תדפיס קבוצה
#70817 Int. Festival BAM Teams | ||
מפגש 16 מתוך 16 | תאריך: 27-04-21 | סניף: ארצי - התאגדות |
מנהל תחרות: עמית אסף |
קונפינו יוסי
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
6516 | קונפינו יוסי | רב אמן זהב | 23248 | 2838 | 337 | 68478 |
4592 | ארנון גדי | רב אמן זהב | 39908 | 4177 | 327 | 98028 |
801 | אורנשטיין איתן | רב אמן בינלאומי | 40711 | 7860 | 1436 | 191111 |
8266 | שגיב יהודה | רב אמן זהב | 18974 | 4173 | 846 | 103004 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-18/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 67.71% דרוג: 2 |
---|
מושב | נגד | IMP | VP | |
---|---|---|---|---|
- | + | |||
1 | רשתי שאול | 1 | 5 | 5.00 |
2 | קופמן שרה | 2 | 4 | 4.00 |
3 | מנדלבאום יצחק | 2 | 4 | 4.00 |
4 | זיידנברג נצר יעקב | 0 | 6 | 6.00 |
5 | ללוש יעל | 3 | 3 | 3.00 |
6 | בלס יהודית | 0 | 6 | 6.00 |
7 | הרבסט מיכאלה | 1 | 5 | 5.00 |
8 | שחר אשר | 1 | 5 | 5.00 |
9 | עומר זך | 6 | 0 | 0.00 |
10 | רוזנטל אבי | 3 | 3 | 3.00 |
11 | ידלין ישראל | 3 | 3 | 3.00 |
12 | ספייר אלברט | 0 | 6 | 6.00 |
13 | אנגל יוסי | 3 | 3 | 3.00 |
14 | הובר אלימלך | 0 | 6 | 6.00 |
15 | סולניק אריה | 4 | 2 | 2.00 |
16 | דוד אליהו | 2 | 4 | 4.00 |
סהכ | 31 | 65 | 67.71% |
מפגש 16 | נגד (10) דוד אליהו | |||
---|---|---|---|---|
דוד אליהו - בן-אברהם זאב | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | נוה גל - מזרחי יפה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 430 | ♠5 | 3N+1 [W] | 400 | ♠5 | 3N= [W] | 46 | ||
0 | 2 | 480 | ♣5 | 4♠+2 [E] | 420 | ♦T | 4♠= [E] | 47 | ||
2 | 0 | 400 | ♥T | 4♠-4 [E] | 130 | ♠A | 4♣= [S] | 48 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 15 | נגד (2) סולניק אריה | |||
---|---|---|---|---|
סולניק אריה - כהן עדי | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | בלאט לובומיר - זומר אילן דר |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 50 | ♥3 | 3♦-1 [E] | 50 | ♦A | 4♥-1 [N] | 43 | ||
1 | 1 | 660 | ♦6 | 3N+2 [N] | 660 | ♦4 | 3N+2 [S] | 44 | ||
1 | 1 | 630 | ♠7 | 3N+1 [N] | 630 | ♠4 | 3N+1 [N] | 45 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4 | 2 | VP |
מפגש 14 | נגד (34) הובר אלימלך | |||
---|---|---|---|---|
הובר אלימלך - אברון אנית | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | בראונשטיין יעל - לויט יולי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 480 | ♣6 | 4♠+2 [S] | 980 | ♠5 | 6♠= [S] | 40 | ||
0 | 2 | 100 | ♠K | 3♦X-1 [N] | 100 | ♥K | 3♠-1 [E] | 41 | ||
0 | 2 | 200 | ♥T | 3N-2 [N] | 100 | ♥T | 2N-1 [N] | 42 | ||
0 | 6 | IMP | ||||||||
0 | 6 | VP |
מפגש 13 | נגד (3) אנגל יוסי | |||
---|---|---|---|---|
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | סעדה נטלי - ברקת אילן |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 110 | ♥5 | 3♣= [E] | 110 | ♥5 | 2♣+1 [E] | 37 | ||
