תדפיס קבוצה
ליגה למקומות עבודה תשע"ג
מפגש 10 מתוך 10 תאריך: 26-02-23 סניף: ירושלים
מנהל תחרות: אבנר ברי

בית הלוחם א'
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
18198 שרעבי יורם אמן בכיר ארד 12988 407 0 17058
17119 טוביאן אבי אמן זהב 3716 140 0 5116
4087 רפאלי דוד רב אמן כסף 53712 2829 140 89002
14630 כהן שבתאי אמן בכיר ארד 9717 305 0 12767
18199 קצב חיים אמן ארד 1347 29 0 1637
24330 בורובסקי אברהם אמן כסף 4682 57 0 5252
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-20/02/2024 נקודות אמן ותארים נכונים ל18/02/2024


תוצאה: 150.20  דרוג: 1
מושב נגד IMP VP
- +
1 משרד התחבורה 21 90 20.00
2 משרד החינוך 28 67 17.44
3 תשרד הבריאות 42 64 14.94
4 BYE 0 0 12.00
5 בית הלוחם ב' 50 29 5.24
6 משרד התחבורה 29 124 20.00
7 משרד החינוך 15 66 18.73
8 תשרד הבריאות 25 63 17.32
9 BYE 0 0 12.00
10 בית הלוחם ב' 34 44 12.53
סהכ 244 547 150.20

מפגש 10 נגד (1) בית הלוחם ב'
לוי אילן - אביב שלמה צפון - דרום כהן שבתאי - רפאלי דוד
קצב חיים - בורבסקי אברהם מזרח - מערב שיפטן דרור - עזרי אייל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11    100 K 5-2 [E] 400  J 3N= [W] 1
  4 80  K 1= [E]  50 8 3-1 [W] 2
  11 100  K 3-2 [S]  400 K 3N= [S] 3
     660 4 3N+2 [S]  660 7 3N+2 [S] 4
12    630 T 3N+1 [S] 100  7 4-1 [S] 5
1    430 3 3N+1 [N]  400 3 3N= [N] 6
  2 200  A 3X-1 [S] 120  T 1N+1 [W] 7
  2  50 A 3-1 [W]  110 5 2= [N] 8
  10 650  A 4+1 [W] 170  J 2+2 [E] 9
     100 J 3N-1 [W]  100 K 3N-1 [W] 10
     50 J 3N-1 [E]  50 J 3N-1 [E] 11
    400  Q 3N= [E] 400  Q 3N= [E] 12
  1  630 2 3N+1 [N]  660 8 3N+2 [S] 13
7    430 4 3N+1 [S]  140 J 2+1 [S] 14
  1  600 3 3N= [N]  630 3 3N+1 [N] 15
1   110  A 2= [E] 140  A 2+1 [E] 16
2    100 5 4-2 [W]  50 Q 4-1 [E] 17
  11  100 8 2-2 [W]  680 5 4+2 [S] 18
  2  150 A 4+1 [S]  200 4 4-2 [W] 19
    620  9 4= [E] 630  2 3N+1 [W] 20
34 44 IMP
7.47 12.53 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (6) BYE
  צפון - דרום  
  מזרח - מערב  

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
0 0 IMP
0 12 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (5) תשרד הבריאות
מוסטובוי דמיטרי - טלר אילנה צפון - דרום כהן שבתאי - שרעבי יורם
קצב חיים - בורבסקי אברהם מזרח - מערב קלינר אודי - אלעד שלזינגר

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
12    150 5 6N-3 [E] 450  T 4+1 [E] 1
  3  50 A 2-1 [W]  170 A 2+2 [N] 2
    650  T 4+1 [W] 650  T 4+1 [W] 3
  6 140  A 3= [W]  100 K 3-1 [W] 4
    420  3 4= [E] 420  9 4= [E] 5
  4 50  J 4-1 [N]  110 J 2= [N] 6
  6 110  7 2= [E]  150 Q 3+2 [S] 7
7   170  6 3+1 [E] 450  3 4+1 [W] 8
1   660  6 3N+2 [E] 690  Q 3N+3 [W] 9
  10  170 A 3+1 [S]  650 A 5= [S] 10
  6  180 A 2N+2 [N]  400 6 3N= [S] 11
  1 430  7 3N+1 [W] 400  J 2N-4 [S] 12
    100  7 3-1 [N] 100  7 2-1 [N] 13
  1 450  Q 4+1 [W] 420  Q 4= [W] 14
     100 2 2N-2 [E]  110 A 1+1 [S] 15
     480 A 4+2 [S]  480 A 4+2 [S] 16
  11  510 5 4+3 [S]  1010 K 6+1 [S] 17
  10 200  8 4-2 [N]  250 Q 2-5 [E] 18
5    300 A 4-3 [W]  100 A 2-1 [E] 19
  5 110  4 2+1 [E]  100 6 1N-1 [E] 20
25 63 IMP
2.68 17.32 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (2) משרד החינוך
אבנר ברי - אביטל חיים צפון - דרום שרעבי יורם - כהן שבתאי
רפאלי דוד - טוביאן אבי מזרח - מערב חן אברהם - יודסין שלומית

