תדפיס קבוצה
#70817 Int. Festival BAM Teams | ||
מפגש 16 מתוך 16 | תאריך: 27-04-21 | סניף: ארצי - התאגדות |
מנהל תחרות: עמית אסף |
לביא משה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
364 | לביא משה | רב אמן ארד | 12224 | 1470 | 155 | 34674 |
21121 | ליפשיץ יותם | רב אמן | 2298 | 749 | 121 | 15838 |
(Florian Weiss) | לא שיחק את מכסת המשחקים הדרושה | |||||
(Louise) | לא שיחק את מכסת המשחקים הדרושה | |||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-18/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 59.38% דרוג: 5 |
---|
מושב | נגד | IMP | VP | |
---|---|---|---|---|
- | + | |||
1 | רביב דוד | 3 | 3 | 3.00 |
2 | קופלביץ דולי | 2 | 4 | 4.00 |
3 | זיידנברג נצר יעקב | 4 | 2 | 2.00 |
4 | קופמן שרה | 3 | 3 | 3.00 |
5 | בן יהודה יהודית | 0 | 6 | 6.00 |
6 | אופיר רות | 4 | 2 | 2.00 |
7 | שקד יצחק | 2 | 4 | 4.00 |
8 | קובאליו סרגיו | 4 | 2 | 2.00 |
9 | הובר אלימלך | 2 | 4 | 4.00 |
10 | כהן ליאור | 0 | 6 | 6.00 |
11 | דוד אליהו | 3 | 3 | 3.00 |
12 | שעובי אביהוא | 5 | 1 | 1.00 |
13 | גרייצר נורית | 1 | 5 | 5.00 |
14 | ספייר אלברט | 2 | 4 | 4.00 |
15 | ספינקה פיני | 2 | 4 | 4.00 |
16 | הרבסט מיכאלה | 2 | 4 | 4.00 |
סהכ | 39 | 57 | 59.38% |
מפגש 16 | נגד (4) הרבסט מיכאלה | |||
---|---|---|---|---|
הרבסט מיכאלה - הרבסט אופיר | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | הרבסט אילן - חן ליאת |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 430 | ♠3 | 3N+1 [W] | 430 | ♦2 | 3N+1 [W] | 46 | ||
1 | 1 | 480 | ♣5 | 4♠+2 [E] | 480 | ♥A | 4♠+2 [E] | 47 | ||
0 | 2 | 130 | ♦Q | 4♣= [N] | 800 | ♥4 | 4♠X-3 [E] | 48 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 15 | נגד (12) ספינקה פיני | |||
---|---|---|---|---|
ספינקה פיני - ארנון זאב | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | שפי אבי - טל גו |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 170 | ♦A | 3♥+1 [N] | 400 | ♦6 | 3N= [N] | 43 | ||
0 | 2 | 630 | ♣5 | 3N+1 [N] | 660 | ♣5 | 3N+2 [N] | 44 | ||
2 | 0 | 660 | ♥6 | 3N+2 [S] | 630 | ♠T | 3N+1 [N] | 45 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2 | 4 | VP |
מפגש 14 | נגד (13) ספייר אלברט | |||
---|---|---|---|---|
ספייר אלברט - בלוך שרה | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 50 | ♥5 | 6N-1 [N] | 490 | ♥5 | 3N+3 [N] | 40 | ||
0 | 2 | 300 | ♠K | 4♦X-2 [N] | 200 | ♦4 | 4♠X-1 [E] | 41 | ||
2 | 0 | 110 | ♠6 | 3♣= [N] | 100 | ♥T | 2N-1 [N] | 42 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2 | 4 | VP |
מפגש 13 | נגד (33) גרייצר נורית | |||
---|---|---|---|---|
גרייצר נורית - הורוביץ שמשון | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | מרק מיכה - מרק סוניה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 150 | ♥4 | 2N+1 [W] | 50 | ♥4 | 3N-1 [W] | 37 | ||
0 | 2 | 50 | ♦4 | 2♥-1 [N] | 470 | ♠K | 3♦X= [N] | 38 | ||
1 | 1 | 170 | ♣J | 3♥+1 [S] | 170 | ♣J | 1♥+3 [S] | 39 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1 | 5 | VP |
מפגש 12 | נגד (25) שעובי אביהוא | |||
---|---|---|---|---|
שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | פרץ פולדי - יזהר רפי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 660 | ♠Q | 3N+2 [N] | 650 | ♦8 | 4♠+1 [N] | 34 | ||
1 | 1 | 170 | ♣7 | 2♠+2 [E] | 170 | ♣5 | 3♠+1 [E] | 35 | ||
2 | 0 | 110 | ♦5 | 2♠= [W] | 200 | ♠J | 3N-2 [N] | 36 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5 | 1 | VP |
מפגש 11 | נגד (10) דוד אליהו | |||
---|---|---|---|---|
דוד אליהו - בן-אברהם זאב | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | נוה גל - מזרחי יפה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 600 | ♠K | 3N= [S] | 200 | ♦9 | 3♠+2 [W] | 31 | ||
0 | 2 | 230 | ♦2 | 3♥+3 [N] | 450 | ♠Q | 4♥+1 [N] | 32 | ||
1 | 1 | 140 | ♦8 | 2♠+1 [E] | 140 | ♦9 | 2♠+1 [E] | 33 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3 | 3 | VP |
מפגש 10 | נגד (41) כהן ליאור | |||
---|---|---|---|---|
כהן ליאור - פול יואכים | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | בלום דוד - ויסר חיים |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 150 | ♦8 | 2N+1 [E] | 140 | ♣4 | 2♠+1 [E] | 28 | ||
0 | 2 | 150 | ♣J | 2N+1 [S] | 600 | ♠4 | 3N= [N] | 29 | ||
