 | ||
0 | 6 | IMP | ||||||||
0 | 6 | VP |
מפגש 9 | נגד (33) גרייצר נורית | |||
---|---|---|---|---|
גרייצר נורית - הורוביץ שמשון | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | מרק מיכה - מרק סוניה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 800 | ♦K | 2♠X-4 [S] | 130 | ♠K | 3♣+1 [E] | 25 | ||
0 | 2 | 100 | ♦K | 3♣-1 [N] | 500 | ♥A | 2♠X-2 [W] | 26 | ||
0 | 2 | 50 | ♦8 | 3N-1 [E] | 110 | ♦K | 2♥= [S] | 27 | ||
0 | 6 | IMP | ||||||||
0.0 | 6.0 | VP |
מפגש 8 | נגד (7) ידלין ישראל | |||
---|---|---|---|---|
ידלין ישראל - ידלין דורון | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | ינר יובל - צדיק ארז |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 110 | ♥J | 2♠= [N] | 150 | ♣4 | 3♦+2 [W] | 22 | ||
1 | 1 | 1390 | ♦9 | 6♣+1 [E] | 1390 | ♠3 | 6♣+1 [E] | 23 | ||
1 | 1 | 460 | ♥2 | 3N+2 [E] | 460 | ♥K | 3N+2 [W] | 24 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4 | 2 | VP |
מפגש 7 | נגד (29) אופיר רות | |||
---|---|---|---|---|
אופיר רות - שטאובר אריה | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | מידן רחל - רחימי רחמים |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 100 | ♣7 | 3♠-1 [E] | 200 | ♣9 | 3♠X-1 [E] | 19 | ||
1 | 1 | 100 | ♦6 | 4♠-1 [W] | 100 | ♥5 | 3N-1 [W] | 20 | ||
1 | 1 | 650 | ♣K | 4♥+1 [N] | 650 | ♦Q | 4♥+1 [S] | 21 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 6 | נגד (3) אנגל יוסי | |||
---|---|---|---|---|
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | סעדה נטלי - ברקת אילן |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 100 | ♠4 | 3♠-1 [W] | 100 | ♥A | 4♠-1 [W] | 16 | ||
0 | 2 | 460 | ♥7 | 3N+2 [E] | 430 | ♠J | 3N+1 [E] | 17 | ||
2 | 0 | 130 | ♣7 | 3♦+1 [N] | 470 | ♥K | 3♣X= [W] | 18 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3.0 | 3.0 | VP |
מפגש 5 | נגד (25) שעובי אביהוא | |||
---|---|---|---|---|
שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | פרץ פולדי - יזהר רפי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 200 | ♣8 | 3N-2 [S] | 100 | ♥5 | 3N-1 [N] | 13 | ||
0 | 2 | 480 | ♣A | 4♥+2 [N] | 800 | ♥A | 5♣X-4 [E] | 14 | ||
0 | 2 | 200 | ♠7 | 6♥-2 [S] | 1460 | ♦4 | 6♥+1 [S] | 15 | ||
0 | 6 | IMP | ||||||||
0.0 | 6.0 | VP |
מפגש 4 | נגד (15) רוגרס סטיב | |||
---|---|---|---|---|
רוגרס סטיב - בבלי יורם | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | nese7 - |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 620 | ♠Q | 4♥= [S] | 790 | ♥A | 4♠X= [E] | 10 | ||
0 | 2 | 430 | ♣4 | 3N+1 [E] | 400 | ♦T | 3N= [E] | 11 | ||
2 | 0 | 660 | ♣3 | 3N+2 [N] | 500 | ♣2 | 2♠X-3 [E] | 12 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |
מפגש 3 | נגד (26) בן נון אביבה | |||
---|---|---|---|---|
בן נון אביבה - גולדרינג אהובה | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | לוי יצחק - גורן עודד |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 650 | ♣T | 4♥+1 [W] | 170 | ♣T | 2♥+2 [W] | 7 | ||
2 | 0 | 170 | ♣5 | 3♠+1 [N] | 90 | ♣5 | 1N= [N] | 8 | ||
1 | 1 | 660 | ♦3 | 3N+2 [E] | 660 | ♦2 | 3N+2 [E] | 9 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3.0 | 3.0 | VP |
מפגש 2 | נגד (12) ספינקה פיני | |||
---|---|---|---|---|
ספינקה פיני - ארנון זאב | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | שפי אבי - טל גו |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 500 | ♥T | 3♣-5 [N] | 170 | ♣7 | 2♥+2 [W] | 4 | ||
1 | 1 | 450 | ♦A | 4♥+1 [E] | 450 | ♥4 | 4♥+1 [W] | 5 | ||
0 | 2 | 150 | ♥K | 3♦+2 [N] | 200 | ♥8 | 2♠+3 [S] | 6 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1.0 | 5.0 | VP |
מפגש 1 | נגד (11) קובאליו סרגיו | |||
---|---|---|---|---|
קובאליו סרגיו - אפשטיין אורי | צפון - דרום | ישראלי דן - ורשבסקי ארן | ||
בראל מיכאל - כץ פז | מזרח - מערב | זינגר מריקה - לירן ינון |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 420 | ♣2 | 4♥= [E] | 450 | ♦T | 4♥+1 [E] | 1 | ||
1 | 1 | 50 | ♥3 | 3N-1 [E] | 50 | ♦2 | 3N-1 [E] | 2 | ||
2 | 0 | 120 | ♠7 | 1N+1 [W] | 500 | ♥2 | 2♥X-3 [S] | 3 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5.0 | 1.0 | VP |