תדפיס קבוצה
#70817 Int. Festival BAM Teams | ||
מפגש 16 מתוך 16 | תאריך: 27-04-21 | סניף: ארצי - התאגדות |
מנהל תחרות: עמית אסף |
גילאון אריה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
23769 | גילאון אריה | אמן בכיר | 2512 | 148 | 1 | 4042 |
4718 | קרוק רוברט | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
21761 | פריד עדינה | אמן כסף | 932 | 42 | 0 | 1352 |
24901 | פדלון אורה | אמן כסף | 1854 | 45 | 0 | 2304 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-18/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 28.75% דרוג: 48 |
---|
מושב | נגד | IMP | VP | |
---|---|---|---|---|
- | + | |||
1 | שכטר דב | 0 | 0 | 3.60 |
2 | שכטר דב | 4 | 2 | 2.00 |
3 | גרייצר נורית | 5 | 1 | 1.00 |
4 | מילנר חיה | 5 | 1 | 1.00 |
5 | תירוש אן | 5 | 1 | 1.00 |
6 | ספינקה פיני | 0 | 0 | |
7 | גרוס ריצארד | 4 | 2 | 2.00 |
8 | ליימן וייס ענת | 6 | 0 | 0.00 |
9 | רביב דוד | 2 | 4 | 4.00 |
10 | רביב דוד | 2 | 4 | 4.00 |
11 | תירוש אן | 0 | 0 | |
12 | קופלביץ דולי | 0 | 6 | 6.00 |
13 | קופמן שרה | 6 | 0 | 0.00 |
14 | בן נון אביבה | 6 | 0 | 0.00 |
15 | בן נחום גילי | 4 | 2 | 2.00 |
16 | קופלביץ דולי | 5 | 1 | 1.00 |
סהכ | 54 | 24 | 28.75% |
מפגש 16 | נגד (46) קופלביץ דולי | |||
---|---|---|---|---|
קופלביץ דולי - פינטו תמר | צפון - דרום | גילאון אריה - קרוק רוברט | ||
פריד עדינה - פדלון אורה | מזרח - מערב | רונן חנה - אדלר דינר פרידה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 400 | ♥T | 3N= [W] | 430 | ♣7 | 3N+1 [W] | 46 | ||
2 | 0 | 420 | ♥A | 4♠= [E] | 480 | ♥A | 4♠+2 [E] | 47 | ||
1 | 1 | 130 | ♠A | 4♣= [S] | 130 | ♦7 | 4♣= [N] | 48 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5.0 | 1.0 | VP |
מפגש 15 | נגד (39) בן נחום גילי | |||
---|---|---|---|---|
בן נחום גילי - ירוס מיכאל | צפון - דרום | גילאון אריה - קרוק רוברט | ||
פריד עדינה - פדלון אורה | מזרח - מערב | ברוידא שרה - חכימי תמר |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 430 | ♦A | 3N+1 [N] | 100 | ♠4 | 4♥-2 [S] | 43 | ||
0 | 2 | 630 | ♦6 | 3N+1 [N] | 660 | ♦8 | 3N+2 [S] | 44 | ||
2 | 0 | 660 | ♠9 | 3N+2 [N] | 100 | ♥6 | 3N-1 [S] | 45 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4 | 2 | VP |
מפגש 14 | נגד (26) בן נון אביבה | |||
---|---|---|---|---|
בן נון אביבה - גולדרינג אהובה | צפון - דרום | גילאון אריה - קרוק רוברט | ||
פריד עדינה - פדלון אורה | מזרח - מערב | לוי יצחק - גורן עודד |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 480 | ♥A | 4♠+2 [S] | 230 | ♥5 | 3♠+3 [N] | 40 | ||
2 | 0 | 110 | ♠K | 3♣= [N] | 50 | ♣8 | 3♦-1 [N] | 41 | ||
2 | 0 | 150 | ♥8 | 2N+1 [N] | 300 | ♥T | 3N-3 [N] | 42 | ||
6 | 0 | IMP | ||||||||
6 | 0 | VP |
מפגש 13 | נגד (30) קופמן שרה | |||
---|---|---|---|---|
קופמן שרה - גרינברג שוש | צפון - דרום | גילאון אריה - קרוק רוברט | ||
פריד עדינה - פדלון אורה | מזרח - מערב | שאקי דן - מילצן דרור |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 100 | ♣3 | 2♥-1 [N] | 200 | ♠3 | 2♥-2 [N] | 37 | ||
2 | 0 | 300 | ♦8 | 3♠-3 [E] | 110 | ♠A | 2♦+1 [N] | 38 | ||
2 | 0 | 500 | ♥A | 2♣X-2 [E] | 170 | ♣J | 3♥+1 [S] | 39 | ||
6 | 0 | IMP | ||||||||
6 | 0 | VP |
מפגש 12 | נגד (46) קופלביץ דולי | |||
---|---|---|---|---|
קופלביץ דולי - פינטו תמר | צפון - דרום | גילאון אריה - קרוק רוברט | ||
פריד עדינה - פדלון אורה | מזרח - מערב | רונן חנה - אדלר דינר פרידה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 100 | ♦8 | 4♠-1 [N] | 650 | ♣3 | 4♠+1 [N] | 34 | ||
0 | 2 | 140 | ♥6 | 2♠+1 [E] | 100 | ♠9 | 3♣-2 [S] | 35 | ||
0 | 2 | 140 | ♣2 | 3♠= [W] | 100 | ♣2 | 3♠-1 [W] | 36 | ||
0 | 6 | IMP | ||||||||
0 | 6 | VP |
מפגש 11 | נגד (43) תירוש אן | |||
---|---|---|---|---|
תירוש אן - מילר אלכסיי | צפון - דרום | |||
מזרח - מערב | בן שמחון אבי - קרן אורה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 150 | ♣Q | 3♦+2 [S] | 31 | |||||
1 | 0 | 450 | ♠Q | 5♥= [N] | 32 | |||||
140 | ♦8 | 2♠+1 [E] | 33 | |||||||
3 | 0 | IMP | ||||||||
3 | VP |
מפגש 10 | נגד (50) רביב דוד | |||
---|---|---|---|---|
רביב דוד - חרובי עופר | צפון - דרום | גילאון אריה - קרוק רוברט | ||
פריד עדינה - פדלון אורה | מזרח - מערב | עוזר מיכל - גל-אור אלכס |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 120 | ♥4 | 2N= [W] | 300 | ♠A | 3♥-3 [N] | 28 | ||
0 | 2 | 120 | ♥4 | 2N= [S] | 600 | ♣T | 3N= [S] | 29 | ||
0 | 2 | 400 | ♠8 | 3N= [W] | 50 | ♠8 | 3N-1 [W] | 30 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2 | 4 | VP |
מפגש 9 | נגד (50) רביב דוד | |||
---|---|---|---|---|
רביב דוד - חרובי עופר | צפון - דרום | גילאון אריה - קרוק רוברט | ||
פריד עדינה - פדלון אורה | מזרח - מערב | עוזר מיכל - גל-אור אלכס |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
0 | 2 | 150 | ♦A | 1♠-3 [S] | 130 | ♥3 | 2♦+2 [W] | 25 | ||
2 | 0 | 100 | ♠2 | 2♦-1 [E] | 100 | ♦5 | 3♣-1 [S] | 26 | ||
0 | 2 | 50 | ♥Q | 2♠-1 [W] | 140 | ♦K | 2♥+1 [S] | 27 | ||
2 | 4 | IMP | ||||||||
2.0 | 4.0 | VP |
מפגש 8 | נגד (37) ליימן וייס ענת | |||
---|---|---|---|---|
ליימן וייס ענת - פולק רותי | צפון - דרום | גילאון אריה - קרוק רוברט | ||
פריד עדינה - פדלון אורה | מזרח - מערב | בכר פנחס - קליין יעקב |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 130 | ♣5 | 2♦+2 [W] | 150 | ♦K | 5♣-3 [S] | 22 | ||
2 | 0 | 690 | ♦A | 3N+3 [W] | 1370 | ♦8 | 6♣= [E] | 23 | ||
2 | 0 | 110 | ♥3 | 2♣+1 [E] | 460 | ♠6 | 3N+2 [E] | 24 | ||
6 | 0 | IMP | ||||||||
6 | 0 | VP |
מפגש 7 | נגד (49) גרוס ריצארד | |||
---|---|---|---|---|
גרוס ריצארד - מור אהוד | צפון - דרום | גילאון אריה - קרוק רוברט | ||
פריד עדינה - פדלון אורה | מזרח - מערב | טמיר אלי - אלרן ישראל |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 130 | ♥A | 3♣+1 [N] | 150 | ♠4 | 3N-3 [N] | 19 | ||
2 | 0 | 100 | ♦9 | 4♠-1 [W] | 620 | ♦6 | 4♠= [W] | 20 | ||
