תדפיס קבוצה
#70817 Int. Festival BAM Teams | ||
מפגש 16 מתוך 16 | תאריך: 27-04-21 | סניף: ארצי - התאגדות |
מנהל תחרות: עמית אסף |
שעובי אביהוא
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
21278 | שעובי אביהוא | אמן בכיר זהב | 7079 | 564 | 5 | 12969 |
12719 | פרידלנדר דודי | רב אמן ארד | 13831 | 1617 | 64 | 33201 |
15460 | פרץ פולדי | אמן בכיר זהב | 10135 | 742 | 10 | 18055 |
15459 | יזהר רפי | אמן בכיר זהב | 10032 | 724 | 10 | 17772 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-18/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 46.88% דרוג: 31 |
---|
מושב | נגד | IMP | VP | |
---|---|---|---|---|
- | + | |||
1 | מילנר חיה | 4 | 2 | 2.00 |
2 | שחר אשר | 2 | 4 | 4.00 |
3 | סולניק אריה | 5 | 1 | 1.00 |
4 | מרמר רוני | 5 | 1 | 1.00 |
5 | ישראלי דן | 6 | 0 | 0.00 |
6 | קופלביץ דולי | 2 | 4 | 4.00 |
7 | כהן-טל ישי | 2 | 4 | 4.00 |
8 | תירוש אן | 0 | 6 | 6.00 |
9 | ידלין ישראל | 5 | 1 | 1.00 |
10 | ספינקה פיני | 4 | 2 | 2.00 |
11 | גל טיבור | 1 | 5 | 5.00 |
12 | לביא משה | 1 | 5 | 5.00 |
13 | שקד יצחק | 4 | 2 | 2.00 |
14 | בן יהודה יהודית | 1 | 5 | 5.00 |
15 | לוין יובל | 3 | 3 | 3.00 |
16 | ספייר אלברט | 6 | 0 | 0.00 |
סהכ | 51 | 45 | 46.88% |
מפגש 16 | נגד (13) ספייר אלברט | |||
---|---|---|---|---|
ספייר אלברט - בלוך שרה | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 400 | ♠5 | 3N= [W] | 430 | ♠5 | 3N+1 [W] | 46 | ||
2 | 0 | 420 | ♦T | 4♠= [E] | 450 | ♣5 | 4♠+1 [E] | 47 | ||
2 | 0 | 500 | 4♠X-2 [W] | 100 | ♥A | 3♠-1 [W] | 48 | |||
6 | 0 | IMP | ||||||||
6.0 | 0.0 | VP |
מפגש 15 | נגד (36) לוין יובל | |||
---|---|---|---|---|
לוין יובל - לוין יואב | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | מילוא עמיר - אלון יהודה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 50 | ♦A | 3N-1 [N] | 170 | ♦J | 3♥+1 [S] | 43 | ||
2 | 0 | 660 | ♦4 | 3N+2 [S] | 630 | ♥T | 3N+1 [S] | 44 | ||
1 | 1 | 660 | ♠9 | 3N+2 [N] | 660 | ♥6 | 3N+2 [S] | 45 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3 | 3 | VP |
מפגש 14 | נגד (38) בן יהודה יהודית | |||
---|---|---|---|---|
בן יהודה יהודית - לייבו אדי | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | מרקוביץ רוני - ויינשטיין אבישי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 480 | ♠5 | 5♠+1 [S] | 480 | ♦Q | 4♠+2 [S] | 40 | ||
0 | 2 | 50 | ♠K | 3♦-1 [N] | 90 | ♠A | 1N= [S] | 41 | ||
0 | 2 | 110 | ♠A | 2♥= [W] | 150 | ♦7 | 2N+1 [N] | 42 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1 | 5 | VP |
מפגש 13 | נגד (21) שקד יצחק | |||
---|---|---|---|---|
שקד יצחק - עמיר מירה | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | שני גילה - סגלוב חנה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 50 | ♥4 | 3N-1 [W] | 100 | ♥4 | 3N-2 [W] | 37 | ||
2 | 0 | 200 | ♦8 | 2N-2 [E] | 130 | ♦8 | 2♣+2 [E] | 38 | ||
2 | 0 | 630 | ♦K | 3N+1 [N] | 170 | ♣J | 3♥+1 [S] | 39 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4 | 2 | VP |
מפגש 12 | נגד (6) לביא משה | |||
---|---|---|---|---|
לביא משה - ליפשיץ יותם | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | floon - joloiyse |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 650 | ♦8 | 4♠+1 [N] | 660 | ♠Q | 3N+2 [N] | 34 | ||
1 | 1 | 170 | ♣5 | 3♠+1 [E] | 170 | ♣7 | 2♠+2 [E] | 35 | ||
0 | 2 | 200 | ♠J | 3N-2 [N] | 110 | ♦5 | 2♠= [W] | 36 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1 | 5 | VP |
מפגש 11 | נגד (42) גל טיבור | |||
---|---|---|---|---|
גל טיבור - גבע עמיחי | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | בן דוד רמי - רפפורט לאה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 150 | ♠K | 4♦+1 [S] | 170 | ♣Q | 4♦+2 [S] | 31 | ||
1 | 1 | 450 | ♠Q | 4♥+1 [N] | 450 | ♠Q | 4♥+1 [N] | 32 | ||
0 | 2 | 460 | ♦7 | 3N+2 [W] | 50 | ♠4 | 3♠-1 [E] | 33 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1 | 5 | VP |
מפגש 10 | נגד (12) ספינקה פיני | |||
---|---|---|---|---|
ספינקה פיני - ארנון זאב | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | שפי אבי - טל גו |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 120 | ♦5 | 2N= [E] | 450 | ♠6 | 4♠+1 [E] | 28 | ||