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 50  A 3-1 [N]  140 J 3= [N] 1
  11 990  7 6N= [W] 480  J 4+2 [W] 2
     990 9 6N= [N]  990 9 6N= [N] 3
1    200 K 2+3 [S]  170 2 2+2 [S] 4
  6 450  J 4+1 [E] 200  T 2+3 [E] 5
  1 660  9 3N+2 [E] 630  4 3N+1 [W] 6
  5  100 2 5-1 [W]  300 T 6N-3 [W] 7
  11 420  T 4= [E]  150 A 5-3 [W] 8
  1 180  K 1N+3 [E] 150  K 2N+1 [E] 9
  6 140  A 3= [W]  100 A 4-1 [W] 10
  11 480  5 4+2 [W]  50 8 6-1 [W] 11
     630 8 3N+1 [S]  620 8 4= [S] 12
     620 J 4= [N]  620 J 4= [N] 13
  6 200  5 2+3 [E]  50 5 4-1 [E] 14
1    650 3 4+1 [S]  620 J 4= [S] 15
  2 100  A 4-2 [N] 50  2 3N-1 [S] 16
  1 430  3 3N+1 [E] 400  Q 3N= [W] 17
12    1370 8 6= [S]  630 8 3N+1 [S] 18
     420 3 4= [S]  420 A 4= [S] 19
1   140  9 3= [E] 170  A 3+1 [W] 20
15 66 IMP
1.27 18.73 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (4) משרד התחבורה
לב ברוך - מזרחי מרים צפון - דרום קצב חיים - בורבסקי אברהם
כהן שבתאי - רפאלי דוד מזרח - מערב בוחניק הלנה - לוין בוריס

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2  50 A 3-1 [E]  110 4 3= [S] 1
7   90  3 1N= [W] 400  K 1N-4 [S] 2
4    100 A 3-1 [W] 50  2 3-1 [N] 3
  11 620  9 4= [E] 100  A 3-1 [S] 4
  9 300  A 3-3 [S]  110 K 2= [S] 5
  7 140  A 2+1 [E]  140 6 2+1 [N] 6
  6 130  A 3+1 [E]  110 6 2= [S] 7
  7 170  K 2+2 [W]  130 A 4= [S] 8
2   100  Q 1N-2 [N] 150  7 4-3 [N] 9
  11 660  T 3N+2 [E] 130  Q 2+2 [E] 10
  6 100  A 2-2 [N]  140 7 2+1 [N] 11
  1  150 A 2-3 [E]  170 K 3+1 [N] 12
  13 100  J 6-1 [N]  680 J 4+2 [N] 13
10   490  5 3N+3 [E] 980  3 6= [W] 14
  6 400  2 3N= [W] 150  3 3+2 [E] 15
6    100 Q 2-1 [E] 140  T 3= [W] 16
  9  50 2 4-1 [W]  420 8 4= [N] 17
  13 100  Q 4-1 [S]  720 4 5N+2 [N] 18
  11 630  6 3N+1 [W] 120  J 2N= [E] 19
  12 630  T 3N+1 [E]  100 T 3-1 [E] 20
29 124 IMP
0 20 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (1) בית הלוחם ב'
עזרי אייל - שיפטן דרור צפון - דרום כהן שבתאי - שרעבי יורם
טוביאן אבי - רפאלי דוד מזרח - מערב פנחסי אהוד - אביב שלמה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1 140  3 3= [E] 100  A 3-2 [S] 1
  1  620 A 4= [S]  650 A 4+1 [S] 2
6    200 A 2-2 [E] 50  6 2N-1 [N] 3
  3 0 PASS  100 6 3-1 [E] 4
  2 200  K 2-2 [S] 120  8 1N+1 [W] 5
12    100 6 5-1 [E] 620  6 4= [E] 6
     300 7 2-3 [E]  300 A 4-3 [W] 7
     450 J 4+1 [N]  460 6 3N+2 [S] 8
  6 120  4 1N+1 [E]  100 2 3N-1 [E] 9
    710  7 4+3 [W] 710  T 4+3 [W] 10
1    490 J 3N+3 [S]  460 6 3N+2 [S] 11
  4  50 T 2-1 [W]  200 Q 4-4 [E] 12
3   100  3 4-1 [N] 200  2 3X-1 [N] 13
15    590 8 4X= [S] 610  A 4X+1 [W] 14
  2 170  K 3+1 [W] 100  A 3-1 [S] 15
  10 600  K 3N= [E] 140  Q 3= [E] 16
    450  A 4+1 [W] 450  9 4+1 [E] 17
    420  9 4= [E] 430  K 3N+1 [W] 18
13    1210 Q 6X= [S]  450 Q 4+1 [S] 19
    0 PASS 0 PASS 20
50 29 IMP
14.76 5.24 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (6) BYE
  צפון - דרום  
  מזרח - מערב  

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
0 0 IMP
0 12.00 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (5) תשרד הבריאות
ברנר נאוה - מוסטובוי דמיטרי צפון - דרום כהן שבתאי - שרעבי יורם
קצב חיים - בורבסקי אברהם מזרח - מערב קלינר אודי - טלר אילנה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 5 4+1 [S]  450 3 4+1 [N] 1
  12 450  T 4+1 [E]  150 6 4-3 [E] 2
5    100 A 4-1 [W] 100  4 2-2 [N] 3
  1  650 8 4+1 [N]  680 3 4+2 [N] 4
4    50 6 2-1 [E] 100  J 2-1 [S] 5
  6 90  3 1N= [W]  140 4 2+1 [N] 6
  5 100  A 3-1 [S]  100 K 2N-1 [E] 7
  1 450  Q 4+1 [E] 420  A 4= [E] 8
  7  130 8 2+2 [N]  420 4 5+1 [N] 9
7    200 J 2+3 [S] 100  3 6N-1 [S] 10
3    150 A 3-3 [E] AM/AP 11
6   170  2 3+1 [W] 420  9 4= [W] 12
10    180 Q 1NX= [S] 300  8 1N-3 [N] 13
6   140  A 2+1 [W] 400  5 3N= [W] 14
    480  A 5+1 [W] 480  A 4+2 [W] 15
  5  300 A 3-3 [W]  490 6 3N+3 [N] 16
  9 420  A 4= [W] 50  5 3-1 [N] 17
1   490  7 3N+3 [W] 520  8 3N+4 [W] 18
  17 1470  2 6N+1 [E]  100 6 4-1 [W] 19
  1  120 4 1N+1 [N]  150 3 1N+2 [N] 20
42 64 IMP
5.06 14.94 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (2) משרד החינוך
חן אברהם - יודסין שלומית צפון - דרום רפאלי דוד - טוביאן אבי
שרעבי יורם - כהן שבתאי מזרח - מערב אבנר ברי - אביטל חיים

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
6   50  A 5-1 [S] 300  A 6X-2 [S] 1
  1  90 6 1N= [S]  120 5 1N+1 [S] 2
    620  6 4= [E] 620  K 4= [W] 3
  13 650  8 4+1 [E]  100 J 6-1 [W] 4
9    600 A 5= [N]  190 Q 4+3 [N] 5
1   50  7 2N-1 [N] 90  3 1N= [E] 6
2   120  2 2N= [W] 170  3 1+3 [E] 7
5    140 K 3= [S] 50  K 4-1 [S] 8
  13 600  T 3N= [E]  200 T 3N-2 [E] 9
  2  640 T 5+2 [S]  710 T 5+2 [N] 10
1    480 Q 4+2 [N]  450 Q 4+1 [N] 11
  12 100  3 6-1 [N]  600 5 3N= [N] 12
  10  200 Q 3+2 [S]  650 J 4+1 [S] 13
1   400  Q 3N= [W] 430  K 3N+1 [E] 14
    420  Q 4= [W] 420  Q 4= [W] 15
  8 50  Q 3-1 [S]  300 A 5-3 [E] 16
  8  130 J 4= [N]  460 A 3N+2 [S] 17
     100 Q 3-2 [E]  110 9 2+1 [S] 18
     170 J 2+2 [N]  170 6 2+2 [N] 19
3    200 K 2N-2 [W]  100 A 4-1 [E] 20
28 67 IMP
2.56 17.44 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (4) משרד התחבורה
לב ברוך - מזרחי מרים צפון - דרום פנחסי אהוד - שרעבי יורם
טוביאן אבי - רפאלי דוד מזרח - מערב בוחניק הלנה - זוהר גבריאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  8 460  2 3N+2 [W] 110  2 1+2 [W] 1
2   150  3 1N+2 [E] 200  T 3-2 [N] 2
  1 130  3 3+1 [E] 100  T 2N-2 [S] 3
  10 630  7 3N+1 [W] 170  4 3+1 [W] 4
  2  50 2 1N-1 [W]  120 J 2N= [S] 5
  6 140  9 3= [W]  100 9 4-1 [W] 6
  1  620 7 4= [S]  650 A 4+1 [S] 7
  6 50  J 1N-1 [S]  180 Q 1N+3 [S] 8
  1  130 T 2+2 [S]  150 9 2+3 [S] 9
  8 120  3 2N= [E]  200 A 3-2 [E] 10
  7 110  2 3= [W]  170 3 2+2 [S] 11
  2 460  6 3N+2 [W] 400  2 3N= [E] 12
  5 100  2 3-1 [S]  90 8 2= [S] 13
  7  150 8 2-3 [W]  460 J 3N+2 [S] 14
  12 110  Q 2= [W]  630 9 3N+1 [S] 15
  5 50  T 1-1 [N]  140 A 3= [S] 16
1   450  8 4+1 [W] 480  2 4+2 [W] 17
5    50 2 5-1 [E] 130  7 3+1 [W] 18
13    200 5 6N-2 [E] 630  Q 3N+1 [E] 19
  9 200  4 4-2 [N]  200 A 3-2 [W] 20
21 90 IMP
0.00 20.00 VP
חזרה