Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תוצאות מושב (פרונטלי)
תחרויות בוקר פסטיבל הים האדום ה-27
מושב 2 מתוך 7 תאריך: 14/11/22 סניף: פסטיבל הים האדום מקדם: 6.18
מנהל תחרות: אבנר ברי

צפון-דרום
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 סאבלגיק מילקה - וינקלר עמית 71.08 43541 5148 12 לא חבר בהתאגדות /מודיעין
2 אסולין עדי - דונרשטיין שלומית 66.72 16490 43209 9 נס ציונה/ת"א - אביבים
3 דניאל עליזה - קרני בלהה 64.71 20440 16043 7 פ"ת - ויצו
4 שניר אלנתן - שניר רותי 63.12 40850 13922 6 כפר סבא
5 באני רחל - סמת פיונה 58.59 17371 43132 5 רעננה/השרון
6 כספי פנינה - כספי ישראל 58.24 21164 21165 4 סביון - קרית אונו/מודיעין
7 כהן בטי - ריינהולז יהודית 56.63 8654 92-118 3 לא חבר בהתאגדות
8 קונדה ציפי - גרנות חיה 54.444 41608 17758 2 רמת השרון
9 סרגני משה - אלבז יוסף 54.438 20589 21896 2 אשדוד
10 בלוך גלעד - בלוך עידן 54.02 15199 42906 2 רמת השרון
11 לנג שורה - רום מרים 53.51 16877 23497 1 ת"א - האקדמיה לברידג'/ת"א - אביבים
12 דינור ציפי - שריבר פרידה 53.42 19942 19943 1 רעננה - ההגנה
13 אביב זאב - אביב נועה 52.36 23419 41284 1 השרון
14 רוזנפלד נחמה - ליימן וייס ענת 52.11 19101 22491 1 פ"ת - ויצו/פ"ת - אם המושבות
15 ויזל דב - ויזל לילי 51.58 22934 21043 1 נתניה
16 גרינברג אנינה - אברון רונן 50.88 43028 14811 1 ת"א - אביבים/מודיעין
17 ניצן רינה - נחום ארז 49.73 20459 22567   ת"א - בית הלוחם אפקה
18 כהן אינה - אוקון הדסה 48.84 23966 21447   רחובות
19 קרביאן מרדכי - בהירי תמר 48.78 9315 14148   ת"א - אביבים
20 קופלביץ דולי - שרון זמירה 48.74 22490 19117   פ"ת - אם המושבות
21 אלזם מרי - אלזם מוטי 47.71 41938 41939   פ"ת - אם המושבות/ לא חבר בהתאגדות
22 שובל אפרים - פיסטינר ציפורה 47.28 5007 12898   רחובות
23 גלוך סמיון - גלוך זינה 45.98 43259 43260   ראשל"צ - מרכז ספורט
24 נתנזון מרים - כסיף דפנה 45.49 23844 18218   לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה
25 אביטבול מרסדס - Messeri Maurice 44.34 16469 92-119   י"ם - מרכז הברידג' / לא חבר בהתאגדות
26 גרינבלט נעמי - קולינר לילי 42.75 42687 15757   השרון/ לא חבר בהתאגדות
27 גרוס טיבור - גרוס מגדה 41.44 43257 43258   נס ציונה
28 מזרחי דייזי - לב כרמלה 40.88 22973 92-17   לא חבר בהתאגדות
29 ברונשטיין אסתר - ברונשטיין סטנלי 38.92 22556 21544   רחובות
30 אשכנזי אורי - אשכנזי אלגרה 38.86 18326 18325   ירושלים
31 אלז שנתל - זאנה מלכה 36.19 92-109 92-110   לא חבר בהתאגדות
32 גל אביבה - ברוש תמר 34.36 42472 92-101   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
33 דנן מרי הלן - דנן אלן ארי 33.05 42427 21726   ירושלים
מזרח-מערב
דרוג שמותסניף תוצאה מספרי חבר נא'מ סניף
1 הרמתי עפר - Simic Mihkelo 71.29 1657 92-104 12 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
2 יוסף גילה - כרמון יעל 68.47 21315 40803 9 סביון - קרית אונו/ת"א - האקדמיה לברידג'
3 יוסוב הרצל - הכהן אבירם 62.26 42168 2104 7 י"ם - מרכז הברידג' /השרון
4 מורגנשטרן אתי - שובל אורנה 59.55 21097 40138 6 רחובות
5 פאלוך אבלין - אולגה סימיכ 59.53 16067 25063 5 ת"א - אביבים
6 Levy Gerard - Hagai Jacqoes 59.13 92-105 92-106 4 לא חבר בהתאגדות
7 לייכטר שרית - כסיף רחל 57.80 23998 15332 3 להבים/רחובות
8 Hagai Annie - Levy Milenc 57.18 92-107 92-108 2 לא חבר בהתאגדות
9 דגן עוזי - דקטר בלהה 56.56 15475 17488 2 מודיעין/רחובות
10 מירון מאירה - ריצקר נשמה 55.73 21326 21705 2 ב"ש - בית הברידג'/להבים
11 בוגנים אתי - חזן יואל 55.52 17901 43341 1 סביון - קרית אונו/י"ם - מרכז הברידג'
12 לוי קארן - קרמר מרילין 54.209 40300 92-103 1 ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
13 Pariente Denise - Erder Shlomo 54.206 92-114 92-115 1 לא חבר בהתאגדות
14 שגיא אניטה - שגיא משה 52.60 19922 19921 1 גבעתיים - ברידג' 4 פאן
15 כהן שירה - קולדן יהודית 52.08 14618 19781 1 ת"א - בית הלוחם אפקה/ת"א - אביבים
16 דקל יעל - דקל אברהם 50.62 18874 15521 1 פולג- ברידג' פוינט
17 לרנר סרנה - גרינמן תמר 49.60 14367 11155   ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות
18 קימלמן תמר - בילינסקי סוניה 49.44 18514 20908   רעננה - ההגנה
19 Schwartz Batsheva - Schwartz Reuben 49.13 92-111 92-112   לא חבר בהתאגדות
20 טלמור אבי - טלמור אורלי 48.19 42183 42182   לא חבר בהתאגדות
21 פרחי שוש - בר מיכאלה 47.38 43211 41394   רחובות/סביון - קרית אונו
22 רז בהירה - פוקד שרה 46.52 21516 41698   רחובות
23 שאצקי שבתי - שאצקי חוה 45.88 42507 42506   ברידג' אונליין אקדמי
24 שחם חוה - ורקוני יהודית 45.05 40826 40303   חדרה - קדימה
25 אוחנה דוד - בן-אלוז יצחק 43.18 8089 20918   נהריה
26 מוסק אסתר - הישראלי שמעון 42.09 23914 24810   חדרה - קדימה
27 טוייל חנה - פוסטר עופרה 42.06 92-117 19198   לא חבר בהתאגדות /רחובות
28 איילון אורה - מירז חנה 41.88 40824 40891   חדרה - קדימה
29 אבגר ענת - בארי תמר 39.21 42931 24151   ת"א - אביבים
30 סולטן ז'אן - בן ששון מרים 37.37 92-2001 92-116   לא חבר בהתאגדות
31 כהן-פדני ענת - כרמון אלי 36.97 43149 42187   ת"א - אביבים/ת"א - האקדמיה לברידג'
32 בן כוזרי יהודית - בן כוזרי ארצי 30.98 22551 41026   סביון - קרית אונו
33 מאיר ליפא - ליפא צביה 25.78 43490 92-113   ת"א - האקדמיה לברידג'/ לא חבר בהתאגדות