2 | 0 | 600 | ♦7 | 3N= [N] | 100 | ♠Q | 2N-1 [S] | 29 | ||
0 | 2 | 110 | ♦K | 3♣= [E] | 50 | ♠K | 4♥-1 [W] | 30 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4 | 2 | VP |
מפגש 9 | נגד (7) ידלין ישראל | |||
---|---|---|---|---|
ידלין ישראל - ידלין דורון | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | ינר יובל - צדיק ארז |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 110 | ♠4 | 3♦= [W] | 120 | ♠K | 2N= [E] | 25 | ||
1 | 1 | 100 | ♥A | 2♠-1 [W] | 100 | ♥A | 2♠-1 [W] | 26 | ||
2 | 0 | 100 | ♥Q | 3♠-2 [W] | 110 | ♦8 | 2♠= [E] | 27 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5.0 | 1.0 | VP |
מפגש 8 | נגד (43) תירוש אן | |||
---|---|---|---|---|
תירוש אן - מילר אלכסיי | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | בן שמחון אבי - קרן אורה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 150 | ♣5 | 2♦+3 [W] | 100 | ♠3 | 2♠-2 [N] | 22 | ||
0 | 2 | 640 | ♦8 | 5♣+2 [E] | 100 | ♣6 | 4♠-1 [W] | 23 | ||
0 | 2 | 430 | ♦6 | 3N+1 [E] | 210 | ♥3 | 1N+4 [E] | 24 | ||
0 | 6 | IMP | ||||||||
0 | 6 | VP |
מפגש 7 | נגד (24) כהן-טל ישי | |||
---|---|---|---|---|
כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 130 | ♥A | 4♣= [N] | 50 | ♠4 | 1N-1 [N] | 19 | ||
0 | 2 | 660 | ♦6 | 3N+2 [W] | 620 | ♦6 | 4♠= [W] | 20 | ||
0 | 2 | 500 | ♣A | 6♠-5 [N] | 650 | ♣A | 4♥+1 [N] | 21 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 6 | נגד (46) קופלביץ דולי | |||
---|---|---|---|---|
קופלביץ דולי - פינטו תמר | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | רונן חנה - אדלר דינר פרידה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 200 | ♥K | 4♠X-1 [W] | 100 | ♦8 | 1♥-1 [E] | 16 | ||
0 | 2 | 430 | ♠J | 3N+1 [E] | 150 | ♠J | 4♦+1 [E] | 17 | ||
0 | 2 | 130 | ♥K | 3♣+1 [W] | 200 | ♦7 | 3♥-4 [E] | 18 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 5 | נגד (23) ישראלי דן | |||
---|---|---|---|---|
ישראלי דן - ורשבסקי ארן | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | בראל מיכאל - כץ פז |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 100 | ♥5 | 3N-1 [N] | 200 | ♣8 | 3N-2 [S] | 13 | ||
2 | 0 | 800 | ♥A | 5♣X-4 [E] | 480 | ♣A | 4♥+2 [N] | 14 | ||
2 | 0 | 1460 | ♦4 | 6♥+1 [S] | 200 | ♠7 | 6♥-2 [S] | 15 | ||
6 | 0 | IMP | ||||||||
6.0 | 0.0 | VP |
מפגש 4 | נגד (45) מרמר רוני | |||
---|---|---|---|---|
מרמר רוני - רום מיכל | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | שטרית אבי - קריספי ניסים |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 620 | ♠Q | 4♥= [S] | 620 | ♠Q | 4♥= [S] | 10 | ||
2 | 0 | 400 | ♠5 | 3N= [E] | 490 | ♠7 | 3N+3 [E] | 11 | ||
2 | 0 | 50 | ♦A | 2♠-1 [E] | 100 | ♣5 | 2♥-1 [S] | 12 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5.0 | 1.0 | VP |
מפגש 3 | נגד (2) סולניק אריה | |||
---|---|---|---|---|
סולניק אריה - כהן עדי | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | בלאט לובומיר - זומר אילן דר |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 650 | ♥A | 4♥+1 [W] | 650 | ♥A | 4♥+1 [W] | 7 | ||
2 | 0 | 140 | ♦9 | 3♠= [N] | 50 | ♣9 | 3♠-1 [N] | 8 | ||
2 | 0 | 630 | ♦3 | 3N+1 [E] | 660 | ♦3 | 3N+2 [E] | 9 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5.0 | 1.0 | VP |
מפגש 2 | נגד (27) שחר אשר | |||
---|---|---|---|---|
שחר אשר - שרי לאוניד | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | בילגוראי שרה - אורון דוד |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 140 | ♣7 | 2♠+1 [W] | 140 | ♥4 | 2♠+1 [W] | 4 | ||
1 | 1 | 200 | ♠K | 3♥+2 [E] | 200 | ♥4 | 2♥+3 [W] | 5 | ||
0 | 2 | 50 | ♥A | 4♠-1 [N] | 150 | ♥8 | 3♣+2 [S] | 6 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 1 | נגד (44) מילנר חיה | |||
---|---|---|---|---|
מילנר חיה - רסין רותי | צפון - דרום | שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | ||
פרץ פולדי - יזהר רפי | מזרח - מערב | שריבמן ויקטור - יהודיוף איתן |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 450 | ♥J | 4♥+1 [W] | 50 | ♥J | 2♦-1 [W] | 1 | ||
2 | 0 | 100 | ♦8 | 3N-2 [E] | 120 | ♥3 | 2N= [E] | 2 | ||
2 | 0 | 200 | ♠6 | 3N-2 [E] | 100 | ♣4 | 2♥-1 [E] | 3 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |