תדפיס קבוצה
#70817 Int. Festival BAM Teams | ||
מפגש 16 מתוך 16 | תאריך: 27-04-21 | סניף: ארצי - התאגדות |
מנהל תחרות: עמית אסף |
קופלביץ דולי
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
22490 | קופלביץ דולי | אמן בכיר | 12005 | 210 | 0 | 14105 |
23661 | פינטו תמר | אמן כסף | 3750 | 64 | 0 | 4390 |
21764 | רונן חנה | אמן זהב | 2993 | 100 | 0 | 3993 |
22582 | אדלר דינר פרידה | אמן זהב | 2619 | 82 | 0 | 3439 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-18/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 47.92% דרוג: 28 |
---|
מושב | נגד | IMP | VP | |
---|---|---|---|---|
- | + | |||
1 | מרקוס עמירם | 1 | 5 | 5.00 |
2 | לביא משה | 4 | 2 | 2.00 |
3 | מילנר חיה | 1 | 5 | 5.00 |
4 | דוד אליהו | 5 | 1 | 1.00 |
5 | רשתי שאול | 4 | 2 | 2.00 |
6 | שעובי אביהוא | 4 | 2 | 2.00 |
7 | קופמן שרה | 4 | 2 | 2.00 |
8 | בן יהודה יהודית | 3 | 3 | 3.00 |
9 | דנן אלן ארי | 1 | 5 | 5.00 |
10 | בן נון אביבה | 6 | 0 | 0.00 |
11 | בן נחום גילי | 2 | 4 | 4.00 |
12 | גילאון אריה | 6 | 0 | 0.00 |
13 | תירוש אן | 2 | 4 | 4.00 |
14 | ליימן וייס ענת | 4 | 2 | 2.00 |
15 | דנן אלן ארי | 2 | 4 | 4.00 |
16 | גילאון אריה | 1 | 5 | 5.00 |
סהכ | 50 | 46 | 47.92% |
מפגש 16 | נגד (48) גילאון אריה | |||
---|---|---|---|---|
גילאון אריה - קרוק רוברט | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | פריד עדינה - פדלון אורה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 430 | ♣7 | 3N+1 [W] | 400 | ♥T | 3N= [W] | 46 | ||
0 | 2 | 480 | ♥A | 4♠+2 [E] | 420 | ♥A | 4♠= [E] | 47 | ||
1 | 1 | 130 | ♦7 | 4♣= [N] | 130 | ♠A | 4♣= [S] | 48 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1.0 | 5.0 | VP |
מפגש 15 | נגד (47) דנן אלן ארי | |||
---|---|---|---|---|
דנן אלן ארי - רז מזל | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | רז ניסן - אברמסקי מוטי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 130 | ♠3 | 3♣+1 [S] | 150 | ♦A | 3♣+2 [N] | 43 | ||
2 | 0 | 630 | ♠3 | 3N+1 [S] | 600 | ♠3 | 3N= [S] | 44 | ||
0 | 2 | A | ♥4 | A | 100 | ♥6 | 3N-1 [S] | 45 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2 | 4 | VP |
מפגש 14 | נגד (37) ליימן וייס ענת | |||
---|---|---|---|---|
ליימן וייס ענת - פולק רותי | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | בכר פנחס - קליין יעקב |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 480 | ♦Q | 4♠+2 [S] | 490 | ♥4 | 3N+3 [N] | 40 | ||
2 | 0 | 50 | ♣8 | 3♦-1 [N] | 100 | ♠K | 3♦-2 [N] | 41 | ||
2 | 0 | 300 | ♠2 | 2♥-3 [E] | 300 | ♥J | 3N-3 [N] | 42 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4 | 2 | VP |
מפגש 13 | נגד (43) תירוש אן | |||
---|---|---|---|---|
תירוש אן - מילר אלכסיי | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | בן שמחון אבי - קרן אורה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 50 | ♥3 | 2N-1 [W] | 100 | ♥3 | 1N-2 [W] | 37 | ||
2 | 0 | 90 | ♠4 | 2♣= [E] | 120 | ♥3 | 2N= [W] | 38 | ||
0 | 2 | 170 | ♣J | 2♥+2 [S] | 300 | ♦T | 3♣-3 [E] | 39 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2 | 4 | VP |
מפגש 12 | נגד (48) גילאון אריה | |||
---|---|---|---|---|
גילאון אריה - קרוק רוברט | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | פריד עדינה - פדלון אורה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 650 | ♣3 | 4♠+1 [N] | 100 | ♦8 | 4♠-1 [N] | 34 | ||
2 | 0 | 100 | ♠9 | 3♣-2 [S] | 140 | ♥6 | 2♠+1 [E] | 35 | ||
2 | 0 | 100 | ♣2 | 3♠-1 [W] | 140 | ♣2 | 3♠= [W] | 36 | ||
6 | 0 | IMP | ||||||||
6 | 0 | VP |
מפגש 11 | נגד (39) בן נחום גילי | |||
---|---|---|---|---|
בן נחום גילי - ירוס מיכאל | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | ברוידא שרה - חכימי תמר |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 170 | ♠K | 3♦+3 [S] | 130 | ♠K | 3♦+1 [S] | 31 | ||
0 | 2 | 450 | ♥3 | 5♥= [N] | 480 | ♠Q | 4♥+2 [N] | 32 | ||
0 | 2 | 170 | ♦9 | 3♠+1 [E] | 140 | ♣4 | 2♠+1 [E] | 33 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2 | 4 | VP |
מפגש 10 | נגד (26) בן נון אביבה | |||
---|---|---|---|---|
בן נון אביבה - גולדרינג אהובה | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | לוי יצחק - גורן עודד |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 120 | ♥4 | 1N+1 [W] | 430 | ♠9 | 3N+1 [E] | 28 | ||
2 | 0 | 150 | ♥9 | 2N+1 [S] | 110 | ♥T | 2♦+1 [S] | 29 | ||
2 | 0 | 100 | ♠4 | 3N-2 [E] | 110 | ♠K | 2♦+1 [W] | 30 | ||
6 | 0 | IMP | ||||||||
6 | 0 | VP |
מפגש 9 | נגד (47) דנן אלן ארי | |||
---|---|---|---|---|
דנן אלן ארי - רז מזל | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | רז ניסן - אברמסקי מוטי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 50 | ♦8 | 1N-1 [N] | 100 | ♣7 | 1N-1 [E] | 25 | ||
1 | 1 | 100 | ♠2 | 2♦-1 [E] | 100 | ♥A | 2♠-1 [W] | 26 | ||
0 | 2 | 150 | ♥6 | 2N+1 [E] | 100 | ♦K | 3♥-2 [S] | 27 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1.0 | 5.0 | VP |
מפגש 8 | נגד (38) בן יהודה יהודית | |||
---|---|---|---|---|
בן יהודה יהודית - לייבו אדי | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | מרקוביץ רוני - ויינשטיין אבישי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 140 | ♦5 | 2♥+1 [W] | 110 | ♥J | 2♠= [N] | 22 | ||
2 | 0 | 640 | ♦9 | 5♣+2 [E] | 1390 | ♦9 | 6♣+1 [E] | 23 | ||
1 | 1 | 460 | ♥3 | 3N+2 [E] | 460 | ♥2 | 3N+2 [E] | 24 | ||
3 | 3 | IMP | ||||||||
3 | 3 | VP |
מפגש 7 | נגד (30) קופמן שרה | |||
---|---|---|---|---|
קופמן שרה - גרינברג שוש | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | שאקי דן - מילצן דרור |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 200 | ♣8 | 3♠-2 [E] | 50 | ♠Q | 1N-1 [N] | 19 | ||
2 | 0 | 200 | ♣5 | 4♠-2 [W] | 100 | ♦9 | 6♠-1 [W] | 20 | ||
0 | 2 | 650 | ♦Q | 4♥+1 [S] | 680 | ♣K | 4♥+2 [N] | 21 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |
מפגש 6 | נגד (25) שעובי אביהוא | |||
---|---|---|---|---|
שעובי אביהוא - פרידלנדר דודי | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | פרץ פולדי - יזהר רפי |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 100 | ♦8 | 1♥-1 [E] | 200 | ♥K | 4♠X-1 [W] | 16 | ||
2 | 0 | 150 | ♠J | 4♦+1 [E] | 430 | ♠J | 3N+1 [E] | 17 | ||
2 | 0 | 200 | ♦7 | 3♥-4 [E] | 130 | ♥K | 3♣+1 [W] | 18 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |
מפגש 5 | נגד (5) רשתי שאול | |||
---|---|---|---|---|
רשתי שאול - לביא שלומי | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | יוגב דוד - ערמי רות |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 200 | ♦2 | 3N-2 [S] | 120 | ♠5 | 2N= [N] | 13 | ||
2 | 0 | 1100 | ♦K | 5♣X-5 [E] | 510 | ♠J | 4♥+3 [S] | 14 | ||
2 | 0 | 1430 | ♠8 | 6♥= [S] | 630 | ♠7 | 3N+1 [S] | 15 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |
מפגש 4 | נגד (10) דוד אליהו | |||
---|---|---|---|---|
דוד אליהו - בן-אברהם זאב | צפון - דרום | - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | נוה גל - מזרחי יפה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 620 | ♠Q | 4♥= [S] | 100 | ♠Q | 4♥-1 [S] | 10 | ||
1 | 1 | 430 | ♣2 | 3N+1 [E] | 430 | ♥Q | 3N+1 [E] | 11 | ||
2 | 0 | 150 | ♣7 | 2♠-3 [E] | 120 | ♣3 | 2N= [N] | 12 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5.0 | 1.0 | VP |
מפגש 3 | נגד (44) מילנר חיה | |||
---|---|---|---|---|
מילנר חיה - רסין רותי | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | שריבמן ויקטור - יהודיוף איתן |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 170 | ♦A | 3♥+1 [E] | 120 | ♦4 | 1N+1 [E] | 7 | ||
0 | 2 | 50 | ♣5 | 4♠-1 [N] | 110 | ♣5 | 2♠= [N] | 8 | ||
1 | 1 | 660 | ♦6 | 3N+2 [E] | 660 | ♦3 | 3N+2 [E] | 9 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1.0 | 5.0 | VP |
מפגש 2 | נגד (6) לביא משה | |||
---|---|---|---|---|
לביא משה - ליפשיץ יותם | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | floon - joloiyse |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 140 | ♥4 | 2♥+1 [W] | 170 | ♦6 | 2♥+2 [W] | 4 | ||
0 | 2 | 730 | ♥9 | 3♥X+2 [E] | 420 | ♦A | 4♥= [E] | 5 | ||
2 | 0 | 450 | ♥A | 4♠+1 [N] | 50 | ♥K | 5♦-1 [N] | 6 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |
מפגש 1 | נגד (31) מרקוס עמירם | |||
---|---|---|---|---|
מרקוס עמירם - סדיס גובינה | צפון - דרום | קופלביץ דולי - פינטו תמר | ||
רונן חנה - אדלר דינר פרידה | מזרח - מערב | בירן מיכאל - נצר שלמה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 420 | ♦3 | 4♥= [E] | 420 | ♣2 | 4♥= [E] | 1 | ||
0 | 2 | 150 | ♥3 | 2N+1 [E] | 50 | ♦4 | 3N-1 [E] | 2 | ||
0 | 2 | 130 | ♥K | 3♦+1 [W] | 120 | ♥K | 1N+1 [W] | 3 | ||
1 | 5 | IMP | ||||||||
1.0 | 5.0 | VP |