2 | 0 | 280 | ♠A | 2♦X+1 [N] | 120 | ♠3 | 1N+1 [E] | 38 | ||
0 | 2 | 170 | ♦8 | 3♥+1 [S] | 500 | ♥9 | 3♦X-2 [W] | 39 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3 | 3 | VP |
מפגש 12 | נגד (13) ספייר אלברט | |||
---|---|---|---|---|
ספייר אלברט - בלוך שרה | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 620 | ♦8 | 4♠= [N] | 630 | ♥3 | 3N+1 [N] | 34 | ||
0 | 2 | 170 | ♣7 | 2♠+2 [E] | 150 | ♦A | 3♣-3 [N] | 35 | ||
0 | 2 | 140 | ♥2 | 3♠= [W] | 110 | ♣2 | 2♠= [W] | 36 | ||
0 | 6 | IMP | ||||||||
0 | 6 | VP |
מפגש 11 | נגד (7) ידלין ישראל | |||
---|---|---|---|---|
ידלין ישראל - ידלין דורון | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | ינר יובל - צדיק ארז |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 130 | ♠K | 3♦+1 [S] | 150 | ♣Q | 4♦+1 [S] | 31 | ||
2 | 0 | 480 | ♠Q | 4♥+2 [N] | 450 | ♠Q | 4♥+1 [N] | 32 | ||
1 | 1 | 140 | ♦8 | 2♠+1 [E] | 140 | ♣A | 3♠= [E] | 33 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3 | 3 | VP |
מפגש 10 | נגד (20) רוזנטל אבי | |||
---|---|---|---|---|
רוזנטל אבי - בן-אפרים רן | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | דימנט נעם - שורץ שחר |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 1100 | ♠5 | 2♦X-4 [S] | 110 | ♣4 | 2♠= [E] | 28 | ||
2 | 0 | 600 | ♣J | 3N= [S] | 100 | ♣J | 3N-1 [S] | 29 | ||
1 | 1 | 50 | ♦K | 3♣-1 [E] | 50 | ♣J | 4♥-1 [E] | 30 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3 | 3 | VP |
מפגש 9 | נגד (18) עומר זך | |||
---|---|---|---|---|
עומר זך - עומר יותם | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | פלדבוי גיל - טל ישראל |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 180 | ♠K | 2N+2 [E] | 630 | ♣7 | 3N+1 [E] | 25 | ||
2 | 0 | 200 | ♠2 | 2♦-2 [E] | 100 | ♥A | 2♠-1 [W] | 26 | ||
2 | 0 | 100 | ♥6 | 3N-2 [E] | 400 | ♦8 | 3N= [E] | 27 | ||
6 | 0 | IMP | ||||||||
6.0 | 0.0 | VP |
מפגש 8 | נגד (27) שחר אשר | |||
---|---|---|---|---|
שחר אשר - שרי לאוניד | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | בילגוראי שרה - אורון דוד |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 150 | ♣5 | 4♦+1 [W] | 50 | ♠6 | 4♣-1 [S] | 22 | ||
0 | 2 | 1390 | ♦8 | 6♣+1 [E] | 640 | ♦8 | 5♣+2 [E] | 23 | ||
1 | 1 | 460 | ♥3 | 3N+2 [E] | 460 | ♥2 | 3N+2 [E] | 24 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1 | 5 | VP |
מפגש 7 | נגד (4) הרבסט מיכאלה | |||
---|---|---|---|---|
הרבסט מיכאלה - הרבסט אופיר | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | הרבסט אילן - חן ליאת |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 50 | ♠4 | 1N-1 [N] | 100 | ♥4 | 3♠-1 [E] | 19 | ||
0 | 2 | 660 | ♠2 | 3N+2 [E] | 620 | ♦9 | 4♠= [W] | 20 | ||
1 | 1 | 650 | ♦Q | 4♥+1 [S] | 650 | ♣5 | 4♥+1 [S] | 21 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1.0 | 5.0 | VP |