0 | 2 | 420 | ♠T | 4♥= [E] | 50 | ♠Q | 3N-1 [W] | 30 | ||
0 | 6 | IMP | ||||||||
0 | 6 | VP |
מפגש 9 | נגד (34) הובר אלימלך | |||
---|---|---|---|---|
הובר אלימלך - אברון אנית | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | בראונשטיין יעל - לויט יולי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 150 | ♠K | 2N+1 [E] | 100 | ♦6 | 1N-2 [S] | 25 | ||
0 | 2 | 100 | ♠2 | 2♦-1 [E] | 200 | ♥A | 3♠X-1 [W] | 26 | ||
2 | 0 | 50 | ♥Q | 2♠-1 [W] | 130 | ♠Q | 3♦+1 [E] | 27 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 8 | נגד (11) קובאליו סרגיו | |||
---|---|---|---|---|
קובאליו סרגיו - אפשטיין אורי | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | זינגר מריקה - לירן ינון |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 140 | ♥J | 3♠= [N] | 50 | ♥J | 3♠-1 [N] | 22 | ||
0 | 2 | 640 | ♣J | 5♣+2 [E] | 620 | ♦2 | 5♣+1 [E] | 23 | ||
2 | 0 | 430 | ♠6 | 3N+1 [E] | 460 | ♥3 | 3N+2 [E] | 24 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4 | 2 | VP |
מפגש 7 | נגד (21) שקד יצחק | |||
---|---|---|---|---|
שקד יצחק - עמיר מירה | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | שני גילה - סגלוב חנה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 140 | ♣7 | 2♠+1 [E] | 100 | ♠Q | 4♥X-1 [N] | 19 | ||
1 | 1 | 620 | ♦7 | 4♠= [W] | 620 | ♦2 | 4♠= [W] | 20 | ||
1 | 1 | 650 | ♣A | 4♥+1 [N] | 650 | ♣A | 4♥+1 [N] | 21 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 6 | נגד (29) אופיר רות | |||
---|---|---|---|---|
אופיר רות - שטאובר אריה | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | מידן רחל - רחימי רחמים |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 100 | ♥A | 4♠-1 [W] | 140 | ♠5 | 2♠+1 [W] | 16 | ||
0 | 2 | 400 | ♥7 | 5♦= [E] | 300 | ♥9 | 5♣X-2 [N] | 17 | ||
2 | 0 | 110 | ♦5 | 3♣= [W] | 300 | ♣7 | 3N-3 [N] | 18 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |
מפגש 5 | נגד (38) בן יהודה יהודית | |||
---|---|---|---|---|
בן יהודה יהודית - לייבו אדי | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | מרקוביץ רוני - ויינשטיין אבישי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 200 | ♦2 | 3N-2 [S] | 100 | ♦2 | 3N-1 [S] | 13 | ||
0 | 2 | 510 | ♠2 | 4♥+3 [S] | 980 | ♦6 | 6♥= [N] | 14 | ||
0 | 2 | 1430 | ♦2 | 6♥= [S] | 1460 | ♠4 | 6♥+1 [N] | 15 | ||
0 | 6 | IMP | ||||||||
0.0 | 6.0 | VP |
מפגש 4 | נגד (30) קופמן שרה | |||
---|---|---|---|---|
קופמן שרה - גרינברג שוש | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | שאקי דן - מילצן דרור |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 650 | ♠Q | 4♥+1 [S] | 100 | ♠Q | 5♥-1 [S] | 10 | ||
1 | 1 | 430 | ♣4 | 3N+1 [E] | 430 | ♦T | 3N+1 [E] | 11 | ||
0 | 2 | 80 | ♥5 | 1♠= [W] | 150 | ♣T | 2N+1 [N] | 12 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3.0 | 3.0 | VP |
מפגש 3 | נגד (16) זיידנברג נצר יעקב | |||
---|---|---|---|---|
זיידנברג נצר יעקב - מגדל אילן | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | הראל אמנון - גנגחשווילי רבז |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 650 | ♥T | 4♥+1 [E] | 650 | ♦6 | 4♥+1 [W] | 7 | ||
2 | 0 | 430 | ♦K | 3N+1 [S] | 50 | ♣5 | 4♠-1 [N] | 8 | ||
1 | 1 | 660 | ♦3 | 3N+2 [E] | 660 | ♦3 | 3N+2 [E] | 9 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |
מפגש 2 | נגד (46) קופלביץ דולי | |||
---|---|---|---|---|
קופלביץ דולי - פינטו תמר | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | רונן חנה - אדלר דינר פרידה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 170 | ♦6 | 2♥+2 [W] | 140 | ♥4 | 2♥+1 [W] | 4 | ||
2 | 0 | 420 | ♦A | 4♥= [E] | 730 | ♥9 | 3♥X+2 [E] | 5 | ||
0 | 2 | 50 | ♥K | 5♦-1 [N] | 450 | ♥A | 4♠+1 [N] | 6 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 1 | נגד (50) רביב דוד | |||
---|---|---|---|---|
רביב דוד - חרובי עופר | צפון - דרום | לביא משה - ליפשיץ יותם | ||
floon - joloiyse | מזרח - מערב | עוזר מיכל - גל-אור אלכס |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 450 | ♦4 | 4♥+1 [E] | 450 | ♦3 | 4♥+1 [E] | 1 | ||
0 | 2 | 460 | ♣6 | 3N+2 [W] | 150 | ♥8 | 2N+1 [E] | 2 | ||
2 | 0 | 90 | ♥K | 1N= [W] | 100 | ♠K | 2♥-2 [N] | 3 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3.0 | 3.0 | VP |