0 | 2 | 300 | ♣A | 5♦-3 [N] | 650 | ♣K | 5♥= [N] | 21 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |
מפגש 6 | נגד (12) ספינקה פיני | |||
---|---|---|---|---|
ספינקה פיני - ארנון זאב | צפון - דרום | |||
מזרח - מערב | שפי אבי - טל גו |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 100 | ♠4 | 4♠-1 [W] | 16 | |||||
2 | 0 | 150 | ♠J | 4♦+1 [E] | 17 | |||||
1 | 0 | 110 | ♣7 | 3♦= [N] | 18 | |||||
5 | 0 | IMP | ||||||||
5.0 | VP |
מפגש 5 | נגד (43) תירוש אן | |||
---|---|---|---|---|
תירוש אן - מילר אלכסיי | צפון - דרום | גילאון אריה - קרוק רוברט | ||
פריד עדינה - פדלון אורה | מזרח - מערב | בן שמחון אבי - קרן אורה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 100 | ♦2 | 2N-1 [S] | 200 | ♣4 | 3N-2 [S] | 13 | ||
2 | 0 | 510 | ♠K | 5♥+2 [N] | 480 | ♣A | 4♥+2 [N] | 14 | ||
1 | 1 | 1440 | ♣7 | 6N= [N] | AP/AM | A | 15 | |||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5.0 | 1.0 | VP |
מפגש 4 | נגד (44) מילנר חיה | |||
---|---|---|---|---|
מילנר חיה - רסין רותי | צפון - דרום | גילאון אריה - קרוק רוברט | ||
פריד עדינה - פדלון אורה | מזרח - מערב | שריבמן ויקטור - יהודיוף איתן |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 620 | ♠6 | 4♥= [S] | 100 | ♠T | 4♥-1 [S] | 10 | ||
2 | 0 | 430 | ♣4 | 3N+1 [E] | 460 | ♦T | 3N+2 [E] | 11 | ||
1 | 1 | 100 | ♠K | 2♥-1 [S] | 100 | ♠K | 3♥-1 [S] | 12 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5.0 | 1.0 | VP |
מפגש 3 | נגד (33) גרייצר נורית | |||
---|---|---|---|---|
גרייצר נורית - הורוביץ שמשון | צפון - דרום | גילאון אריה - קרוק רוברט | ||
פריד עדינה - פדלון אורה | מזרח - מערב | מרק מיכה - מרק סוניה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
1 | 1 | 650 | ♣T | 4♥+1 [W] | 650 | ♣9 | 4♥+1 [W] | 7 | ||
2 | 0 | 170 | ♣5 | 3♠+1 [N] | 140 | ♣5 | 3♠= [N] | 8 | ||
2 | 0 | 200 | ♦3 | 3N-2 [E] | 690 | ♥K | 3N+3 [E] | 9 | ||
5 | 1 | IMP | ||||||||
5.0 | 1.0 | VP |
מפגש 2 | נגד (19) שכטר דב | |||
---|---|---|---|---|
שכטר דב - שכטר קרין | צפון - דרום | גילאון אריה - קרוק רוברט | ||
פריד עדינה - פדלון אורה | מזרח - מערב | שבירו גדי - לוי עובדיה |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
2 | 0 | 140 | ♦6 | 3♥= [W] | 170 | ♦6 | 2♥+2 [W] | 4 | ||
2 | 0 | 170 | ♦3 | 3♥+1 [W] | 200 | ♦A | 3♥+2 [E] | 5 | ||
0 | 2 | 130 | ♥8 | 3♣+1 [S] | 500 | ♦A | 3♥X-2 [E] | 6 | ||
4 | 2 | IMP | ||||||||
4.0 | 2.0 | VP |
מפגש 1 | נגד (19) שכטר דב | |||
---|---|---|---|---|
שכטר דב - שכטר קרין | צפון - דרום | - | ||
לוי יוסי - כהן נילי | מזרח - מערב | - |
I. M. P. | שולחן 2 | שולחן 1 | לוח | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | + | תוצאה | הובלה | חוזה | תוצאה | הובלה | חוזה | |||
450 | ♥3 | 4♥+1 [E] | 460 | ♠7 | 3N+2 [E] | 1 | ||||
0 | 2 | 140 | ♥T | 1♠+2 [W] | 50 | ♦9 | 4♠-1 [W] | 2 | ||
0 | 2 | 50 | ♦3 | 2♠-1 [N] | 130 | ♠7 | 2♦+2 [W] | 3 | ||
0 | 0 | IMP | ||||||||
3.6 | 3.6 | VP |