מפגש 6 | נגד (14) בלס יהודית | |||
---|---|---|---|---|
בלס יהודית - פורת רמי | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | ברט יורם - בלס רמי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 300 | ♦5 | 3♥X-2 [S] | 140 | ♦7 | 3♠= [W] | 16 | ||
0 | 2 | 460 | ♥7 | 3N+2 [E] | 400 | ♠J | 3N= [E] | 17 | ||
0 | 2 | 50 | ♠7 | 4♣-1 [W] | 130 | ♣7 | 3♦+1 [N] | 18 | ||
0 | 6 | IMP | ||||||||
0.0 | 6.0 | VP |
מפגש 5 | נגד (8) ללוש יעל | |||
---|---|---|---|---|
ללוש יעל - וילסקר בוריס | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | לוי יוסי - כהן נילי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 200 | ♣8 | 3N-2 [S] | 200 | ♣8 | 3N-2 [S] | 13 | ||
0 | 2 | 480 | ♦4 | 5♥+1 [N] | 510 | ♠K | 4♥+3 [N] | 14 | ||
2 | 0 | 1460 | ♠8 | 6♥+1 [S] | 100 | ♦9 | 6♥-1 [S] | 15 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3.0 | 3.0 | VP |
מפגש 4 | נגד (16) זיידנברג נצר יעקב | |||
---|---|---|---|---|
זיידנברג נצר יעקב - מגדל אילן | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | הראל אמנון - גנגחשווילי רבז |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 500 | ♠Q | 5♥X-2 [S] | 100 | ♠Q | 5♥-1 [S] | 10 | ||
0 | 2 | 430 | ♦T | 3N+1 [E] | 400 | ♠8 | 3N= [W] | 11 | ||
0 | 2 | 100 | ♠K | 3♦-1 [S] | 150 | ♣3 | 2N+1 [N] | 12 | ||
0 | 6 | IMP | ||||||||
0.0 | 6.0 | VP |
מפגש 3 | נגד (22) מנדלבאום יצחק | |||
---|---|---|---|---|
מנדלבאום יצחק - זייטמן מגי | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | גרינברג רבקה - גרינברג שמואל |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 650 | ♣T | 4♥+1 [W] | 650 | ♥K | 4♥+1 [W] | 7 | ||
1 | 1 | 140 | ♦9 | 3♠= [N] | 140 | ♦9 | 3♠= [N] | 8 | ||
0 | 2 | 660 | ♦3 | 3N+2 [E] | 630 | ♦3 | 3N+1 [E] | 9 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 2 | נגד (30) קופמן שרה | |||
---|---|---|---|---|
קופמן שרה - גרינברג שוש | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | שאקי דן - מילצן דרור |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 620 | ♥3 | 4♥= [W] | 170 | ♦6 | 2♥+2 [W] | 4 | ||
2 | 0 | 170 | ♥9 | 3♥+1 [E] | 200 | ♦3 | 3♥+2 [W] | 5 | ||
0 | 2 | 150 | ♥A | 3♦+2 [N] | 170 | ♥A | 2♠+2 [N] | 6 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 1 | נגד (5) רשתי שאול | |||
---|---|---|---|---|
רשתי שאול - לביא שלומי | צפון - דרום | קונפינו יוסי - ארנון גדי | ||
אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | מזרח - מערב | יוגב דוד - ערמי רות |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 450 | ♦3 | 4♥+1 [E] | 450 | ♦3 | 4♠+1 [E] | 1 | ||
0 | 2 | 400 | ♥3 | 3N= [E] | 180 | ♥K | 2N+2 [E] | 2 | ||
0 | 2 | 150 | ♥A | 3♠-3 [N] | 90 | ♠7 | 1N= [W] | 3 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1.0 | 5.0 | VP |