תדפיס קבוצה
#70817 Int. Festival BAM Teams | ||
מפגש 16 מתוך 16 | תאריך: 27-04-21 | סניף: ארצי - התאגדות |
מנהל תחרות: עמית אסף |
שחר אשר
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
1299 | שחר אשר | רב אמן | 31786 | 1508 | 38 | 48766 |
13020 | שרי לאוניד | אמן בכיר כסף | 11226 | 823 | 3 | 19606 |
12562 | בילגוראי שרה | רב אמן | 4433 | 929 | 30 | 15223 |
3379 | אורון דוד | רב אמן | 16616 | 1892 | 38 | 37436 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 53.13% דרוג: 18 |
---|
מושב | נגד | IMP | VP | |
---|---|---|---|---|
- | + | |||
1 | הובר אלימלך | 2 | 4 | 4.00 |
2 | שעובי אביהוא | 4 | 2 | 2.00 |
3 | קובאליו סרגיו | 2 | 4 | 4.00 |
4 | בן נון אביבה | 1 | 5 | 5.00 |
5 | גלילי נתן | 0 | 6 | 6.00 |
6 | גרייצר נורית | 4 | 2 | 2.00 |
7 | סולניק אריה | 1 | 5 | 5.00 |
8 | קונפינו יוסי | 5 | 1 | 1.00 |
9 | שטרן לוי | 6 | 0 | 0.00 |
10 | מנדלבאום יצחק | 2 | 4 | 4.00 |
11 | אופיר רות | 2 | 4 | 4.00 |
12 | מילנר חיה | 1 | 5 | 5.00 |
13 | רשתי שאול | 4 | 2 | 2.00 |
14 | דוד אליהו | 5 | 1 | 1.00 |
15 | בן יהודה יהודית | 3 | 3 | 3.00 |
16 | לוין יובל | 3 | 3 | 3.00 |
סהכ | 45 | 51 | 53.13% |
מפגש 16 | נגד (36) לוין יובל | |||
---|---|---|---|---|
לוין יובל - לוין יואב | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | מילוא עמיר - אלון יהודה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 430 | ♠5 | 3N+1 [W] | 430 | ♦8 | 3N+1 [W] | 46 | ||
2 | 0 | 420 | ♦T | 4♠= [E] | 480 | ♥A | 4♠+2 [E] | 47 | ||
0 | 2 | 100 | ♠A | 5♣X-1 [S] | 300 | ♥T | 4♠-3 [E] | 48 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3.0 | 3.0 | VP |
מפגש 15 | נגד (38) בן יהודה יהודית | |||
---|---|---|---|---|
בן יהודה יהודית - לייבו אדי | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | מרקוביץ רוני - ויינשטיין אבישי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 100 | ♦2 | 3N-2 [N] | 300 | ♥Q | 3♦X-2 [E] | 43 | ||
1 | 1 | 660 | ♥5 | 3N+2 [S] | 660 | ♦8 | 3N+2 [S] | 44 | ||
2 | 0 | 660 | ♠9 | 3N+2 [N] | 630 | ♠9 | 3N+1 [N] | 45 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3 | 3 | VP |
מפגש 14 | נגד (10) דוד אליהו | |||
---|---|---|---|---|
דוד אליהו - בן-אברהם זאב | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | נוה גל - מזרחי יפה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 980 | ♠5 | 6♠= [S] | 480 | ♠8 | 4♠+2 [S] | 40 | ||
1 | 1 | 100 | ♠K | 3N-2 [N] | 100 | ♠K | 5♣-2 [N] | 41 | ||
2 | 0 | 600 | ♣2 | 3N= [N] | 100 | ♥J | 3N-1 [N] | 42 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5 | 1 | VP |
מפגש 13 | נגד (5) רשתי שאול | |||
---|---|---|---|---|
רשתי שאול - לביא שלומי | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | יוגב דוד - ערמי רות |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 50 | ♥4 | 1N-1 [W] | 430 | ♠4 | 3N+1 [W] | 37 | ||
0 | 2 | 300 | ♠A | 4♦X-2 [N] | 50 | ♠K | 3♦-1 [N] | 38 | ||
2 | 0 | 500 | ♥A | 2♣X-2 [E] | 200 | ♣J | 3♥+2 [S] | 39 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4 | 2 | VP |
מפגש 12 | נגד (44) מילנר חיה | |||
---|---|---|---|---|
מילנר חיה - רסין רותי | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | שריבמן ויקטור - יהודיוף איתן |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 600 | ♠Q | 3N= [N] | 630 | ♥3 | 3N+1 [N] | 34 | ||
1 | 1 | 170 | ♥Q | 2♠+2 [E] | 170 | ♣7 | 2♠+2 [E] | 35 | ||
0 | 2 | 100 | ♠A | 4♣-1 [S] | 100 | ♣2 | 3♠-1 [W] | 36 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1 | 5 | VP |
מפגש 11 | נגד (29) אופיר רות | |||
---|---|---|---|---|
אופיר רות - שטאובר אריה | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | מידן רחל - רחימי רחמים |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 130 | ♠K | 3♦+1 [S] | 150 | ♠K | 3♦+2 [S] | 31 | ||
1 | 1 | 480 | ♠Q | 4♥+2 [N] | 480 | ♠Q | 4♥+2 [N] | 32 | ||
1 | 1 | 140 | ♣A | 3♠= [E] | 140 | ♦9 | 2♠+1 [E] | 33 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2 | 4 | VP |
מפגש 10 | נגד (22) מנדלבאום יצחק | |||
---|---|---|---|---|
מנדלבאום יצחק - זייטמן מגי | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | גרינברג רבקה - גרינברג שמואל |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 430 | ♣4 | 3N+1 [E] | 400 | ♠5 | 2♦-4 [S] | 28 | ||
2 | 0 | 600 | ♦T | 3N= [S] | 100 | ♦T | 3N-1 [S] | 29 | ||
0 | 2 | 50 | ♠K | 3N-1 [W] | 100 | ♠K | 4♥-2 [W] | 30 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2 | 4 | VP |
מפגש 9 | נגד (1) שטרן לוי | |||
---|---|---|---|---|
שטרן לוי - | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | שפי רון - אורי עמי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 110 | ♠4 | 1♦+2 [W] | 130 | ♥3 | 3♦+1 [W] | 25 | ||
2 | 0 | 200 | ♥A | 2♠X-1 [W] | 100 | ♦5 | 3♣-1 [S] | 26 | ||
2 | 0 | 140 | ♥3 | 2♥+1 [N] | 400 | ♠Q | 3N= [E] | 27 | ||
6 | 0 | IMP | ||||||||
6.0 | 0.0 | VP |
מפגש 8 | נגד (9) קונפינו יוסי | |||
---|---|---|---|---|
קונפינו יוסי - ארנון גדי | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | אורנשטיין איתן - שגיב יהודה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 50 | ♠6 | 4♣-1 [S] | 150 | ♣5 | 4♦+1 [W] | 22 | ||
2 | 0 | 640 | ♦8 | 5♣+2 [E] | 1390 | ♦8 | 6♣+1 [E] | 23 | ||
1 | 1 | 460 | ♥2 | 3N+2 [E] | 460 | ♥3 | 3N+2 [E] | 24 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5 | 1 | VP |
מפגש 7 | נגד (2) סולניק אריה | |||
---|---|---|---|---|
סולניק אריה - כהן עדי | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | בלאט לובומיר - זומר אילן דר |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 150 | ♠Q | 3N-3 [N] | 50 | ♠2 | 1N-1 [N] | 19 | ||
1 | 1 | 620 | ♦7 | 4♠= [W] | 620 | ♦6 | 4♠= [W] | 20 | ||
0 | 2 | 100 | ♣A | 6♥-1 [N] | 650 | ♣5 | 4♥+1 [S] | 21 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1.0 | 5.0 | VP |
מפגש 6 | נגד (33) גרייצר נורית | |||
---|---|---|---|---|
גרייצר נורית - הורוביץ שמשון | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | מרק מיכה - מרק סוניה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 50 | ♠Q | 3♦-1 [S] | 140 | ♦7 | 2♠+1 [W] | 16 | ||
1 | 1 | 430 | ♠J | 3N+1 [E] | 430 | ♠J | 3N+1 [E] | 17 | ||
1 | 1 | 130 | ♣7 | 4♦= [N] | 130 | ♣7 | 3♦+1 [N] | 18 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |
מפגש 5 | נגד (28) גלילי נתן | |||
---|---|---|---|---|
גלילי נתן - עוזר יורם | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | שטרק איתי - פרטיג מיכאל |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 200 | ♠J | 3N-2 [S] | 100 | ♦2 | 3N-1 [S] | 13 | ||
0 | 2 | 480 | ♣A | 4♥+2 [N] | 510 | ♠5 | 5♥+2 [S] | 14 | ||
0 | 2 | 300 | ♠8 | 6♥-3 [S] | 1440 | ♠8 | 6N= [S] | 15 | ||
0 | 6 | IMP | ||||||||
0.0 | 6.0 | VP |
מפגש 4 | נגד (26) בן נון אביבה | |||
---|---|---|---|---|
בן נון אביבה - גולדרינג אהובה | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | לוי יצחק - גורן עודד |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 200 | ♠Q | 5♥X-1 [S] | 650 | ♠Q | 4♥+1 [S] | 10 | ||
1 | 1 | 430 | ♣4 | 3N+1 [E] | 430 | ♣4 | 3N+1 [E] | 11 | ||
0 | 2 | 90 | ♣4 | 1N= [W] | 120 | ♣3 | 2N= [N] | 12 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1.0 | 5.0 | VP |
מפגש 3 | נגד (11) קובאליו סרגיו | |||
---|---|---|---|---|
קובאליו סרגיו - אפשטיין אורי | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | זינגר מריקה - לירן ינון |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 650 | ♣T | 4♥+1 [W] | 650 | ♣9 | 4♥+1 [W] | 7 | ||
1 | 1 | 170 | ♣5 | 3♠+1 [N] | 170 | ♣9 | 3♠+1 [N] | 8 | ||
0 | 2 | 660 | ♦3 | 3N+2 [E] | 630 | ♠6 | 3N+1 [E] | 9 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 2 | נגד (25) שעובי אביהוא | |||
---|---|---|---|---|
שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | פרץ פולדי - יזהר רפי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 140 | ♥4 | 2♠+1 [W] | 140 | ♣7 | 2♠+1 [W] | 4 | ||
1 | 1 | 200 | ♥4 | 2♥+3 [W] | 200 | ♠K | 3♥+2 [E] | 5 | ||
2 | 0 | 150 | ♥8 | 3♣+2 [S] | 50 | ♥A | 4♠-1 [N] | 6 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |
מפגש 1 | נגד (34) הובר אלימלך | |||
---|---|---|---|---|
הובר אלימלך - אברון אנית | צפון - דרום | שחר אשר - שרי לאוניד | ||
בילגוראי שרה - אורון דוד | מזרח - מערב | בראונשטיין יעל - לויט יולי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 450 | ♦4 | 4♥+1 [E] | 450 | ♠8 | 4♥+1 [E] | 1 | ||
0 | 2 | 50 | ♦4 | 3N-1 [E] | 100 | ♦4 | 3N-2 [E] | 2 | ||
1 | 1 | 120 | ♠7 | 1N+1 [W] | 120 | ♥K | 1N+1 [W] | 3 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |